- x
Herseyi kafaya takma hastalıgı hakkında?+ ilk çözüm yolu mesajda
98 Cevap12426 Görüntüleme11 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

547 Mesaj
8 Haziran 2011; 17:29:15 

Bu hastalıktan kurtulus yokmudur cunku her seyi onceden cok fazla dusunuyorum mesala yarın bankaya gideceksem o bile benim kafamda kurgulanıyor ve ızdırap vermeye baslıyor bunun içinde hemen olsun bitsin ve kurtulayım istiyorum birde işin icine girdigimde bu kadar karisik kurgulancak bir is olmadıgıni anladigım zaman içimi tarifsiz bir mutluluk kaplıyor varmi benim gibi sorunu olan kurtulmam için önerilerinize ihtiyacım var

ekleme:daha 19 yasındayim ve daha bunun universitesi, askerligi var bunlarda ne yapıcam ben her gunum boylemi gecicek tedavi sart galiba

ekleme: Dün bu yazımı yazdıktan sonra internette bazı şeyleri araştırdım ve bu telkin olayı kafama yattı ordan birkaç müzik indirdim dinlemeye başladım açıkcası baya bir faydası oldu diyebilirim şimdi diyeceksiniz ki psikolojik evet zaten sorun psikolojik dinledikten sonra baya bir rahatladım örneğin zinde uyanma telkini vardı onu dinledikten sonra dün gece 2 de yatmama rağmen saat 9.30 da kalkmam beni baya şaşırttı üstelik ertesi gece 1.30 da yatıp 10 bile zor kalkmıştım incelemek isteyen olursa bir deneyin benim gibi kaybedecek birşeyimiz olduğunu düşünmüyorum...

http://www.hayatimdegisti.com/forum/

sizlerinde varsa tavsiyesi hemen ekleyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel The Difference -- 9 Haziran 2011; 12:12:54 >

1463 Mesaj
8 Haziran 2011; 17:31:22 

İkizimsin sanırım. Vesveseden başka birsey değil ama bende takiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3683 Mesaj
8 Haziran 2011; 17:31:46 

ben varım çok ileri düzeyde

When a man lies, he murders some part of the world
These are the pale deaths which men miscall their lives
All this I cannot bear to witness any longer
Cannot the kingdom of salvation take me home

2280 Mesaj
8 Haziran 2011; 17:32:53 

tıpatıp aynı durumdayım yarın biriyle buluşacak olsam ya da markete gidecek olsam önceki gün yatmadan 50 kere kafamda döner düşünceler gidince ne yapcam nası davranmalıyım? :D Kuruluşu var mı merak ettim bak şimdi.

Starcraft 2 ID: Gaia Character code: 636
Battle Tag: BeMagiC#1868

''Feel The Wrath Of Ytar''

154 Mesaj
8 Haziran 2011; 17:32:54 

Kardeşim bu biraz özgüvenle'de alakalı, orda ne yaparım şunu yaparsam bu olur gibi sıkıntıya girme.
Git rahatça yapıcaklarını yap kendine güven biraz, bunları atlatırısn emin ol.

386 Mesaj
8 Haziran 2011; 17:40:08 

generalized anxiety disorder ı tarif ediosun gibi geldi bana
bi psikiyatristle konuşman gerekli bence
büyük ihtimal antidepresan yazarlar çok rahatlarsın

I only dream in black and white to save me from myself

1205 Mesaj
8 Haziran 2011; 17:41:11 

valla banada oluyo yatmadan önce her şeyi planlıyorum falan

MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2007 & MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2012 6 sıra silindir 422 Bg
ECZACI

2860 Mesaj
8 Haziran 2011; 17:42:15 

Hafifte olsa bende de var galiba

1463 Mesaj
8 Haziran 2011; 17:44:20 

Ben gittim bana selectra verdi ama kullanmadım. Beyinde bitiyor ama bulamadım bir türlü çaresini Hep Senaryo Hep Senaryo nereye kadar hep kafamda kurtuluyorum olan bana oluyor

179 Mesaj
8 Haziran 2011; 17:45:22 

Bende de var feci şekilde

"İlgi duymuyordum. Hiçbir şeye ilgi duymuyordum. Nasıl kaçabileceğime dair hiç fikrim yoktu. Diğerleri yaşamdan tat alıyorlardı hiç olmazsa. Benim anlamadığım bir şeyi anlamışlardı sanki. Bende bir eksiklik vardı belki de. Mümkündü. Sık sık aşağılık duygusuna kapılırdım. Onlardan uzak olmak istiyordum. Gidecek yerim yoktu ama. İntihar? Tanrım, çaba gerektiriyordu. Beş yıl uyumak istiyordum ama izin vermezlerdi."

