Şimdi Ara

Tiglon'dan Popüler Oyunlara İndirim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Tiglon kendi alanında oldukça popüler olan bazı oyunlara indirim uyguladı. Başta Assassin's Creed 2, Splinter Cell: Conviction ve Prince of Persia: The Forgotten Sands gibi oyunların PC sürümlerine indirim yapılmış. Tüm bu oyunların fiyatı 19.99 TL'ye çekilmiş.

Firmadan gönderilen konu görseline aşağıdan göz atabilirsiniz. Resme tıklayarak büyütebilirsiniz.

• Gittim o kadar Assasin's Creed II'ye 10 dolar verdim. Bileydim 20TL'ye kutulu alırdım. =(
  • Fiyat güzel ama drm rezaletini çekmeye değmez.
  • Güzel bir hareket.
  • Bunlarda oyunları yüksek fiyatlardan satıyolar aradan yıllar geçtikten sonra millet yenilerini beklerken eskilerin fiyatını düşürdük hadi alın diyolar. O oyunları oynayacak adam şimdiye kadar 48 defa bitirmiştir daha neye para versin. Fiyatlarda 19.99muş. 1 kuruşu vermezlerse dalarım.. Oyunların popülerlikleri bitip satışları sıfıra yaklaşınca son bir kazanç diye ücretleri düşürüp ne gelirse kardır diyorlar.
  • bu fiyatlar zaten bu oyunların şu an olması gereken fiyatları. bu fiyatlar üzerinden bile kar yapıyor bu aral ve tiglon gibi firmalar. düşünün artık normalde yaptıkları vurgunun boyutunu.
  • Link atarmısınız alıcamda
  • ewet ya...nereden alabiliriz acaba ? link verseniz ?
  • arkadaşım kim demiş 0 olunca git bak steam e ordada 19 dolara satıyolar yani bizimkiler şimdi zararına satıyo elinde kalmıştır çünkü 90-140 arası yeni çıkan oyunlar ayrıca bunlar ubisoftun drm canavarları int yoksa oyunda yok mantıgıula hazırlanmış ama almak lazım splinter celli co-opu güzel oluyor keske portal 2 de böyle olsa
  • Ulan 1-2 hafta önce Ac2 ile Splinter cell aldım 40 tl ye steam den. Keşke almasaydım kutulu alırdım ya.
  • Keşke böyle indirimleri geçen senenin oyunları değilde bu senenin pöpüler oyunları için yapılsa.
  • tiglon sitesinde dr magazalarıyla alakalı bişeyler demiş baktım d&r da bu fiyatlar hatta %15 de ayrı indirim var 17 tl ye geliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.