Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.412
Cevap
186
Favori
1.139.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne yapmalıyım derken ne demek İstedin?? Bim e git Bimcell için başvuru yap.. Bu kadar basit.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

Ne yapmalıyım derken ne demek İstedin?? Bim e git Bimcell için başvuru yap.. Bu kadar basit.

bunu biliyorum zaten.Ama 2 ay önce vodafone geçmeden önce bimcelliydim başvurmuştum yani. dönerken bir ücret filan alırlar mı anlamında konuştum ben.
  • Richard Feynman kullanıcısına yanıt
    Almazlar diye biliyorum ben neden alsınlar ki ? Zaten yeni müşteri olacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

Almazlar diye biliyorum ben neden alsınlar ki ? Zaten yeni müşteri olacaksınız.

Tmm.Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: demiralatalay

Yurtdışında kullanmış olan var mı? Bana pek inandırıcı gelmedi de dk/50kuruş.

Almanya ve polonyada aranmanin dakikasi 50 kurus idi. Arama 2 tl olmasi lazim

• turkcell faturalı hattan bimcelle geçişte herhangi bir ücret alınıyor mu aveadan geçişte 20tl alınıyor diye yazıyor da bazı yerlerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincente

turkcell faturalı hattan bimcelle geçişte herhangi bir ücret alınıyor mu aveadan geçişte 20tl alınıyor diye yazıyor da bazı yerlerde.

Alınmaz sanırsam herhangi bir ucret

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu 5 tl işini btk karıştırıyor..

rekabete aykırı vs bahanesiyle.. fiyat belirtiyor..
  • gençler size faydali bir bilgi daha..

haydi yine iyisiniz:)

*122#

yapin kalan kullanım haklarınız sms le ücretsiz geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lead52

quote:

Orijinalden alıntı: demiralatalay

Yurtdışında kullanmış olan var mı? Bana pek inandırıcı gelmedi de dk/50kuruş.

Almanya ve polonyada aranmanin dakikasi 50 kurus idi. Arama 2 tl olmasi lazim

Arama alma 50kr arama yapmanın dakikası 6 tl
  • Arkadaşlar Bimcellden Avea'ya geçişlerde hala ücret alıyorlar mı? Alıyorlarsa ne kadar fiyat istiyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: effect68

Arkadaşlar Bimcellden Avea'ya geçişlerde hala ücret alıyorlar mı? Alıyorlarsa ne kadar fiyat istiyorlar?

normalde 8 tl isteniyor ama avea bayisi 9 veya 10 da diyebilir..

serbest miş.

ama avea 8 tl normali.

yedek simkart parasi alıyoruz diyorlar.

bunun icin avea ile görüştüm.. kaldırın diye.
  • ChaRisMaTiq1i kullanıcısına yanıt
    sağolasın hocam. Bugün uğrayabilirsem sorayım ne kadar isteyecekler. Birde bu online işlemlerden 5 lira yüklemeyi geri getirmeleri için şlkayet vara yazsak iyi olur aslında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • effect68 kullanıcısına yanıt
    onu getirmezler bence rekabete aykırı diye yapiyorlar..

mesela türkcell bimcellden düsük fiyata tarife veremiyor büyüklük oranına göre bunlara bildirim yapiyorlar..

yoksa türkcell yaptim 5 tl der.. tüm herkesi toplar batar giderler.. zaten suanki gücü yeterli geri kalanıda alır..

bu sebeple rekabet edebilsin diye 5 tl ye izin verdiler simdide kalktı diye düsünüyorum 1 milyonu geçti cunku.bimcell.
  • Bimcell internet paketlerinin ücretlendirme periyodu nedir acaba. Çok çabuk tükendide.
  • numara taşıma işlemi için yanınızda 1 adet kimlik fotokopisi olması yetiyor ve işlemler için herhangi bir ücret alınmıyor.3 gün içerisinde mevcut numaranıza yeni hattınızın ne zaman aktif olacağına dair bir mesaj alıyorsunuz.toplamda 5 gün içerisinde bimcell'li oluyorsunuz.sonrasında operatörün size gönderdiği bir ton mesaj :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Bimcell internet paketlerinin ücretlendirme periyodu nedir acaba. Çok çabuk tükendide.

ne kadar girerseniz o kadar sayıyor byte olarak yani kb mb olarak değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Bimcell internet paketlerinin ücretlendirme periyodu nedir acaba. Çok çabuk tükendide.

ne kadar girerseniz o kadar sayıyor byte olarak yani kb mb olarak değil

Burada bimcell aşırı hızlı, 18 mbps ye kadar hız sunuyor. Ama 1 gb 10 günde bitti :)
    Telefonlada alakalı olabilir diye resetledim makinayı, şimdi vodafone kullanıyorum, 5 günde 200 anca tüketebilmişim.
    Ya telefondan, ya bimcellden, çözemedim :)

Turkcell paketine geçeyim dedim, o her giriş için 100 kb diyor. Ona internet dayanmaz sanırım.

• Pttcell sınırsız net çıkardı bayağı abone kazandı ve eski paketleri abone alımına kapattı.

Bimcell e-mail yağmuruna falan tutulsa çıkarabilir, neden olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

Pttcell sınırsız net çıkardı bayağı abone kazandı ve eski paketleri abone alımına kapattı.

Bimcell e-mail yağmuruna falan tutulsa çıkarabilir, neden olmasın?

bimcell'in mail adresi olsa keşke o bile yok
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.