Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.186
Cevap
168
Favori
1.053.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar şu aletin tr çıkış fiyatı kaç tl olacak bi söylermisiniz ? bu sayfada 749 tl yazıyo turkcell teknomobil servisinde 620tl yazıyo bu fiyatlar kafamı karıştırdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda_xl -- 16 Eylül 2011; 18:45:18 >
  • Resmi fiyatı 749 ama bunda oynama illaki olacaktır mesela ps3 çıktığında yada şu andada her yerde farklı fiyatta ama 620 tl biraz abartı yurtdışından getirme gibi bişey olmasın o.
  • vitaya diablo 3 cıkarmı bide bu ps sitesinde okudum filmleri indirebilirsiniz yazıodu vitaya bn netten indirdiğim filmi atamıyacakmıyım vitaya ?
  • Dostum aslında ngp adındayken bir mass effect trailer ı geçmişti ama oda killzone gibi unutuldu gitti.
    Şimdi size bomba bir karşılaştırma :)
     @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

Evet büyük soru ps3 mü Vita mı :D tabiki şaka yapıyorum o kadar da abartmaya gerek yok ps 3 daha iyi olduğu bi kesin ama yinede farkın bu kadar az olması cidden çok iyi vita rocks

Edit:
    quote:

vitaya diablo 3 cıkarmı bide bu ps sitesinde okudum filmleri indirebilirsiniz yazıodu vitaya bn netten indirdiğim filmi atamıyacakmıyım vitaya ?

Şimdilik görünürde diablo 3 yok ama avatar azmedip yaptırcak inşallah :D cidden tuna video çekmeyi felan düşünüyodun bu cross play olayı ile oynarsın diablo 3 ü direk öyle çekersin videoya bakın şunu yapcaksınız işte diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadow_170 -- 16 Eylül 2011; 19:13:42 >
  • vita yerine ps 3 almya karar verdim vitayı istiorum ama oyunları cok pahalı arkadas bide istediğim oyunlar asasins creed cod fln ama bunlarda bnce zor cıkar vitaya hepsini geçtim bni sadece bu oyun fiyatları bitirir :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: masmari

remote playden bir video daha geldi.Hani bir ay önce demiştim ya, acaba killzone 3'ü vita'da görebileceğiz mi diye, valla gördük, her ne kadar ps3 yardımıyla da olsa gördük

şaka mı abi bu? gerçek filan değil mi rüya görmüyorum? bildiğin kz3 ü vita 'da biraz sıkıntılıda olsa oynayabiliyor değil mi?

hani kz'u pek sevmem resistance ı daha çok severim ps3 exclusivelerinde ama bu gerçek ise..

bu arada mass effect gelecek kesin ama shephard olmayacak başka hikaye ilk olarak bioware hikayeyi dağıtmaya (yani hani evreni başka karakterler ve hikayelerle genişletme expand yapma olayı star wars gibi.) vita ile başlayacak

dead space bomba olacaktır. rising geliyorsa dead space kesin gelir ama en çok daha fazla uncharted istiyorum vita'ma en epic oyunları alıcam çünkü çok fazla leş oyunda çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolas2101

vita yerine ps 3 almya karar verdim vitayı istiorum ama oyunları cok pahalı arkadas bide istediğim oyunlar asasins creed cod fln ama bunlarda bnce zor cıkar vitaya hepsini geçtim bni sadece bu oyun fiyatları bitirir :S

Kaç tane oyun alacaksın? AC ve COD duyuruldu ayrıca, seneye gameplay'leri ve ss'leri düşer en azından. Çalışmaya başladıklarını biliyoruz yani. Oyunlar pahalı, haklısın. Ama yapacak bir şey yok.

@In Isaac, remote play işte ya, ps3 çalıştırıyor vita sadece monitör ve kontrol.
  • In Isaac We Trust

Arkadaşım bende senin gibi başta anlamadım bir an cidden kalbimin atışları tavan yaptı ve hemen bu cihazı alacağım dedim sonra anladımki oyun ps3 üzerinden oynanıyor görüntü psp vitaya gelip,yani ps3 ve psp vita ile bağlantı kurup oyunun psp vita üzerinden oynuyor.

Arkadaşlar ne derse desin benim bu cihazdan beklediğim grafik bu idi şuan için hayalkırıklığı tam olarak cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

In Isaac We Trust

Arkadaşım bende senin gibi başta anlamadım bir an cidden kalbimin atışları tavan yaptı ve hemen bu cihazı alacağım dedim sonra anladımki oyun ps3 üzerinden oynanıyor görüntü psp vitaya gelip,yani ps3 ve psp vita ile bağlantı kurup oyunun psp vita üzerinden oynuyor.

Arkadaşlar ne derse desin benim bu cihazdan beklediğim grafik bu idi şuan için hayalkırıklığı tam olarak cihaz.

