- x
Bir insan aynı anda 2 kişiyi birden sevebilir mi ?
30 Cevap6858 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

978 Mesaj
10 Haziran 2011; 22:01:03 

Evet beyler bu konu uzun süredir kafamı kurcalıyor. Daha önce konusunu açtığım bir kız vardı belki hatırlayanlar olur, bu kızla aramız çok iyi , hoşlanıyorum da gel gör ki başka bir kız daha var ve bunu da her gördüğümde heyecanlanıyorum , ter basıyor vs. Kısaca başlıktaki olayın olması mümkün mü ?

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

9513 Mesaj
10 Haziran 2011; 22:11:29 

Wass det? Böyle birsey mümkün degildir. Bir hatuna gercekten asiksindir, diger hatunuda yalayip yutmak istiyorsundur.

Shadow of the Colossus
"Onu herşeyden çok seviyorum, kendi hayatımı feda edecek kadar. Gerekirse bütün gezegeni dolaşırım, muhakkak herhangi bir yerde onu yeniden canlandıracak güç bulacağım. Buna inanıyorum, onu yeniden hayata döndüreceğim. Hadi Agro yola çıkıyoruz.’’
Sevdiğin hatunun cansız bedeni, Göğe uzanan dağlar, duvarların üstüne üstüne geldiği o huzursuz "tapınak" ve o umutsuzluğun köprüsü.
ICO
Karanlığa ve yalnızlığa terk edilmiş bir çocuk, onunla benzer kaderi paylaşan bir kız ve umutla mutlu geleceğe yürüyüşün destansı bir hikâyesi.

7551 Mesaj
10 Haziran 2011; 22:11:59 

Hayır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

338 Mesaj
10 Haziran 2011; 22:15:34 

abazan bi insanın sınırı yoktur

2627 Mesaj
10 Haziran 2011; 22:18:48 

nasil grup belgesi varsa
Tabiki 2kisi+bide sen gerek

978 Mesaj
10 Haziran 2011; 22:30:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Acı Biber

Abazan değilim arkadaşım. Sadece durumum biraz karışık.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

603 Mesaj
10 Haziran 2011; 22:39:01 

sevemez ama idare eder

456 Mesaj
10 Haziran 2011; 22:41:00 

2 kişiden aynı anda hoşlanabilirsin ama 2 kişiye aynı anda aşık olamazsın. aşk çok farklı bişeydir gözün sevdiğinden başkasını görmez aşık olursan.

548 Mesaj
11 Haziran 2011; 0:09:51 

quote:

Orijinalden alıntı: I can

2 kişiden aynı anda hoşlanabilirsin ama 2 kişiye aynı anda aşık olamazsın. aşk çok farklı bişeydir gözün sevdiğinden başkasını görmez aşık olursan.

2500 Mesaj
11 Haziran 2011; 0:33:41 

iki kişiyi birden seviosan 2. sini seç
1. sini gerçekten sevseydin 2. die birşey olmazdı

2032 Mesaj
11 Haziran 2011; 0:37:51 

midesizlik

Eski kullanıcı adım : Sefid.dL
Eski şifrem : k_4547203ddsa
bir aşk şarkısı söylüyordun ki,
birden sustun.
düşmemek için saçlarına tutundu dünya..

40 Mesaj
11 Haziran 2011; 0:40:55 

aşk sandığın şey hoşlantıdır. aşkı hoşlantıdan ayıran şey o kişiyi gözü kör şekilde sevmek ve ondan vazgeçememektir. sabah uyandığında aklına ilk onun gelmesidir. sen 2 kişiden hoşlanıyorsun. bu normal. 10 kişidende hoşlanabilirsin.

3288 Mesaj
11 Haziran 2011; 0:43:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Y.I.W.A.L.Y

Evet beyler bu konu uzun süredir kafamı kurcalıyor. Daha önce konusunu açtığım bir kız vardı belki hatırlayanlar olur, bu kızla aramız çok iyi , hoşlanıyorum da gel gör ki başka bir kız daha var ve bunu da her gördüğümde heyecanlanıyorum , ter basıyor vs. Kısaca başlıktaki olayın olması mümkün mü ?

2 mi? yani sadece 2 mi?

10199 Mesaj
11 Haziran 2011; 0:47:51 

aynı anda iki kişiye aşık olunabilir.... olayı sadece cinsellik olara algılamayın...zaten cinsellik olarak algılarsan alayına şık olur bir erkek

9513 Mesaj
11 Haziran 2011; 0:55:51 

Üstekini alin disari.

Shadow of the Colossus
"Onu herşeyden çok seviyorum, kendi hayatımı feda edecek kadar. Gerekirse bütün gezegeni dolaşırım, muhakkak herhangi bir yerde onu yeniden canlandıracak güç bulacağım. Buna inanıyorum, onu yeniden hayata döndüreceğim. Hadi Agro yola çıkıyoruz.’’
Sevdiğin hatunun cansız bedeni, Göğe uzanan dağlar, duvarların üstüne üstüne geldiği o huzursuz "tapınak" ve o umutsuzluğun köprüsü.
ICO
Karanlığa ve yalnızlığa terk edilmiş bir çocuk, onunla benzer kaderi paylaşan bir kız ve umutla mutlu geleceğe yürüyüşün destansı bir hikâyesi.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Haziran 2011; 1:11:03 

Aynı anda 2 kişiye aşık olunabilir. Biyolojik bir açıklaması da illaki vardır.

