dünyada kaç tane türk vardır
84 Cevap35289 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

394 Mesaj
8 Aralık 2005; 20:29:33 

araştırıorum hala ama bulamadım henüz, yardımcı olursanız çok makbule geçer

T.T.

komiksiniz mod agalar komiksiniz....

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Aralık 2005; 20:33:01 

Yaklaşık 260 milyon tane.
Türkiye'de 55 milyon
Suriye'de 1milyon
Irak'ta 3 milyon
İran'da 20 milyon
olmak üzere

208 Mesaj
8 Aralık 2005; 20:40:19 

saf 300 milyon olmakla beraber kırmaları da sayarsan 3 milyar civarında

Lisede Sophokles okuduk , Klasik Türk musikisine sövmeyi , Divan şiirini hor görmeyi , buna karşılık devletin yayınladığı kötü çevrilmiş Batı klasiklerine körü körüne hayranlık göstermeyi öğrendik.

Sanki SİNAN Leonardo'dan önemsiz , MEVLANA Dante'den küçüktü , ITRİ ise Bach'ın eline su dökemezdi.

Aslında kültür emperyalizminin ilmiğini kendi elimizle boynumuza geçiriyorduk , ulusal bileşim arama yerine hazır bileşimler aktarmak hastalığımız tepmişti ." Attila İLHAN

Uzaklaştırılmış
8 Aralık 2005; 20:41:16 

300milyon aslında evet doğru.
Kırmalar da doğru

Uzaklaştırılmış
8 Aralık 2005; 20:47:40 

o zaman dünyanın yarısı Türk be vay anasını.. heryerdeyiz

62 Mesaj
8 Aralık 2005; 20:54:08 

quote:

Orjinalden alıntı: LonelyTurk

verdiğin rakamlar doğru değil dünyada yaklaşık 150 ila 200 milyon arası türk var

İmzanız kural dışı.

4562 Mesaj
8 Aralık 2005; 20:57:53 

quote:

puohahahaha

bu bir işaret...

208 Mesaj
8 Aralık 2005; 20:58:49 

quote:

Orjinalden alıntı: Atkirah

verdiğin rakamlar doğru değil dünyada yaklaşık 150 ila 200 milyon arası türk var

tamam ya sen mi kırıcaz , 150 milyon saf Türk ve 3 milyar 150 milyon civarında da kırma var

Lisede Sophokles okuduk , Klasik Türk musikisine sövmeyi , Divan şiirini hor görmeyi , buna karşılık devletin yayınladığı kötü çevrilmiş Batı klasiklerine körü körüne hayranlık göstermeyi öğrendik.

Sanki SİNAN Leonardo'dan önemsiz , MEVLANA Dante'den küçüktü , ITRİ ise Bach'ın eline su dökemezdi.

Aslında kültür emperyalizminin ilmiğini kendi elimizle boynumuza geçiriyorduk , ulusal bileşim arama yerine hazır bileşimler aktarmak hastalığımız tepmişti ." Attila İLHAN

876 Mesaj
8 Aralık 2005; 21:02:16 

kaç tane Türk var bilmiyorum ama
Bir Türk dünyaya bedeldir onu biliyorum

Bazı kişiler için, toprağın altında olmak
üstünde olmak kadar doğaldı.
Bazı kişiler içinse toprağın üzerinde kalabilmek önemliydi.
Çünkü onlara aşağılarda yer yoktu.

4450 Mesaj
8 Aralık 2005; 21:04:54 

quote:

Orjinalden alıntı: ubyz

kaç tane Türk var bilmiyorum ama
Bir Türk dünyaya bedeldir onu biliyorum

herşeyi özetliyor :)

Uzaklaştırılmış
8 Aralık 2005; 21:08:08 

İran da 20 milyondan fazla, bir yerde okumuştum nüfusun yüzde 51 i Türkmen diye...

