Şimdi Ara

Teen Wolf (2011- ) | 5. Sezon Başladı (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.278
Cevap
31
Favori
83.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Robb_Stark

Baktim zaten. O kadar uyari geldikten sonra editleyip spoiler icine aldin. Kanitta yukarida. Gorundugu gibi yazin spoiler icinde degil

Ya ne kadar gıcık bir insansın. Tamam almamıştım ne var? Başkalarının yanlışlarına takılan insanlardan nefret ederim. (Senden de nefret ediyorum)
    Başta spoiler içine almadığım için tüm herkesten özür dilerim(Sen hariç çünkü çok takıldın.).İlk bu tarz bir konuya yorum yapışım idi.
  • teen wolf kullanıcısına yanıt
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Orijinalden alıntı: fluox

quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Çok fazla oyuncu eksilttiler. Aiden,Allison,İsaac ve belkide Derek. İnsallah 4. Sezonda ruhlar ya da tilkilerle degil de kurt adamlarla ugrasilir. Beni harbiden baydi cunku oni kitsune nogitsune falan. Filmin kurtlarla alakasi kalmadi neredeyse.

Alakası olsa ne olacak ki alfa diye birini çıkarmışlar sadece gözleri kızarıyor başka hiçbir icraatı yok.Dayak yemediği kimse kalmadı.Kurt adamları bu kadar elden ayaktan düşürmeseler iyiydi.

Scott henüz genç olduğu için güçsüz. Derek ile karşılaştırmayın ya da dövüştüğü herhangi bir Beta ile.

alakası yok hocam hala korku var hesapta aralık kapımı ne var ya ondan dolayı.

O da bir etken tabii ama asıl sebep bence fiziksel olarak güçsüz oluşu.

• Şu kate banshee mi olmuş lydia gibi? Çünkü o da peter ın ısırığı sonrası banshee ye dönüşmüştü yanlış hatırlamıyosam. İnternet de de bi fotoğraf gördüm aynen kate in ( alison teyzesi miydi neydi o işte ) dönüşmüş haline çok benziyo. Banshee olmuş olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gandalf Or Troll

Şu kate banshee mi olmuş lydia gibi? Çünkü o da peter ın ısırığı sonrası banshee ye dönüşmüştü yanlış hatırlamıyosam. İnternet de de bi fotoğraf gördüm aynen kate in ( alison teyzesi miydi neydi o işte ) dönüşmüş haline çok benziyo. Banshee olmuş olabilir mi?

Hocam banshee değilde iki iddaa var birincisi Were-Jaguar yani Jaguar ikinci iddaa ise Gamma olduğu yönünde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

quote:

Şu kate banshee mi olmuş lydia gibi? Çünkü o da peter ın ısırığı sonrası banshee ye dönüşmüştü yanlış hatırlamıyosam. İnternet de de bi fotoğraf gördüm aynen kate in ( alison teyzesi miydi neydi o işte ) dönüşmüş haline çok benziyo. Banshee olmuş olabilir mi?

Hocam banshee değilde iki iddaa var birincisi Were-Jaguar yani Jaguar ikinci iddaa ise Gamma olduğu yönünde.

gamma ne oluyor hic duymadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

quote:

gamma ne oluyor hic duymadim

Eğer bir gerçek alfa bir insanı ısırırsa Gamma kurt oluyor deniyor ve diğer beta ve omegalardan daha güçlü oluyormuş bu gamma

• 3.Sezon finali hakkında

Çok iyi bölümdü.Kate'nin dönmesi şaşırtıcı ama saçma oldu açıkçası.Onun yerine Deucalion gibi biri dönebilirdi.Neyse bu olayları 4.sezonda güzel bir şekilde bağlarlar umarım.Stiles ne şanslı adam bir tarafta Lydia bir tarafta Malia.
  • KingStark kullanıcısına yanıt

Umarım kate in bu kadar süre içinde ne yaptığını açıklarlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Umarım kate in bu kadar süre içinde ne yaptığını açıklarlar.

Derek'le konuşan Avcılar vardı.Onlarla baya bir mücadele etmiş anlaşılan.Kurtadam olunca baya insan öldürmüş olmalı.Zaten son sahneye bakarsak baya hızlıydı.Güzel şeyler çıkabilir.Mutlaka anlatırlar neler yaptığını hikayesini falan.Umarım güzel şeyler çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingStark -- 28 Mart 2014; 21:10:04 >

• Kate, 'La Loba' yani 'She Wolf'. Tahminimce Jackson'ın Kanimaya dönüşmesi gibi olmuştur, ''Oluştuğun şekil bazen karakterini yansıtır.'' anlamında yani. Scott'ta Allison ve Aiden'ı kaybettiğine göre ya gölgesindeki Lycan formuna dönüşür ya da Talia Hale gibi tamamen kurda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmalıkurabiye

Kate, 'La Loba' yani 'She Wolf'. Tahminimce Jackson'ın Kanimaya dönüşmesi gibi olmuştur, ''Oluştuğun şekil bazen karakterini yansıtır.'' anlamında yani. Scott'ta Allison ve Aiden'ı kaybettiğine göre ya gölgesindeki Lycan formuna dönüşür ya da Talia Hale gibi tamamen kurda.

