Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ali_ihsan21
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.014
Cevap
166
Favori
1.050.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: masmari

japonyada pahaliymis yav tuhh.
    alet japonyada uretiliyor ama amerikada daha ucuz

Öyle ama asgari ücret'in psp fiyatına oranı Yada kişi basına düşen milli gelirin psp fiyatına oranını almak daha doğru olur.
    Sonuçta japonya zengin bir ülke.
  • Arkadaşlar konuya yeni bir boyut getirmek istiyorum oda PSN nasıl olacak acaba android market yada apple store gibi olursa cidden müthiş olur ve bence öyle bişey yaparlarsa 3G modeline büyük bi avantaj getirebilirler.Şöyle yani PSN e gircez oyun alcaz ordan hoop faturaya fiyat yansıyacak ayrıca bedava olarakta ufak oyunlar yada uygulamalar konulabilir siz ne dersiniz PSN Vitada nasıl olur ?
  • vita nın Türkiye ye geliş tarihi ve fiyatı belli mi arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow_170

Arkadaşlar konuya yeni bir boyut getirmek istiyorum oda PSN nasıl olacak acaba android market yada apple store gibi olursa cidden müthiş olur ve bence öyle bişey yaparlarsa 3G modeline büyük bi avantaj getirebilirler.Şöyle yani PSN e gircez oyun alcaz ordan hoop faturaya fiyat yansıyacak ayrıca bedava olarakta ufak oyunlar yada uygulamalar konulabilir siz ne dersiniz PSN Vitada nasıl olur ?

Birde ben saydıklarınıza ek olarak iyi bir chat sistemi bekliyorum.Canlı chat özelliği (facedeki,msndeki gibi) bir özellik muhakkak gelmeli bence.Bu arada arkadaşlar, vitaya çıkacak fifa ve pesden hiç video yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow_170

Arkadaşlar konuya yeni bir boyut getirmek istiyorum oda PSN nasıl olacak acaba android market yada apple store gibi olursa cidden müthiş olur ve bence öyle bişey yaparlarsa 3G modeline büyük bi avantaj getirebilirler.Şöyle yani PSN e gircez oyun alcaz ordan hoop faturaya fiyat yansıyacak ayrıca bedava olarakta ufak oyunlar yada uygulamalar konulabilir siz ne dersiniz PSN Vitada nasıl olur ?

Özelleştirilecekmiş diye duydum, yani Vita için PSN yapılacak ya... İlk sayfada video bölümünden resimler paylaşmıştım, hatırlarsınız. Orada "Rented" yazısı vardı hani, Alkan Adakaner ile konuşmamızda bir film kiralama servisinin PSN'ye gelme ihtimalinin olduğunu söylemişti. Yani, Vita için PSN tekrar düzenlenmiştir, düzenlenecektir.

-Film kiralama servisini Netflix de yapabilir, emin değilim. Ama bir röportajda vita için özel olarak dokunmatik psn yapılacağını duydum, ya zaten kesin vita için özel bir PSN yapılır, koskaca psp'nin ikinci sürümünden bahsediyoruz, şimdi güncellemezlerse ne zaman güncelleyecekler .

-3G konusunu tartışsak, dodomoco alma diyor, çok pahalı gelir işte aylık vergileri diyor, simkart vs.

@mert, vallaha iyi bir chat sistemi güzel olur, böyle düşünüyordum ki duyurulmuş zaten. "Party" adlı uygulama ile, 3G veya wi-fi ile nete bağlandığın bir zaman, mikrofonla veya yazışarak sohbet edebiliyorsun. Dur bsc'den alıntı yapayım:

Sony yetkilileri "Party" özelliğinin diğer oyuncularla oyunlar üzerinde konuşmak için oldukça iyi bir özellik olduğunu söylüyorlar. Platform çapında geçerli olan bu özellik ile siz ve 3 arkadaşınız bir araya gelebileceksiniz.

Sesli ve yazılı haberleşmenin bulunacağı bu sistem hangi oyunları oynadığınıza bakmaksınız doğrudan diğer oyuncularla iletişim halinde olmanızı sağlıyor. Örneğin siz Uncharted oynarken, arkadaşınız Call of Duty oynayabilir. Bu iletişim kurmanıza engel olmayacak.

Arkadaş listenizle uyumlu olacak olan bu özellik ile arkadaşlarınız bir tıkla size bağlanıp sohbete başlayabilecek. Bu arada her oyun veya oyun türü için farklı parti grupları da oluşturabileceksiniz.

Her marifetinden yararlanacağız, anlaşılan

-Canlı chat özelliği de olacak diye duydum, iOS'daki Face-time uygulaması gibi. Hatta bir oyun oynarken sağ üst köşede arkadaşımızla konuşabiliriz, görüntülü ve sesli. Bu sayede bölümü geçemezsen arkadaşın sana yardım eder diyorlar.

@black, Amerika fiyatı 250$, Avrupa 250€, Türkiye ise, bsc röportajında açıklandığına göre, Sony Türkiye kur fırsatları el verdiğince cihazı 600-700lira arasında satışa sunacakmış. Biz Amerika'dan getirtmeyi planlıyoruz, dolar düşünce. En mantıklısı bu oluyor, 450lira gibi.
  • Son dakika haberi, az sonra ilk mesaja bakın, gerçekten önemli.
  • Vita çıkış tarihi 2012 sonrasına resmi olarak ertelendi, detaylı bilgiler ilk mesajda. Haberi bsc'den önce yayınlamak büyük mutluluk.

