Şimdi Ara

Bmw E90 M3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda aradım ama pek bi sonuç elde edemedim bilgisi olan varsa paylaşırsa çok memnun olurum. Bmw'nin M3 serilerinde E92 Coupe ve Cabrio sokaklarda da ikinci el sitelerdede bulunabiliyor fakat E90 M3 e hiç rastlamadım ne bir sitede ne de caddede. E90 kasanın 3 serisi çok var ama M3ün Sedanına hiç denk gelmedim.

Bmw'nin Türkiye sitesinde var bu araba, acaba üretimi Türkiyedemi yok, yoksa tutulan bir konsept olmadığı için mi rastgelmek namümkün. Avrupa Amerika gibi araç sitelerinde mevcut fakat Türkiyeye dair hiçbir yerde bulamadım sebebi hakkında bir fikri olan varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paşazade.16 -- 10 Haziran 2011; 3:16:19 >

• satisi da var TR'de de var.. hemde cokca var ankara ve istanbul'da..
  • Bu soru benimde aklıma takılmıştı listelerde falanda var ama talep yok heralde.
    Daha doğrusu makyajsız olarak çok gördümde makyajlı hiç göremedim
  • Bulduğunuz yada bildiğiniz bir site verebilir misiniz peki?
  • http://www.bmwctr.com/bmw-club-galeri-detay.asp?albumID=40

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 10 Haziran 2011; 23:15:48 >
  • M3 sedan fotoğrafları istemiş arkadaşlar ama bunların arasında yok görebildiğim kadarıyla.
  • heee 4 kapı mı? onu ben 1 ya da 2 tane gördüm ve istanbul'da mı yoksa ankara'da mı gördüm hatırlamıyorum, onlardan da var.. ama coupe veya cabrioya göre oldukça az..
  • Evet 4 kapı, şimdi bakabildim resimlere göremedim bende.

Tutulmamış demekki ben 1-2 taneye bile rastgelemedim hiç
  • Bir adet 35 plaka Interlagos mavi M3 sedan 18 haziran pazar günü akşamüstü Çeşme-İzmir otoban girişinde görülmüştür. İzmir'de de bulunduğunu öğrenmiş olduk.
  • Sadece banamı öyle geliyor bilmem ama resimlerde e90 m3 kendini hiç göstermiyor. Yanına gidince dokunmaya kıyamayacağınız kadar güzel bir araç bence ama resimlerde sıradan gözüküyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.