Şimdi Ara

Uncharted 3'ten 2 Harika E3 Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
6.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        Naughty Dog, doğal olarak Sony'nin E3 konferansındaki yerini alarak büyük bir kitlenin merakla beklediği Uncharted 3 ile ilgili bir sunum düzenledi.

Oyunun genel Uncharted oynanışından uzaklaşmadığını görürken kendisinden alışık olduğumuz heyecanlı sahnelerin yine oyun alanının her yerine serpiştirildiğini farkediyoruz. İlki E3 sahnesinde gösterilen bu videoların ilki oynanışa yönelirken diğer ise E3 2011'in resmi Uncharted 3 videosu olarak gönülleri fethediyor.

Aşağıdan bu 2 harika videoya göz atabilirsiniz. Uncharted 3, 1 Kasım'da çıkışını PS3'e özel yapmaya hazırlanıyor:

• Süper gözüküyor şimdiden heycanlandım.Tom raider ve uncharted 3 ikisini de alıcam inşallah...
  • uncharted 3
    tomb raider
    bf3
    mw3
    ac:revalations
    farcry 2
    arkham city
    prtotype 2
    gears of war 3
    Bioshock: Infinite
    driver san fransisco
    mass effect 3
    ghost recon future soldier
    halo 4
    Bune lan böyle hangisini alıcaz...hangisini orjınal alıcaz ;)
  • Ooo E3 videosuna bakılırsa Marlowe Drake'in sırrını çözüyor bakalım neymiş Drake'ın sırrı :)) Bide sen gel Kasım'da bide sen...
  • Efsanevi tren bölümünden 10 kat daha yaratıcı bölümler bizi bekliyor sanırım. Bu adamlar oyun yapmayı gerçekten biliyor.
  • şahane yaa şu oyun bi çıksada oynasak
  • Uncharted 3 müthiş geliyor gerçekten aksiyon budur.
  • Ps3 sahiplerini kıskandığım tek oyun bu xbox kullanıcısı olmama rağmen...
  • bu adamlar uc2 nin üzerine daha ne koyabailecek ki derken dumur oldum resmen:D hersahnesinden ayrı bir oyun yapılır. özellikle gemili bölümde oyunun bütün fizik sistemi değişiyor, drake ayakta durmakta güçlük çekiyor resmen. harkika....
  • Bugüne kadar konsollara çıkan hiç bir oyun için gerçekten içten bir şekilde keşke pc'de çıksa demedim. Ama bu oyun gerçekten harika. Keşke...
  • Bir Ara Metal Gear Solid izler gibi Oldum. Sessiz ilerle ve düşmanlarını yok et. Oyun Tükçe Olarak gelecek olması bile beni heycanlandırıyor.. Yine Tüm Ödülleri alacak olan tek oyun olma yolunda hızla ilerliyor. İlk 2 Oyunu oynarken hem güzel anılar bıraktı. İlk oyunu oynarken oyun budur dedim. 2. Cıktı yok artık daha fazla ne yapabilirler derken al sana 3 oyun. Tebrikler Naughty Dog Oyunu şimdiden efsaneler arasına soktun bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReBRooW -- 7 Haziran 2011; 11:28:06 >
  • hastasıyım bu oyunun ya 1 ve 2. oyunlarınında bitirdim bunuda alarak seriye kaldığım yerden devam etmek istiyorum
  • ben oyun editörü olarak unchardet 3 bu yılın oyunu olmaya aday trailerden anlaşıldıgı gibi çöl sahneli yerler inanılmaz yapılmış görsel şölene hazır olun
  • Yine güzel bir oyun.Umarım istedikleri satış rakamlarına ulaşırlar.
  • Oyun teknoloji anlamında mükemmel olumuş. Yani sepete değdiğimiz zaman duvara toslamış gibi olmuyoruz. Sepet, sepet gibi yani. Grafiklere diyecek yok. Uncharted 2'den biliyoruz. Ben en çok "çöl" bölümlerini merak ediyorum. Kısa da olsa gördüğümüz kadarıyla o bölümler muhteşem grafikli. Zaten aksiyona söyleyecek laf yok. Adamlar bu konuda bir numara. Hollywood yanında halt etmiş...
    Bir de bu gün Far Cry 3'ü izledim adamlar oynanış olarak Uncharted'ın FPS halini yapmışlar.Bakın isterseniz bi. Bana hak vereceksiniz. Haa bir de unutmadan oyunda AT kullanacağız galiba..
  • ağzım açık kaldı yemin ederim..
  • awesome awesome awesome
  • Uncharted a dicek bişi yok adamlar yapmış mükemmel ötesi ...
  • Xbox kullanmama rağmen bu oyunu istiyorum. Sanırım Ps3'te almam gerekicek gerek Tr olsun gerek grafik açısından olsun süper duruyor :)
  • Grafikler iyice mükemmelleşmiş. Hle fizik motoru ağzımı açıp bıraktı. Bu oyun Türkçe olacak, bende bu günleri göreceğim, rüyamda görsem cidden inanmazdım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.