259 Mesaj
8 Haziran 2011; 17:48:26 

Bende de var

Akasya Durağı - Arka Sokaklar - Arka Sıradakiler - Kalp Gözü - 7. boyut - **** ile Sohbet Günlükleri - Dedemin Dolabı - Bez Bebek - Sihirli Annem - Krem - Yer Gök Aşk - Beni Affet - Unutma Beni - Esra Erolda Evlen Benimle - Hande Atayizi ile Dest-i İzvidaç - Kollama - Yalçin Abi ile Ak Koyun Kara Koyun - Müge Anlı ile Tatlı Sert - Rüyanız Hayrolsun - Eve Düşen Yıldırım - Adını Feriha Koydum: Emir'in Yolu

1596 Mesaj
8 Haziran 2011; 17:48:41 

Ben de aynı durumdayım,geçen hafta mezuniyet törenine gittim arkadaşları yalnız bırakmayayım diye.Geçtim törenin olacağı spor salonunda bi yere oturdum.İnanın aklımdan binbir türlü şey geçiyo.Mesela ya ben şimdi burdan çıkmak istesem adamlar müsade eder mi,ters ters bakar mı,geçerken birinin ayağına basar mıyım,ters bi tepki alır mıyım,inanın adamlar kalkıp gitsin diye bekledim sonra ben kalktım yerimden.Arabayı bi yere park ettim acaba burdan çıkabilir miyim,birisine vurur muyum,birisi gelip arabaya vurur mu ve daha birsürü şey.Birinin başına kötü bişey gelir onu kendime dert ederim,yaş 20 beyaz saçlar çıkmaya başladı ufaktan,bu şekil bu ömür nasıl geçer bilmiyorum

**CÜNEYT ARKIN FAN CLUP**

547 Mesaj
8 Haziran 2011; 17:51:23 

quote:

Orijinalden alıntı: [ QzMéN ]
Ben de aynı durumdayım,geçen hafta mezuniyet törenine gittim arkadaşları yalnız bırakmayayım diye.Geçtim törenin olacağı spor salonunda bi yere oturdum.İnanın aklımdan binbir türlü şey geçiyo.Mesela ya ben şimdi burdan çıkmak istesem adamlar müsade eder mi,ters ters bakar mı,geçerken birinin ayağına basar mıyım,ters bi tepki alır mıyım,inanın adamlar kalkıp gitsin diye bekledim sonra ben kalktım yerimden.Arabayı bi yere park ettim acaba burdan çıkabilir miyim,birisine vurur muyum,birisi gelip arabaya vurur mu ve daha birsürü şey.Birinin başına kötü bişey gelir onu kendime dert ederim,yaş 20 beyaz saçlar çıkmaya başladı ufaktan,bu şekil bu ömür nasıl geçer bilmiyorum

Dedim simdi gitcek olsam mezuniyete kafan 1 hafta buna takıcak bende bu yuzde gitmemistim.

3739 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Ninamarok
8 Haziran 2011; 17:54:08 

Sosyal fobi rulaz

amarok3, ninamarok, bloodpurga
Artificial

4162 Mesaj
8 Haziran 2011; 17:54:24 

ayni seyler daha yogun olarak bendede var, doktaora vs. gitmedim ama anlamak icin doktora gitmek gerekmiyor zaten. bi ara nette arastirmistim yaygin anksiyete bozuklugu gibi birsey sanirim bu hastaligin adi, gerci nevrotiklik gibi cesitleride var sanirim, karisik biraz.

