Şimdi Ara

Samsung'dan Apple'a Flash göndermesi; İşte Galaxy Tab 10.1'in yeni tanıtım filmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
4
Favori
26.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung yeni tableti Galaxy Tab 10.1 için hazırladığı tanıtım filminde iPad 2'ye Flash göndermesi de yaptı. Firmanın bir süre önce özel versiyonunu Google I/O 2011 Geliştiriciler Konferansı'nda katılımcılara dağıttığı ve Amerika'da Best Buy üzerinden kullanıcıların beğenisine sunmaya başladığı yeni tableti, Nvidia'nın 1GHz'de çalışan çift çekirdekli Tegra 2 platformundan güç alıyor ve Google'ın Android 3.1 işletim sistemiyle geliyor. 8.6mm kalınlığı ve 565 gram ağırlığı ile iPad 2'den daha ince ve daha hafif bir yapıda olan Galaxy Tab 10.1, 1280 x 800 piksel ekran çözünürlüğü ve 1GB bellek kapasitesiyle gelirken, depolama tarafında ise 16/32/64GB olmak üzere üç farklı kapasite seçeneği ile sunuluyor.

7000 mAh kapasiteli pil ile gelen tabletin 9 saate kadar video oynatabildiği ve  72 saate kadar da müzik çalabilen tablette, 720p çözünürlüğünde video kaydı yapabilen 3MP çözünürlüğünde ana kameraya ve GTalk gibi uygulamalar üzeerinden görünütülü sohbet gerçekleştirebilmek için 2MP çözünürlüğünde ön kameraya yer veriliyor. 802.11n WiFi ve Bluetooth 3.0 gibi kablosuz iletişim teknolojilerini bünyesinde barındıran aynı zamanda modeline göre HSPA +21, EDGE ve GPRS desteği de sunan tablet, jireskop, ivmeölçer, ışık ve pusula sensörlerine de sahip. Adobe Flash desteği başta olmak üzere çok sayıda özelliği bünyesinde barındıran tablet bilgisayarın, ilerleyen aylarda ülkemizde de pazara sunulması bekleniyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Samsung Galaxy Tab 10.1-Resmi görseller

• Adamlar aşmış
  • iyi güzel hoş samsung u seviyorum çok ciddi gelişme gösterdi ancak kim olursa olsun bu şekilde başkamarkaya laf atarak reklam yapınca bana antipatik geliyor
  • Reklam güzel yapılmış, cihaz da güzel. İyi bir ivme yakalarlar kesin. Bir de şu androidde standart olsa iyi olacak.
  • fena ezmişler orda :D
  • Güzel reklam olmuş.
  • reklam güzel :D
  • Cihaz cok guzel. Ancak andorid beni cok dusunduruyor. Gunceleme ciktiginda yukleme sansi sunacak mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne kadar iyi olur olsun app storeye ulasamaz...
  • Reklam çok güzel hazırlayan firmayı kutluyorum.
  • Tablet teknolojisi böyle giderse ne tv kalır ne bilgisayar. Farklı boyutlardaki tabletler her işimizi görecek :)
  • reklam güzel olmuş bakarsınız apple bunuda dava eder
  • İzlediğim en güzel reklamlardan birisi :D

See Flahs Run OR Not :D
  • Türkiye'de android market çalışıyor mu? Öyle bir haber dolaşıyordu geçenlerde.

edit: -12 olacak kadar kötü bir şey mi yazdım sizce? Bilmediğimden sordum. Bilmemek hakkaten ayıpmış bu forumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirable -- 11 Haziran 2011; 3:10:27 >
  • Yaptim olacakla olsaydi oohhoo :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MirabLe

Türkiye'de android market çalışıyor mu? Öyle bir haber dolaşıyordu geçenlerde.

Froyo güncellemesiyle birlikte açılacakmış.

dipçik. Şu anda da kullanılabiliyor fakat ufak bir ayar yapılması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnotheRDie -- 10 Haziran 2011; 19:37:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRML_KNN

ne kadar iyi olur olsun app storeye ulasamaz...

Bir de okumasını bilseydiniz iyiydi..
  • Alete o kadar para vereceksin ondan sonra bi flash video gelecek, oooops flash yok diyecek, o zaman içimden o aleti duvarda paralamak gelecek ama verdiğim para aklıma gelince içime oturacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRML_KNN

ne kadar iyi olur olsun app storeye ulasamaz...

hahaha komik olma
  • reklam güzel olmuş ama bu güzel ülkemizin vatandaşı ha dıyınce reklamdakıler gıbı alamıyo malesef. Bunda yurtdışındakinden iki katı pahalıya satılması da büyük bir etken.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.