4358 Mesaj
8 Aralık 2005; 21:18:49 

Zamanında Cengiz han, her fethettiği yerde birini döllüyomuş. Yani saf olmasa da, kökü sağlam Türk olan belki milyar Türk asıllı insan var dünyada!

Linguist Jr. [DEU 2006]

394 Mesaj
8 Aralık 2005; 21:25:44 

abi somut bi cevap yokmu kaynak verebileceğimiz biyer fln...

T.T.

Uzaklaştırılmış
8 Aralık 2005; 21:34:08 

quote:

Orjinalden alıntı: WoraZ

Zamanında Cengiz han, her fethettiği yerde birini döllüyomuş. Yani saf olmasa da, kökü sağlam Türk olan belki milyar Türk asıllı insan var dünyada!

Evet bu araştırmaya konu olmuştu, Cengizin izleri dünyada yaklaşık 1 milyar insanın genlerinde varmış... Cidden belgesel yapılmıştı bu hemde yabancı bilimadamları tarafından

45 Mesaj
8 Aralık 2005; 22:06:54 

quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Evet bu araştırmaya konu olmuştu, Cengizin izleri dünyada yaklaşık 1 milyar insanın genlerinde varmış... Cidden belgesel yapılmıştı bu hemde yabancı bilimadamları tarafından
İyi de Cengiz Han Türk değildir.Moğol'dur onun ölümünden sonra yerine kurulan Çagatay Hanlıgı Türkkleşti,ki sen burada Cengiz'den bahsediyorsun.

2292 Mesaj
8 Aralık 2005; 22:19:34 

herkestir adem türk diilmiydi

394 Mesaj
9 Aralık 2005; 0:37:20 

hala bi sonuç çıkmadı bittim ben

T.T.

84 Mesaj
9 Aralık 2005; 0:39:20 

bak sayıyorum. amcam, dayım, ben, teyzem, dedem, yan komşumun sarışın kızı, onun kardeşi, onun dayısı .....................................

Şans ayaklar altındadır, yeterki yere bakmayı bilin!

208 Mesaj
9 Aralık 2005; 0:40:57 

quote:

Orjinalden alıntı: cankoral

hala bi sonuç çıkmadı bittim ben

ya kardeş hakia da aratırsan hemen bulursun ama benim söylediğim nüfusa yakın bir sonuç çıkacağına eminim

394 Mesaj
9 Aralık 2005; 0:51:23 

yok yok yok

T.T.

Uzaklaştırılmış
9 Aralık 2005; 0:52:40 

quote:

Kırma hajı sen çok yaşa emi

1283 Mesaj
9 Aralık 2005; 0:58:45 

yahu hiç türkün kırması olur mu???

onlar da türktür

.....Benim hayaletlerim bu sularda.....

Türkiyede üç büyük uyuşturucu vardır 1- Magazin 2- Diziler 3 - Futbol. Uyanın, uyandırın.[selenvirüsten alıntıdır :D]

2357 Mesaj
9 Aralık 2005; 1:00:14 

quote:

benim bildiğim cengiz han moğol değilmiydi benmi yanlış biliyorum acaba

buda benim site arkadaşlar bakmak istermisiniz
EPOX 9NDA3j + amd 3000+64bit venice[1800 mhz@2005mhz) ASus 9550 128bit vga 120 seagate baracuda NCQ 512*2 twinmoss

208 Mesaj
9 Aralık 2005; 1:02:35 

quote:

Orjinalden alıntı: erdemlix

yahu hiç türkün kırması olur mu???

onlar da türktür

niye yaww şimdi biz 1.5 milyar çinliye Türk mü dicez , adamlar bize kızıp aramıza sed çektiler bea

buarada kardeş , www.hakia.com da türki cumhuriyetler , dünyadaki Türk nüfusu dağılımı gibi kelimeleri kullanıp ararsan bulursun , nasıl yok anlamadım gitti

622 Mesaj
9 Aralık 2005; 1:38:15 

ülkücü sitelerde çok var yaw hatta türk dünyası diye yahoogrup varorda 260milyon dior

200bin tanede kıbrısta var

KKTC

394 Mesaj
9 Aralık 2005; 1:43:00 

lonely kardeşim çok saol baya uraştım ama buldum. çok makbule geçti teşekkürler..

