Şimdi Ara

PES 2012 - Tech Demo (Türkçe Altyazılı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
15.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PES 2012'nin yapım aşamasından görüntüler içeren teknik demo videosunu Türkçe altyazılı izleyin.

• ilk yorum benden çok güzel bir video olmuş elinize saglık pes 2012 sabırsızlıkla bekliyorum ama sanki 2011 den fazla bir fark göremedim yada daha tasarım aşamasında oldugu için pes 2012 üzerindemi deneme yapıyorlar anlamadım
  • Teşekkürler. Tamindir dublaj yapmıştı bu videoya :)
  • Pardon bu değildi bir önceki videoydu...
  • iyimiş akşama izleyeyim bunu mesaj dursun burda. teşekkürler @Lincourt
  • PC'deki Fifa 12 kadar olabilir diye düşünüyorum. Geçen sene yapması gerekenleri gelmişler bize anlatıyorlar. Fifa 12'de resmen devrim yaşadı, konsol için diyorum bir kere oyuncu o çarpışmaların gerçekciliği gördükten sonra PES daha yeni MotionCapture'a geçmesini kurtarmaz. Hafif top sürmeler eklendi buda Messi gibi kıvrak oyuncuların çalımlarını kolaylaştırıyor. Oyun motoru galiba aynı. Fifa'da bu sene yenilendi. Adamlar kolaya kaçmıyorlar, oyun motorunu düzenlediklerini söyleyince geç kalmasını beklerdim ama adamlar birkaç seneden hazırlıklı geldikleri belli.

Bu sene PES'deki değişim Fifa'yı geçemeye yetmez. Yine aynı tablo olacak PES'i oynayanlar oynamaya devam eder, Fifa'yı da. :)

Dikkatimi çeken birşey var kenarda kameraman filan var oldukça güzel.
  • PES11'in bazı hatalarının düzeltilmesi bile yeter, çünkü 11 ile PES çok büyük bir değişim geçirdi ve doğru yolda da ilerliyor. PES2012'yi sabırsızlıkla bekliyorum.
  • diğer konularda da dedim, öncelikli olarak plase şutlar düzelsin tamamdır
  • Teşekkürler Lincourt yalnız bu sene PES'in yüzüne bile bakmayacağım gibi geliyor FIFA büyük atağa kalktı
    Daha net kararı oyun çıkınca veririz artık.
  • farkessiyseniz lisansı olan takımların oyuncularını koymuşlar oyun hiç ii deil
  • Yine bir işte geliştirmiye odaklanmışlar, pes 11 'den farklı olacağını sanmıyorum
  • fifa daha iyi geldi bana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.