- x
Avea'dan DEV TRANSFER tarifeleri! 1000dk 20 TL, 2000dk 30 TL!
33 Cevap27213 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3491 Mesaj
8 Haziran 2011; 15:21:13 

Devtransfer 1000: Heryöne 250 dk + Avea ve Ev-iş yönüne 750dk.
Devtransfer1000 tarifesi aylık 20 TL(nt/yeni abone ilk 6 ay), mevcut abonelere 29 TL

Devtrasnfer 2000: Heryöne 500 dk + Avea ve Ev-iş yönüne 1500dk.
Devtransfer2000 tarifesi aylık 30 TL(nt/yeni abone ilk 6 ay), mevcut abonelere 39 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 8 Haziran 2011; 15:22:02 >

DH Motorola Moto G Kullanicilari

DH müdavimi.

13671 Mesaj
8 Haziran 2011; 15:23:55 

Tutmaz..

ama mnt ile güzel tarife..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 8 Haziran 2011; 15:26:03 >

1846 Mesaj
8 Haziran 2011; 15:30:47 

detayları görmek lazım bir alternatif kazandırıldı bu açıdan güzel.

4044 Mesaj
8 Haziran 2011; 15:37:10 

İlk 6 ay muhabbetinden gına geldi yahu.. Bunlar 6 aylık müşteri çağırıyorlar..

13671 Mesaj
8 Haziran 2011; 15:39:21 

Arkadaş eskiden sadık müşteri aranırdı, indirimler olurdu.

Şimdi oda yok..

İlla mnt..

Aslında Avealı olanlar hep indirim alacakki adam geçmeyim başka operatör diyecek..

6 ay indirimleri
mnt indirimleri
yeni abone indirimleri

müşterinin gözünde o operatörü hiç bir zaman kalıcı yapmayacaktır..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3836 Mesaj
8 Haziran 2011; 15:45:06 

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Şimdi oda yok..

İlla mnt..

Aslında Avealı olanlar hep indirim alacakki adam geçmeyim başka operatör diyecek..

6 ay indirimleri
mnt indirimleri
yeni abone indirimleri

bu tarifeler sadece nerede beleş oraya yerleş zihniyetinde sürekli numara taşıyan 50-60 bin abonenin işine yarar...ne avea, ne vodafone ne turkcell yapsın tutmaz...

1846 Mesaj
8 Haziran 2011; 15:56:48 

quote:

Şimdi oda yok..

İlla mnt..

6 ay indirimleri
mnt indirimleri
yeni abone indirimleri

tahahhudlu yapılması daha mantıklı bence.. indirimlerin boyle gerçekten kötü oluyor.

2167 Mesaj
8 Haziran 2011; 16:21:11 

Numara taşıma indirimlerinden dolayı birkaç ayda bir numarasını taşıyan insan kitlesi oluştu.
Uzun vadede taahütlü ve mantıklı fiyatlarla eski aboneleri tutmak daha mantıklı.

1450 Mesaj
8 Haziran 2011; 17:56:56 

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1450 Mesaj
8 Haziran 2011; 17:59:27 

Avea'dan Dev Transfer Tarifeleri! Şimdi numarasını Avea'ya taşıyarak Dev Transfer Tarifelerine gelen müşterilerimiz, ayda sadece 20 TL'ye tam 1000 dakika ya da ayda 30 TL'ye tam 2000 dakika konuşma fırsatı yakalıyor. Sizde hemen Avea bayilerine gelin, numaraniz degismeden bu firsattan yararlanin!

Üstelik kalan dakikalarınızı ücretsiz sorgulayın!

Fatura döneminizde kalan konuşma sürelerinizi, SES yazıp 6000'a ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

Ücretlendirme.

Aylık Ücret 20 TL* 30 TL**

Aylık Ücretsiz Her Yöne
Görüşme Süresi 250 dk. 500 dk.

Aylık Ücretsiz Avea,Ev/İş
ile Görüşme süresi 750 dk. 1500 dk.

Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra
Yurtiçinde Her Yöne 41,5 Kr / dk 41,5 Kr / dk

SMS 41,5 Kr / SMS 41,5 Kr / SMS

* Yeni hat tesisi yoluyla ve Avea'nın diğer faturalı ya da faturasız tarifelerinden geçiş yaparak bu tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret 29 TL'dir. Numara taşıma yoluyla Avea'ya gelerek tarifeye kaydolan müşteriler için, aylık ücret ilk 6 fatura dönemi boyunca 20 TL, sonrasında 29 TL'dir.
** Yeni hat tesisi yoluyla ve Avea'nın diğer faturalı ya da faturasız tarifelerinden geçiş yaparak bu tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret 39 TL'dir. Numara taşıma yoluyla Avea'ya gelerek tarifeye kaydolan müşteriler için, aylık ücret ilk 6 fatura dönemi boyunca 30 TL, sonrasında 39 TL'dir.

Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil fiyatlar olmasına dikkat ediniz.

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları ve yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

Tarifenizde, 444 ile başlayan*** aramaların yurt içi ücretlendirmesi görüşme başına 40 kuruştur.

Tarifenin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

*** Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 444 1 500 ve 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları, görüşme başına 45 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

12018 Mesaj
8 Haziran 2011; 18:36:41 

quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican

bu tarifeler sadece nerede beleş oraya yerleş zihniyetinde sürekli numara taşıyan 50-60 bin abonenin işine yarar...ne avea, ne vodafone ne turkcell yapsın tutmaz...

beleş değil hocam beleş olsa iyiymiş :)

Burada 2. Husus şu
Avea ev iş i şebeke içi gibi kullandırırsa çok avantajı var zaten grup şirketi neden evturkcell kadar olamıyor anlamadım

387 Mesaj
8 Haziran 2011; 21:20:11 

Avea faturalı tarifeler linki çalışmıyor. Neden acaba?

387 Mesaj
8 Haziran 2011; 21:43:47 

Biri Avea'yı durdursun. Bugünlerde kampanyada sınır tanımıyor Avea. Diğer operatörler ise yerinde sayıyor ve kan kaybediyor.

12018 Mesaj
9 Haziran 2011; 1:04:56 

0

6817 Mesaj
9 Haziran 2011; 9:40:05 

şu 6 aylık konuyu anlıyamıyor
6 ay bukadar ondan sonra şu kadar davasını anlıyamıyorum

Ey Türk! Dostunu da Düşmanını da bil artık..!

2918 Mesaj
9 Haziran 2011; 11:59:50 

quote:

Tutmaz..

+1

"BU MESAJDA ANLATILAN KİŞİ, KURUM VE OLAYLAR TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR."

3491 Mesaj
9 Haziran 2011; 12:59:54 

Nasıl tutmaz yahu? Şebeke içi dakika ihtiyacı ve sabit hat ihtiyacı olanlar, ev hanımları, ailesiyle görüşen öğrencilere vs. bence müthiş 20 TL'lik opsiyon. 750dk sabit hat iyi bir avantaj, keza bu fiyat aralığında böyle bir tarife yok

DH Motorola Moto G Kullanicilari

DH müdavimi.

13671 Mesaj
9 Haziran 2011; 13:11:19 

Emin tutmayacağını konudan bile anlayabilirsin dostum :)

Bu tarifenin kime hitap ettiği belli değil..

1584 Mesaj
9 Haziran 2011; 13:21:57 

6 ay belasından vazgeçmedikleri sürece bir anlamı yok.

Eskiden yaptıkları taahhütle aynı fiyata devam etme uygulamasını artık yapmıyorlar

3091 Mesaj
9 Haziran 2011; 13:30:04 

ilk 6 ay palavrası hepsinde var.hükümet bu aldatma işine el koymalı ama nerdeeee..

4334 Mesaj
9 Haziran 2011; 20:54:01 

Bende her yöne sanmıştım.

Nokia Şarjı Bulunur
Çağrılık Kontör Mevcuttur
Okeye 4. Tavlaya 2. Olunur
Adres Tarif Edilir.

69 Mesaj
9 Haziran 2011; 21:24:11 

heryone olsaydı hemen geçmiştim

12018 Mesaj
9 Haziran 2011; 21:24:43 

reklamın alt yazısını okumazsak izlenim öyle zaten
Diğer reklamda da 19 tl ye genç paket heryone dakikaların sadece numara taşıyanlara verildiğini söylemiyordu

1039 Mesaj
10 Haziran 2011; 4:16:01 

quote:

Tutmaz..

