Şimdi Ara

Teen Wolf (2011- ) | 5. Sezon Başladı (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.278
Cevap
31
Favori
83.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kira mıdır nedir dizide neden var beyler yollasalar ya sevemedim gitti
  • 4.02

Sarmadı bu bölüm de.

Bir tek Peter reisi gördüğüme sevindim onun dışında bölüm hakkında detaylı yoruma gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 3 Temmuz 2014; 23:34:58 >
  • Yine çok aksiyonlu bir su sezon yavas yavaş oturuyor. Allison olmeyeydi iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya şu Kira da ölsede yerine Malia ayarında bir güzellik getirseler.
  • Açıkcası ben tam olarak çözemedim yada ben diğer sezonları hatırlayamadım oldu bitti olmuş gibi geldi.

Kısacası yeni oyuncular dahil olmuş bunlar arasında maliayı hatırlıyorum Kira yeni girenler arasında iyi fena değil açıkcası. Derek desen gencliğine döndü dedim herhalde bir 7 bölüm bu şekilde gidicek dedim ama sonrasında derek eski haline geri döndü ve farkettiğim Kate gibi gözleri yeşilimsi sarı gibi bir hal aldı Maviden. Scottın alfa olduğunu biliyoruz ama daha bir esprisini göremedik gençliğine verelim o zaman Derek bu dövüş konularında daha tecrübeli diyebilirim. Kate diziye dahil oldu ama bu ona tekrardan aşık olcakmı aralarında bir şey geçicekmi belli değil birde Kate herhalde Kontrol sorunu var durmadan dönüşüm geçiriyor gibi herhalde yardıma ihtiyacı var peterdanmı istiyecek orası belli değil. Peter görmek güzel ama bu kadarda Korkak bir adam göremedik güçsüz fakat herşeyden kaçıyor. Bu arada Mali dene kız hakikaten çok cesur bir kız çıkmış o bile daha tecrübeli diyebilirim derekın akıbeti ne olcak merak ediyorum açıkcası bekleyip görücez diyebilirim.

• kate'i değiştirmişler yerine daha cılız,kemikten ibaret birini getirmişler nerde o balık etli kate nerde o güzel kate nerdeeeeeeeeeeeeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apoc -- 4 Temmuz 2014; 21:41:48 >
  • O değilde derek'in sevgilisi nerede? Adam ne zamandır yanlızları oynuyor. Güya bu sezon adama sevgili yapacaklardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolveriNeo

kate'i değiştirmişler yerine daha cılız,kemikten ibaret birini getirmişler nerde o balık etli kate nerde o güzel kate nerdeeeeeeeeeeeeee

Kate hala aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

kate'i değiştirmişler yerine daha cılız,kemikten ibaret birini getirmişler nerde o balık etli kate nerde o güzel kate nerdeeeeeeeeeeeeee

Kate hala aynı

o kadar kilo vermiş ki farkedemedim, bu da arrow'daki kız gibi olmuş kemik torbaları

• quote:

quote:

quote:

Kate hala aynı

o kadar kilo vermiş ki farkedemedim, bu da arrow'daki kız gibi olmuş kemik torbaları

O arroedaki lauren ne çirkin olmuş zayıflayınca V şeklinde suratı var kardeşi ne güzel.

• iyice çoluk cocuk dizisi oldu abarttilar

kızlar güzel olmasa hayatta izlemem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Kate hala aynı

Laurel dizi için öyle oldu diyorlar. Kilo almaya başlamış sanırım.

• eni sezon hareketli başladı baya ama bu genclesme olaylari yüksek miktarda para calma olayları teen wolfun konusu olmamali bence gitmemiş diziye

• Ben Scott'ın neden kavga edemediğini anladım arkadaş. Adamın sanki hiç pençesi yok. Lan bir yeri çiz bir şey yap yani. Hem Alpha'sın. Yaralar daha yavaş iyileşiyor. Bunu 2.sezon 7.bölümdeki Jackson vs Scott'da buldum. Sonra Scott şişman birinden dayak yemiş, ikizler kurtarmıştı. Ordada pençe kullanmadı. Karına parmak dokundurdu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp3446

Ben Scott'ın neden kavga edemediğini anladım arkadaş. Adamın sanki hiç pençesi yok. Lan bir yeri çiz bir şey yap yani. Hem Alpha'sın. Yaralar daha yavaş iyileşiyor. Bunu 2.sezon 7.bölümdeki Jackson vs Scott'da buldum. Sonra Scott şişman birinden dayak yemiş, ikizler kurtarmıştı. Ordada pençe kullanmadı. Karına parmak dokundurdu :D

Çaylak yeni yeni öğreniyor işte True Alpha gücü var herifte yakıp yıkması lazım ortalığı. Bu sezonda ilerleyen bölümlerde gücü ortaya çıkar zaten. Bence çok öfkelenince gücünü kullanabilecek.
  • Scott önceki sezonlarda daha iyidi.En azından bir kaç kişi dövebiliyordu.Alfa olunca daha beter oldu.İlginç.
  • Isaac, Scottin annesi bu karakterler nerde

• quote:

Orijinalden alıntı: D.Winchester

Isaac, Scottin annesi bu karakterler nerde

Isaac bu diziden ayrılıp The Originals dizisine gitmiş.Scott'ın annesi hakkında bir bilgim yok ama ilerleyen bölümlerde çıkar bence.
  • Scott'ın Meksika'daki tapınak haricinde bi alfa marifetini göremedik
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingStark

quote:

Orijinalden alıntı: D.Winchester

Isaac, Scottin annesi bu karakterler nerde

Isaac bu diziden ayrılıp The Originals dizisine gitmiş.Scott'ın annesi hakkında bir bilgim yok ama ilerleyen bölümlerde çıkar bence.

E isaac olayina dizide bisey dediler mi

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.