Şimdi Ara

Biltek Tasarım -Web Sitesi-Profesyonel Css, xHtml, Php Programlama ve Grafik Tasarım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
3
Favori
12.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uguryapal

quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

quote:

Orijinalden alıntı: uguryapal

İş alımı açıktır.

msn adresinizi ekledim

Murat Bey Ekledim sizi. İnaşallah ilk işimiz hayırlı olur.

İnşallah uğur hocam
  • uğur bey birkaç değişiklewww.albertgenau.com benzeri bir site oluşturmak istiyorum 3 tane com uzantılı domainle ortalama bır fıyat ve süre verirmisininiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin5555

uğur bey birkaç değişiklewww.albertgenau.com benzeri bir site oluşturmak istiyorum 3 tane com uzantılı domainle ortalama bır fıyat ve süre verirmisininiz

Merhabala,
    Size özel pmden cevap verdim..

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bence sen tamamsın dostum :) hadebasarıalr diyelim artık:) eelrine saglık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzMeN OzzY

bence sen tamamsın dostum :) hadebasarıalr diyelim artık:) eelrine saglık...

Sağ ol meslektaşım...

• İş Alımı Açıktır. Uğur YAPAL – Web Proje Uzmanı

• google için sizce hangi yazılım daha iyi olur. php mi? magento mu? presta mı? proticaret mi? yoksa sizin önere bileceğiniz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofis-mobilyaları

google için sizce hangi yazılım daha iyi olur. php mi? magento mu? presta mı? proticaret mi? yoksa sizin önere bileceğiniz varmı?

Öncelikle merhaba,

Google artık kesinlikle html, xhtml' ile dökülmüş tasarımları sevmektedir. Php ise bu tasarımın dinamil hale getirilmesi için kullanılan programlama dilidir. Eminim ki diger saymış oldugunuz hazır sistemler kesinlikle iyidir lakin her ne yaparsanız yapın googlede üst sıralara çıkabilmeniz için bir çok etken olmalı; Örneğin var olan alan adınızın yaşı, yapmak istediginiz web tasarımın pazar alanı, pazar alanınızda ürünler ne kadar sıklıkta kelime bazlı aranması... Buradaki karar sizindir eğer ki işinize önem veriyor profesyonel olarak sonradan üzerinde istediginiz kadar değişiklik yapmak ve müşteri memnunnuyetine önem veriyorsanız kesinlikle sıfırdan yaptırmanızdır. Hazır alt yapıları kullandıgınızda dinamik olması size çok pahalı ve sonrasında ki gelişimi gerçekten çok zor olacaktır. Bu konu hakkında size yazmış oldugum bir makaleyi paylaşmak istiyorum...http://www.uguryapal.com/tasarim bu linkle tıklayarak inceleye bilirsiniz.

Saygılarımla.

• merhaba,
    ben tamamen haber ve forum ile ilgili bir site planlıyorum. Tamamıyla Apple olcak. Fiyatı ne olur?
  • birde bu sitede gönülüyle yardım edecek kardeşler arıyorum. Unboxing video çekecek, inceleme yapacak ve haber oluşturacak
  • Merhabalar Ömer bey,
    Lütfen msn@uguryapal.com adresimi eklerseniz daha detaylı görüşelim. Yada isterseniz 0 530 932 35 30 numaranı hattımı arayabilirsiniz...

Saygılarımla.
    Biltek tasarım...

• Özelden 3 4 defa mesaj atmayı denedim ama hata aldım her defasında bende buraya yazmaya karar verdim umarım sıkıntı olmaz sizin için

İyi günler ben işimi internete taşımak istiyorum.. Kullanıcağım site internetten kolayca satış yapabileceğim ciddi muhteşem görüntülü ilk girişte müşterilerime referanslı sağlam bir site havası vermeli..

örnek olarak en son çiçek aldığım bu siteyi örnek verebilirim

www.ciceksepeti.com

kullanacağım sitenin bu siteden kesinlikle hiç bir eksisi olmaması hatta artıları olması gerekiyor.

ayrıca kolay ürün ekleme fiyat belirleme satış destek internet bankacılığı vs olması gerekiyor.. Yani kullanımı mümkün olduğunca kolay olup site muhteşem gözükmeli

Şuan bi kaç arkadaşla daha görüşmek istiyorum.. Size danışmak isterim

Ciddi bir site kurmak istiyorum fiyatınız ve düşünceleriniz nelerdir

şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: FpsMachine

Özelden 3 4 defa mesaj atmayı denedim ama hata aldım her defasında bende buraya yazmaya karar verdim umarım sıkıntı olmaz sizin için

İyi günler ben işimi internete taşımak istiyorum.. Kullanıcağım site internetten kolayca satış yapabileceğim ciddi muhteşem görüntülü ilk girişte müşterilerime referanslı sağlam bir site havası vermeli..

örnek olarak en son çiçek aldığım bu siteyi örnek verebilirim

www.ciceksepeti.com

kullanacağım sitenin bu siteden kesinlikle hiç bir eksisi olmaması hatta artıları olması gerekiyor.

ayrıca kolay ürün ekleme fiyat belirleme satış destek internet bankacılığı vs olması gerekiyor.. Yani kullanımı mümkün olduğunca kolay olup site muhteşem gözükmeli

Şuan bi kaç arkadaşla daha görüşmek istiyorum.. Size danışmak isterim

Ciddi bir site kurmak istiyorum fiyatınız ve düşünceleriniz nelerdir

şimdiden teşekkürler

Merhaba,
    Hayırlı ramazanlar. msn@uguryapal.com adresimi ekleyin yada lütfen 0530 932 35 30 numaranı hattımı arayın...

• Web Tasarımı referanslarınız başarılı.

Tebrikler. Bol kazançlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmow

Web Tasarımı referanslarınız başarılı.

Tebrikler. Bol kazançlar

Çok tşk ederim. Allah herkese bol kazançlar nasip etsin inşallah.

• Merhabalar. Çalışmalarınızı inceledim. Güzel işler sunmuşsunuz.
    Emek havalandırma firmasına yapmış olduğunuz tasarım benzerinde kendi firmama da bir web sitesi yaptırmak istiyorum.

Host+domain var.
    Site ağacı ve google optimizasyonu da yapılmasını istiyorum.

Detaylar illaki görüşülecektir lakin kabataslak maliyeti hakkında özel mesaj yoluyla bilgi verebilirmisiniz?

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byakman

Merhabalar. Çalışmalarınızı inceledim. Güzel işler sunmuşsunuz.
    Emek havalandırma firmasına yapmış olduğunuz tasarım benzerinde kendi firmama da bir web sitesi yaptırmak istiyorum.

Host+domain var.
    Site ağacı ve google optimizasyonu da yapılmasını istiyorum.

Detaylar illaki görüşülecektir lakin kabataslak maliyeti hakkında özel mesaj yoluyla bilgi verebilirmisiniz?

Teşekkür ederim.

Merhaba,
    Size özel pm ile kısa bir yazı yazdım cevaplarsanız çok seviniriz. Saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: biltektasarım
    Merhaba,
    Size özel pm ile kısa bir yazı yazdım cevaplarsanız çok seviniriz. Saygılarımla.

Özel mesajınız cevaplandı. Sizden bir fiyat teklifi bekliyorum.
    Teşekkürler.
  • Web tasarım referanslarınız çok başarılı. Tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmow

Web tasarım referanslarınız çok başarılı. Tebrikler

Çok teşekkür ederim. Başarılı işler yapmanızı dilerim meslektaş arkadaşım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.