Şimdi Ara

Excelden Rehber Yükleme Dosyası (CSV Formatında)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
31.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • -Bu Dosya Kies Tarafından Oluşturulan Orjinal Csv Dosyası Baz Alınarak Yapılmıştır. 2.Satırda Bulunan Hiç Bir Yere Müdahale Etmeyin

-Telefon Numaralarını Örnekteki Gibi Yazmanız Yeterlidir. Csv Dosyasını Oluştururken Telefon Numarasının Başına Kendi "0" Ekleyecektir

-Bu Dosya Sorunsuz Çalışmaktadır. Bu Dosya İle Yüzlerce Kişinin Bilgilerini Kaydettim. Yani Dosyada Bir Sorun Yok.

-Az Çok Excel İşinden Anlıyorsanız Ve Csv Mantığını Biliyorsanız Sorunsuz Bir Şekilde Kullanırsınız

Buraya Tıklayarak Excelden Rehber Aktarma Dosyasını İndirebilirsiniz

Not: Excel dosyası office 2003 de yapılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crayzloveisankara -- 28 Ağustos 2013; 14:10:53 >

• Çok işime yaradı ya,çok sağol paylaştığın için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magistra86

Çok işime yaradı ya,çok sağol paylaştığın için.

• TEŞEKKÜR EDERİM EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLAR ALLAH RAZI OLSUN :)
  • Bende de exceldeki kayıtlı telefonları, android - iPhone telefonlara yada gmail e aktaran kendi yaptığım bir program var. Bana ademvarol0808@hotmail.com adresinden ulaşırsanız yardımcı olurum. Ücretsiz.
  • Arkadaşım bana bu dosya yazım ama ulaşamıyorum. nftasan@gmail.com mail adresine gönderebilir misin.
  • crayzloveisankara Arkadaşım bana bu dosya yazım ama ulaşamıyorum. nftasan@gmail.com mail adresine gönderebilir misin. @crayzloveisankara
  • elinde bu dosya olan var mı :) banada gerekli. selamlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.