Şimdi Ara

Smallville (2001-2011) (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.641
Cevap
6
Favori
121.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cocukken cnbc de izlerdim bi an kafama dank etti basladim ilk sezona zorrent te hd si vardi umarim her sezonu bulurum.
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    @inonu88 ilk sezonları 720p bulmanız biraz zor ama sonraki sezonlar rahatlıkla bulunabilir.

Konu Güncellenmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

@inonu88 ilk sezonları 720p bulmanız biraz zor ama sonraki sezonlar rahatlıkla bulunabilir.

Konu Güncellenmiştir

tesekkurler idare edicem artik ilk sezonlari.
  • Dizi tam olarak Superman dizisi değil; Clark Kent'in nasıl Superman olduğunu anlatıyor. 10.sezonda uçuyor ama güçleri baştan beri var, dizi boyunca yeni güçler öğrenip eskilerini geliştiriyor.
    Arrow, Flash gibi insanlar kurtardıktan sonra ortada gezen bir kahraman yok, Heroes dizisindeki gibi kendilerini gizliyorlar.
  • O dizideki Arrow u Flash ı görürswn şimdikileri sevemeyebilirsin :) Flash cyborg aquaman manhunter hawkgirl vs çok görülmüyor ama Arrow ve Supergirl onlara nazaran daha çok görünüyor. Olay Clark Kent in gelişimi. İlk birkaç sezona dayanabilirsen benim nazarımda çok güzelleşen bir dizidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gençlik dizisi bu. fazlası değil.

dizide flash yok zaten. bart allen var o da bir kaç bölümde görünüyor o kadar.green arrow sonradan kadrolu oluyor ama.

gençlik dizisi olduğu için, müzikleri de güzeldi.
  • Daha uçamadan doomsday le karşılaşıyor düşün artık dizideki fanteziyi :) Ben hepsini yazamadım daha da fazlası gelip gidiyor da hem unuttuklarım hem de ismini bilmediklerim var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.sezondan sonra DC evrenine giriş yapıyorlar. Green Arrow da dizinin sevilen karakterlerindendir hatta şimdi kendi dizisinin çekilmesini de buna borçludur.
  • Bir ton dizi izledim şu güne kadar ama bunu neden takip ettim anlamadım, ki anlamadan etmeden de finale kadar geldim. :) Ha iki yıl da oldu neredeyse o son bölümü izleyip bitireceğim güya, öyle de enteresan bir dizidir benim için.
  • evet arkadaslar 2 gun once finali izledim bitirdim 10 sezonu yaladim yuttum vaybe.

simdiki super kahraman dizilerine bakiyorum flash arrow vs hepsi tirtmis smallville gercekten iyi. Bi tek gotham var smallville yarisabilcek olan oda 10 sezon dayanamaz. ortaokula giderken cnbce de baslardim, simdi okul master fln bitti dunyayi dolastim gecen sezon aklima geldi hepsini catur cutur izledim. Tum karakterler sevimli bence iyiki izlemisim cizgi roman kulturum artti, bakmayin bunlar 1930 larda dunyanin tanidigi bildigi seyler genel kultur olarak sayilir.

Tom Welling benim favori supermanim olmustur ins bir filmde goruruz kendisini ayni oyuncularla tabi.
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    Smallville'in havası şimdikilerden çok farklıydı kendine çeken bir yapısı vardı. Diziden önce superman'i gram sevmezdim dizi sayesinde Superman, Lex, Chloe, Oliver ve birçok DC karakterini sevmeye başladım. Dizinin oyuncularını diziden sonra daha fazla görmeyi beklerdim, resmen unutulup gittiler. Tom Welling'i Flash'ta veya Supergirl'de görelim diye bekliyoruz.
  • quote:

Smallville'in havası şimdikilerden çok farklıydı kendine çeken bir yapısı vardı. Diziden önce superman'i gram sevmezdim dizi sayesinde Superman, Lex, Chloe, Oliver ve birçok DC karakterini sevmeye başladım. Dizinin oyuncularını diziden sonra daha fazla görmeyi beklerdim, resmen unutulup gittiler. Tom Welling'i Flash'ta veya Supergirl'de görelim diye bekliyoruz.

tom welling flasha gelcek diye dedikodu cikamislardi ama gelmedi malesef. Hayir anlamadigim oyle bi oyuncu tanidik bi filmde oynamaz mi yaw ? bi tek sacma sapan filmde bi serifi oynamisti hatirliyorumda, insan normal filmde bile super seyler bekliyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.T.O.M.

Beyler dizi tam olarak kimle alakalı? Galiba DC' den baya bir karakter var. Superman, Supergirl, Green Arrow, The Flash hepsi gözüküyormuş diye duydum. Topluca kötülükle mi savaşıyorlar nedir konu ?

Ve tavsiye eder misiniz ? 2001 de başlamış baya da eskiymiş

Hocam dizi Superman'in gençliğinden, Superman oluşunu, hayatını ve çevresini konu alıyor. 4-5. sezondan sonra Louis Lane, Oliver Queen, Kara vs. diziye katılmaya başlıyor. Topluca kötülükle savaşma olayı son sezonlara doğru oluyor.

