- x
MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ
3277 Cevap282421 Görüntüleme25 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Mesaj Fotoğraf Galerisi

Ekleyen : erentpc
Giriş

72 Mesaj
4 Haziran 2011; 14:04:20 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar selam ;

Makyaşlı c 180 cgi almayı düşünüyorum ,kullanıcıları varsa artıları eksileri ,ya da test etmiş olanlardan da herhangi bilgileri varsa paylaşırsa sevinirim..

Bir önceki aracımda makyajsız kasaydı ,aşağı yukarı aracı biliyorum ama yinede detaylar önemlidir

1051 Mesaj
4 Haziran 2011; 15:42:48 

Bende bu araç için yetkili bayiden fiyat aldım 48.000 euro fiyat verdiler son fiyat olarak. Fascination paket, araba beyaz, üstü siyah cam tavan. 1 hafta içinde alacağım sanırım. Aracın iç mekanı mükemmel olmuş resmen kalite akıyor. Makyajsız C'ye göre tamamen yenilenmiş.

72 Mesaj
5 Haziran 2011; 12:09:28 

amg paketide metalik renk olarak 50.000 'e veriyorlar ve de yıl sonunda 1.6 ları gelicek o yüzden bu 1.8 motorlarında fiyatları biraz yukarı çıkacak dediler .yani avantajlı gibi bir his uyandırıyorlar

araç bencede güzel fonksiyonel olarak ,ç tasarımında bi değişiklik yok ama görüntü olarak güzel değişiklik olmuş

115 Mesaj
6 Haziran 2011; 17:06:36 

vergisi biraz daha yüksek değil mi bu aracın.

72 Mesaj
6 Haziran 2011; 23:15:59 

EVET YÜKSEK MOTOR 1.8

533 Mesaj
8 Haziran 2011; 11:10:47 

0

Aynı aracın (plakası bile aynı) i-motoring sitesinde yayınlanan incelemesi.

http://i-motoring.com/m...ueefficiency-avantgarde

55 Mesaj
8 Haziran 2011; 21:20:57 

Hocam çok teşekkürler incelemeler için. Dün Ankara Mengerler'de Ağustos'ta gelecek olan yeni 1.6 ların eskilerle aynı olacağı yani komprosörlü olacağı söylendi.Gerçekten 1.6 lar turbo olarak gelmeyecekmi? selamlar..

332 Mesaj
9 Haziran 2011; 5:56:18 

Merhaba,
yeni çıkacak 1.6'ların fiyatları ve ödeme seçenekleri hakkında fikriniz var mı?
Yakıt tüketimlerinin düşürüleceğini duydum. sanırım vites de değişiyormuş.

teknik ve finansman hakkında bilgi verebilecek var mı?
teşekkürler

ekleme: kompresor olunca ne degisiyor? guc ve tork cok mu dusuk? mevcut 1.6larda hangisi var?

quote:

Orijinalden alıntı: GOVERNOR

Hocam çok teşekkürler incelemeler için. Dün Ankara Mengerler'de Ağustos'ta gelecek olan yeni 1.6 ların eskilerle aynı olacağı yani komprosörlü olacağı söylendi.Gerçekten 1.6 lar turbo olarak gelmeyecekmi? selamlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpman -- 9 Haziran 2011; 7:59:23 >

çok çalışmak lazım... çok..

332 Mesaj
9 Haziran 2011; 17:52:09 

bu arada sanirim Mercedes c serisinde turbolu Arac uretmiyor. butun araclar "kompessor", Yani supercharged. kaynak:internet (Wikipedia)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

55 Mesaj
10 Haziran 2011; 0:09:29 

Hocam, yeni makyajlanmış 1.8 C'ler turbo ve 7 vites. Yukarıdaki incelemeleri okursan yazıyor. Kompresörlüler ise 5 vites ve çok yakıyor.Mengerlerin dediği; yaz sonu gelecek 1.6 lar bundan önceki 1.6 larla aynı olacakmış,yani kompresörlü ve 1.8 lerden bile fazla yakacak.Ayrıca 5 vites.

332 Mesaj
10 Haziran 2011; 14:14:03 

cevap icin tesekkurler.
fazla yakit tuketiminin sebebi 5 vites olmasi mi yoksa kompeessor mu? kompressorun ( supercharged) olmasinin tuketine etkisini bilen ( ve sebebini) var mi?
yeni gelecek 1.6larin daha eskiteknoloji olan 5 vitesi kullaniyorum olmalari garip.

201 Mesaj
11 Haziran 2011; 3:28:32 

kompressörde yukarda yazılana göre tork 230nm ve 3000 devirde başlıyor ayrıca 5 ileri uzun oranları yüzünden daha fazla yakıt harcanmasına sebeb oluyor du ! Ama yeni nesil turbolarla ki M.benz yeni nesilleri kullanmaya başlamış tork 250nm yükselmiş ve devirde 1650 devirde başlamakta sonuç olarak artı 7g vitesin başarısıyla gayet akıcı ve az yakan bir araç çıkmış eski nesliyle neredeyse 3 litre fark var ... ! Birde eğer 1.6 gelicekse 5 ileri otomatik ve eski nesil motorla almanın herhangi bir ekonomikliği yok ... ! SAYGILAR

sportage Awd

533 Mesaj
11 Haziran 2011; 13:21:59 

quote:

Orijinalden alıntı: alpman

cevap icin tesekkurler.
fazla yakit tuketiminin sebebi 5 vites olmasi mi yoksa kompeessor mu? kompressorun ( supercharged) olmasinin tuketine etkisini bilen ( ve sebebini) var mi?
yeni gelecek 1.6larin daha eskiteknoloji olan 5 vitesi kullaniyorum olmalari garip.

