Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.419
Cevap
184
Favori
1.139.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asabi

quote:

Orijinalden alıntı: YumurtadanÇıkanTavuk

quote:

Orijinalden alıntı: asabi

quote:

Arkadaşlar şu bimcell yazısını kaldırmanın bir yolu yok mudur yav bulamadım bir türlü

dursun ne zararı var utanılacak birşey mi bimcell kullanmak? numaranı taşı geç kazıkçı turkcell'e öyleyse

Turkcelle hayatta geçmem de vodafone çok uygun geldi 500mb + 500 dk 15 TL, 1gb +1000dk 19 TL. Vodafone'a geçeceğim

sırf ekranda bimcell yazmasın diye operatör değiştirmen saçmalıktan öte vodafone'un şu sıra kampanyaları iyidir fakat şarj sorunu var sömürüyor telefonun şarjını herkes şikayetçi bilde geç

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=53900286&p=18

İstanbul Beyefendisi
    23 Temmuz 2014; 0:23:12 (1611 mesaj)
    quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

Sende de bu sorun oluyor el yakacak kadarmi

Vodafone'a geçeli iki hafta kadar oldu. Bu 1 gb + 1000 dk 19 tl kampanyası için geçtim vodafone'a. Ama geçtiğime pişman olmak üzereyim.

Telefonum Samsung galaxy s2. Eski hattım bimcell'de iken telefonun şarjı dolu dolu kullanımda çok rahat 1 günü çıkartırken vodafone'a geçtiğim günden beri 1 günü tam çıkarması için iki kez şarj etmem gerekiyor. Yani yarım günü bile zor çıkarır oldu telefonum. Artı olarak 3g'de iken arkası ateş gibi ısınıyor aletin.

her operatörde sorun var sanırım bimcell'de 3g reset sorunu yaşayanlar oluyordu (bizzat kendim yaşadım) vodafone'da şarj sorunu varmış Türkcell de ise bildirimler geç gelme sorunu var 3 operatöründe birbirinden değişik sorunları var en iyisi en uygun olanı seçip kullanmak

• Kim ne derse desin Pttcell.

-Pttcell Kullanıcısı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İTMEN

Kim ne derse desin Pttcell.

-Pttcell Kullanıcısı.

Ben de kararsızım pttcell mi bimcelle mi geçsem diye.

pttcellde her ay ödeme yapmak zorunda kalcam ama bimcellde kafama göre takılabilirim.

• 400 dk
    2000 sms
    3 gb internet

25 tl
    4 gözle BEKLİYORUZ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Richard Feynman kullanıcısına yanıt
    hiçbir kaybın olmaz BİMCELL deneyerek başla..bi kaybın olmaz 2.yılıma yaklaşıyorum.. çok hesaplı ;) pttcell 3. seçeneğin olsun fatura meselesi sakat konuşsanda konuşmasanda ödeyecen?
  • quote:

.......... vodafone çok uygun geldi 500mb + 500 dk 15 TL, 1gb +1000dk 19 TL. Vodafone'a geçeceğim

Bu tarife nerde?
    Vodafone sitesinde göremedim
    Faturalı mı faturasız mı?
    Geçiş yaptın mı sen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 6 Ağustos 2014; 11:44:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

quote:

.......... vodafone çok uygun geldi 500mb + 500 dk 15 TL, 1gb +1000dk 19 TL. Vodafone'a geçeceğim

Bu tarife nerde?
    Vodafone sitesinde göremedim
    Faturalı mı faturasız mı?
    Geçiş yaptın mı sen?

Ben geçiş yaptım bugün yarın hattım aktifleşir. Vodafone şubelerine gidip sorabilirsin ya da internette de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: bimcell24

hiçbir kaybın olmaz BİMCELL deneyerek başla..bi kaybın olmaz 2.yılıma yaklaşıyorum.. çok hesaplı ;) pttcell 3. seçeneğin olsun fatura meselesi sakat konuşsanda konuşmasanda ödeyecen?

Aslında ben bir kere bimcelle geçmiştim sonra vodafone geçtim hata yaptım geri dönüş nasıl olacak
  • Yetercell kullanıcısına yanıt
    Kontörlü bir hattın nasıl vergi borcu olur???
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcan

duble 500:http://j.mp/1oBMoYM
    duble 1000:http://j.mp/1suYggR

Iki tarifede çok avantajlı. Yeni tasindigimiz evde avea iyi çekmiyor. Muhtemelen bunlardan birine gecicem

• Richard Feynman kullanıcısına yanıt
    3 ay vodafonda dolduysa GEÇERSİN bime başvur onlar halleder vodafone faturalıysa sıkıntı muhakkak çıkar ama!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yetercell

quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

Kontörlü bir hattın nasıl vergi borcu olur???

Evime telsiz kullanım vergi borcu olarak devlet onaylı bir mektubda yazılıydı ve ödeme yapmasaydım icra olacağı yazılıydı

bu işte bi iş var anca faturalı x hattan geçişte borcun varsa 350 tl arkadaşımında başına geldi.. Türkcell faturalıdan geçti 600 tl dediler sonra 400 tl ödedi

faturasız hat vergisi bi yılda 20 tl bile değildir.. bu işte bir iş var!!
  • Mektubun fotoğrafını çekip yükleyebilir misin? Merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bimcell24

3 ay vodafonda dolduysa GEÇERSİN bime başvur onlar halleder vodafone faturalıysa sıkıntı muhakkak çıkar ama!

Kaç ay olduğunu hatirlamıyorum
  • bimcell24 kullanıcısına yanıt
    kontörlü hat hiç yükleme yapılmazsa 9 ayda kapanır aylık vergi 1,5 tl olsa 13,5 tl eder, her tarafı faiz olsa 100 TL yi geçmez gerisi acaba avukat parası falan mı?
  • online tl yüklemek istiyorum fakat site çok güvenilir gelmedi bana direk kart bilgileri olan sayfayı korumasız olarak açıyor ! bu saatte bim de kapalı tl yüklemem lazım ?
  • Yetercell kullanıcısına yanıt
    hocam 4444551 i heme ara bahset neyin nesiymiş bimcell den geldiğinden bahset vergi olamaz kontörden düşüyor çünkü dolandırıcılık olabilir mektubu paylaşır mısın bizde görelim..?
  • martin_eden kullanıcısına yanıt
    ben defalarca denedim sorun olmadı zaten telefonuna ilgili smsler geliyor sms şifreyle güvence altında 3D aveapos sisteminden yükleme yapıyor şifreni girip onayladığında dekont dahil görebiliyosun hesabında.. AVEA tabanlı anlayacağın banka kartından dahil 1 dk da kontör hesapta?
  • 1.5 senelik bimcell hattimi artik vodafone ye tasimak zorunda kaliyorum bimcellin tarife yetersizliğinden dolayı vodafone 1000 dk 1 gGB olan tarifeye geciyorum

• 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.