Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.412
Cevap
185
Favori
1.139.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunlar ne zaman sınırsız internet çıkaracak
  • Sınırsız internet istiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bylupol kullanıcısına yanıt
    500 deneyın bi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursagsli

Bunlar ne zaman sınırsız internet çıkaracak

bimcell çıkarmak istese bile avea buna müsade etmez avea'nın faturalı tarifelerinde zaten sınırsız internet var kendi müşterisini kaybetmek istemez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Değerli müşterimiz, 3g dünyasına henüz katılmadıysanız 3g yazıp 5555 e sms gönderin 3g ye ücretsiz geçin "

İşte bana böyle sms geldi.Şimdi bu 3g nin bana ne yararı olur yanı internetimi hızladırır mı?
  • bylupol kullanıcısına yanıt
    Hızlı internet ve görüntü görüşme yapmak için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşver gecipte kafanı agritacan

• Beyler telefona TL yükledikçe kesinti oluyor. Dün 30 TL yüklendi. 0.05 kb lı uyarılarla teker teker yedi. Veri dolaşımı kapalı olduğu halde yiyor. Avea bayisine gidebiliyor muyuz bimcell'li olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cambaz_blood

Beyler telefona TL yükledikçe kesinti oluyor. Dün 30 TL yüklendi. 0.05 kb lı uyarılarla teker teker yedi. Veri dolaşımı kapalı olduğu halde yiyor. Avea bayisine gidebiliyor muyuz bimcell'li olarak ?

Güncelleme yapan bir şey vardır. İnternet kullanmıyorsanız internet ayarlarınızı değiştiriniz. Güncelleme yapmadıgından emin olun cihazın...
  • Bimcell müşteri hizmetlerini arayıpta sorulabilir.
  • Arkadaslar vodafone'dan gecis yaptigimizda, vodafone'da kalan bakiye liralarimizi iade alabiliyor muyuz? Gecen arkadaslar yanitlarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: giovannidrogo

Arkadaslar vodafone'dan gecis yaptigimizda, vodafone'da kalan bakiye liralarimizi iade alabiliyor muyuz? Gecen arkadaslar yanitlarsa sevinirim.

geçiş yaptıktan sonra vodafone bayiine gidip kalan bakiyeni bildirim Hesap numarası istiyorlar İban ad soyad hesap nonu bırakıyorsun 2 hafta icinde mi ne yatıyor paran..

Aveadan taşıyanlar internet sitesinden iban vererek alabilirler. türkcell de sanırım internetten vardi...

vodafone için bayii ye gitmeniz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

quote:

Orijinalden alıntı: giovannidrogo

Arkadaslar vodafone'dan gecis yaptigimizda, vodafone'da kalan bakiye liralarimizi iade alabiliyor muyuz? Gecen arkadaslar yanitlarsa sevinirim.

geçiş yaptıktan sonra vodafone bayiine gidip kalan bakiyeni bildirim Hesap numarası istiyorlar İban ad soyad hesap nonu bırakıyorsun 2 hafta icinde mi ne yatıyor paran..

Aveadan taşıyanlar internet sitesinden iban vererek alabilirler. türkcell de sanırım internetten vardi...

vodafone için bayii ye gitmeniz gerekiyor.

Teşekkürler.

• Hayatımda gördüğüm en rezil marka diyorum. 20 Aralık'dan beri numara taşıma işlemi yapamıyorum.
    İlk seferde formda eksik bilgi girmişler. Reddedilmiş ve 10 gün boşuna boşuna bekledim. Haber vermek de yok. Ayın 31'inde tekrar başvuru yaptım. Bugün 6. gün oluyor ve müşteri hizmetlerini aradım. Bize ayın 31'inde gelen herhangi bir başvuru yok diyorlar. Ekranda en son 20'sinde reddedilen başvuru görünüyormuş.
    Yarın son kez gidip deneyeceğim, olmassa bir daha uğraşmam. Turkcell'in neden pahalı olduğunu şimdi anladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

Hayatımda gördüğüm en rezil marka diyorum. 20 Aralık'dan beri numara taşıma işlemi yapamıyorum.
    İlk seferde formda eksik bilgi girmişler. Reddedilmiş ve 10 gün boşuna boşuna bekledim. Haber vermek de yok. Ayın 31'inde tekrar başvuru yaptım. Bugün 6. gün oluyor ve müşteri hizmetlerini aradım. Bize ayın 31'inde gelen herhangi bir başvuru yok diyorlar. Ekranda en son 20'sinde reddedilen başvuru görünüyormuş.
    Yarın son kez gidip deneyeceğim, olmassa bir daha uğraşmam. Turkcell'in neden pahalı olduğunu şimdi anladım.

Kasiyer dolduruyor formalari. Acemi ise demekki eksik doldurdu. Başka bir Bim şubesinden deneseydiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Hayatımda gördüğüm en rezil marka diyorum. 20 Aralık'dan beri numara taşıma işlemi yapamıyorum.

Kasiyer dolduruyor formalari. Acemi ise demekki eksik doldurdu. Başka bir Bim şubesinden deneseydiniz.

Hocam ilk seferde yanlış girmişler anlarım. Zaten Müşteri Hizmetleri'ni aradığımda o başvuru çıkıyor, yanlış girilmiş ve reddedilmiş diye. Lakin ayın 31'inde tekrar düzelttik, gözümün önünde kontrol ettik tekrar, tarihleri vs. düzeltti, tamam dedi. Bugün ayın 6 sı ve müşteri hizmetlerini aradım, herhangi birşey görünmüyor ekranda diyor. Büyük ihtimal bim çalışanları işleme koymadı talep formunu.
    Yarın son kez gitcem, olmazsa başka, merkezi bir şubede yapmayı düşünüyorum. En olmadı Pttcell'e geçerim.

• Arkadaşlar, Bimcell'den Avea'nın faturalı tarifelerine geçtiğimizde herhangi bir sıkıntı oluyor mu? Ücret filan?
  • quote:

hocam her işte vardır bir hayır farklı bir bim magaza gidip işlemi sizde bizzat kontrol ediniz.. formu dogru dolduruldugundan emın olunuz.. ve telsiz kullanim ücretinden yılbasından sonra taşıdıgınız ıcın bir dahaki 1 ocaga kadar muafsınız bu da şansınıza..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kemal

Arkadaşlar, Bimcell'den Avea'nın faturalı tarifelerine geçtiğimizde herhangi bir sıkıntı oluyor mu? Ücret filan?

avea aynı alt yapıyı kullandıgından sim kart ücreti isteme olasılıgı var gecen yıl benden ıstedıler ıtıraz ettım yıne aldılar:) baska olmaz diye biliyorum telsiz kullanım ucretı de yansıyabilir
  • giovannidrogo kullanıcısına yanıt
    rica ederim naptınız alabildiniz mi bakiyenizi:)
  • 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.