Nasıl popüler olunur? [Her ortamda (Okul,Face,Dışarda vb..)]
51 Cevap30220 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

208 Mesaj
5 Haziran 2011; 15:36:38 

Evet beyler nasıl popüler olunur? :)

Bu hayat benimse eğer kimse karışamaz ve bilirim ki herkesle dost olunmaz.. Aşka gelince bir kere sevdim işte, bir daha işim olmaz.
(C.Süreya)

225 Mesaj
5 Haziran 2011; 15:38:18 

sigara içerken fotoğraf çek

MatLab ve OrCAD ile ilgili soru veya sorunlarınız için PM yoluyla ulaşabilirsiniz.

185 Mesaj
5 Haziran 2011; 15:39:04 

quote:

Orijinalden alıntı: s.cans

Nargile de olur.

Merhaba,
Ben WriterHuman.
Bunu, "Merhaba, Ben Mesut Çevik" der gibi okursanız güzel olur.

208 Mesaj
5 Haziran 2011; 15:39:19 

Ciddi yorumlar beyler.

Bu hayat benimse eğer kimse karışamaz ve bilirim ki herkesle dost olunmaz.. Aşka gelince bir kere sevdim işte, bir daha işim olmaz.
(C.Süreya)

4526 Mesaj
5 Haziran 2011; 15:39:57 

Çekingen olursan popüler olamazsın, girişimci olman lazım. Ne çok girişimci, ne çok çekingen olucaksın. Tam ortasını bulman lazım. Tam ortasını bulamazsan hiçbir işe yaramaz. Utangaç olmaman lazım ama yeri geldiginde utangaç tavırlar sergilemen lazım. "Erkekler aglamaz" gibi tabulara inanmaman lazım. Yeri geldiginde aglaman yeri geldiginde gülmen lazım. Çok cıvık olmaman lazım. Yerli yerinde, güzel espriler yapman lazım. Dinlediğin müzikler ve eğer okuyorsan şiir çok önemli.

aklıma bu kadar geldi :/

ekleme : altta yazmış arkadaş, popüler olmak için kasarsan popüler olamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ss4Gogeta -- 5 Haziran 2011; 15:42:57 >

422 Mesaj
5 Haziran 2011; 15:40:15 

herkesin bir başkası olmaya çalıştığı bu dünyada kendin olma cesaretini göstererek...

1503 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Big Sight
5 Haziran 2011; 15:40:27 

kollarda jilet izi, elde ot, kafada faça bunları yap şehrin en popüleri olursun.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Haziran 2011; 15:40:31 

moonwalk

454 Mesaj
5 Haziran 2011; 15:40:31 

sigara içtiğin fotoğrafta bir yerde sigara içmek yasaktır yazsın böyle daha güzel

electronic engineering is my life.

971 Mesaj
5 Haziran 2011; 15:41:58 

popüler olayım dıye kasarsan dahada kotu olursun kanımca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

208 Mesaj
5 Haziran 2011; 15:43:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Çekingen olursan popüler olamazsın, girişimci olman lazım. Ne çok girişimci, ne çok çekingen olucaksın. Tam ortasını bulman lazım. Tam ortasını bulamazsan hiçbir işe yaramaz. Utangaç olmaman lazım ama yeri geldiginde utangaç tavırlar sergilemen lazım. "Erkekler aglamaz" gibi tabulara inanmaman lazım. Yeri geldiginde aglaman yeri geldiginde gülmen lazım. Çok cıvık olmaman lazım. Yerli yerinde, güzel espriler yapman lazım. Dinlediğin müzikler ve eğer okuyorsan şiir çok önemli.

aklıma bu kadar geldi :/

Evet hocam anlıyorum fakat bu dediğini yazın pek yapamam. Okulda olucak iş dediğin yada başka bir yerde. Facebook gibi ortamda nasıl popüler olunabilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qnlll -- 5 Haziran 2011; 15:43:48 >

(C.Süreya)

225 Mesaj
5 Haziran 2011; 15:43:32 

şaka yaptığğımızı mı sanıyorsun?

MatLab ve OrCAD ile ilgili soru veya sorunlarınız için PM yoluyla ulaşabilirsiniz.