T.T.

208 Mesaj
9 Aralık 2005; 2:03:57 

quote:

Orjinalden alıntı: cankoral

lonely kardeşim çok saol baya uraştım ama buldum. çok makbule geçti teşekkürler..

yardım edebildiysem ne mutlu bana

4358 Mesaj
9 Aralık 2005; 2:27:15 

arkadaşlar şu linke bi bakın bakalım, hakkımızda neler düşünüyorLar?! (!)TIKLA(!)

Linguist Jr. [DEU 2006]

728 Mesaj
9 Aralık 2005; 3:01:41 

ayrı deyil bir olmak lazım birleşip çalışıp zenginleşmek güçlü olmak lazım güçlü olan haklıdır.dışardakiler bizi sevmiyor olabilir. ama içimizdeki bu bu vatanda bu bayrağın altında güvenle yaşayıp en zayıf anımızda düşmanla bir olup bizi arkadan hancerleyecek olanlara dikkat etmek lazım.(bakınız ırak) yoksa avrupalılar ruslar çinliler v.s bizi sevmiyor bunu bilmek için alim olmaya gerek yok

Yer yüzünde kibir ve azametle yürüme, çünkü sen, aslâ Arz'ı yaramazsın ve boyca da dağlara erişemezsin.
Böylesi davranışların hepsi kötü olup, Rabbinin nazarında hoş görülmeyen şeylerdir.
-isra-suresi-37-ayet

208 Mesaj
9 Aralık 2005; 4:02:04 

quote:

arkadaşlar şu linke bi bakın bakalım, hakkımızda neler düşünüyorLar?! (!)TIKLA(!)

evt bunlardan haberdarız , aslında ingilizce bilen birilerinin şu ermeniye biraz ders vermesi gerekir

5 Mesaj
9 Aralık 2005; 8:48:55 

metrekareye dört tane türk düşüyomuş

0 Mesaj
9 Aralık 2005; 10:21:02 

zamanında hitler de yahudileri sayıyormuş. tuhaf!!!

şimdi türk sayısını öğrenmek moda değil, artık sebateyistler sayılıyor. ne olacaksa artık...

cogito...

3404 Mesaj
9 Aralık 2005; 11:01:57 

quote:

evt bunlardan haberdarız , aslında ingilizce bilen birilerinin şu ermeniye biraz ders vermesi gerekir

bu ermeni fazla kasiniyor

8350 Mesaj
9 Aralık 2005; 11:06:17 

quote:

Orjinalden alıntı: samplus

herkestir adem türk diilmiydi

1)adem değil Hz. Adem
2) onun türk olduğuna dair birşey yok
3) Müslüman lıkla karıştırma

Moulin Rouge!
www.sadans.com

63 Mesaj
9 Aralık 2005; 11:30:34 

quote:

bizleri bizlerden daha fazla ciddiye alıyorlar aslında korkuyorlar ayrıca kürt kardeşlerimizlerde bu milletin en önemli unsurlarıdır araplar gibi bizleri satmamışlardır

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

65 Mesaj
9 Aralık 2005; 12:27:16 

quote:

Orjinalden alıntı: dealer25

bizleri bizlerden daha fazla ciddiye alıyorlar aslında korkuyorlar ayrıca kürt kardeşlerimizlerde bu milletin en önemli unsurlarıdır araplar gibi bizleri satmamışlardır

aslında bu acıdan bakmak en ıyısı arablar bızı satmadı aynı anda kurtulusları ıcın bıze savas acıp arkamızda durmadılar ama kurt diye hıtap ettıgımız vatandaslarımız kurtulus savasında ırak cephesınde Urfa,Antep,Maraş
bu dırenısın guclenmesını saglayan yerlerdır . o ınsanların basında bı komutan veya amirleri yoktu ..Vatan sevgisi vardı

jako.

