Şimdi Ara

Miyamoto: 'Apple ve Nintendo'nun Hedefleri Apayrı'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Wii U'nun devrimsel olarak tanımlanan kontrolleri, hemen herkesin aklına tablet bilgisayarları getirmiştir. Gerek şekli ve gerekse kullanım tarzıyla iPad ile karşılaştırılmasına Nintendo'nun usta tasarımcı şu sözlerle yanıt verdi:

"Dürüst olmam gerekirse, şu anda Apple'ın tam olarak ne planladığını bilemiyorum. Bu yüzden karşılaştırma yapmak zor. Yapılanlara baktığımda, Nintendo'nun video oyunların üzerine yoğunlaştığını ve oyunlar aracılığıyla en eğlenceli, en farklı ve ilgi uyandırıcı deneyimi nasıl yaşatabileceğimiz üzerine yoğunlaştığımızı görüyorum. Bu yüzden donanımlarımızı geliştirirken, insanların evine keyif ve eğlenceyi nasıl getirebileceksek, öyle tasarlıyoruz.

Yani biz tam anlamıyla  işe eğlence açısından bakıyoruz ve Apple'ın donanımsal açıklamalarını düşündüğümde, bu iki firmanın tamamiyle farklı yollarda ilerlediğini söyleyebilirim."

Tabii bu karşılaştırmaların tek sebebi Wii U'nun tasarımsal olarak tablet bilgisayarlara benzemesinden kaynaklanmıyor. Zira yayınlanan raporlara göre,  iOS 5 güncellemesi iPad'e Wii U'nun bazı özelliklerini anımsatan içerikler getirecek.

• İkisi de para kazanmak değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

İkisi de para kazanmak değil mi?

Kralsın elenam nikinin hakkını veriyor.
  • quote:

alıntı:Lazyy

Orijinalden alıntı: Einstein

İkisi de para kazanmak değil mi?

Kralsın elenam nikinin hakkını veriyor.

Elenam.
  • 'Eleman' yazmayı düşünmüştüm ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.