MacBook Pro 15" 2010 - iPhone 5S 16GB

547 Mesaj
8 Haziran 2011; 18:04:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Psycna
ayni seyler daha yogun olarak bendede var, doktaora vs. gitmedim ama anlamak icin doktora gitmek gerekmiyor zaten. bi ara nette arastirmistim yaygin anksiyete bozuklugu gibi birsey sanirim bu hastaligin adi, gerci nevrotiklik gibi cesitleride var sanirim, karisik biraz.

Peki çözümü icin neler yapıyorsun?

347 Mesaj
8 Haziran 2011; 18:05:24 

Ne yazık ki bendede var.

Kocaeli Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Battlelog
She make me nervous

1700 Mesaj
8 Haziran 2011; 18:10:37 

Bende de vardı.Tek çözüm düşünmemek ve olay olduktan sonra ''bak hiçbir şey olmadı'' demek.Ben böyle atlattım

1276 Mesaj
8 Haziran 2011; 18:17:48 

bugünlerde çıkış yapan s*ktir et isimli kitap tam size göre
not:ciddiyim

224 Mesaj
8 Haziran 2011; 18:24:38 

Hiç üzerine düşünmemiştim ama bende aynı durumdayım ya hatta anlattığım herşey birebir uyuyor . Eğer yapacağım şey sürekli yaptığım rutin bir şey değilse acaba nasıl olur acaba nası gider diye düşüne düşüne harap oluyorum.

547 Mesaj
8 Haziran 2011; 18:24:51 

quote:

Orijinalden alıntı: zorseven
bugünlerde çıkış yapan s*ktir et isimli kitap tam size göre
not:ciddiyim

Gercekten varmis

396 Mesaj
8 Haziran 2011; 18:27:19 

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

547 Mesaj
8 Haziran 2011; 18:30:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Saeros

http://www.youtube.com/watch?v=Xxuo1LCmZjA

4355 Mesaj
8 Haziran 2011; 18:33:41 

pc ye fazla takılanlarda bu problem olmakta pc herşeyiniz el altında tuttuğu zannedilerek sosyal ilişkilerden uzak durmanıza günlük basit işlerinizin bile yavaşlatarak bilinçaltı endişeler yapmakta...

Yolsuzluk=Yoksulluk

allah, kimseyi yanlışı savunacak kadar cahil,doğruyu inkar edecek kadar nankör yapmasın..

219 Mesaj
8 Haziran 2011; 18:36:10 

Sokağa çıkmadan bir iki shot atıp öyle çık, biraz güven ve rahatlama hissedersin

263 Mesaj
8 Haziran 2011; 18:38:49 

Panik atak galiba bende de var bir doktora gözükün gerçekten çok faydası oluyor.

363 Mesaj
8 Haziran 2011; 18:47:02 

Özgüvensizlikten kaynaklanan bir durum,spora başla faydasını görüceksin

3001 Mesaj
8 Haziran 2011; 19:05:11 

Biraz var bende de

And as the sun, that had been too afraid to show its face in this city, started to turn the black into grey, I smiled. Not out of happiness. But because I knew... that one day, I wouldn't have to do this anymore. One day, I could stop fighting. Because one day... I would win. One day, there will be no pain, no loss, no crime. Because of me, because I fight. For you. One day, I will win.

4162 Mesaj
8 Haziran 2011; 23:25:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

Peki çözümü icin neler yapıyorsun?

hicbirsey. zaten psikolojik destek almadan hicbir sekilde kendi kendine duzelecek birsey degil bu, hastalik sonucta.

MacBook Pro 15" 2010 - iPhone 5S 16GB

2069 Mesaj
8 Haziran 2011; 23:28:40 

Sen yine iyisin bende paranoya gibi birşeyim sağolsun yediğim binbir bok yüzünden bu duruma geldim. Hiç tanımadığım biri bana bakınca bile şüpheye düşüyorum yada birisini görünce elinde cep telefonu ile mesaj çekiyorsa benim hakkımda birşey diyormuş gibi kurguluyorum. Kötü birşey.

So, so you think you can tell Heaven from Hell,
blue skies from pain.

And did they get you to trade your heroes for ghosts?
We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year.

