Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.412
Cevap
185
Favori
1.139.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fazla telefonla konuşmuyorsan en uzun görüşme 50 saniye 1 dakika ise şiddetle tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

fazla telefonla konuşmuyorsan en uzun görüşme 50 saniye 1 dakika ise şiddetle tavsiye ederim.

50 snye 1 dakkıka ne hocam anlamadım :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: oraffiti

hocam bu bimcellin en karlı olan tarifesi hangisi?_

bimcell de tek tarife var:))

paketleri soruyorsanız anasayfasında mevcut.

bimcell de 6 saniyesi 1 kuruş tarıfesi standart tır.

halen öyle:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtcfli

Memnun olan var mı

uzun süreli telefonla görüşmeyenler icin 12 tl ye 250 dakika ve 6 saniyesi periyodu ile düşüm saglaması bence memnun edici... ancak uzun konuşanlar icin vodafone duble 500 15 tl vodafone duble 1000 ve yanında internetleri de var 19 tl.. bunlar da iyi.. tek dezavantajı 1 dkika olarak düsüm yapar. ve interneti de öyle.
  • quote:

quote:

fazla telefonla konuşmuyorsan en uzun görüşme 50 saniye 1 dakika ise şiddetle tavsiye ederim.

50 saniye ile 1 dakika arası demek istenmiş sanırım hocam:)) çok uzun görüşme olmayacaksa iyidir deniliyor dogru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

quote:

quote:

50 saniye ile 1 dakika arası demek istenmiş sanırım hocam:)) çok uzun görüşme olmayacaksa iyidir deniliyor dogru.

hıımmm .Hocam bana pek cazip gelmedi ya..AVEA megakamu var bimde pardon bende. 1000 dk her yöne 5000 dk kendı aranda 1000 sms 4 gb ınternet 29 tl
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

quote:

quote:

hıımmm .Hocam bana pek cazip gelmedi ya..AVEA megakamu var bimde pardon bende. 1000 dk her yöne 5000 dk kendı aranda 1000 sms 4 gb ınternet 29 tl

Aslında herkesin kendi ihtiyacına yönelik paketler uygun geliyor:) bana o saydıkların şuan için fazla gelir. Kullanamam eskiden olsa kullanırdım bol vakit yok o kadar:)

• ChaRisMaTiq1i kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar denemeden anlayamazsınız.. ChaRisMaTiq1i sürekli bimcell destekçisi kendisine teşekkürler.. Bimcell sisteme bir başkaldırıdır turkcell tekeline bir yanıttır.. az konuşan az çok konuşan çok öder.. BİMCELL i 2 yıldır kullanan biri olarak tavsiye edebilirim.. sinyal problemim neredeyse hiç olmadı.. 10 tl 250 dk kullandım 1 yıl şu an 2li tarifede çatır çatır videoda izliyorum uygulama da indiriyorum.. 3 ay denemelisiniz.. adam iphone 5 e BİMCELL takabiliyorsa sen galaxy ne note 2 ne vs. hayli hayli takarsın derim ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bimcell24

arkadaşlar denemeden anlayamazsınız.. ChaRisMaTiq1i sürekli bimcell destekçisi kendisine teşekkürler.. Bimcell sisteme bir başkaldırıdır turkcell tekeline bir yanıttır.. az konuşan az çok konuşan çok öder.. BİMCELL i 2 yıldır kullanan biri olarak tavsiye edebilirim.. sinyal problemim neredeyse hiç olmadı.. 10 tl 250 dk kullandım 1 yıl şu an 2li tarifede çatır çatır videoda izliyorum uygulama da indiriyorum.. 3 ay denemelisiniz.. adam iphone 5 e BİMCELL takabiliyorsa sen galaxy ne note 2 ne vs. hayli hayli takarsın derim ;)

Teşekkür ediyorum hocam aynen katılıyorum dakika ve veri düşümleri de azar azar oldugu icin kullanışlı.. az ve öz konuşan aylık paket yeterde artar hem ucuz hem kaliteli burada da full çekiyor konuşamadıgım olmadı hiç.. ihtiyacımı karşıladı hep.. yalnız piyasanın beklentileri var daha cazip ve avantajli seçenekler iyi olur.