Neyi gördün de hayal kırıklığı diyorsun hocam? Şu anda grafik en fazla Uncharted'ta var. Bakarsan bir Uncharted 2 kadar grafiğe sahip. Hatta o bile daha cihazın sınırları değil. AC de daha fazla grafik olacaktır, onun motoru çok fazla güç harcamıyor sonuçta, gösterdiği kadar.
  • Sanırım Vita'nın bataryası değiştirilebilir, opsiyonel olacak. 3-5 hours yazan ilk bataryası. Yoshida açıklamış.

http://uk.psp.ign.com/articles/119/1194779p1.html
    For some gamers, that amount of battery life is unacceptable. Fortunately Sony is preparing an answer. In our interview with SCEA Worldwide Studios President Shuhei Yoshida, we finally received confirmation that Sony is in fact developing an external battery for the Vita. Planning on playing your Vita for an extended trip? Toss down some money for this attachment.

altta bir video var, japon adamın ingilizcesinden pek bir şey anlayamadım.

edit: Evet, daha açıklamamış Sony ama öyle aslında. Bataryasını sevmediysen yeni bir tane alıp değiştirebiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avatar78 -- 16 Eylül 2011; 21:18:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

quote:

In Isaac We Trust

Neyi gördün de hayal kırıklığı diyorsun hocam? Şu anda grafik en fazla Uncharted'ta var. Bakarsan bir Uncharted 2 kadar grafiğe sahip. Hatta o bile daha cihazın sınırları değil. AC de daha fazla grafik olacaktır, onun motoru çok fazla güç harcamıyor sonuçta, gösterdiği kadar.

Gösterilen resistance ve killzone oyunlara göre söylüyorum.Her iki oyunda hayal kırıklığı. Hele vita için gösterilen kısa KZ video ile remote play olarak gösterilen KZ3 videoları arasında nesil farkı var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

quote:

In Isaac We Trust

Gösterilen resistance ve killzone oyunlara göre söylüyorum.Her iki oyunda hayal kırıklığı. Hele vita için gösterilen kısa KZ video ile remote play olarak gösterilen KZ3 videoları arasında nesil farkı var.

Hakikaten o KZ neydi öyle ya?
     @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

Oyundan ilk konferanstan sonra hiç haber alamadık. Diyorum bak sanırım iptal edildi. Çok da güzel değildi zaten. Resistance'ı ben konsoldaki versiyonunu bile sevmedim. Vita'daki zaten ilgimi çekmiyor, basit bir shooter. PS3'teki KZ3'ü Guerilla yapıyor çünkü, kaç milyon dolar harcamışlardır o oyuna. Şimdi Sony Bend, Uncharted:GA için milyonlar harcıyor.

Yani, grafik yok, özenilmemiş. Suç Sony'de, oyun duyurulduğu zaman daha Guerilla, KZ3 üstünde çalışıyordu, onlara yaptırması lazımdı oyunu. Yani, daha çok grafikli oyunlar göreceğiz, "hardcore" misali. Beklentilerimiz o kadar yüksek ki farkındaysan, ne gelse "çöp" diyip itiyoruz.
  • Hele Ya'rrabi şükür!

edit: 2. analogu kullanmayan birisi oynuyor. Onun dışında bunu da tutmadım ben, bize bir nfs lazım. Çevre çok basit, f1 2011'e göre daha iyi ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avatar78 -- 16 Eylül 2011; 21:46:12 >
  • Nfs gelse bundan daha mı iyi olacak :) Yapmıyorlar işte yapmıyorlarrrrr...
  • pspdeki remote playda oyunlar oynanmıyor sadece video faan izleniyordu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XippleDipple

Nfs gelse bundan daha mı iyi olacak :) Yapmıyorlar işte yapmıyorlarrrrr...

Namco'nun hareketi. Nfs gelse bundan daha iyi olacak evet. PC'de öyle çünkü. Oyuna bakarsan uğraşılmamış olduğunu görürsün.

@paypay, evet, psp'deki özürlülük bunda gitmiş, artık oyun da oynanıyor. edit: hayrola avatar değişmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avatar78 -- 16 Eylül 2011; 22:12:24 >
  • Kartları 4gb mı
    Ona nasıl uzun oyun sığacak
    Daha büyüktür başka açıklama var mı bununla ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: ijustine fan

Kartları 4gb mı
    Ona nasıl uzun oyun sığacak
    Daha büyüktür başka açıklama var mı bununla ilgili

Çözünürlük az olunca oyun boyutu da çok olmuyor. 4gb, şimdilik. Yetmezlerse büyütürler 8'den 32'ye kadar var zaten. Onlar da böyle söyledi.
  • Ben böyle bir açıklama göremedim ama 3DSin kartuşları 8gb yani daha fazla bence sonynin yaptıgı sacmalik
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.