Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.412
Cevap
185
Favori
1.139.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: derya78

S.A ARKADAŞLAR SİZLERE Bİ SORUM OLACAK

ELİMDE 2 ADET BİMCELL HATTIM VAR BİRİSİ BABAMIN BİRİ BENİM CEP TELEFONLARI YANYANA DURUYOR

BABAMIN CEP TELEFONU SAMSUNG SGH E 490 MODELİ BİMCELL TAKILI ULAŞILAMIYOR DİYOR SIK SIK KAPALI ULAŞILAMIYOR

BENİM CEP TELEFONUM İSE NOKİA 1110 // VE SAMSUNG İ 8552 GALAXY WİN AKILLI TELEFON BİMCELLL HATTI TELEFONLAR YANA YANA AMA BENİM NOKİA 1110 VE AKILLI TELEFONUDAKİ BİMCELLİ ARADIĞIM ZAMAN ÇALIYOR BEN ARADIĞIM ZAMAN ARANABİLİYOR BABAM TELEFONDAN ARANAMIYOR B,MCELLE BUGÜN GEÇTİM ACABA TELEFONDAN TELEFONA ÇEKİM GÜCÜ FARK EDEBİLİR Mİ

Cihazların çekim güçleri farklıdır. Samsung da kesinti yaşarken Nokia da kesinti yaşamazdım.. Eğer şebekeye uzaksanız bundan kaynaklıdır... Nokia 1 adim daha onde bu konuda.. Bu sorunu ben de yaşamıştım. D900 tel vardı eskilerde samsung bu sebepten satmıştım:))

• quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

quote:

ELİMDE 2 ADET BİMCELL HATTIM VAR BİRİSİ BABAMIN BİRİ BENİM CEP TELEFONLARI YANYANA DURUYOR

BABAMIN CEP TELEFONU SAMSUNG SGH E 490 MODELİ BİMCELL TAKILI ULAŞILAMIYOR DİYOR SIK SIK KAPALI ULAŞILAMIYOR

BENİM CEP TELEFONUM İSE NOKİA 1110 // VE SAMSUNG İ 8552 GALAXY WİN AKILLI TELEFON BİMCELLL HATTI TELEFONLAR YANA YANA AMA BENİM NOKİA 1110 VE AKILLI TELEFONUDAKİ BİMCELLİ ARADIĞIM ZAMAN ÇALIYOR BEN ARADIĞIM ZAMAN ARANABİLİYOR BABAM TELEFONDAN ARANAMIYOR B,MCELLE BUGÜN GEÇTİM ACABA TELEFONDAN TELEFONA ÇEKİM GÜCÜ FARK EDEBİLİR Mİ

Cihazların çekim güçleri farklıdır. Samsung da kesinti yaşarken Nokia da kesinti yaşamazdım.. Eğer şebekeye uzaksanız bundan kaynaklıdır... Nokia 1 adim daha onde bu konuda.. Bu sorunu ben de yaşamıştım. D900 tel vardı eskilerde samsung bu sebepten satmıştım:))

bimcell simkart üzerinde 64 kb yazıyor samsung e 490 çalışmadı zor çalışıyor çekim gücü ama aynı telefonda vodafone süper çekyordu ama vodafone değil telsim simkartı vardı samsung e490 üzeirnde simkarttan kaynaklabnır mı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

quote:

bimcell simkart üzerinde 64 kb yazıyor samsung e 490 çalışmadı zor çalışıyor çekim gücü ama aynı telefonda vodafone süper çekyordu ama vodafone değil telsim simkartı vardı samsung e490 üzeirnde simkarttan kaynaklabnır mı

Belki oda olabilir. Net bilmiyorum. Farklı telefonlarda deneyin.

• Hattınız AVEA veya BİMCELL den Farkli hatta taşıyanlar,

Hattınızda kalan bakiyeyi bitirmenize gerek yok.

https://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=bakiyeIade

Bu link üzerinden kendi iban ınızı girerek kalan tutarı 15 gün icinde ibanınıza talep edebilirsiniz.

Hat kime kayıtlı ise o ibana gelir diye biliyorum.. Hat sahibi ve iban sahibi aynı kişi olmalıdır.

