Şimdi Ara

Yaz Okulunu başka bir üniversitede okumak!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
14.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle manyaklık yapan var mı hiç? Ben yapmayı düşünüyorum çünkü kaldığım bir ders benim üniversitede açılmamış.Yapanlar nasıl yaptığını hangi üniye gittiğini anlatırsa sevinirim.Hiç bir fikrim yok çünkü

• önce dersi almak istediğin okula gideceksin.Hangi bölümden ders alacaksan o bölümden ders içeriklerini alıp oranın sorumlusuna alt tarafına bi imza çaktıracaksın.Sonra bu belgeleri kendi okuluna göstereceksin.Onlar da evet bu dersler bizimkine uyuyor ders alabilirsin derlerse gidip o okula yaz okulu için kayıt yaptırırsın.Hiç bir okul dışardan öğrenciyi almamazlık etmez çünkü işin ucunda para var.Önemli olan şey kendi okulunun, yaz okulu dersi aldığın yerin derslerini kabul etmesi.
  • Yuh o zaman.İki okul arası 1000km. O zaman senin dediklerini pratik olarak nasıl yapabilirim?

Ders almak istediğim okuldan imza getirtmek zorunda olduğumdan emin misin?İnternetten bulduğum ders içeriklerini kendi okuluma götürsem olmaz mı?Daha bir de bizim okul uyuyor alabilirsin diyecek..peehh.
  • Daha önce fiilen bunu yapan hiç oldu mu? Neler yaşadıklarını bilmek isterim ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.