Şimdi Ara

Teen Wolf (2011- ) | 5. Sezon Başladı (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.278
Cevap
31
Favori
83.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Petre güçsüz bir şeydi, gözleri mavi olunca dişi bile çok az çıkıyordu. Son bölümdeki o tipinin bir açıklaması varmı ?
  • Natsukai. kullanıcısına yanıt
    İzlemessen bişey kaybetmessin ama izlemende fayda var bana kalırsa. Scott ilerleme kaydediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciclista kullanıcısına yanıt

Sıcaktır o yüzden şort giyiyordur.

Kira tam olarak güçlerini kullanmayı öğrenemedi en azından öğrenmeye çalışıyordu.

Derek sonundada dedi aslındaevrim geçiriyordu bu süreçte o yüzden güçlerini kaybetmeside bir evrimleşme olasılığı. Burda ailesinden gelen bir yetenek diyebilirim tam kurta dönüşmesi.

Peterin içinde kurtboğan var ondan dolayı biraz peterı normal bir insana sokuyor. Kafası güzeldi bir anda adam gösterince çığlık attı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 14 Eylül 2014; 4:42:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: farti

İzlemessen bişey kaybetmessin ama izlemende fayda var bana kalırsa. Scott ilerleme kaydediyor.

Scott sonunda gerçekten alfa gibi dövüşmeye başlıyorsa belki izlerim ne zamandır adam alfa ama alfa olduğunu bilmiyor herhalde salak beta gibi kavga ediyor
  • Natsukai. kullanıcısına yanıt
    O zaman izleme Scott hemen hemen her bölümde dayak yiyor çünkü

Ve dizinin dövüş sahneleri yukarıda konuşulmuş bence dövüş sahneleri tek kelimeyle rezalet o Kiranın kılıç sallaması falan Hele o
    Paralı askerlerle çatışma sahnesi ne kadar zorlama iğrenç bir sahne olmuş öyle cidden rezaletti
    Diziyi yeni sezon da izlemeyeceğim büyük ihtimal (Yorumlar olumluysa gene bakabilirim )

• quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

O zaman izleme Scott hemen hemen her bölümde dayak yiyor çünkü

Ve dizinin dövüş sahneleri yukarıda konuşulmuş bence dövüş sahneleri tek kelimeyle rezalet o Kiranın kılıç sallaması falan Hele o
    Paralı askerlerle çatışma sahnesi ne kadar zorlama iğrenç bir sahne olmuş öyle cidden rezaletti
    Diziyi yeni sezon da izlemeyeceğim büyük ihtimal (Yorumlar olumluysa gene bakabilirim )

Bendede durum aynı konu olarak iyi ama sahneler çok amatörce buda diziyi itici yapıyor benim gözümde.

• Arkadas dizi harika degil ama nedense 2 3 kere bastan izledim

• quote:

Sıcaktır o yüzden şort giyiyordur.

Kira tam olarak güçlerini kullanmayı öğrenemedi en azından öğrenmeye çalışıyordu.

Derek sonundada dedi aslındaevrim geçiriyordu bu süreçte o yüzden güçlerini kaybetmeside bir evrimleşme olasılığı. Burda ailesinden gelen bir yetenek diyebilirim tam kurta dönüşmesi.

Peterin içinde kurtboğan var ondan dolayı biraz peterı normal bir insana sokuyor. Kafası güzeldi bir anda adam gösterince çığlık attı.

Nasıl içinde kurtboğan var?

Hatırlarsan oraya girmeden önce şerif ona ne kadar çabalarsan çabala burdan kurtulmamaya yeticek kadar kurtboğan var dedi. Ondan dolayı güçsüz
  • quote:

Hatırlarsan oraya girmeden önce şerif ona ne kadar çabalarsan çabala burdan kurtulmamaya yeticek kadar kurtboğan var dedi. Ondan dolayı güçsüz

Haa tamam,wolfsbane den mi bahsediyorsun?

evet.
  • 4x05 de bıraktıydım diziyi saçmalıktan. Şimdide açtım çatır çutur spoilerleri okuyom. Böyle daha iyi
  • Sp00nmaN kullanıcısına yanıt
    Bende bu sezonun ilk bolumunun yarisindan sonra biraktim. Bosuna zaman kaybi diye dusunuyorum. Fakat bi kere basladigimiz icin bu konuya her cevap geldiginde acip spoilerleri okuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sezon pek iyi değildi, gerçi diğer sezonların da çok iyi olduğu söylenemez. Ama nedense izletiyor kendini anlamadım
  • Dizi duzgun bir kalite tutturamamasi kotu oldu bi cok iyi oluyor bi cok vasat 10/7

• abi bu kadarda olmaz bu ne saçmalık dediğim yerler oluyor ama çok severek izliyorum neden bilmiyorum ama dizi kendine bağladı anasını satayım
  • 4x12

.Scott'ı hala beğenmeyenler var. Adam sonda koskoca Peter'ı hiç zarar görmeden dağıttı.Artık istediğimiz gibi güçlü bir Alfa olacak.Derek'te artık baya güçlendi gibi.Scott'ın sadece Liam sayesinde güçlenmesi hoşuma gitmedi.Kira da bu konuda yardımcı olabilirmiş.Çöl Kurdu ve Parrish olayı çok ilgi çekici bakalım nasıl devam edecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

4.12

Arkadaş kötü birşey değil bizim için ama bu Malia neden hep şort giyiyor bilen var mı?

Bu Kira daha önce hiç iyileşmemiş mi?

Derek'in tüm gücü gitmişken nasıl Liam'ın pençelerini tutabildi arabada?

Bu Allison'ın babası da doğaüstü birşey olmalı, adama bildiğin binalara koyulan demirden girdi adam gelmiş ateş ediyor :D

Demekki neymiş türkçe adını bilmiyorum ama şu claymore lar yeterli geliyormuş berserkerleri öldürmek için.

Kurtadamkenki Peter'ın konuşurkenki yaptığı kafa hareketleri falan güldürdü.

Derek'in ölüşü zaten hiç inandırıcı değildi bir baktık adam tam kurt olmuş.Tamam da nasıl oldu bu iş?

Bir arkadaş yukarda Scott tam gücünü kullanmıyor çünkü dönüşeceği şeyden korkuyor demiş ya tamam ama peki bu Derek nasıl dönüşmemiş haldeyken o berserkerin kafasını patlattı?

Peter'a da yazık oldu be tek aksiyonlu adam oydu ve ayrıca bana göre iyi rol yapıyor adam.

En merak uyandıran şey şu 3 gözlü adam oldu.Bir de neden Peter çığlık atınca diğer tüm mahkumlar da çığlık attı?Onları geçtim Peter niye korktuki?

şu diziyi iyice batırmaya başladılar zaten scott bi dayak yiyo sonra birden peterı yere seriyo felan derek te neymiş efendim evrim geçirmişmiş biraz tutarlı olun kardeşim

• beyler şu son sahnedeki 3 gözlü adam daha önceki bölümlerde çıkmışmıydı hatırlayamadım,birde peter neden korktu bu kadar sanırım ünlü birine benziyor bu 3 gözlü
  • yeni sezounun başlamasını sabırsızlıkla bekliyordum iyi oldu gayet
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.