Şimdi Ara

Teen Wolf (2011- ) | 5. Sezon Başladı (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.278
Cevap
31
Favori
83.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • müthiş bölümdü dizi süper gidiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlluminati Çaycısı

Stiles bambaşka bir seviye de oynuyor.

Oyunculuğunu ben de beğeniyorum, Psikopat karakterini iyi canlandırıyor. Diziye daha canlı bir atmosfer kattı.
  • 4 günde 3x22'ye geldim. Daha önce diziyi nasıl takip etmedim diye soruyorum kendime. Bizim alfalar pek bi Çin malı yav. Gördüğüm en güçlü alfa Peter'di sanırım.

Allison'da var bi numara ama hadi hayırlısı :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bence dizide geleceği en parlak oyuncu açık ara ile Dylan O'Brien zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiuan

quote:

Bence dizide geleceği en parlak oyuncu açık ara ile Dylan O'Brien zaten.

Zaten oynadığı filmlerde de kendini belli eden bir oyuncu.

• Allison
  • Bune la böyle

O kadar gereksizin için de öldüre öldüre Allison'ı öldürdüler

• allison yoksa bende yokum arkadas izlemem bi daha

• Lan Isaac ölcek sandım sevinmiştim Allison öldü

• allison

• İyi oldu bence Allison'un ölmesi. İlk iki sezonu resmen onun üzerinden götürdüler ama artık bi işi kalmadı gibi geliyordu bana . Tabi Isaac ölse daha çok sevinirdim. Bakalım gelecek bölümde Stiles'e ne olacak
  • 3.23

Bu ikizleri vuran kimdi yahu?

Allison ın yaptığı oklar Oni leri öldürüyormuş meğer.

Nogitsune Onileri de kaptı haydi bakalım neler olacak.

Birinin ölmesi gerekiyordu o da Allison oldu üzmedi değil.Allison orada ne söylemeye çalışıyordu tam ölürken?Ok un Onileri öldürdüğünü mü yoksa başka birşey mi?

Stiles'a da birşeyler oluyor ama haydi bakalım.

Promo

• Stiles ölmesin de isterse Scott ölsün farketmez.

• allisonun ölüceği bölümün başında belliydi. Scott tam çakma kurt hatta kurtlara hakaret çoban köpeğinin evrim geçirmiş hali resmen. O kadar seviyorsa dönüştürseydi kızı. Ama allison da gider ayak issac'e geçridi boynuzu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KyourakuShunsui

allisonun ölüceği bölümün başında belliydi. Scott tam çakma kurt hatta kurtlara hakaret çoban köpeğinin evrim geçirmiş hali resmen. O kadar seviyorsa dönüştürseydi kızı. Ama allison da gider ayak issac'e geçridi boynuzu.

gider ayak her şeyi döktü çakma alfa ya ısaac te izledi garibim iyi oldu ölmesi başka kimi öldüreceklerdi

• Allison yerine keşke scot ölseydi sözde alfa bi ara o telleri kıramayacak sandım allisonu kollarına almadan hemen önce ki sahnede.

Keşke allison babasını dinleseydi de gitmeselerdi. Oni'ler kiranın anasını delik deşik ederdi ne güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luka Modric -- 19 Mart 2014; 21:20:29 >
  • Luka Modric kullanıcısına yanıt
    Yorumunuzu spoiler içine alın isterseniz.

• arkadaşlar bu kiranın annesi nogitsuneyi nemetonun altına kavanozun içinde sinek halinde saklamıştı. Geçen bölümlerde de nemetonda yaşananlar yüzünden de canlandı ve sinekler falan uçuşmaya başladı hatırlarsanız. Ama bu stiles dan önceki nogitsuneye nasıl gitti o zaman? Hani kiranın annesi saklamıştı hani her şey bizimkiler yüzündendi

• Bu kızın ölmesine tek sevinen benmiyim acaba?Rolü çok yapmacık geliyordu özellikle ilk 2 sezon bıktırmıştı?
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.