Tarife adını yansıtmıyor ve bu tyür tarifeleri artık heryöne gibi yansıtmalarından sıkıldım.Bu çok ses getirecek bir tarife değil.Dağ fare doğurmuş,Avea sanki turkcelleşmiş.1000 dakikanın sadece 250 dakikası diğer yöne.Gerisi sabit hatlara ve avea yönüne,abone eğer aynı operatördeki kişiyle daha çok konuşacaksa zaten başka çözümler bulur,aynı yöne daha fazla veren tarifeleri bulur,hatta aynı yöne sınırsız veren tarifeleri bulur.

Bu tarife çalışmasında bence Avea ne yaptığının farkında değil.Bu tarifeyi duyurmak için şimdi bir sürü reklam tanıtım parası da harcarlar ve boşa gider.Tamam ilk 6 ay cacık sonra kazık mantığı artık alışılagelmiş oldu,hepsi aynı taktiği yapıyor,onu eleştirmeyeceğim ama tarifedeki 250 diğer operatör kalanı avea ve sabit hatlara mantığı boş bir içerik.

Bari 500 dakika diğer yön 500 dakika şebeke içi gibi yarı yarı yarıya yapsaydı,işte o zaman millet dev transfer yapmak için fazla düşünmezdi.

Avea'nın insan kaynakları ve pazarlama strateji uzmanlarına çok şaşırıyorum bazen.

Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.

1 Mesaj
10 Haziran 2011; 23:47:58 

donanım haber'e yeni katılan biri olarak bu konuda yorum yazmak istedim ben reklamı ilk gördüğümde oo harika dedim ama her yöne 500 sabit hatlara ve avea içi 1500 denmiş bunu dengelek biraz mesele olabilir ben 5 yıldır avea kullanıcısıyım ve ilkkez faturalıya gectim her yöne 1000 + her yöne 1000 sms ilk 6 ay 35 tl sonraki aylar 39 tl bu en süper tarife içlerinde adındanda bilirsiniz baba tarife aynı tarifeyi turkcell şimdi cıkarmış 1000 her yöne 1000 her yöne sms 1000 mb internet diye fiyat 69 tl cıkarın içinden interneti alın size aynı tarife ama gel gelelim fiyat ucmuş turkcell'de benim kullandıgım aynı tarife şuanda 59 tl turkcell de wadafondada aynı civarda yani tavsiyem alıcaksanız bunu alın hatta bir tarifeside var oda çok harika faturasız hat 500 her yöne konuşma 1000 heryöne sms 1 gb internet yanlız 25 yaş sınırlaması var 25 yaş altındakilere veriliyor faruralı degil ve oldukca iyi sadece kısa bir sms atıp üyelik alıyorsunuz bukadar aylık ücretide 19 tl yani her ay 20 tl yükleyeceksiniz bukadar

802 Mesaj
26 Haziran 2011; 20:55:13 

444 lü numaraları ayrıca ücretlendirdikleri sürece isterse 10000 dk heryöne versin. Anca çakallık anca üçkağıt. Doyumsuzlar. Ne yazık ki alıştık artık cep telefonlarına, olmazsa olmaz oldu.

AKG K240 MKII, Esi Maya44e, Cort-x2, Logitech x540 5.1, SGSIII, LG 47LM620S

631 Mesaj
27 Haziran 2011; 13:28:49 

quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

Tarife adını yansıtmıyor ve bu tyür tarifeleri artık heryöne gibi yansıtmalarından sıkıldım.Bu çok ses getirecek bir tarife değil.Dağ fare doğurmuş,Avea sanki turkcelleşmiş.1000 dakikanın sadece 250 dakikası diğer yöne.Gerisi sabit hatlara ve avea yönüne,abone eğer aynı operatördeki kişiyle daha çok konuşacaksa zaten başka çözümler bulur,aynı yöne daha fazla veren tarifeleri bulur,hatta aynı yöne sınırsız veren tarifeleri bulur.

Bu tarife çalışmasında bence Avea ne yaptığının farkında değil.Bu tarifeyi duyurmak için şimdi bir sürü reklam tanıtım parası da harcarlar ve boşa gider.Tamam ilk 6 ay cacık sonra kazık mantığı artık alışılagelmiş oldu,hepsi aynı taktiği yapıyor,onu eleştirmeyeceğim ama tarifedeki 250 diğer operatör kalanı avea ve sabit hatlara mantığı boş bir içerik.

Bari 500 dakika diğer yön 500 dakika şebeke içi gibi yarı yarı yarıya yapsaydı,işte o zaman millet dev transfer yapmak için fazla düşünmezdi.

