Şimdi Ara

Teen Wolf (2011- ) | 5. Sezon Başladı (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
2.278
Cevap
31
Favori
83.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallahi nogitsune, kitsune, oni falan bunlar neci falan bilmiyorum yani konudan bayağı bi uzak kaldım ama yinede sıkılmadan izliyorum
  • Kitsune tilki türü mü? nogitsune ne peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: y8igit

Kitsune tilki türü mü? nogitsune ne peki

Oda tilki türü ama dark tilki. Tilkilerin kötü olanı yani

• Sezon sonu ölecek karakter çok yüksek ihtimalle Derek olacak. Sezonun 2. yarısı başladığından beri Derek'in konuşmalarında inceden inceden veriyorlar bu mesajı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiuan

Sezon sonu ölecek karakter çok yüksek ihtimalle Derek olacak. Sezonun 2. yarısı başladığından beri Derek'in konuşmalarında inceden inceden veriyorlar bu mesajı.

Bende
    Peterin öleceğini düşünüyorum.. Kızı ortaya çıktı başına kötü birşey gelir ve onun için kendini feda edebilir.. İhtimal tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

quote:

Sezon sonu ölecek karakter çok yüksek ihtimalle Derek olacak. Sezonun 2. yarısı başladığından beri Derek'in konuşmalarında inceden inceden veriyorlar bu mesajı.

Bende
    Peterin öleceğini düşünüyorum.. Kızı ortaya çıktı başına kötü birşey gelir ve onun için kendini feda edebilir.. İhtimal tabi

O olmadan olmaz bu dizi

• quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

quote:

Bende

Bende stiles'in öleceğini düşünüyorum.
    Annesinin hastalığı var tedavisi yok kurtulamaz gibime geliyor
    .Zaten sevdiğim tek karakter ölürse diziyi bırakırım.

• Scott iyice şamar oğlanına döndü, Stiles - Malia ikilisi iyi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLackMumbLe -- 25 Şubat 2014; 13:30:01 >
  • 3x20

acabba stiles da mı kurt adam olacak şimdi vay anasını be. stiiles a kurt adamlığı yakıştıramıyorum ama umarım başka çaresini bulurlar. scott da sözde alfa sürekli dayak yiyo derek alfayken öyle miydi oysa ki.
  • Kesinlikle katılıyorum. Bu nasıl Alfadır yav?

Ayrıca beyler Malia yengeniz haberiniz olsun
  • K4PTAN kullanıcısına yanıt
    Sen onu Stiles'a anlat
  • Konuda ilk Malia diyen benim, hayırdır gençler

• Scott niye bu kadar güçsüz gösterilmeye çalışılıyor Anlamadim. Ne olursa olsun bi alfanin omegadan dayak yemesi sacmaydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelen geçen dövüyo lan bizim oğlanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Peter'a sadece amca değilmişsin tarzında birşey söylüyorlardı oradaki olayı bana anlatabilecek var mı?
  • Alfaya bak hele
    Malia-Stiles iyi olmuş ve Stiles üzerindne senaryo da bayağı iyi oldu ve kesinlikle en iyi Alfa Peter
  • 3.20

Stiles ın baştan beri oraya gitmesi mantıksızdı bence al ne hale geldi yine,parçalar artık oraları.

Şu rehber hocası mı ne o esmer kızıda uzun zamandır görmemiştik iyi oldu gördüğümüz. :)

Kiera fena geliştirmiş kendisini.

Tyler ne zaman tam gücüne kavuşacak?

Stiles iyi pişirdi bodrumda işi.

Nogitsune nin yan yan bakıp sırıtması iyiydi.Stiles da hemen kurtulmasın, bizim gruptan birine zarar versinde ondan sonra kurtarsınlar

Derek reisi hiç göremiyoruz olmuyor böyle.

Peter öğrensin artık Malia nın onun kızı olduğunu.

Anlamadığım şey
    öncedende yazmıştım ama bu Allisonla Scott nasıl hayal görmekten nasıl kurtuldu? 3 bölüm falan üst üste hayaller gördüler sonra birden kesildi nasıl olduğuda açıklanmadı.

Arkadaşlar gelecek bölümlerin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.Spoiler olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 25 Şubat 2014; 22:44:20 >

• yukardaki promoyu izlemeyen açmasın

biri ölecek diyo sonra derek i gösteriyo umarım şaşırtmaca filandır. derek iyiydi ya ölmesi peter filan ölsün olmadı ikizler ölsün de derek ölmesin.

• scottı niye bu kadar güçssüz gösteriyorlar anlamıyorum ilerki bölümler acayip iyi olucak gibi derek niye allisonun babasını yakıyordu ? Ve o kadın kimdi ?

fragman yakıyor. @Ciclista

• Scott'ı gelen dövüyor giden dövüyor nasıl alfa bu ?
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.