Bence Lycan olacak
    />

• İlk sezon Scott'un kurt adam oluşu ve kanima olayı
    İkinci sezon Nemeton ağacı ve ortaya çıkan değişik karı
    Üçüncü sezon Kitsune, nogitsune falan filan...

Dördüncü sezona vampir karıştırmazlar inşallah

(Malum True Blood'da kurt adam da oldu, değişik tip yaratıklar da)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Orijinalden alıntı: elmalıkurabiye

Kate, 'La Loba' yani 'She Wolf'. Tahminimce Jackson'ın Kanimaya dönüşmesi gibi olmuştur, ''Oluştuğun şekil bazen karakterini yansıtır.'' anlamında yani. Scott'ta Allison ve Aiden'ı kaybettiğine göre ya gölgesindeki Lycan formuna dönüşür ya da Talia Hale gibi tamamen kurda.

Bence Lycan olacak
    />

Olacakta bu Scott çok balon çıktı. Alfa olmasına rağmen hiçbir şey yapamıyor.

• 1.Sezon>Scott'ın kurt adamlığa alışma süresi ve biraz da ergenlik içeriyordu.Keyifliydi.
    2.Sezon>Diziye Kanima isimli yaratık gelerek farklı bir izlenim verdi.Bu yüzden güzel bir sezondu.
    3.Sezon>Bu sezonun ilk partı yani ilk 12 bölüm dizinin her türlü zirve yaptığı dönemdi.Özellikle Alpha Pack çok iyi düşünülmüştü.Şahsen {İkizlerin birleşerek tek vücut olması ve bayan werewolf Kali'yi çok beğenmiştim.}

Ama 3.sezonun diğer partında, yani 13-24 arası bölümlerde önceki sezonlardaki keyfi alamadım.12.bölümün sonu ile sezon arasından sonraki 13.bölüm arasında bir kopukluk var gibiydi.Oniler başta tuhaf ve gizemli görünmüşlerdi ama işin içine japonlar vs girince beni sarmadı açıkcası.Kaldı ki Stiles'ın büyük buhranlı halleri oyunculuk olarak çok iyiydi ama izleyicileri haraketlendirmiyordu.Yani şahsen ben 3.sezonun ilk partını izlerken gaza geliyordum ama bu sezonun son bölümlerinde hafif dram filmi izler gibi oldum.
    Ek olarak önceki sezonlarda lakros oyunu oynanırdı ve az çok okul sahneleri olurdu.Bu da bana samimi geliyordu.3.sezonun diğer partında bunlarda yoktu.

Kate olayı da tuhaf geldi açıkcası.

2 sezon önce ölmüş birinin birden ortaya çıkması,sanki zorlama senaryo üretilmiş izlenimi verdi bana.Dizide bir kaç tane kurt adam öldü.Peter,Darach isimli kadının boğazını parçalamıştı.Aynı zamanda Kate'in de boğazını parçalamıştı.
    Alfa kurt tarafından boğazı parçalanan bir insan,nasıl böyle tuhaf bir yaratık olmuş merak konusu.

• Dizi kabak tadi verdi yav kurt adamdan baska her konu isleniyor tamamen ergen dizisi olmuş. Kurt adam özelliğinin hicbiri yok gozler kizariyor birde yuz değişiyor sakal çıkıyor yine hersey ayni yumruk yumruga kavga ediliyor. Her zaman kurt adam hikayesini sevdim ama burda kurtlarin hicbir ozelligi insana aktarilmamis sürü olarak gezmeleri,boyundan isirmalari,muhtesem av yetenekleri,dolunaydaki hareketleri hicbiri yok anca scott efendi asyaliyla opussun

• quote:

Orijinalden alıntı: glikoz surubu

Dizi kabak tadi verdi yav kurt adamdan baska her konu isleniyor tamamen ergen dizisi olmuş. Kurt adam özelliğinin hicbiri yok gozler kizariyor birde yuz değişiyor sakal çıkıyor yine hersey ayni yumruk yumruga kavga ediliyor. Her zaman kurt adam hikayesini sevdim ama burda kurtlarin hicbir ozelligi insana aktarilmamis sürü olarak gezmeleri,boyundan isirmalari,muhtesem av yetenekleri,dolunaydaki hareketleri hicbiri yok anca scott efendi asyaliyla opussun

+1
    dizinin senaryosu sıkıştı konu kalmadı MTV yeni sezon çekilmesi için baskı yapıyor onun için dizi tam bir ergen dizisi olmaya başladı.

• Diğer sezonda şöyle bir kurt savaşı olsa çok zevkli olur.

• Su japonlarin sacma olaylari sıktı. Yok oni yok kitsune bilmem ne. Alfa surusu ne kadar iyiyse bu japon muhabbetleri o kadar kotu.

Ayrica scott true alpha falan ama hic bi numarasi yok. Parsomeni alirken mucadele ettikleri omega bile yerden yere vurdu scotti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.Winchester -- 2 Nisan 2014; 9:11:30 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derek Hale

Su japonlarin sacma olaylari sıktı. Yok oni yok kitsune bilmem ne. Alfa surusu ne kadar iyiyse bu japon muhabbetleri o kadar kotu.

Ayrica scott true alpha falan ama hic bi numarasi yok. Parsomeni alirken mucadele ettikleri omega bile yerden yere vurdu scotti.

Aynen abi yok böyle bişey ...
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.