Şimdi Ara

Kaspersky lab merkez ofis ve çalışma ortamı hakkında her şey! DH özel video!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
14.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eugene Kaspersky, Kaspersky Lab'in tanıtımı için hazırlanan videoda hem çalışma ortamlarını anlatıyor hem de virüslerle mücadele esnasında kullanılan teknik ve sistemleri gösteriyor. Bu videoya alt yazı ekleyerek ziyaretçilerimizle paylaşmak istedik. Anti Virüs yazılımcılarının hayatı ve çalışma ortamları hakkında bir çok detay içeren videoyu izlerken eğlenceli vakit geçireceğinizi tahmin ediyoruz.

• bu tür yazılım yazanları genelde somurtkan insanlar olarak düşünmüştüm ama izleyince fikrim değişti adamlar oyun oynarken mutlu olan çocuk gibi virüslerle uğraşıyolar.d
  • en iyi antivirüs programı.
  • Bir de performansını geliştirseler tam olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: patrain

bu tür yazılım yazanları genelde somurtkan insanlar olarak düşünmüştüm ama izleyince fikrim değişti adamlar oyun oynarken mutlu olan çocuk gibi virüslerle uğraşıyolar.d

kameraya gülümse hesabı olabilir :)
  • paylaşım için teşekkürler
    çok hoş bir video
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsoy

en iyi antivirüs programı.

7 haziranda KIS ve KAV 2012 sürümleri çıktı, bir deneyebilirseniz performansı 2011 ve 2010 üzerine çok gelişti. Cloud ve KSN geldi. Artık taratılan dosya başka KSN kullanıcıları tarafından da güvenli ise haber veriyor.
  • Muhtemelen çalışan insanlar işlerini severek yapıyorlardır.
    Bu tip yorucu bir işi insan zaten sevmeden devam ettiremez.

Video çalışma ortamından çok ağaçkakan belgeseli gibi birşey olmuş.
    İnsan teknik ofistekilerin pc başında neler yaptıklarını virüsleri nasıl incelediklerini kısaca gösterir.
    Ağaçkakan & domuz sesi ve bol bol bitkiden başka birşey yok.
  • Sanki bana da kameraya gülümse tarzı geldi. "Biz partileri çok severiz. Yılda iki parti yaparız"dan anlaşılıyor gibi. Neden devamlı patron konuşuyor. CEO yok mu? "Çalışmayı çok severiz. Uyumayı unutuyoruz." Nedir bu!
  • eski bir video daha önce bnce başka bir sitede yayınlandı.
  • 2 yıldır pc de antivirüs kullanmıyorum pc nin performansının %30 götürüyor.
  • çalışsınlar bizi virüslere karşı korusunlar
  • Güzel bir tanıtım filmi olmuş.Kaspersky benim gözümde bir numaralı koruyucudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resident

quote:

Orijinalden alıntı: arsoy

en iyi antivirüs programı.

7 haziranda KIS ve KAV 2012 sürümleri çıktı, bir deneyebilirseniz performansı 2011 ve 2010 üzerine çok gelişti. Cloud ve KSN geldi. Artık taratılan dosya başka KSN kullanıcıları tarafından da güvenli ise haber veriyor.

o dediğin koruma nortonda yıllardır var kaspere yenimi gelmiş =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apokoc -- 10 Haziran 2011; 23:47:36 >
  • Otomatik virüs işleme makinasına bakın

Kaspersky lab merkez ofis ve çalışma ortamı hakkında her şey! DH özel video!
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunmamur

quote:

Orijinalden alıntı: patrainbu tür yazılım yazanları genelde somurtkan insanlar olarak düşünmüştüm ama izleyince fikrim değişti adamlar oyun oynarken mutlu olan çocuk gibi virüslerle uğraşıyolar.d
    kameraya gülümse hesabı olabilir :)

bize karşı gülümsemesinin ne gibi kötü yönü olabilir ki. Belki pazarlama taktiği olabilir. Aklıma sadece o geliyor.
  • Videolar mobil cihazlar icin cok gec ayarlaniyor haber yayinlanli saatler oldu ama hala mobil cihazlardan izlenemiyor video
  • Kaspersky her daim kullandığım internet securty yazılım programımdır şirketin içini görmek güzel oldu Otomatik virüs işleme makinasını görünce sandalyeden düşüyordum az kalsın bende Kahve makinesindeki açığı çok merak ettim doğrusu sanırım kahve makinasını kırmaya yada çalmaya karşı koruma olabilirmi :)
  • Virüs işleme makinası resmen kafa karıştırma makinası olmuş. 1001 tane kablo ordan oraya gidiyor
  • çok çok keyifli bir video olmuş. açıkcası sıkılmadan izledim. özellikle ben adamı sempatik sıcakkanlı buldum. Ama sanki böyle büyük ve dünya çapında bir yazılım için çalışan sayısı az gibi geldi bana. yinede yaptıkları yazılım çok iyi iş görüyor. özellikle firewall bir numara ve 2012 sürümü perofmans konusunda biraz daha iyi gibi. son olarak adamın hedefinin yüksek olması oldukça iyi. geldiği konumda olmakla yetinmiyor olması çok güzel..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.