3804 Mesaj
9 Aralık 2005; 13:58:26 

quote:

Orjinalden alıntı: ameTr

aslında bu acıdan bakmak en ıyısı arablar bızı satmadı aynı anda kurtulusları ıcın bıze savas acıp arkamızda durmadılar ama kurt diye hıtap ettıgımız vatandaslarımız kurtulus savasında ırak cephesınde Urfa,Antep,Maraş
bu dırenısın guclenmesını saglayan yerlerdır . o ınsanların basında bı komutan veya amirleri yoktu ..Vatan sevgisi vardı

+11111111111
Irkçılık yapanlara kapak olsun

IT IS BETTER TO BURN OUT THAN TO FADE AWAY

270 Mesaj
9 Aralık 2005; 14:03:37 

quote:

Orjinalden alıntı: sayims
Maraş da kürt yoktur varsa da köpek gibi üredikleri için uğradıklarından
Antep'in şu an bile çoğu Türktür varın o zamanı düşünün
Urfa da o zaman bayağı Türk vardı ve Urfa'da kürt değil zaza vardır ve zazalar ile kürtler aynı milletten değildir

Bir kere Türk milleti diye bir şey yok! Türk ırkı vardır! Azeriler, Türkmenler,Bulgarlar,....vb ne oluyor?Unutmayın, Türk ırkını oluşturan millet ve topluluklar vardır! Ve şu anda Türkiyede yaşayan halkların hemen hemen hepsi bu ırka mensup'dur

Örneğin kürtler!

Kürtler'lerde Türk ırkının bir parcasıdır! Senin, köpek gibi ürediklerini söylediğin insanlar belki Türkiyede Türkçülükden dem vuranlardan daha Türk'dürler!

Çünkü Kürtlerin sami ırkından(Arap veya Yahudi) olmaları veya ari(Avrupa) ırkından olma ihtimalleri saçmalıktan öteye gitmez!

Sadece Türk ırkı arasında kürt kelimesine ve topluluklarına rastlanıyor.Örneğin bir ari ırkı ile ilgili kaynaklarda buna rastlamıyoruz! Hadi bunu da boşverin, bugün bu insanların genetik yapıları, simaları, gelenekleri ve görenekleri en çok Türklere benziyor!

Sizlerin kürtçe olarak nitelediğiniz isim veya kelimeler bile aslında çoğu osmanlıca'dır. Biraz olsun osmanlı edebiyatına hakim bir insan bile bunu çok rahat ayırt edebilir!

Tabi isteyen buna inanır istemeyen inanmaz! Fakat gerçek Budur!

Unutmayın bugün ingiliz yalanlarına inan kürtler Allahın adını yazdığı ırak bayraklarını ayaklarının altında çiğniyor, islamı ve peygamber efendimizi simgeleyen Türk bayrağını yerlerde sürüklüyor!

Ne uğruna?

Güneşin hiç batmadığı ülke olan Biritanya krallığını simgeleyen kürt bayrağı için! Bu bayrak hiç bir zaman peygamberimiz ve allah'ın isminden daha üstün olmadığı için kürtler zamanında emperyalist güçleri kovmuştur! Bu yüzdende bugün urfa'nın ismi şanlıurfa'dır.

Umarım ilerde de anadolu topraklarında ve bölgedeki emperyalist güçler arkalarına bile bakamadan bu bölgeden gidecekler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neu -- 9 Aralık 2005, 14:08:02 >

63 Mesaj
9 Aralık 2005; 14:37:25 

quote:

Orjinalden alıntı: neu

Bir kere Türk milleti diye bir şey yok! Türk ırkı vardır! Azeriler, Türkmenler,Bulgarlar,....vb ne oluyor?Unutmayın, Türk ırkını oluşturan millet ve topluluklar vardır! Ve şu anda Türkiyede yaşayan halkların hemen hemen hepsi bu ırka mensup'dur

Örneğin kürtler!