Avea'nın insan kaynakları ve pazarlama strateji uzmanlarına çok şaşırıyorum bazen.

net anket ben vodafone bayiyim..hemen yanımda avea abone merkezi var.tutmaz dediğin tarifeyle ilgili sadece 3 günde 50 hat taşımışlar.bizzat gördüm.

Sen özüsün varlığın...Ve biz 'varlık' iddiasında küstah yoksullar!

1039 Mesaj
27 Haziran 2011; 22:28:05 

quote:

Orijinalden alıntı: twofaceofmirror

net anket ben vodafone bayiyim..hemen yanımda avea abone merkezi var.tutmaz dediğin tarifeyle ilgili sadece 3 günde 50 hat taşımışlar.bizzat gördüm.

Dostum,Turkcell'in faturasız hatlardan telsiz ücreti almaya başlaması bu aralar yoğun olan numara taşımaların en önemli sebebi.Yıllardır numarasını Turkcell den taşımaya ikna edemediğimiz kişiler cep telefonuna mesaj gelince panik oldu,numarasını Turkcell den taşımaya karar verenlerin bu aralar sayısı çok fazla.Avea da bu işten çok kazanç sağladı.Ben de çok merak ediyorum bu ay Turkcellden numarasını taşıyanların sayısını ve hangi operatörlerin tercih edildiğini.

Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.

3063 Mesaj
27 Haziran 2011; 23:43:00 

quote:

Dostum,Turkcell'in faturasız hatlardan telsiz ücreti almaya başlaması bu aralar yoğun olan numara taşımaların en önemli sebebi.Yıllardır numarasını Turkcell den taşımaya ikna edemediğimiz kişiler cep telefonuna mesaj gelince panik oldu,numarasını Turkcell den taşımaya karar verenlerin bu aralar sayısı çok fazla.Avea da bu işten çok kazanç sağladı.Ben de çok merak ediyorum bu ay Turkcellden numarasını taşıyanların sayısını ve hangi operatörlerin tercih edildiğini.

Benim haberim yok faturalı kullandığım için. Ne kadar ki bu alınan telsiz ücreti? Ve 1kereye mahsus mu yoksa her ay mı alıyor?

1039 Mesaj
30 Haziran 2011; 4:22:33 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: syruse

Benim haberim yok faturalı kullandığım için. Ne kadar ki bu alınan telsiz ücreti? Ve 1kereye mahsus mu yoksa her ay mı alıyor?

Turkcell hattı kullanan hazır kartlıların bakiyesinden her 1,10 TL düşülecektir,yakın zamanda hatını Turkcell'e taşımış olan hazır kart kulanıcılarından bu ücret alınmayacakmış nasıl bir mantıksa.Sanırım bütün operatörlerde moda vefakar ve cefakar abonelerine acımasızlık.Yıllardır sana paara kazandıran aboneler neden ödüllendirilmiyor saçmalık.Hadi numara taşıma kampanyası odaklı bir durum olsa anlarım,sadece başka operatörden abone kapmak için derim.Olan yine biz Aveazılara olacak,bir sürü Turkcell li avea ya geçcek,haliyle sıkışacağız.Çok rahattım avea da,kimseyle paylaşmak da istemiyordu canım operatörü.Kimse aveaya geçmesin rahatımı bozmasın diye bir sürü yalanlar attım " Avea iyi çekmiyor " diye oysa paylaşmamak için operatörümü kimseyle.Laf aramızda sadece sevdiklerimi ekonomisini rahatlatmak istediklerimi çağırıyordum aveaya.

675 Mesaj
16 Haziran 2012; 12:06:20 

Dev Transfer 1000 cazip mi acaba ___

286 Mesaj
17 Haziran 2012; 17:44:24 

bu nedir ya dalga geçer gibi ilk altı ay 20tl sonra 29tl..

266 Mesaj
17 Haziran 2012; 23:47:56 

mumya geri döndü...the horttt

Efsane,Efsane,Efsane...

154 Mesaj
18 Haziran 2012; 20:47:00 

Gün geçtikçe Avealı sayısı artıyor. Gençleri çekiyor özellikle. Bunda da yapılan kampanya vs. etkili.

Hold my hand and fly,
Never say goodbye...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Avea » Avea'dan DEV TRANSFER tarifeleri! 1000dk 20 TL, 2000dk 30 TL!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.828