• hııımmm. denemek lazım o zamn dosutum...
  • aynen hocam
  • Bimcelli 2 ay kullandım. Liralarin saniye bazlı düşmesi harika bisey fakat şimdi aveanin ve vodafone un 15 ve 19 liralık numara tasiyana ya da yeni hat alana sunduğu tarifeleri çok çok iyi. Bimcellde 19 liraya saniye bazlı 500dk kullaniyodum. Şimdi aynı paraya dk. Bazlı 1000 dk ve 1 gb Net kullaniyorum ve inanin bana saniye bazlı 500 dakikadan bir farkı yok. Yani kısa gorusmeler yapsaniz bile 1000 dk kolay kolay bitmiyor arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: system_25

Bimcelli 2 ay kullandım. Liralarin saniye bazlı düşmesi harika bisey fakat şimdi aveanin ve vodafone un 15 ve 19 liralık numara tasiyana ya da yeni hat alana sunduğu tarifeleri çok çok iyi. Bimcellde 19 liraya saniye bazlı 500dk kullaniyodum. Şimdi aynı paraya dk. Bazlı 1000 dk ve 1 gb Net kullaniyorum ve inanin bana saniye bazlı 500 dakikadan bir farkı yok. Yani kısa gorusmeler yapsaniz bile 1000 dk kolay kolay bitmiyor arkadaşlar.

Evet 19 tl ye gayet iyi bir fırsat hocam:) ancak yılbaşından sonra telsiz kullanım ücreti gelir.
    Yalnız Paket fiyatını değiştirebilirler gibi düşünmekteyim sadece düsünce ama:)) kesin bir şey yok. şu şartlarda 1000 dk 1000 mb icin güzel kısa göreşenler iciin 12 tl ye bimcell güzel.

1000 dk yi bitiremeyenler icin ve net ihtiyacı olmayanlara gereksiz olacaktır:) 7 tl kumbarada kalır :S

• Bimcell , aveanın vericilerini kullanıyor zaten. Aveanın çekmediği yerde oda çekmez. Yani avea kullananlar varsa bimcelle geçsin avantajlı olurlar bence. :)
    Pocell ve pttcell de vardı noldu bunlara duruyormu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmetMB46

Bimcell , aveanın vericilerini kullanıyor zaten. Aveanın çekmediği yerde oda çekmez. Yani avea kullananlar varsa bimcelle geçsin avantajlı olurlar bence. :)
    Pocell ve pttcell de vardı noldu bunlara duruyormu ?

Duruyor hocam onlarda avea nın alt yapısı:)

ihtiyaca göre değişiyor paketler 250 dk yetenler için fazlasiyla güzel bimcell 12 tl ye:) saniye bazlı düşüm yaptıgı için ek bir avantaj.
  • bende vfone ve tcell in değişiklik yapıp 3-5 ay sonra değiştireceğini düşünüyorum.. beğenmesem elin bimcell ini niye methedeyim ki
  • ChaRisMaTiq1i kullanıcısına yanıt
    Pttcell sınırsız interneti olan bir paketi vardı duruyor mu hâla usta ?
    Vodafone da vardı adamlar paketi kaldırdı. Tabi paketi iptal etmeyenler hâla kullanıyor. Ben unuttum iptal etmiştim onun acısı yaşıyor daha yüreğimde. Bilgisayara bağlardım. Ama artık ihtiyaç kalmadı komşunun wifi sağolsun.

• bimcell24 kullanıcısına yanıt
    Hocam yıl 2002 de türkcell aldım ikk kez lise yıllarında 10 yıldan fazla kullandım ama ne rahat konuşabildik ne bişi sömürdü resmen az konuşma cok kontor:) gitti.

2006 dan sonra vodafone de kullandım turkcell vardı yıne yan:) 500 dk 20 tl ye falan tekabül ediyordu öğrenci tarifesi. vodafonlularla.

2012 den sonra vodafone yi bime geçirdim.. 1 yıl cok güzeldi.. diğer farklı kampanya ile kullandım :) cok rahat ettim..

az konuşan için suan en iyisi bimcell

biraz fazla konusan icin avea ve vodafone de iyi kampanyalar var bence.
  • Duruyor kaptan:)
    ancak ptt cell faturalı 15 tl mi 14 tl mi nedir..

kota aşımından sonra hız düsüyor ama sınırsız interneti var.. ve 200 dk si:)

komsunun interneti iyidir:D
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.