Şimdi Ara

Next YE-GA 5720, YE-G 525 ,YE-G 545 Navigasyon Cihazları (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
833
Cevap
4
Favori
61.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osman_goksel

saatlerce saçma sapan dolandırıp başladığı yere getirdi diyorsunuz ondan sonra da sakın next almayın diyorsunuz, sanki diğer cihazlarda primo yazılımı yok, başarsoft yok. Çöpe attığınız yeri bizede haber verinde gidip alalım cihazların hakkını verenler kullansın.

Daha önce yazdığım mesajları da okursanız cihazın iki defa servise gittiğini, servisten ilk döndüğünde gerektiği gibi ambalajlanmadığını da yazdığımı da okuyabilirsiniz.
    Ya kargodan kontrol etmeden teslim almam sonucunda cihazın ekranı kırılmış olsaydı? Başıma gelecekleri düşünmek bile istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman_goksel

saatlerce saçma sapan dolandırıp başladığı yere getirdi diyorsunuz ondan sonra da sakın next almayın diyorsunuz, sanki diğer cihazlarda primo yazılımı yok, başarsoft yok. Çöpe attığınız yeri bizede haber verinde gidip alalım cihazların hakkını verenler kullansın.

mersinde yola firlattım..çevre yolu ara bulursan al..iki de bir gps ten kopması, geç açılması vs problemlerini saymıyorum bile..neden alındınız onu da anlamadım..next 545 almayın diyorum ben hala..soygundur bu yapılan..parayla bozuk mal vermesinler o zaman..hırsızın hiç mi suçu yok yav..
  • Bende de Next 545 var ve sorunsuz mükemmel bir araç. Hiçbir sıkıntısını görmedim bikaç saniyede gps bağlantısı kuruyor, sadece kapalı mekanda oynarsam bir dahaki arabadaki bağlantısı uzun sürüyor ama onda da sinirlenip camdan atmadım çok şükür.
  • Binlerce cihaz satılıyor, bazılarında sorun olması normaldir. Firma sorunlu olanları haberi olduğu dahilde değiştiriyor. Haberi olmadıkları camdan da atılabiliyor.
    Zaman zaman benim de camdan fırlatmak istediğim cihaz olmuştur, son zamanlarda hatırladığım Garmin'di...
  • Sn.ertanx

Konu başlığını değiştirebiliyormusun :) Ya yeni çıkan (515-535) ve çıkacak (555-565) olan modelleri ekle yada ne bileyim başka birşey yaz :) Başlıktaki cihazlar eskidi gitti :)
  • Başlık değişse bence de iyi olur, yada yeni bir konu açılsa acaba?
  • 515 ve 535 ile alakalı başlık mevcut
  • Next YE-G 545 5" gittdigidiyor da 6 taksit 240 tl en ucuz bu fiyat nasıl acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Sn.ertanx

Konu başlığını değiştirebiliyormusun :) Ya yeni çıkan (515-535) ve çıkacak (555-565) olan modelleri ekle yada ne bileyim başka birşey yaz :) Başlıktaki cihazlar eskidi gitti :)

Elimden geldiği kadar güncel başlık ve içerik güncellemesi yaptım
  • Teşekkürler Ertanx, bende her gün yeni cihaz çıkartıyor sanıyorum senin konuyu görünce :)

Piranha nın rakibi belli oldu, gerçi Next rakip kabul etmez kimseyi ama En azından herhalde benim bildiğim Yerli firmalar içinde Modeli bulunan firmalar içerisinde rakiplerdir, Navitech ne alemde ki?
  • Nextin diğer konusu kaybolmuş

Tamam kayıp konuyu buldum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-calibur -- 12 Haziran 2012; 10:26:12 >
  • Kaç zamandır aklımdaydı. Her iki cihazı da bugün pencere kenarına koyup fotografladım. Next görüntü parlaklığında önde...

Piranha Infinty & Next YE-G525

Next YE-GA 5720, YE-G 525 ,YE-G 545 Navigasyon Cihazları
  • arkadaşlar geri görüş kamerasıda bağlamak amacıyla bir navigasyon arıyordum. İmkansız arkadaşımızın tavsiyesi ile av-in girişli iki modeli araştırıyorum. GoldMaster NAV-514 5'' ve Next 5720 5.0''. Fiyat araştırması yaparken Bimekste nextin kampanyada oldugunu gördüm. Bu cihaz ile ilgili genel bi yorum alabilirsem bugün sipariş vermeyi düşünüyorum. Bimekste şu anda 180 TL
    http://www.bimeks.com.tr/urun/120912/next-5720-5-0--navigasyon-cihazi.aspx#specs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbii -- 16 Haziran 2012; 13:30:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbii

arkadaşlar geri görüş kamerasıda bağlamak amacıyla bir navigasyon arıyordum. İmkansız arkadaşımızın tavsiyesi ile av-in girişli iki modeli araştırıyorum. GoldMaster NAV-514 5'' ve Next 5720 5.0''. Fiyat araştırması yaparken Bimekste nextin kampanyada oldugunu gördüm. Bu cihaz ile ilgili genel bi yorum alabilirsem bugün sipariş vermeyi düşünüyorum. Bimekste şu anda 180 TL
    http://www.bimeks.com.tr/urun/120912/next-5720-5-0--navigasyon-cihazi.aspx#specs

Hocam 180 tl ye düşmüşse o cihaz bence alınır

• bir çok sitede 270TL, bimeks webe özel kargo dahil 186 tl ye geliyor. Sipariş veriyorum o zaman :) elime ulaştığında yorum yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbii

bir çok sitede 270TL, bimeks webe özel kargo dahil 186 tl ye geliyor. Sipariş veriyorum o zaman :) elime ulaştığında yorum yaparım

Hayırlı olsun İzlenimlerinizi bekliyoruz
  • insanlari paralariyla perişan olmasi kizdiriyor beni..kimse bedava almiyor cihazini...urun berbat çikinca da muşteri suçlamak sadece ulkemize ait bir durum olsa gerek...insanlarin aldatilmasina dayanamiyorum ...herkes özgur istediği urunu alip almamakta...kişisel göruşumu söyleyebilirim heralde cihazi kullanan biri olarak.. benim göruşum next 545 in o parayi kesinlikle haketmediğidir..
  • Kişisel görüşünüzü yazarken marka karalaması yapmazsanız muhtemeldir forumdada sorunda yaşamazsınız
  • karalama yok ne yaşadiysam onu söyluyorum..a markasi b markasi umurumda değil...
  • Next Y-G 545 navigasyon cihazım araçta çakmaklığa taktığım zaman çakmaklık sigortasını attırıyor 3 gün sonrada tatile cıkacam ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.