Şimdi Ara

Haftanın en iyi iOS oyunları -10-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
13.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iOS'lu cihazlar için hazırlanmış oyunları incelediğimiz Haftanın en iyi iOS oyunları programımızın 10. bölümünde sizleri birbirinden farklı 5 oyun bekliyor. Endless run, off road yarışları, puzzle oyunları ve dans oyunları bu haftaki videomuzda yer alıyor.

RedBull BC1

Etkileyici grafikleri lisanslı oyun içi müzikleri ve 650 gerçek dans figürüyle dikkat çeken breakdance oyunu, iOS'lu cihazlar için hazırlanmış başarılı oyunlar arasında yer alıyor.

Alpine Crawler Wild

Offroad araçları, kamyonlar, polis arabaları ve daha fazlası, zorlu etaplarda bitiş çizgisini görebilecek mi? Sorunu cevabı ellerinizde.

Superblast

Sevimli grafikleri ve eğlenceli oynanışıyla arcade shooter oyunlarına güzel bir alternatif olan Superblast bu haftaki videomuzda yerini aldı.

Stylish Sprint

Mobil cihazların popüler oyun türlerinden biri olan Endless Run türünün en başarılı örneklerinden biri olan Stylish Sprint, eğlenceli oynanışı ve başarılı kontrol sistemiyle dikkat çekiyor.

Heist

Haftanın en iyi iOS oyunu olan Heist, gittikçe zorlaşan puzzle'ları, oyun içi müzikleri ve büyük merak uyandıran sonuyla listemizin zirvesinde yer almayı başardı. 

• evet videoda sorun var açılmıyor şu an.
  • hd izleyin arkadaşlar sorun yok
  • İzledim videoyu.

Stylish Sprint ile Heist i beğendim biraz sonra indiricem. Müsait zamanlarımda sitres atarım :)

Tşk ederiz.
  • bence eskisi gibi çok etkileyici ios oyunlar yok önceden süper ios oyunlar vardı
    Örn. N.O.V.A GT Racing Gibi güzel oyunları artık göremiyoruz nedense
  • şu heist güzelmiş gerçekten. farklı puzzle oyunlarının birleştirilmiş hali gibi ios lu cihazım olsa indirirdim
  • Oyunlar güzel gerçekten.
  • İnceleme için teşekkürler. Heist gerçekten kendine bağlayan bir oyun.
  • Elinize sağlık, oyunları deneyeceğim Fps ve yarış oyunlarına da ağırlık verin lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Heist ilerleyince bayağı zor oluyor. Şahsen ben belli bir yerden sonra bırakmak zorunda kaldım , olmuyor , çok zaman gerekiyor :):)
  • stylishi bitirmiştm güzel oyundu.Alpine'ninde demosunu bitirmiştim sevmiştim full'unu indiriyim diğerlerini pek begenmedim acıkcası
  • güzel oyunlar bu hafta var
  • Keşke Kurishi gelse şu aletlere bıkmadan oynarım...
  • BENCE ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA
    1-DREAM:SCAPE
    2-ORDER & CHAOS ONLİNE
    BU İKİ OYUNUN İNCELEMESİNİ KESİN YAPMALILAR
  • Metalstorm oynadığım en iyi oyunlardan biriydi.İncelenmesinde fayda var. Monopoly i bilmeyen yoktur, o da çok iyi.
  • Güzel inceleme ve güzel oyunlar teşekkürler...
  • Örn. N.O.V.A GT Racing Gibi güzel oyunları artık göremiyoruz nedense

• quote:

Orijinalden alıntı: EnoswzRobtreson

Örn. N.O.V.A GT Racing Gibi güzel oyunları artık göremiyoruz nedense
    />

hort
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.