Şimdi Ara

Teen Wolf (2011- ) | 5. Sezon Başladı (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.278
Cevap
31
Favori
83.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BRO EAGLE

Dereki görünce ılımayan var mı :D

Var ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu dizide ki ve izlemekte ki amaç ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revv.0

bu dizide ki ve izlemekte ki amaç ne ?

Saçmalık ama tamamen zaman geçirme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rafetyalman

5. Sezonu İzlicem ama üzerinden 1 sene geçti ve 4. sezonu biraz unuttum. Acaba kim 4. sezonu özetler???

Sezonun ilk başları Deadpool denen bir ödül avcılığı ile geçti. Scott ve arkadaşları doğaüstü güce sahip olanları Yetimler, Ağızsız gibi ödül avcılarına korumaya çalıştılar. Bunun ardından da Kate Argent ve Berserker ları ile mücadele ettiler. Sezon finali de yine buna yönelikti.

Bu arada 6. sezon onayını alması da sevindirici haber. Bu dizi her bölümüyle kendisini sıkmadan izlettirmeyi başarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 12 Temmuz 2015; 4:51:03 >

• Valla 5.sezon iyi gidiyor beyler,yalan yok.

• kyran kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hatırlattığın için 5. sezonu. Ayrıca evet 6. sezon 7. sezon derken 10 u bile geçebilir dizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

Yemin ediyorum gitgide saçmalıyorlar bu kadar saçmalık olamaz artık yeter bi güç gösterisi görelim scott tan falan !

Daha çok genç olduğundan gücünün farkında değil ve kullanamıyor. Bir kere 4. Sezondu sanırım bi adamı pençeliyordu üstüne çıkmıştı kendini kaybetmişti orda ve bişeye dönüştü. O gücü görsek çok iyi olur.
     Teen Wolf (2011- ) | 5. Sezon Başladı

• Bugün başladım. İlk 7 bölümü izledim. Devam edeyim mi?
  • Sánchez kullanıcısına yanıt
    2.sezondan itibaren azıyor, zaten 7 den sonra bırakılmaz özellikle 4.sezon efsane

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Yemin ediyorum gitgide saçmalıyorlar bu kadar saçmalık olamaz artık yeter bi güç gösterisi görelim scott tan falan !

Aynen. Adam Alfa ama beta ya da omega kadar bile dövüşemiyor. Dayak yiyor yiyor anca son darbeyi indirebiliyor. Ya senaristler alfanın kelime anlamını bilmiyor ya da farklı bir durum var ortada

Aynen hocam.İlk sezon Peter çok iyiydi ondan sonra da böyle güçlü bişey göremedik kimseden
  • 4.sezonu bitireceğim 1 bölüm kaldı. ama Lydia efsane hatun yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 12 Temmuz 2015; 22:35:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Aynen. Adam Alfa ama beta ya da omega kadar bile dövüşemiyor. Dayak yiyor yiyor anca son darbeyi indirebiliyor. Ya senaristler alfanın kelime anlamını bilmiyor ya da farklı bir durum var ortada

Son bölümü izlemedim ama genellikle yeni kötü karakterler geldiğinde, sağdan soldan bilgi alıp onları bir güzel övüyorlar, 4-5 bölüm onlara karşı dövüşemiyorlar. 4-5 bölüm sonra atağa geçip onların üstlerinden geliyorlar, hatta daha önceden savaştıkları karakterlerle kanka olup diğer yeni kötü karakterlere karşı savaşıyorlar

Şuana kadar hep böyle oldu, hala daha böyle devam ediyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-197DACAA4 -- 13 Temmuz 2015; 3:15:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheGreenArrow

quote:

Daha çok genç olduğundan gücünün farkında değil ve kullanamıyor. Bir kere 4. Sezondu sanırım bi adamı pençeliyordu üstüne çıkmıştı kendini kaybetmişti orda ve bişeye dönüştü. O gücü görsek çok iyi olur.
     Teen Wolf (2011- ) | 5. Sezon Başladı

Evet güzel bir nokta . Aynı 2. sezonda da bir bölümde Derek ve Deaton'u kurtarmak için Kurtboğan çemberini aşıyordu. Yani güçleri yavaş yavaş gelişiyor kendisi bir bakıma da buna hakim olmaya çalışıyor.

Peter kendisini alfa olarak nitelendiriyor ama Gerçek Alfa diye bir husus var. Gerçek Alfa da işte Scott...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 13 Temmuz 2015; 3:34:52 >

• 5 sezon 4 bölüm. Daha kimse izlememiş veya herkes bıraktı.

Dizi çok iyi gidiyor her bölümde o maskeli doktorlar yeni bir supernatural insan ortaya çıkartıyor amaçları nedir tam olarak çözemedik tabi. Theoda büyük ihtimal onların yanında sanırım onuda onlarmı dönüştürdü soru işareti fakat onların tarafında olduğu belli fakat bu bilinmemezlik insanı öldürüyor desem yeridir bakalım amaçları nedir.

Kirada iyice kendini aştı. Parrish ise sanırım ölüleri yakma görevi üstleniyor daha tam olarak bir cacıklığını göremedik ama en azından ölmüyeceğini biliyoruzç. Scottın bu iyileştirme gücü gerçekten çok iyi o en sonki çocuk stilesı yakaladı bakalım neler olcak.

• Scott yine bi halta yaramadı. Gördüğüm en beceriksiz başrol karakteri
  • Son yorumları okuyunca Scott efendi yine dayak yemiş onu anladımBu hafta izlemeye gerek yok.
  • Arkadaş her hafta bir başrol nasıl dayak yer lan dayak yedirerek reyting elde ediyorlar bu ne işdir

• Bu bolumde resmen smackdown izledik

• 5.04

Vay arkadaş dizide vücutsuz adam yok çita gibi duran Parrish de bile ne vücut var.

Şu doktorlarda ışınlanma da vardır diyordum ama yokmuş galiba, yine de adamlar eliyle elektronik şeyleri açıyor falan o çocuğu parmaklıklardan çıkarırken neydi öyle?

Stiles niye iki saat Lydia'ya baktı ki öyle sanki ilk defa görüyor birinin başına birşey geldiğini.

Lydia'ya da mı bulaştı o doktorlar?

Bizim Deaton da korktu kaçıyor :D

Şu öğretmende bir muhabbet var ama bakalım.

Hiç değilse Theo'nun nerede çalıştığını anladık.

İyi bari Malia kitabı buldu, birşeyler öğreniriz artık doktorlar hakkında.

Kira doğrasaydı keşke çocuğu.Scott da korktu Kira'dan

Doktorlar dönüp cevap veriyor bir de

Parrish neyin kafasını yaşıyor acaba.

Stiles

• Ciclista kullanıcısına yanıt

Hepsinin aman aman bir vucudu yok ama yinede tabiki gelişmiş bir vucudları var.Lyda içinde gelebilirler ama düşünmüyorum yinede ben. Parrish anka kuşu sanırım onun olayı belli ölüm kuşu olarak geçiyor zaten normalde ölüleri son seferine uğurluyor parrish.
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.