Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.412
Cevap
185
Favori
1.139.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tşk ler hocam demekki oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: effect68

bimdeki çalışanlar yapıyorlar devamlıda alışveriş yapyorsan bimdekiler göz ucuyla seni tanıyorlarsa rica et kırmazlar.

Tamam hocam bi deneyim yarın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki başka operatördeki VINN'da takılı sadece veri için kullandığımız hattı Bimcell'e taşıyabiliyor muyuz? (Konuşmak amaçlı)

Vergisini ödedik, boşa gitmesin bari...
  • arkadaşlar bimcell kullanıp 3g açık iken telefonunda reset sorunu yaşayan varmı acaba ? Türkcell hat ile denedim 5 gün boyunca reset olmadı sonra kendi hattımı taktım 2 gün geçmeden resetledi hemen 3g de acaba sorun sim Kart'ta olabilir mi ? değiştirsem sorun düzelir mi acaba ?
  • Bugün 2 ayrı bime gittim ilk gittiğimde form yoktu diğerinde adam bizi sallamadı tanam getiriyorum dedi elinde bi saat onu tamir etmeye çalışıyor. Neyse tekrar hatırlattık tamam getiriyorum dedi hala saatle uğraşıyor düdük.
    Bimcell maceram başlamadan bitti ayrıca şikayet etcem düdüğü

• quote:

Orijinalden alıntı: raunk

Bugün 2 ayrı bime gittim ilk gittiğimde form yoktu diğerinde adam bizi sallamadı tanam getiriyorum dedi elinde bi saat onu tamir etmeye çalışıyor. Neyse tekrar hatırlattık tamam getiriyorum dedi hala saatle uğraşıyor düdük.

adım başı bim var hocam 1 kişi için bu hizmetten mahrum kalmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Orijinalden alıntı: raunk

Bugün 2 ayrı bime gittim ilk gittiğimde form yoktu diğerinde adam bizi sallamadı tanam getiriyorum dedi elinde bi saat onu tamir etmeye çalışıyor. Neyse tekrar hatırlattık tamam getiriyorum dedi hala saatle uğraşıyor düdük.

adım başı bim var hocam 1 kişi için bu hizmetten mahrum kalmayın

Pttcell e geçicem hacı

• BimCell faturasızdan başka operatöre (mesela Vodafone) numara taşımada, hatta kalan bakiye iadesini nasıl alabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mobidik

BimCell faturasızdan başka operatöre (mesela Vodafone) numara taşımada, hatta kalan bakiye iadesini nasıl alabiliriz?

bildiğim kadarıyla Aveanın sitesindeki lira iade formunu dolduracaksın hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar. Avea jet kullanıyordum taahhüt doldu kapatırdım şimdi hatti bimcell taşımak istiyorum ama şöyle bir sorum var. Avea hattı jete taktığımda pc den nete girebiliyorum acaba bimcelli jete taktığımdada nete girebilirmiyim? Bu şekilde kullanan varmı yada elinde mevcut olanlar deneyebilirmi???
    Yardımcı olursanız çok iyi olacak şimdide teşekürler.
  • x_ir kullanıcısına yanıt
    girersin diye düşünüyorum. Çünkü ikisi de Avea'nın sorun olacağını sanmıyorum.
  • Bimcellde TL transferi yapılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: domuzqribi

Bimcellde TL transferi yapılıyor mu?

yapılıyorda 1.19 tl gönderme ücreti var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FAYDALI BİLGİ

Le' Ödemeli >> Numarayı 9696 ya sms at //Avea ve tüm kolları olmalı //
    Le'AraBeni >> *125*05xx xxx xx xx# bu her yöne rehberinize kaydedin unutmamak için
  • bim cell in tarifesi nasıl... 6 sn 1 kuruşdiyor... yükleme kosulu falan yok mu... 20 lira yükledi,kten sonra bitesiye kadar 6 sn 1 kuruşa mı konuşuşluyor. yardımcı olur musunuz ? babam için bulunmaz bir tarife olacak o yüzden soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheem

bim cell in tarifesi nasıl... 6 sn 1 kuruşdiyor... yükleme kosulu falan yok mu... 20 lira yükledi,kten sonra bitesiye kadar 6 sn 1 kuruşa mı konuşuşluyor. yardımcı olur musunuz ? babam için bulunmaz bir tarife olacak o yüzden soruyorum

yükleme koşulu yok hocam.. 6 saniyesi 1 kuruş her zaman aynen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

quote:

bim cell in tarifesi nasıl... 6 sn 1 kuruşdiyor... yükleme kosulu falan yok mu... 20 lira yükledi,kten sonra bitesiye kadar 6 sn 1 kuruşa mı konuşuşluyor. yardımcı olur musunuz ? babam için bulunmaz bir tarife olacak o yüzden soruyorum

Teşekkürler kardeş

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

quote:

Teşekkürler kardeş

Rica hocam bende 349. kd :))

• ChaRisMaTiq1i kullanıcısına yanıt
    Tertip eyvallah

• cheem kullanıcısına yanıt
    sende sagol hocam..:)
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.