-Açıkçası bu gecikmeye sevindim, parayı tam toparlayamamıştım çünkü.

edit: Ersin Kılıç haberi 12:45'de yayınlamış. Keşke daha erken kalksaymışım! Gene de haberi bsc'den almadığımı söylemek bile benim için bir mutluluk.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-PS_Vitanin_Japonya_Cikisi_Sene_Sonunda-18202.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avatar78 -- 4 Ağustos 2011; 13:20:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

Vita çıkış tarihi 2012 sonrasına resmi olarak ertelendi, detaylı bilgiler ilk mesajda. Haberi bsc'den önce yayınlamak büyük mutluluk.

edit: Ersin Kılıç haberi 12:45'de yayınlamış. Keşke daha erken kalksaymışım! Gene de haberi bsc'den almadığımı söylemek bile benim için bir mutluluk.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-PS_Vitanin_Japonya_Cikisi_Sene_Sonunda-18202.htm

yapma bunu işte yapma
  • quote:

Vita çıkış tarihi 2012 sonrasına resmi olarak ertelendi, detaylı bilgiler ilk mesajda. Haberi bsc'den önce yayınlamak büyük mutluluk.

en azından 2012 yılında geliyo daha kötüsüde olabilirdi (2013 veya 2014)
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_xl

quote:

Katılıyorum, şükretmeliyiz bile.

-Dodomoco, Amerika'dan getirme planları iptal mi oldu yani?
  • Avatar 3DSin online sistemine bakarsin guzel olursa hemen alirsin Vita cikmadan hem de Vita'dan ucuz olucak. Bu arada CoD:MW3 Wii'ye duyruldu bu 3DS'ede yapiliyor anlamina gelir. Wii'ye cikan her CoD oyunu DS'e geldi artik 3DS'e gelir. Hem BF3 hem COD 3DS icin yeterli bir sebep. Ayrica Nintendo'nun kendi Hardcore oyunlari var. Ornek Star Fox ve Kid Icarus.
  • Bi bakalım dostum, ama ben film izlemek ve nette gezinmek de istiyorum, senin gibi ayrı bir tabletim yok işte, eski, java destekli bir telefonum var
  • 3DS nette kral gibi geziyor ayrica WiFi cekim gucu mukemmel. Nintendo 3DSi tam sana gore yapmis.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arda_xl

quote:

Katılıyorum, şükretmeliyiz bile.

-Dodomoco, Amerika'dan getirme planları iptal mi oldu yani?

pm attım bu arada doar ucuzlarmı artık bilmiyorum 1.7 olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modernova

3DS nette kral gibi geziyor ayrica WiFi cekim gucu mukemmel. Nintendo 3DSi tam sana gore yapmis.

galaxy s2 muhteşem bir cihaz film bile izletiyor
  • Bende S2 degilde Motorola Xoom var ama pek farkli degiller Xoom donanim olarak iPad 2'den ustun ama yazilimsal olarak degil en buyuk ornek orjinal parali uygulama alamiyorum. Korsan indirince kotu oluyor. Alet bu arada 1080p oynatiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modernova

3DS nette kral gibi geziyor ayrica WiFi cekim gucu mukemmel. Nintendo 3DSi tam sana gore yapmis.

Dostum, ekranı büyük olanı seçmek de benim için bir şey. o büyük ekranda film izlemek... 3ds'nin flash desteği yok ayrıca, kral gibi gezinebilmesine hala şaşıyorum.

-Htc Sensation klubüne baktım, 768mb ram'i varmış bu telefonun. Nette en iyi gezinen, tüm flashları açabilen bir telefon deniyor. Şimdi bunun üstünden gidersek, 512mb ram'lik vita, nette flash videolarını açmazsa eğer...

-sensation veya 3ds'ye dönebilirim, ciddiyim Çok pahalı ama sensation'da ya. Neyse, vita'nın flash desteği ve nette gezinme hızına bakmam gerekiyor. Çünkü sadece oyun için almayacağım ne de olsa. Ama film falan da izlemek var... Neyse

-Vita'yı nasıl alacağız dodomo"c"o(bak c'yi ko değil c diye okuyorum)

edit: Ben kaçtım 2-3 saatliğine, görüşürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avatar78 -- 4 Ağustos 2011; 14:23:25 >
  • bende psp 3004 alıcaktım iyiki almamısım bekleyim bari 2012 nisan da italya ya gidiorum o zaman cıkmıs olursa ordan alırım :)
  • Avatar Htc sensation da 1gb RAM var 768 desire hd de var :) ama ikiside yeterli bence vitayı bekle sen yinede.
  • quote:

@black, Amerika fiyatı 250$, Avrupa 250€, Türkiye ise, bsc röportajında açıklandığına göre, Sony Türkiye kur fırsatları el verdiğince cihazı 600-700lira arasında satışa sunacakmış. Biz Amerika'dan getirtmeyi planlıyoruz, dolar düşünce. En mantıklısı bu oluyor, 450lira gibi.

bu getirtme olayında size sipariş verebiliyor muyuz peki?
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.