248 Mesaj
8 Haziran 2011; 23:31:37 

Mesajım Bulunsun bendede var

686 Mesaj
8 Haziran 2011; 23:36:50 

aynen bendede ayno sorun var

* Mutlu Çocuk! Şimdi beşik ne büyük geliyor sana; büyü de, bakalım dünyaya sığabilecek misin!...

1463 Mesaj
9 Haziran 2011; 9:25:24 

Birlik olup çeşitli yollarla çözmeye çalışalım

547 Mesaj
9 Haziran 2011; 12:02:37 

araştırıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel The Difference -- 9 Haziran 2011; 12:03:23 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Haziran 2011; 12:06:05 

doktora gitmemek hastalığın ilerlemesinden başka bir şeye neden olmaz. hiçbir işin ucundan tutamayacak kadar hastaysan neden doktora gitmiyorsun? ileride nasıl iş güç sahibi olup sorumluluk yükleneceksin? bence ağır iş temposundan dolayı seni terler basar kalpten gidersin. oğlum bir doktora git ilaç verecekler zaten ve daha ilk kullanımdan sonra zevkin doruklarına ulaş...

547 Mesaj
9 Haziran 2011; 12:07:28 

quote:

Orijinalden alıntı: CoolBadger

doktora gitmemek hastalığın ilerlemesinden başka bir şeye neden olmaz. hiçbir işin ucundan tutamayacak kadar hastaysan neden doktora gitmiyorsun? ileride nasıl iş güç sahibi olup sorumluluk yükleneceksin? bence ağır iş temposundan dolayı seni terler basar kalpten gidersin. oğlum bir doktora git ilaç verecekler zaten ve daha ilk kullanımdan sonra zevkin doruklarına ulaş...

şu anda gayet rahatım abartarak mesaj yazmayın insanlar etkileniyor
arkadaşlara tavsiyem gayet sakiniz

1849 Mesaj
9 Haziran 2011; 12:07:57 

Psikolojik danışmana başvur

F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908

●1 Handanoviç| ●2 Jonathan | ●4 Zanetti (c) |●5 Jesus | ●6 Andreolli | ●7 Belfodil | ●8 Palacio | ●9 Icardi | ●10 Kovaçiç | ●11 Ricky | ●12 Castellazi | ●13 Guarin | ●14 Campagnaro | ●16 Mudingayi | ●17 Kuzmanoviç | ●19 Cambiasso | ●20 Obi | ●22 Milito | ●23 Ranocchia | ●25 Samuel | ●26 Chivu | ●30 Carrizzo | ●31 Pereira | ●33 D'Ambrossio | ●55 Nagatomo |

●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla

212 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
master of orion
9 Haziran 2011; 12:10:50 

quote:

Orijinalden alıntı: asdasd4441

tıpatıp aynı durumdayım yarın biriyle buluşacak olsam ya da markete gidecek olsam önceki gün yatmadan 50 kere kafamda döner düşünceler gidince ne yapcam nası davranmalıyım? :D Kuruluşu var mı merak ettim bak şimdi.

aynı durumdayız

HRRRRRRRR

686 Mesaj
9 Haziran 2011; 12:22:23 

Telkinlerin işe yaradığını duymuştum

* Mutlu Çocuk! Şimdi beşik ne büyük geliyor sana; büyü de, bakalım dünyaya sığabilecek misin!...

547 Mesaj
9 Haziran 2011; 12:34:11 

quote:

Orijinalden alıntı: djoy

Telkinlerin işe yaradığını duymuştum

bende biraz yorumlar birazda kendi üzerimde denemelerimle yorumlarımı aktaracağım + klasik müzik dinlemek hoşuma gidiyor

2451 Mesaj
9 Haziran 2011; 12:45:11 

quote:

bende biraz yorumlar birazda kendi üzerimde denemelerimle yorumlarımı aktaracağım + klasik müzik dinlemek hoşuma gidiyor

dostum bana göre yaşca baya gençsin fakat ilk mesajında yazdıklarını birebir istisnasız bende yaşıyorum ve hala çözebilmiş degilim hastalık resmen buldugun alternatifleri burdan paylaşmaya devam etmeni rica edicem

Uzaklaştırılmış
9 Haziran 2011; 12:51:03 

Çözüldü mü peki?