Uzaklaştırılmış
5 Haziran 2011; 15:45:39 

Aklıma şu geldi

395 Mesaj
5 Haziran 2011; 15:46:24 

quote:

Orijinalden alıntı: en birinci ben oldum

moonwalk

2011 de

Face de kulağına parıltı falan yap,aynaya bakarak şuh pozlar ver dene çalışıyor face onaylı %100

ya da her neyse...

3789 Mesaj
5 Haziran 2011; 15:46:48 

Facebook'ta trollük yapıyorum hatta birgün duvarımı kapamıştım kapadığım gün 3-5 sormuştu neden kapadın diye falan.

4526 Mesaj
5 Haziran 2011; 15:46:58 

quote:

Orijinalden alıntı: qnlll

Evet hocam anlıyorum fakat bu dediğini yazın pek yapamam. Okulda olucak iş dediğin yada başka bir yerde. Facebook gibi ortamda nasıl popüler olunabilir ?

Aynı şeyler geçerli. Zaten bi kere adın duyulursa önünü alamazsın.
facebook'ta paylaştıgın şeyler ve fotoğrafların çok önemli. 2-3 tane güzel fotoğraf çekil, koy onları face'e.
gidip de damar şeyler paylaşırsan, pek takmazlar seni. damar takılmamaya bak. facebook'la ilgili pek tavsiye veremicem malesef :/

Uzaklaştırılmış
5 Haziran 2011; 15:58:07 

kendini yak

208 Mesaj
5 Haziran 2011; 16:03:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Aynı şeyler geçerli. Zaten bi kere adın duyulursa önünü alamazsın.
facebook'ta paylaştıgın şeyler ve fotoğrafların çok önemli. 2-3 tane güzel fotoğraf çekil, koy onları face'e.
gidip de damar şeyler paylaşırsan, pek takmazlar seni. damar takılmamaya bak. facebook'la ilgili pek tavsiye veremicem malesef :/

Tamam hocam sağolasın :) Ekledim bu arada facebookta.

(C.Süreya)

976 Mesaj
5 Haziran 2011; 16:07:53 

ayağını yak

Herkese inat Ebru Gündeş!

225 Mesaj
5 Haziran 2011; 16:14:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Fαirytαle

Aklıma şu geldi

110 Mesaj
5 Haziran 2011; 16:16:23 

quote:

Orijinalden alıntı: s.cans

Tam bir apaci

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

381 Mesaj
5 Haziran 2011; 16:20:07 

öncelikle zayıflamak ve kaslı olmak gerekiyor :) ne kadar öyle olmasamda :)

208 Mesaj
5 Haziran 2011; 16:29:48 

Up.

(C.Süreya)

18 Mesaj
5 Haziran 2011; 16:33:14 

dostum hekesin bi POPİSİ vardır bunu unutma

208 Mesaj
5 Haziran 2011; 16:41:33 

quote:

Orijinalden alıntı: 20likcivi

dostum hekesin bi POPİSİ vardır bunu unutma

(C.Süreya)

709 Mesaj
5 Haziran 2011; 18:38:14 

takip önerileri bekliyoruz...

İnsan iştahını öyle bir körüklersin ki arzusuyla atomları parçalayabilir hale gelir. Katedral boyutunda egolar inşa edersin.
Dünyayı fiber optik kablolarla her hevesli dürtüye bağlarsın.En bayağı hayalleri bile, bu dolar yeşili altın süslemeli fantezilerle cilalarsın,
Tâ ki her insan, gözü yükseklerde bir imparator kendi kendisinin tanrısı olana dek.
Oradan nereye gidebilirsin ki?
The Devil's Advocate

Uzaklaştırılmış
5 Haziran 2011; 18:49:46 

böyle beklentin varsa baştan söyliyim popüler falan olamazsın . ciddi ciddi 1 dk ayırıp düşünsene popi olduğunu . düşünemezsin çünkü imkansız

208 Mesaj
5 Haziran 2011; 19:01:23 

quote:

Orijinalden alıntı: so high

böyle beklentin varsa baştan söyliyim popüler falan olamazsın . ciddi ciddi 1 dk ayırıp düşünsene popi olduğunu . düşünemezsin çünkü imkansız

neden imkansız ?

(C.Süreya)

Uzaklaştırılmış
5 Haziran 2011; 20:04:14 

Bir ortama girerken kapıya arkanı dönüp moonwalk yap ve bunu yaparken Enivicivokke diye bağır. Hala popüler olmadıysan amuda kalkarak sınıfa gir kesin işe yarar.