Bir süper kahraman dizisi nasıl olur en güzel örneği bence Smallville. Kesinlikle süper kahraman dizilerini seviyorsan, DC evrenini/karakterlerini seviyorsan mutlaka izle. Yapım yılı seni kesinlikle endişelendirmesin. Zaten efsane diziler genelde 97-2005 arası yılları arasındaki dizilerdir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

quote:

Beyler dizi tam olarak kimle alakalı? Galiba DC' den baya bir karakter var. Superman, Supergirl, Green Arrow, The Flash hepsi gözüküyormuş diye duydum. Topluca kötülükle mi savaşıyorlar nedir konu ?

Ve tavsiye eder misiniz ? 2001 de başlamış baya da eskiymiş

Hocam dizi Superman'in gençliğinden, Superman oluşunu, hayatını ve çevresini konu alıyor. 4-5. sezondan sonra Louis Lane, Oliver Queen, Kara vs. diziye katılmaya başlıyor. Topluca kötülükle savaşma olayı son sezonlara doğru oluyor.

Bir süper kahraman dizisi nasıl olur en güzel örneği bence Smallville. Kesinlikle süper kahraman dizilerini seviyorsan, DC evrenini/karakterlerini seviyorsan mutlaka izle. Yapım yılı seni kesinlikle endişelendirmesin. Zaten efsane diziler genelde 97-2005 arası yılları arasındaki dizilerdir :)

katiliyorum, 15 sene once baslamista olsa izliyebilcegin en iyi super kahraman dizisidir. Bi sekilde devam etse ortaligin tozunu artirir ne flash kalir ne arrow kalir kapatirlar dukkani giderler.

• Dizi 5 sene önce bugün final yaptı

Smallville (2001-2011)
  • quote:

Dizi 5 sene önce bugün final yaptı

Smallville (2001-2011)

IMDB'de 13 May 2011 yazıyor.

1 saat 22 dakika 3 saniye geç yazmışsın mesajı

Ne diziydi ama ya. Smallville'den sonra tonlarca süper kahraman dizisi çıktı ama hiçbir Smallville'in verdiği tadın yarısını veremedi bana. Ya "15 kişiye saldırdım, vurdum vurdum durmadım" modunda yara bere almadan dövüşen, ya silah kullanma özürlü düşmanlarla kapışan vs. vs. süper kahraman dizileri yapıp durdular. (duruyorlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 14 Mayıs 2016; 4:37:40 >

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Sabah görmeme rağmen konuya yazmayı unutmuştum ama saat farkından dolayı geç kalmamışım

Smallville'in bu yeni süper kahraman dizilerinden çok farklı bir havası vardı, böyle bir geçmişe rağmen nasıl düzgün dizi çekemiyorlar onu da anlamıyorum
    Arada kötü bölümler çıksa bile 10 sezon izletip bittiğinde de özleten bir diziydi, şimdikiler 2.sezonda veya en geç 3.sezonda bozmaya başlıyor.
  • quote:

İlk bölümü izledim.

Yahu Clark Luthor ile çok erken tanıştı, elektrikli elemanı alt etti falan hemen. Kriptonit de ilk bölümden gözüktü

Burada okumuştum sanırsam, Clark'ı dizide kıyafetleri ile göremiyoruz hatta sezon finaline kadar uçamıyor bile diye. Bu göz önüne alındığında karakterler ile hemen tanışmasından başka şans yok zaten. Mecbur öyle işlemişlerdir. Bu diziyi ilerideki sezonlarda
    Flash, Green Arrow, Supergirl gözükecek diye de izliyorum. Galiba DC karakteri bolluğu en fazla dizi olan budur.

Clark'ı falan geçtim de, daha ilk günden Smallville'in havasına baya alıştım Çiftlik hayatı arzuladım izlerken

Bir de Lana Lang'ı oynayan kişi Asyalı mı o ne öyle

Clark ile Lex'in dizide çok güzel bir ilişkisi var hatta dizilerdeki en iyi dostluklardan biri sayılabilir.

DC karakterleri özellikle 6.sezondan sonra akın ediyorlar. Batmangiller hariç bilindik karakterlerin neredeyse hepsi dizide gözüküyor. Green Arrow ve Supergirl dizide sevilen karakterler özellikle Green Arrow. Hatta Arrow dizisinin çekilmesinin nedeni de karakterin buradaki popülerliği. Arrow dizisinin duyurulduğu zaman geldi aklıma Smallville'de Green Arrow'u sevdiğimden resmen dizi için gün sayıyordum, şimdi

• İlk sezonlar biraz sıkıcı ilerliyor Flash'taki meta avlama bölümleri gibi burda da meteor ucubeleri var. Tabi arada karakter gelişimi olan bölümler de var. Vaktiniz varsa atlamadan izleyin derim.

Diziyi izlerken bu Lex, Clark dostluğu ne zaman bozulacak, bozulacak mı diye izledim hep
  • Bu dizideki Lex gibi Lex yok. Kevin Spacey bile performans olarak Michael Rosenbaum kadar iyi Lex Luthor olamadı. Bu dizi sırf onun performansı için bile izlenir.
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.