Şimdi Ara

Hediye: L.A. Noire (PS3) Kazananlar!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Aral Games'in katkıları ile hazırladığımız L.A. Noire hediyeli yarışmamız sona erdi. Sorduğumuz soruya doğru cevabı vererek bizden L.A. Noire kazanan ziyaretçilerimizin isimleri ise şu şekilde ;

- Can Aygün
    - Zekeriya Erkan

Kazanan arkadaşlar isim, soyisim, telefon ve adres bilgilerini iletisim@bolumsonucanavari.com adresine gönderdikleri taktirde hediyelerini en kısa sürede alabilirler. Kazanan arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz.

• Kazananları tebrik ederim.
    Ama şunu söylemeden edemicem
    Mirosoft bana kalırsa büyük bir hata yaparak türk oyuncuları dışlayıp Türkiyeye resmi destek vermiyor ne yazıkki bunun için elimizden bir şey gelmiyor.
    Bölümsonucanavarı ve Aral neden xbox kullanıcılarını dışlıyor ben soruya cevap göndermedim çünkü xbox sahibiyim soruyu bilsem ve şanslı olsam bana çıksa kullanamayacağım bir ödül kazanmış olucam.
    Bu durumun sebebini bir BİLEN açıklarsa sevinirim.
  • Şike var benim kazanmam gerekiyordu.
  • Cep telefonu mu yoksa ev mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Şike var benim kazanmam gerekiyordu.

Ben sana yollarım sıfırını ayıp ettin.
  • üreticisinin bile resmi destek vermediği bir alete oyun siteleri ya da dergileri neden destek versin ki?
  • quote:

üreticisinin bile resmi destek vermediği bir alete oyun siteleri ya da dergileri neden destek versin ki?

Arkadaşım bize söylenecek bir şey bırakmadın.

;)
  • Tigon en sonunda anahtarlık vermeye kadar düşmüştü. Kırk yılda bir oyun verdi onda da yarışmanın olduğunu görmedim. Bence bir yarışma yaptığınızda ana sayfada bunu bir linkle belirtin.
  • Aral xbox oyunuda satıyor ama
  • 2.sorunun cevabını neydi belki ondan kaybettim
  • konsolum yoktu ama tüh kazansam gittigidiyor da satışa çıkartırdım 150 tl ye
  • Kazananlara tebrikler
  • soruların cevaplarınıda açıklarmısınız
  • 1. Sorunun cevabı Motion Scan, 2. Sorunun cevabı The Driver's Seat olacaktı sanırım. Ben böyle yollamıştım.
  • Ben Motion Capture ve The Driver's Seat diye yollamıştım.

Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.