Kürtler'lerde Türk ırkının bir parcasıdır! Senin, köpek gibi ürediklerini söylediğin insanlar belki Türkiyede Türkçülükden dem vuranlardan daha Türk'dürler!

Çünkü Kürtlerin sami ırkından(Arap veya Yahudi) olmaları veya ari(Avrupa) ırkından olma ihtimalleri saçmalıktan öteye gitmez!

Sadece Türk ırkı arasında kürt kelimesine ve topluluklarına rastlanıyor.Örneğin bir ari ırkı ile ilgili kaynaklarda buna rastlamıyoruz! Hadi bunu da boşverin, bugün bu insanların genetik yapıları, simaları, gelenekleri ve görenekleri en çok Türklere benziyor!

Sizlerin kürtçe olarak nitelediğiniz isim veya kelimeler bile aslında çoğu osmanlıca'dır. Biraz olsun osmanlı edebiyatına hakim bir insan bile bunu çok rahat ayırt edebilir!

Unutmayın bugün ingiliz yalanlarına inan kürtler Allahın adını yazdığı ırak bayraklarını ayaklarının altında çiğniyor, islamı ve peygamber efendimizi simgeleyen Türk bayrağını yerlerde sürüklüyor!

Ne uğruna?

Güneşin hiç batmadığı ülke olan Biritanya krallığını simgeleyen kürt bayrağı için! Bu bayrak hiç bir zaman peygamberimiz ve allah'ın isminden daha üstün olmadığı için kürtler zamanında emperyalist güçleri kovmuştur! Bu yüzdende bugün urfa'nın ismi şanlıurfa'dır.

Umarım ilerde de anadolu topraklarında ve bölgedeki emperyalist güçler arkalarına bile bakamadan bu bölgeden gidecekler!

tamamen katılıyorum saygılar sunuyorum ayrımcılık yapan kalleş(ingiliz)dir

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

3404 Mesaj
10 Aralık 2005; 0:23:48 

hort

1434 Mesaj
11 Aralık 2005; 16:35:42 

quote:

22 Mesaj
11 Aralık 2005; 16:58:11 

http://www.stormfront.o...ead.php?t=236259&page=1

birisi çökertsin şu siteyii

.

91 Mesaj
11 Aralık 2005; 17:06:25 

azeriler türk sayılır mı??

427 Mesaj
11 Aralık 2005; 17:15:20 

quote:

Orjinalden alıntı: neu

Örneğin kürtler!

Ne uğruna?

biraz abartmışsın osmanlıca ve gelenek görenek konusunda

Intel E8400@3.8GHZ 423FSB 1,40V - Gigabayte DS3R - OCZ 4GB (2x2GB) 846mhz Platinum CL 5-4-4-15 1.8v - Zerotherm CF900 - High Power 500W - Akasa ZEN Atx - Akasa SD-HC Internal Kart Okuyucu - Palit 8800GT 512mb - Asus 20x Sata DVD Writer - Samsung 16x sata DVD Writer- 500GB Samsung 16mb cache - Samsung 2232BW - logitech mx1000 mause - logitech MX3000 klavye - logitech x540 speaker - Sky Star 2 Türksat 1C, Hotbird, Eutelsat W3

208 Mesaj
11 Aralık 2005; 17:39:46 

quote:

Orjinalden alıntı: gargerensis

azeriler türk sayılır mı??

ne demek Türk sayılır mı ?

Uzaklaştırılmış
11 Aralık 2005; 17:42:22 

quote:

ne demek Türk sayılır mı ?

ne ne demek Türk sayılır mı ?

3035 Mesaj
11 Aralık 2005; 17:44:29 

Bulgarlar, Macarlar yani kavimler göçü ile Avrupa'ya yerleşmiş ırkların çoğu Türk kökenlidir.

3035 Mesaj
11 Aralık 2005; 17:46:36 

quote:

Orjinalden alıntı: oyunmaynağı

ne ne demek Türk sayılır mı ?