İlginc, bu bilgiyi hattı taşıyan bayiiler bile bilmiyor. İçindeki kontoru ne diye bitiriyim. :)

Aynı olay Vodafone de kalan bakiyeniz için, bayisine giderek alabiliyorsunuz. Hesap numaranızı vererek. Türkcell dede alınabiliyordur ama onu bilmiyorum.:)

• 8-10 yıllık Turkcell esaretinden sonra 535li hattımı BimCELL e taşıdım. Gerek iş yeri olsun gerek ev olsun Avea da çekim sorunu yok. İş yerimde Avea baz istasyonu hemen karşımda evde ise sinyal uygun.
    Çekim gücü kalite vs ile fazla fiyat ödemek istemeyen ve az konuşanlar BimCELL harika bir alternatif.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun hocam hgniz..:) türkcell cok pahalı hakikatten.
  • Bimcellin hatası hatla ilgili işleri mağazalardaki bilgisiz elemanlara yaptırması.Çoğunun bilgisi yok.Bu işleri bilen elemana rastlamanız şans işi.Abonelik işlemlerinin aveada olması gerekir.Bim mağazaları bu işi yapamıyor.
  • Hoş bulduk

quote:

2015 yılı içinde numarasını taşıyarak BİMcell'e gelen faturasız müşterilerimizden 2015 yılı boyunca, standart aktivasyon ile gelen faturasız müşterilerimizden ise aboneliklerinin ilk ayında, Telsiz Kullanım Ücreti tahsil edilmeyecektir.

Telsiz vergisi denen olaydan da kurtulmuş olduk.
    Bu gün bir mesaj attım 10 kuruş kesti. 30-40 kuruş verdiğim günlere açıyorum.

• Aynen,, Bim magazadan sadece kontor yüklesin magazacılar:D
  • O durum personelden personele değişiyor benim işlem yaptığım mağazadaki adam cep telefonu bayiisinden geçmiş gibi çalışıyordu. Ayrıca dediği süre içinde de taşıma işlemleri gerçekleşti

• quote:

Orijinalden alıntı: plusnettr

O durum personelden personele değişiyor benim işlem yaptığım mağazadaki adam cep telefonu bayiisinden geçmiş gibi çalışıyordu. Ayrıca dediği süre içinde de taşıma işlemleri gerçekleşti

bimcell internetle işi olmayan ara ara alo demek için kullanmak için çok iyi...personel durumu biraz kötü hattımı taşırken 3 kez uğraşmıştım en sonunda başka bime gidip direk sorunsuz yapmıştım
  • Ben de uzun süredir BimCell kullanmaktayım. Hatta şube tanıdık olduğundan ben kağıtları alıp okudum. Sonra teslim etmiştim. Çekim kalitesi bazı yerlerde iyi değil. Pek de önemsemiyorum. Her tarafta çeksin diye bir takıntım veya gereksinimim yok. Ücretlendirme de gayet uygun. 10TL ile birkaç ay idare edebiliyorum. Diğer hatlarda olsaydım aç-kapa ücretinden parayı bitirirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sokakta değil duvar gibi engelli ortamlarda nasıl? yani evin en dip köşesinde 3-4 duvar arkasında nasıl çekişyor sorun yaşayan varmı? turkcell den bıktım usandım artık bende bimcell e geçmeyi düşünüyorum. birde çevremdeki en ykın avea baz istasyonu nerede nasıl öğrenebilirim.
  • Avea nın çekimi neyse bimcell in çekimi odur.
  • alt yapıyı avedan alıyor diye biliyorum bimin celi.
  • Sitesinden baktımda faturalı-faturasız diye paketleri göremedim. Sadece faturasız mı oluyor bimcell de??

Bir de sms vs dk bakımından en iyi paket hangisidir arkadaşlar??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Sitesinden baktımda faturalı-faturasız diye paketleri göremedim. Sadece faturasız mı oluyor bimcell de??

Bir de sms vs dk bakımından en iyi paket hangisidir arkadaşlar??

pek alternatif yoktur..

Faturalı bimcell yoktur..

2 li konusma ve 3 lü paketler var..

tarife paketler sekmesinden ulaşabilirsiniz.. sadece konusma yapacaksanız 250 dk 12 tl ye var.. sms konusma ve net paket yapacaksanız 3 lü paketi var.. 19 tl..
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    Eskiden ilk mobil telefonlar cıktıgında.. Türkcell iyiydi bu konularda..:)
    suan Bulundugum yerde vodafone en iyi ceken.. 2. sırada aveabimcell... 3. sirada türkcell:)

yere mekana göre değişiyor tabi durumları..
  • Şimdi bir sorun var.Bimcell iyi güzel ucuz kullanıyorum ama şekilci arkadaşlarım var.Mesela adam telefona bakıyor ekranda bimcell yazıyor bunu değiştirebilmenin bir yolu var mı?Bimcell ne ya diye kafa ütülemesinler.
  • Arkadaşlar sabah faturasız yeni hat aldım, 24 saat içinde açılır denildi ancak bu süre bana çok geldi. Hala da kapalı durumda. Sizin sıfır hatlarınız ne kadar sürede açıldı?
    Geçen sene sıfır Avea hat aldığımda 2,3 saat içinde kullanıma açılmıştı.
  • 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.