547 Mesaj
9 Haziran 2011; 13:00:35 

quote:

Orijinalden alıntı: KubilayHilal

Çözüldü mü peki?

telkinler etkisini yavaş yavaş gösteriyor ama 1 gün dinlemesi bile hiç dinlememişe göre fark yaratıyor ilk mesajda uyku olayına inanamadım bende

408 Mesaj
9 Haziran 2011; 13:10:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Heaven&Hell

Sen yine iyisin bende paranoya gibi birşeyim sağolsun yediğim binbir bok yüzünden bu duruma geldim. Hiç tanımadığım biri bana bakınca bile şüpheye düşüyorum yada birisini görünce elinde cep telefonu ile mesaj çekiyorsa benim hakkımda birşey diyormuş gibi kurguluyorum. Kötü birşey.

bende taaa bu günlerden geldim ama a.q en fazla benim hakkımda konussun diyorum küfür etsin dalga geçsin diyorum ne olacak ? siktttrrr ediyoprum sende burdan başlayabilirsin. birde asosyallik sadece bunun gibi bir tek şey değil sen bu dediğimi yapmaya basladıktan sonra sonraki adıma geçersin diğer yanlısını düsünürsün bi oyun gibi düşün level atlıyorsun

90 Mesaj
9 Haziran 2011; 13:11:29 

Ben bayağı bi level atladım heralde. Yarını geçeli çok oldu ayları ve yılları düşünüyorum artık Şaka bir yana bendede sorun ya çok taktığım için bazen saçma sapan hareketler yaptığımda oluyor. Ama bunun yaşımızla ilgili olduğunu düşünüyorum. Geçer geçer.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

90 Mesaj
9 Haziran 2011; 13:15:19 

quote:

Orijinalden alıntı: CoolBadger

doktorun verdiği ilaçlar sersemleştirmekten başka hiçbirşeye yaramıyor . 1 ay kullandım full yattım. 10 kilo aldım o önemli değil ama iyice aptallaştım hantallaştım sol kulağımı sağ elimle tutacak duruma geldim 3-4 yıl geçti hala söylediğim sorunlar devam ediyor . keşke hiç kullanmasaydım o ilaçları

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

408 Mesaj
9 Haziran 2011; 13:15:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Vicolo_Cieco

Ben bayağı bi level atladım heralde. Yarını geçeli çok oldu ayları ve yılları düşünüyorum artık Şaka bir yana bendede sorun ya çok taktığım için bazen saçma sapan hareketler yaptığımda oluyor. Ama bunun yaşımızla ilgili olduğunu düşünüyorum. Geçer geçer.

ayları yılları düşünüyorum derken?

547 Mesaj
9 Haziran 2011; 13:29:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Vicolo_Cieco

doktorun verdiği ilaçlar sersemleştirmekten başka hiçbirşeye yaramıyor . 1 ay kullandım full yattım. 10 kilo aldım o önemli değil ama iyice aptallaştım hantallaştım sol kulağımı sağ elimle tutacak duruma geldim 3-4 yıl geçti hala söylediğim sorunlar devam ediyor . keşke hiç kullanmasaydım o ilaçları

hiçbirşey gibi ilaçlarda kesin çözüm değil zararın neresinden dönülürse kardır.

90 Mesaj
9 Haziran 2011; 13:38:36 

quote:

Orijinalden alıntı: benben2009

mesela bir ay sonra yapcak bişeyim varsa 1 ay öncesinden düşünüyorum gibi düşün. aslında espri olsun diye söylemiştim ama yalanda değil hani

378 Mesaj
9 Haziran 2011; 13:40:16 

quote:

ya zarardan dönemeyecek kadar sıyırmışsan ?

90 Mesaj
9 Haziran 2011; 13:44:34 

quote:

aynen. şiddetli bir şekilde ilaç kullanmamanızı tavsiye ederim. herşey sizde bitiyor eğer gerçekten iyileşmek istiyorsanız kendinizle savaşır yenersiniz . illede destek istiyorum derseniz psikiyatriye gitmeyin psikologa gidin . Ben kendimle savaştım şimdilik sorunum yok sayılır şükür .Kişileri ve olayları fazla önemseme falan bu tür ufak tefek şeyler var ama bunuda aşacagımı düşünüyorum yaştan ve boş boş oturmaktan kaynaklı Çalışmak sıkıntıyı , kötülüğü ve yoksulluğu uzaklaştırır .

