Şimdi Ara

Türkçe Cars 2, 21 Temmuz'da Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Filmi ile paralel bir işleyişe sahip olan Cars 2 (Arabalar 2)'nin çıkış tarihi açıklandı. ülkemizde PS3 ve Wii sürümü tamamen Türkçe olarak piyasaya çıkacak olan oyunda dört kişiye kadar split/screen modu da bulunuyor.

Filmde yer alan tüm karakterleri kontrol edebileceğimiz oyun 21 Temmuz'da raflardaki yerini alacak.

• Oyun bilgisayarada çıkacak gözüküyor.Türkçe mi olmayacak pc versiyonu?
  • PC İÇİN PS3 XBOX İÇİN HEPSİ TÜRKÇE ÇIKAR
  • Nintendo bile Türkçe çıkardı ama Microsoft çıkarmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aygun61 /crysis8

Nintendo bile Türkçe çıkardı ama Microsoft çıkarmadı./PC İÇİN PS3 XBOX İÇİN HEPSİ TÜRKÇE ÇIKAR

Benim akıllı arkadaşlarım.sony ve nintendonun türkiyede resmi bayileri var..xbox'ın resmi bayisi yok. bu yüzden bu xbox'a türrkçe çıkmayacak.ta ki bayi olana kadar.bu da en az 5-10 yıl alır.
  • Sanırım PC için Türkçe çıkmayacak.Haberde PS3 ve Wii yazıyor.
  • Türkiye oyun piyasası hızla gelişiyor! Destek verelim,bandrollü alalım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: vfdg

quote:

Orijinalden alıntı: aygun61 /crysis8

Nintendo bile Türkçe çıkardı ama Microsoft çıkarmadı./PC İÇİN PS3 XBOX İÇİN HEPSİ TÜRKÇE ÇIKAR

Benim akıllı arkadaşlarım.sony ve nintendonun türkiyede resmi bayileri var..xbox'ın resmi bayisi yok. bu yüzden bu xbox'a türrkçe çıkmayacak.ta ki bayi olana kadar.bu da en az 5-10 yıl alır.

Kendini akıllı sanıp hemen atlamışsın ortaya. Ben ne diyorum !? Microsoft Türkiyeyi önemsemiyor diyorum. Sen gitmiş bana 5-10 yıla bayi açılır diyorsun. Her lafa atlamak için aklınızddan geçennleri hemen yazmayın.
  • ya bu oyunda çok iyi ya eğlenceli ben PSPde seviyorum bu oyunu
  • Oyun PSP yede çıkıyor gamespot da gördüm hatta 21 haziranda çıkacak dün ps3 sürümü internete düştü ondan önceki günde x360 sürümü nette düştü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.