Şimdi Ara

AMD'den 8 çekirdekli Bulldozer FX işlemcileri için ilk tanıtım videosu; 'Epik Ol, Acımasız Ol'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
10.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  AMD yeni nesil Bulldozer FX işlemcileri için hazırlandığı ilk tanıtım videosunu yayınlandı.  60-90 gün içerisinde pazara sunulması beklenen Soket AM3+ formundaki yeni nesil işlemciler için hazırlanan videoda "dünyanın ilk doğal 8 çekirdekli işlemcisi" vurgusu yapılıyor ve Turbo Core teknolojisine dikkat çekiliyor. "AMD FX CPU: Destansı Geri Dönüş"ifadesine yer verilen videoda ayrıca VISION FX platformu çerçevesinde FX işlemci ve Radeon HD 6990 birlikteliğine de dikkat çekiliyor.

İşte AMD'nin Bulldozer FX işlemcileri için hazırladığı o video;

• mükemmel bir ikili 8 cores fx cpu ve radeon 6990

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syler23 -- 9 Haziran 2011; 15:37:00 >
  • keşke AMD de hyper threading tekonloji olsa...
  • 8 çekirdek faktörü fazlasıyla ön plana çıkarılmış; bu da AMD'nin single threadde beklentilerin çok üstünde performans vermeyeceği varsayımını doğruluyor olabilir...

Umarım bu sefer en azından Hz başına yapılan işte socket 1555leri yakalarda Bulldozer FX adına yakışır bir işlemci olur.
  • reklam guzel olmuş nasıl solesem sanki matrix in ılk fragmanını izler gıbı oldum efektler arka plandaki ses gibi 60 ile 90 gun içerisnd gorecez neyin ne oldugunu...
  • Görende turbo core arabanın hızını artırıyor, 8 çekirdekle oyunlarda 8 kat güçlü yapıyor sanacak.
    Neyse bakalım umalım da fos çıkmasın.
    NOT : Fanlar neden - bastı anlamadım kötü demedimki reklam kötüydü sanki oyun reklamı yapıyorlar intel adam gibi 3d transistörlerin reklamını yapmıştı. Bunun gibi reklamlar yapsalarya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EgoisTe91 -- 10 Haziran 2011; 0:50:54 >
  • The World's First Unlocked 8-Core cpu degil de "The World's Fastest CPU" olsa ne guzel olurdu!
  • Video güzel olmuş =)
  • Yeni slogan: Epic olmaya çalışırken "Epic Fail" olma! :D
    (gecikmelerden dolayı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: swordfish666

Yeni slogan: Epic olmaya çalışırken "Epic Fail" olma! :D
    (gecikmelerden dolayı)

Güldürmedi
    Bu arada herkese eksi basıp kaçan densiz kim?
  • AMD ÇEKİRDEK İSTEMİYORUZ İNTELİN EN KRALINI HER TEST TE AL AŞŞAĞI ETMENİ İSTİYORUZ UYGUN FİYATLA :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: spaydix

AMD ÇEKİRDEK İSTEMİYORUZ İNTELİN EN KRALINI HER TEST TE AL AŞŞAĞI ETMENİ İSTİYORUZ UYGUN FİYATLA :D

zor bu arada 2600kyı geçte ne olursan ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: EgoisTe91

quote:

Orijinalden alıntı: swordfish666 Yeni slogan: Epic olmaya çalışırken Epic Fail olma! :D (gecikmelerden dolayı)
    Güldürmedi Bu arada herkese eksi basıp kaçan densiz kim?

Beni güldürdü :D
  • 2500k civarında oyun performansı verse yeterli bence, ki herşey oyun diil, 8core'un avantajlı olacağı birçok durum olucaktır.
  • kesinlikle RENDER işlemlerinde 8 çekirdek farkını gösterecektir! :)
  • ya videolar neden açılmıyorr ??
  • AMD Bulldozer FX 8000, 8-Core Desktop CPU in Demo at E3
    http://www.geeks3d.com/20110609/amd-bulldozer-fx-8000-8-core-desktop-cpu-in-demo-at-e3/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disorderpunk -- 9 Haziran 2011; 18:58:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyot_eksikliği

ya videolar neden açılmıyorr ??

iyot eksikliğinden
  • fiyat tına aşıgım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

quote:

Orijinalden alıntı: iyot_eksikliği ya videolar neden açılmıyorr ??
    iyot eksikliğinden

Adam espri yapmis, komik veya degil orasi ayri. Ama niye gelen gecen eksi basip kacmis? Bu niye? Hic mi saka yapilmasin?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.