90 Mesaj
9 Haziran 2011; 13:47:52 

quote:

Orijinalden alıntı: lTriviuml

ya zarardan dönemeyecek kadar sıyırmışsan ?

biryerde okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama insan kafayı sıyırdığı ilk zamanlar hiç farkına varmıyormuş normalmiş gibi geliyormuş etrafınada vs. vs. ama bir psikologa gidersen illaki anlar durumunu sonrası psikiyatri ve gerekirse ruh ve sinir hastalıkları diye gidersin.

176 Mesaj
9 Haziran 2011; 13:52:39 

Kişilikle alakalı çözümü var mı bilmiyorum

Uzaklaştırılmış
9 Haziran 2011; 13:54:16 

Bende de var .

Edit : Sosyal fobi , Si*tir et kitaplarını almayı düşünüyorum

41 Mesaj
9 Haziran 2011; 13:54:58 

senınkı yıne cok ılerlememıs. ben unıversıtedeyım . antidepresana kadar gıttı olay. her taraftan bocek gelıyomus gıbı oluyo bazen. evde tek kalıyorum. heryerı 3 kere falan kontrol etmeden yatamıyorum. korkudan degıl ama hastalık olmus bende. ıstanbula eve gıdıncede aynısı. buzdolabının kapagından sohbene kadar kontrol edıyorum . bazen yatıyorum gerı kalkıyorum tekrar kontrol . elımde olan bsy degıl . sureklı bır felaket olcak bırıne bsy olcak korkusu var. stres cok ılerı sevıyede . hıc rahat degılım . sabah sınavım oldugunda yatmadan alarmları 5 kere fln kontrol edıyorum tekrar tekrar. istem dışı bır stres var. doktora gıtmek cok fazla cozum degıl. onu da denedım . ılac yazıp gonderıyolar. antidepresan. bazen boguluyo gıbı oluyorum stresten. nefes alamıyorum vb. bu olaylar ınsanın hayatını mahvedıyo.

6323 Mesaj
9 Haziran 2011; 13:58:23 

Bende de çok feci şekilde var.

Xperia P

Vw Golf 5

408 Mesaj
9 Haziran 2011; 13:58:30 

quote:

Orijinalden alıntı: benben2009

tamam

1319 Mesaj
9 Haziran 2011; 14:03:51 

takip

Nerelerdesin [P]anpim sen? Eylül 2014

2451 Mesaj
9 Haziran 2011; 14:07:16 

quote:

Orijinalden alıntı: gameto
senınkı yıne cok ılerlememıs. ben unıversıtedeyım . antidepresana kadar gıttı olay. her taraftan bocek gelıyomus gıbı oluyo bazen. evde tek kalıyorum. heryerı 3 kere falan kontrol etmeden yatamıyorum. korkudan degıl ama hastalık olmus bende. ıstanbula eve gıdıncede aynısı. buzdolabının kapagından sohbene kadar kontrol edıyorum . bazen yatıyorum gerı kalkıyorum tekrar kontrol . elımde olan bsy degıl . sureklı bır felaket olcak bırıne bsy olcak korkusu var. stres cok ılerı sevıyede . hıc rahat degılım . sabah sınavım oldugunda yatmadan alarmları 5 kere fln kontrol edıyorum tekrar tekrar. istem dışı bır stres var. doktora gıtmek cok fazla cozum degıl. onu da denedım . ılac yazıp gonderıyolar. antidepresan. bazen boguluyo gıbı oluyorum stresten. nefes alamıyorum vb. bu olaylar ınsanın hayatını mahvedıyo.

tüm yazılanlarla birlikte senin bu yazdıkların resmen harfi harfine hepsi bendede var.üniversite baya geride kaldı ama daha hala çözemedim.hayat kalitesi diye bişey kalmıyor insanda.bi çözüm bulup artık kurtulmak istiyorumda yok maalesef daha bulmamadım bi çıkar yol