Şimdi Ara

Smallville (2001-2011) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.640
Cevap
6
Favori
121.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: caiz2005

Selam smalville ciler... Arkadaşlar haberiniz vardır. süpermen returns sinemalarda. Daha izlemedim ama fragmanlarına bakında beni pek tatmin edeceğe benzemiyor. Acaba arkadaşlar bu süpermen filminde bizim esas pğlan Tom Welling oynasaydı süpermen karakterinde film de başarılı olabilirmiydi? Sadece masum bir merak benimkisi..

Bence superman returns'de oynasa filmin kendine has bi dandik tarafı olduğundan ve o filme uymayacağı için başarılı olmazdı. Ama bence Smallville'in bir filmi yapılsa ayrıcana, bence başarılı olurdu. Bide Tom Welling bence filmdeki çelimsizden daha bir Superman gibi duruyo ekranda. Ama bu filme kimi koysan boş tabiki. Film zaten izliyici sayısına bakarsanız pek tutmadı.
  • smallville nin 2. sezonu mu bitiyor bildiğim kadarıyla şuan 6. sezonu bitiyormuş amerika da
    abi valla türkiyede 6. seon oynamaya başladığına ben çokttaan çoluk çocuğa karışmış olurum.. Hatta Bizim oğlna bak bu Tom amcan bu da birtürlü yengen olmayan lana derim. Tabi gördüğüm kadarıyla Lois Lane geliyor o zamanlara. Kimbilir neler olur?? Valla bi dahaki sezonu beklersem diziden soğrum ben ya!! Size bir teklifim var arkadaşlar: Bu cnbc-e yöneticilerine mail atalım toplu olarak, bu yaz da smalville bekletmeden versinler diye.
    teklifime evet diyenler el kaldırsın...
  • caiz2005:

6. sezon mu? 5.Sezon daha yeni bitti, ben internetten indirip izliyom çok süper gidiyo valla. Özellikle 4.Sezonda özel efektler filan çoşuyo ve baya kaliteli ve daha fazla eğlence geliyo kaçırmayın derim. Lois'le atışmaları süper ya yarılıyom valla. Bu arada 5.Sezonda Lana ile o koltuk senin bu yatak benim durumları var . Eylül'ün sonuna doğru 6.Sezon başlıyacak. Sezon 7 ile ilgili görüşmeler de sürüyor. Lois varya cillop cillop gibi

Tv.com ya da Wikipedia'dan daha fazla bilgi edine bilirsiniz.
    (http://en.wikipedia.org/wiki/Smallville_(TV_series))

• arkadaşlar peki elinde bütün sezon bölümleri altyazılı olarak olan var mı talibim valla fiyatta anlaşırsak almayı düşünüyorumda ilgilenenlere duyrulur
  • Kristin Kreuk Fotoları...

Smallville (2001-2011)

Smallville (2001-2011)

Smallville (2001-2011)

• Devam...

Smallville (2001-2011)

Smallville (2001-2011)

Smallville (2001-2011)

• Devam...

Smallville (2001-2011)

Smallville (2001-2011)

Smallville (2001-2011)

• Devam...

Smallville (2001-2011)

Smallville (2001-2011)

Smallville (2001-2011)

• Devam...

Smallville (2001-2011)

Smallville (2001-2011)

Smallville (2001-2011)

• Son Resimler...

Smallville (2001-2011)

Smallville (2001-2011)

Smallville (2001-2011)

• ya arkdaşlar niye hep Lana! Niye chloe değil.. Niye soruyorum. biliyorum chloe gerzek kızın teki ama kız ciddi bunalıma düşçek bu foruımlardaki resimler yüzünden.. Chloe yi bende sevmiyorum.. Nedeni ise eski kız arkdaşıma çok benziyor. Nefret ediyorum o gülümseyişinden. Aynı o.. Valla çıkarsınlar bu kzıı ya. Nefreet etmeye başladım onun yüzünden. Benim gibi düşünenler el kaldırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: caiz2005

ya arkdaşlar niye hep Lana! Niye chloe değil.. Niye soruyorum. biliyorum chloe gerzek kızın teki ama kız ciddi bunalıma düşçek bu foruımlardaki resimler yüzünden.. Chloe yi bende sevmiyorum.. Nedeni ise eski kız arkdaşıma çok benziyor. Nefret ediyorum o gülümseyişinden. Aynı o.. Valla çıkarsınlar bu kzıı ya. Nefreet etmeye başladım onun yüzünden. Benim gibi düşünenler el kaldırsın

arkandayım chloe lere ban

• Benim avatarıma bakın bakalım neler oluyo dizide neler
  • iğrennççççççççç
  • o bölüm ne zaman acep . Lex adamım benim yaşasın kötülük bu Mike da kim ulan

Smallville (2001-2011)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marduk -- 25 Temmuz 2006; 22:58:51 >
  • O bölüm 5. Sezonda
  • smalvilleciler Acaba bu diziyi izleyenlerin hepsi erkek mi yoksa izlyen bayanlarda varmıdır? Bi de bu diziyi hangi yaş aralığındaki insanlar izliyor?
    Son bir soru daha bi dahaki sezon ne zaman başlıyor...
  • evet yaa sonraki sezon ne zzaaman başlıcak bilgisi olan varmı ve bu clark niyue koşa koşa gitmedi niye motora atladı artislik olsun diyemi
  • Arkadaşlar dikkatinizi çektimi bilmem ama Clark olaylarda sonra kaçışta buldu çözümü. Motora atladığı gibi asıldı gaza ve kırmızı gözleriyle ufukta kayboldu...
    Buraya kadar herşey çok normal..
    Eğer aranızda O.C. izleyen varsa bilirler, Evin tek oğlu olan Seth atladığı gibi yelkenliye uzak diyarlara göç ediyor. Sanki bu filmi bi yerlerden izlemiş gibiyim. Hollywood bunu çok sık yapıyor. Hep bir bağlantı kuruyor bir yerlerden. Bence daha orjinal bir yöntem bulabilirlerdi. Yanlış olduğumu düşünenler el kaldırsın. Sahi bu adam niye motorla gitti, koşarak gitseydi ya!

• bırakın gitsin cehennemin dibine kadar yolu var gerisini uçar artık lan clark Lana bırakılıp gidecekhatun mu be. dönersen .......... .senin için diziyi seyrediyorsam ne olayım. bu arada bu hatunun ekrankouyucusu var mı . yoksa elimdeki resimlerinden nasıl erkrankoruyucu yaparım

Smallville (2001-2011)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marduk -- 29 Temmuz 2006; 0:07:13 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.