Burada bir de şunu sormak lazım. Türk olan mı? yoksa Ben Türk'üm diyenleri mi saymak lazım. Orta Asya'daki ülkelerde kimse Türk'üm demez. Özbek'im, Kazak'ım derler ve aralarında ırkçılık yaparlar.

91 Mesaj
11 Aralık 2005; 18:57:49 

hamburgeri türkler bulmus.ne alakaysa

208 Mesaj
11 Aralık 2005; 19:44:59 

quote:

Orjinalden alıntı: akkokal

Burada bir de şunu sormak lazım. Türk olan mı? yoksa Ben Türk'üm diyenleri mi saymak lazım. Orta Asya'daki ülkelerde kimse Türk'üm demez. Özbek'im, Kazak'ım derler ve aralarında ırkçılık yaparlar.

ya tamam kardeşim seni mi kırıcam yaa , o zaman 100 milyon Türk 3 milyar 200 milyon civarında da kırma var diyelim ok mi ?

62 Mesaj
11 Aralık 2005; 21:36:24 

1- Antep , maraş deyince türkiyede ki insanların aklına kürt gelmesi çok garip çünkü kurtuluş savaşında oralarda yaşayan tek ırk türklerdir bugünde %90 böyle o zaman urfa da dahi türkler çoğunluktaydı sonradan göç ede ede sayı azalmıştır

2-türk ırkı vardır türkiye cumhuriyeti ayrı bir kavramdır türk ırkı ayrı kavramdır t.c devletinin resmi ideolojisine göre vatandaşlık bağı ile bağlanan herkes türk kabul edilir bir t.c vatandaşı olarak belki bu görüşü biryere kadar kabul edebilirim fakat bir türk olarak türklüğün peynir ekmek gibi dağıtılmasına karşıyım

3-kürtleri türk olarak kabul eden bazı bilimden uzak insanlar var buna kürtler dahi bir taraflarıyla gülüyor kürtlerin soyları bellidir farsi bir halktır aynı ermeniler gibi ermeniyle kürdün kanbağı , oğuz türküyle kırgız türkü kadar yakın derecededir

İmzanız kural dışı.

21 Mesaj
11 Aralık 2005; 22:34:57 

bir Türk dünyaya bedeldir ...
siz hesaplayın artık

benim okumam yazmam yogdur,barnak bassam olmamı?

208 Mesaj
11 Aralık 2005; 22:39:48 

quote:

Orjinalden alıntı: Atkirah

1- Antep , maraş deyince türkiyede ki insanların aklına kürt gelmesi çok garip çünkü kurtuluş savaşında oralarda yaşayan tek ırk türklerdir bugünde %90 böyle o zaman urfa da dahi türkler çoğunluktaydı sonradan göç ede ede sayı azalmıştır

2-türk ırkı vardır türkiye cumhuriyeti ayrı bir kavramdır türk ırkı ayrı kavramdır t.c devletinin resmi ideolojisine göre vatandaşlık bağı ile bağlanan herkes türk kabul edilir bir t.c vatandaşı olarak belki bu görüşü biryere kadar kabul edebilirim fakat bir türk olarak türklüğün peynir ekmek gibi dağıtılmasına karşıyım

3-kürtleri türk olarak kabul eden bazı bilimden uzak insanlar var buna kürtler dahi bir taraflarıyla gülüyor kürtlerin soyları bellidir farsi bir halktır aynı ermeniler gibi ermeniyle kürdün kanbağı , oğuz türküyle kırgız türkü kadar yakın derecededir

evt zaten kürtler bunu anlamak istemiyorlar , güneydoğu ve doğuda tarihin herzamanında Türk nüfusu fazla olmuştur ama cumhuriyet tarihinden sonra göçlerin çok olması ve kürtlerin aşırı çoğalmasıyla nüfus dengeleri değişmiştir

hatta bunu kimse bilmez ama islam tarihi kitaplarında Hz Muhammed ve daha öncesi zamanlarda şimdiki ırakta Türk kabilelerinin yaşadığı belirtilir