Uzaklaştırılmış
5 Haziran 2011; 20:07:53 

Planking yap

213 Mesaj
5 Haziran 2011; 20:10:43 

kafana bim poşeti geçirip tutuştur

3804 Mesaj
5 Haziran 2011; 20:14:32 

Kafana BİM poşeti geçirerek okula git

Acayip dikkat çekersin

sa

28 Mesaj
5 Haziran 2011; 20:20:58 

etrafında gördüğün popüler insanlar kendilerine ben popülerim demezler zaten. doğuştan gelen birşeydir. hali tavrı konuşması takılması insanlarla olan diyaloğu vs vs.
ama ben nasıl popüler olurum diyen bir insan zaten deminki verdiğim örneklerden yoksundur ve öyle olmak için çabalar , gayret eder olamaz veya olursada özenti birşey çıkar ortaya. doğal olmaz.

konunun cevabını verdim flash tv'yi açıp cips yicem. görüşürüz.

AlkışlarlaYaşıyorum Üyesi: mertkanabi

Uzaklaştırılmış
5 Haziran 2011; 20:31:54 

quote:

Orijinalden alıntı: mertkanabi

etrafında gördüğün popüler insanlar kendilerine ben popülerim demezler zaten. doğuştan gelen birşeydir. hali tavrı konuşması takılması insanlarla olan diyaloğu vs vs.
ama ben nasıl popüler olurum diyen bir insan zaten deminki verdiğim örneklerden yoksundur ve öyle olmak için çabalar , gayret eder olamaz veya olursada özenti birşey çıkar ortaya. doğal olmaz.

konunun cevabını verdim flash tv'yi açıp cips yicem. görüşürüz.

Uzaklaştırılmış
5 Haziran 2011; 20:44:16 

Sigaraya başla bikaç kere paket al okulda dağıt sigara içen taşaklı elemanlara , o elemanları her gördüğünde selam ver sigara iste.Önce şu sigara içen tayfadan tanıdıklarını oluştur ki ilerde bir mevzun olduğunda ki kolay kolay olmaz karşındaki eleman(ulan bu çocuk okulda herkesi tanıyor ben buna dayak atsam attığımın 10 katını yerim) diye düşünür.Olursa da sonuçları belli.

Sonra kızlarla konuş sürekli utangaç bi adamsan hiç uğraşma beceremezsin.Tanıdığın kızlara her gördüğünde selam ver ki arkadaşları sorsun kim bu çocuk falan diye , facebook a profesyonel makineyle foto çektirip koyman şart.Popüler liseli gençlerinin olmazsa olmazı haline geldi bu.Bunları bir uygula devamı gelir

1117 Mesaj
5 Haziran 2011; 20:45:35 

quote:

Orijinalden alıntı: ucnoktabir

Sigaraya başla bikaç kere paket al okulda dağıt sigara içen .... elemanlara , o elemanları her gördüğünde selam ver sigara iste.Önce şu sigara içen tayfadan tanıdıklarını oluştur ki ilerde bir mevzun olduğunda ki kolay kolay olmaz karşındaki eleman(ulan bu çocuk okulda herkesi tanıyor ben buna dayak atsam attığımın 10 katını yerim) diye düşünür.Olursa da sonuçları belli.

Sonra kızlarla konuş sürekli utangaç bi adamsan hiç uğraşma beceremezsin.Tanıdığın kızlara her gördüğünde selam ver ki arkadaşları sorsun kim bu çocuk falan diye , facebook a profesyonel makineyle foto çektirip koyman şart.Popüler liseli gençlerinin olmazsa olmazı haline geldi bu.Bunları bir uygula devamı gelir

Demiştim.

1235 Mesaj
5 Haziran 2011; 20:46:30 

beni takip et

Uzaklaştırılmış
5 Haziran 2011; 20:46:48 

Facebookda 380'e yakın kişi ekli %95'i kesinlikle hergün muhabbet ettiğim kişilerdir.İzmirde, ankarada, manisada, bartında, rizede, mersinde, antalyada, diyarbakırda oturan arkadaşlarım var.Herkese elimden geldiğince yakın davranmaya çalışırım

Sevecen olman lazım.Azcıkda hiç oldunmu tamamdır

864 Mesaj
5 Haziran 2011; 20:48:09 

Sen kendin ol. Popüler olmaktan iyisini yaşayacaksın.