11391 Mesaj
11 Haziran 2011; 1:31:54 

Kardesim aynısı benimde basıma geldi. askmıydı hoslantımıydı bilmiyorum. sevgilim varken baska birini daha seviyordum. bu diger kızla konusurken heyecandan gözlerine bile bakamıyordum. sonra sevgilimle benim hatam yüzünden ayrıldık bende ask acımı dindirmek icin bu diger kıza sardırdım. diger kızı hala seviyorum fakat onun sevgilisi var ama yinede o da beni seviyor. birbirimize söyleyemiyoruz böyle felaket bir durum işte

4795 Mesaj
11 Haziran 2011; 1:32:37 

Başlığı nasıl okuduğumu yazsam ban yerim

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
iPhone 4 ve Nikon D7000 kullanıcısı.. :)

Fotoğraflarım: http://500px.com/ergunemr

2968 Mesaj
11 Haziran 2011; 1:32:59 

Iki kisiden hoslanabilirsin ama iki kisiye asik olamazsin.

Mes que un club

PSN : Pato-V

Klavyemde bazi türkçe karakterler yok.

Uzaklaştırılmış
11 Haziran 2011; 1:35:30 

Başlıgı bir insan ayda aynı anda 2 kişiyi sevebilirmi diye okudum

947 Mesaj
11 Haziran 2011; 1:35:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Acı Biber

INTEL Core i5-2500K|MSI R7850 Twin Frozr|G.SKILL RipjawsX 8GB|MSI Z77A-G43|OCZ 750W+80|Zalman Z11 Plus|Seagate Barracuda 500GB

6 Mesaj
11 Haziran 2011; 1:36:02 

Bir yerde okumuştum. Bir amerikan psikoloğa göre bir erkek aynı anda iki kişiden hoşlanabilir. Bunu neden yazıyorum? Çünkü zamanında böyle bir olay yaşadım ve araştırdım Ama şunu bil ki sürekli bir suçluluk hissi var.

Ho! Tom Bombadil, Tom Bombadillo!
By water, wood and hill, by the reed and willow,
By fire, sun and moon, harken now and hear us!
Come, Tom Bombadil, for our need is near us!

267 Mesaj
11 Haziran 2011; 1:42:16 

hayır

GS Taraftarı

2476 Mesaj
11 Haziran 2011; 2:16:24 

quote:

Orijinalden alıntı: _ARTiZ_

Başlıgı bir insan ayda aynı anda 2 kişiyi sevebilirmi diye okudum

Bence de saat geç oldu.

DH Japonya Hayranları
||DH Elektronik külübü||Opera fan kulübü||Amfi hastası, motor-bisiklet ustası||Az yakar, çok kaçar

1501 Mesaj
11 Haziran 2011; 2:20:52 

sevebilirsin, hoşlanabilirsin ama aynı anda 2 kişiye aşık olmak çok zor olsa gerek.
günümüzde her seven her hoşlanan kendini aşık oldu sanıyor. aşık olmak o kadar kolay değildir. aşk başkadır.

1055 Mesaj
11 Haziran 2011; 2:23:28 

Ön yargılı olmayın gençler threesome diye bir şey var.

Millete efendilik yoktur; hizmet etme vardır. Bu millete hizmet eden, onun efendisi olur.

Uzaklaştırılmış
11 Haziran 2011; 2:29:14 

Valla benim 2 senedir deliler gibi aşık olduğum bi hatun var.Fakat başka kızlardanda sadece hoşlanıyorum.Sevmek falan yok.

994 Mesaj
11 Haziran 2011; 2:38:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Y.I.W.A.L.Y

mümkündür. ama sonları genelde kötü biter. bir iki kere yaşadım. karşıma çıkmaz çıkmaz 2 tane birden çıkar bir ona bir buna derken 2sinide kaybederim.

978 Mesaj
11 Haziran 2011; 2:43:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

Kardesim aynısı benimde basıma geldi. askmıydı hoslantımıydı bilmiyorum. sevgilim varken baska birini daha seviyordum. bu diger kızla konusurken heyecandan gözlerine bile bakamıyordum. sonra sevgilimle benim hatam yüzünden ayrıldık bende ask acımı dindirmek icin bu diger kıza sardırdım. diger kızı hala seviyorum fakat onun sevgilisi var ama yinede o da beni seviyor. birbirimize söyleyemiyoruz böyle felaket bir durum işte

Anlayan birileri çıktı sonunda. Çok garip ve ilk defa başıma gelen bir şey

978 Mesaj
11 Haziran 2011; 2:48:37 

quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Başlığı nasıl okuduğumu yazsam ban yerim

Aman diyeyim

13 Mesaj
11 Haziran 2011; 3:00:39 

hangisini seçersen seç diğerini aldatacaksın

1 Amelia - 2 Taiwo - 4 van Bommel - 5 Mexès - 7 Pato - 8 Gattuso - 9 Inzaghi - 10 Seedorf - 11 Ibrahimović - 13 Nesta - 16 Flamini - 18 Aquilani - 19 Zambrotta - 20 Abate - 22 Nocerino - 23 Ambrosini (c) - 25 Bonera - 27 Boateng - 28 Emanuelson - 30 Roma - 32 Abbiati - 33 Silva - 52 De Sciglio - 57 Valoti - 70 Robinho - 76 Yepes - 77 Antonini - 92 El Shaarawy - 99 Cassano
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Bir insan aynı anda 2 kişiyi birden sevebilir mi ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344