yani Kerkük ve mezopotamya ve anadolu bölgesi binlerce yıllık Türk toprağıdır , ama bunu kendi özbe öz Türk evladına inandıramıyoruzki , nasıl bütün dünyayı , ermenileri veya kürtleri inandıralım

hala ANADOLUYA 1000 SENE EVVEL GELDİĞİMİZİ DÜŞÜNENLER , TÜRKLER HAKKINDA RİVAYET EDİLEN HADİS İ ŞERİFLER İÇİN HADİS KİTAPLARINA VE İSLAM TARİHİ KİTAPLARINA BAKABİLİRLER

208 Mesaj
11 Aralık 2005; 23:12:53 

Gafil, hangi üç asır, hangi asır,
Tuna ezelden Türk diyarıdır.
Asya'nın ortasında Oğuz oğulları,
Avrupa' nın Alpler' inde Oğuz torunları,
Doğudan çıkan biz, batıda yine biz;
Nerde olsa, ne olsa kendimizi biliriz.

M.KEMAL.ATATÜRK

208 Mesaj
12 Aralık 2005; 17:50:39 

quote:

Orjinalden alıntı: FC_yavuzhan

http://www.stormfront.o...ead.php?t=236259&page=1

ya arkadaşlar yok mu ingilizcesi olan şu ermeniye cevap verecek ???

2927 Mesaj
12 Aralık 2005; 18:08:44 

Kardeş forumun o bölümü sadece beyazlara ayrılmış. Elemanlar Türkleri arap yada zenci olarak biliyor niyeyse. İlk sayfanın en altında bir Türk birşeyler yazmış ama ban yemiş. Onun için uğraşmaya değmez. O site zaten beyaz ırkçıların muhabbet sitesi. Kendi kendilerini tatmin ediyorlar. Kurtuluş savaşında analarını .... ya, çekemiyorlar.

Neyse varsa bu siteyi çökertecek bir arkadaşınız, söyleyiniz çökertsin.

Gel derse fuzuli ki güzellerde vefa var; aldanma ki şair sözü elbette yalandır.
Wireless, Torrent ve RapidShare destekli WDTV ve WDTV Live Hakkında Herşey
| Prison Break | LOST | Spartacus | Leverage | Lie To Me | The Universe | The Mentalist | FlashForward | Wilfred |
Clip+ 4GB (+32GB) | Ultrasone HFI 580

22 Mesaj
12 Aralık 2005; 18:13:57 

arkadaşlar çökertin ...benim elimden gelse yapıcamda yapamıyorum bilen varsa yapsın

.

208 Mesaj
12 Aralık 2005; 18:14:18 

quote:

Orjinalden alıntı: phatoshwest

Kardeş forumun o bölümü sadece beyazlara ayrılmış. Elemanlar Türkleri arap yada zenci olarak biliyor niyeyse. İlk sayfanın en altında bir Türk birşeyler yazmış ama ban yemiş. Onun için uğraşmaya değmez. O site zaten beyaz ırkçıların muhabbet sitesi. Kendi kendilerini tatmin ediyorlar. Kurtuluş savaşında analarını .... ya, çekemiyorlar.

Neyse varsa bu siteyi çökertecek bir arkadaşınız, söyleyiniz çökertsin.

çökertmek geçiçi bir çözümdür , daha çok bizi lekeler , başka çözümler aramalıyız

0 Mesaj
1 Ağustos 2006; 1:06:18 

beyler sadace dünya üzerinde 22 türk ülkesi var bunlar daha cok OSMANLI İMPARATORUGUNDAN kalma ve bunla birlikte dediginiz gibi saf olarak 300 milyon türk var ama esirge altına girmiş yaklaşık 10 ülke var bunların asılları türk bunlarda bi 200 milyonu oluşturuyo ama ataları türk sonuçta dimi benden bu kadar güzel bi konu

mehmet kanık

Uzaklaştırılmış