Uzaklaştırılmış
5 Haziran 2011; 20:49:13 

Bide ilkokullulara laf atıyolar yazılan saçma salak şeylere bak

790 Mesaj
5 Haziran 2011; 20:50:40 

para para para

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

280 Mesaj
5 Haziran 2011; 20:51:06 

Başkası olma kendi ol,böyle çok daha popülersin

★★★ Fenerbahçe 2011-2012 ★★★
1 Volkan Demirel 3 Reto Ziegler 4 Bekir İrtegün 5 Emre Belözoğlu 6 Joseph Yobo 7 Moussa Sow 8 Sezer Öztürk 9 Miroslav Stoch
10 Alex de Souza 14 Gökay İravul 15 Henri Bienvenu 16 Cristian Baroni 20 Özer Hurmacı 23 Semih Şentürk 34 Fehmi Mert Günok 35 Hasan Erbey
38 Mehmet Topuz 53 Serdar Kesimal 54 Erten Ersu 58 Fabio Da Silva Bilica 60 Özgür Çek 62 Selçuk Şahin 67 Orhan Şam
77 Gökhan Gönül 85 Serkan Kırıntılı 88 Caner Erkin 92 Issiar Dia 95 Recep Niyaz
Aykut Kocaman

314 Mesaj
5 Haziran 2011; 20:52:07 

aynanın karşısına geç al eline telefonu bide flashını aç 333 diye poz ver sonra koy 10 numara olur :D

2481 Mesaj
5 Haziran 2011; 20:52:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Spiel05

Facebookda 380'e yakın kişi ekli %95'i kesinlikle hergün muhabbet ettiğim kişilerdir.İzmirde, ankarada, manisada, bartında, rizede, mersinde, antalyada, diyarbakırda oturan arkadaşlarım var.Herkese elimden geldiğince yakın davranmaya çalışırım

Sevecen olman lazım.Azcıkda hiç oldunmu tamamdır

Her gün 361 kişiyle muhabbet edecek zamanı nasıl buluyorsun?

Iron Maiden can't be fought, Iron Maiden can't be sought

Uzaklaştırılmış
5 Haziran 2011; 20:55:20 

kendin ol.Sakın yapmacık olma.Gerektiği yerde ağırlığnı koy , herkese yüz verme.Özentilik yapma.Utangaç olma ve iyi muhabbet yap.Kanımca bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supersamo48 -- 5 Haziran 2011; 20:55:44 >

Uzaklaştırılmış
5 Haziran 2011; 20:57:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Iron Maiden 

Her gün 361 kişiyle muhabbet edecek zamanı nasıl buluyorsun?

Telefonda msn sabahtan akşama kadar açık.Eve 21:30 da filan girebiliyorum direk pc açıyorum.Facebook-msn takılıyorum daha çok

Kafamı dağıtıp 2'de filan yatıyorum.7:20 de kalk 9'da işte ol 20:00'de çık 21:30'da tekrar ev Bizim hayatımızda böyle geçiyor

814 Mesaj
5 Haziran 2011; 20:59:55 

925 Mesaj
5 Haziran 2011; 21:34:49 

Ben denedim çok işe yarıyor internetten soğuk espriler ezberle sonra onları günlük hayatta (yeri geldiğinde) yap bence ilk adımın bu olsun

1442 Mesaj
6 Haziran 2011; 12:18:06 

http://www.youtube.com/watch?v=xk5YfJOfbLI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just_Savagery -- 6 Haziran 2011; 12:18:33 >

PSN:Darkhate90

39 Mesaj
6 Haziran 2011; 15:06:49 

herkeste bir popüler olma hevesi var

srkayp <3

Uzaklaştırılmış
1 Ağustos 2013; 18:11:03 

önü kalkık şapka, dız traşı, elde tespih ağızda sigara, adidas cırtlak turuncu t-shirt, alta cırtlak yeşil haşortman altı, ayağa parmak arası terlik. aynı orantıda facebook profili düzenle bi de. tebrikler artık popisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskandinav. -- 1 Ağustos 2013; 18:11:23 >

4492 Mesaj
1 Ağustos 2013; 18:15:32 

Şu popüler olma çabasında ki insanlardan nefret ediyorum.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Nasıl popüler olunur? [Her ortamda (Okul,Face,Dışarda vb..)]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.436