1.6 motor hacmi sizi sadece Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni öderken sevindirecek. Ama detaylara bakıldığında 1.8 daha mantıklı görünüyor.

Yıllık MTV 1.8 için 1227 TL, 1.6 için ise 697 TL. Aradaki fark 530 TL.

Yılda ortalama 8bin km kullanımda, bu farkı zaten yeni motor ve yeni 7G-Tronic şanzıman sayesinde tasarruf ediyorsunuz.
8bin üzeri km yaptığınızda ise kara geçiyorsunuz.
Burada önemli olan Maliye Bakanlığı tarafından dayatılan, 1.6 motor hacmi için psikolojik baskıyı atlatmak.
Bunu hepimiz yapabilirsek C serisinin çok yakan, yurt dışında satılmayan 1.6 motoru yeni rekorlar kırmaz.
Bu arada 1.6 motor gelene kadar 1.8 motorlu C serisinde firma tarafından yapılan fiyat sübvansiyonu devam edecekmiş.

332 Mesaj
11 Haziran 2011; 23:04:48 

hesapta cok muhtemelen haklisiniz ancak 1.8in parasiyla a4 2.0 tdi alinabiliyor. ben her iki araci da henuz denemedim. bilenler bir kiyas yapabilir mi? a4un konforu, gucu, yakit tuketimini c180 1.8 ile kiyaslar misiniz?

1883 Mesaj
12 Haziran 2011; 10:50:05 

Bilinen yanlış bir yargı var motor hacmi küçük olunca az yakıt tuketir tabusu yanlıştır.1.6 komp. Motorun vergiden başka bir avantajı yoktur.zaten hepimizin bildigi gibi Türkiye icin hazırlanmış bir motordur yiakit tüketimi hayli fazladır.Ekim gibi makyajım kasada yine eski motor gelecek yani 1.6 komp motor.Şimdi 1.8 CGİ motor alacak arkadaslara söyleyeyim bu avantajdir yaklaşık 5000 € indirimim bir fiyata satılıyor araba yani 1.6 gelene kadar 1.6 parasına satılıyor araç. CGİ motor hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse dizel mantığıyla çalışanın yakıt tüketim degerleri komp. Motordan çok çok daha az sikistrimediginiz taktirde 5-6 litreye kadar düşüyor tabi bunda 7 ileri sanzumanin etkisi yatsinamaz.gecen seneye kadar Mercedes yeni ileri sanzumanini 3000cc ve üstünde kullanıyordu.

201 Mesaj
13 Haziran 2011; 12:52:07 

Arkadaşlar bu ay ki AUTOCAR dergisinde c serisi s60 3 serisi ve a4 karşılaştırması var ve a4 ile 3 serisisonuncu a4 için konfor odaklı amasportiflik ve genel rahatlık anlamında eksiler var bmw de eskiyen yüz baist kalan kokpit ve işcilik ( diğerlerine göre ) ve övülen sadece oldukça sportif olduğu ..volvoyla c serisi nereydeyse aynı sadece c serisi daha konforlu olduğu için öne çıkmış ..! dizayn olarak s60 ve c serisine methiyeler duzulmus =)) yeni c serisinin gerçekten iç mekan boyut atlamış=)) son olarak motorla alakalı testte de 1.6 nın çok mantıklı olmadğını sölemişler çünkü aracın fiyatına motor vergisinden yansıyan kısım ve artı motor dan gellen senelık vergı ıle yaklasık 25 binkm de farkı amorti edıyosunuz kı çok değil ! 1.8 ve 7 g vites +amg paket idealdir =))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadohan -- 13 Haziran 2011; 12:53:07 >

sportage Awd

332 Mesaj
13 Haziran 2011; 13:50:38 

peki sizce 1.6 motorlu makyajli kasayi kaca satarlar?
gecen sene 1.6 kompessorler kaca satiliyordu?

bir de 7 vitesin teknolojisi nedir, bilen var mi?

1883 Mesaj
14 Haziran 2011; 19:52:26 

quote:

peki sizce 1.6 motorlu makyajli kasayi kaca satarlar?
gecen sene 1.6 kompessorler kaca satiliyordu?

bir de 7 vitesin teknolojisi nedir, bilen var mi?

Gelecek makyajli kasada aynı fiyattan satılacak yani AMG paket bı 1.6 komp.alacaksanız 50.000€ civarına gelecek.Zaten 1.8 motorunun espirisi orda kampanyali fiyatının oluşu.yeni sanzumanin teknolojisi derken?

332 Mesaj
16 Haziran 2011; 19:05:47 

cevap icin tesekkurler.

ayni Fiyat olursa kimse 1.6 almaz herhalde. satmak istiyorlarsa daha ucuz olmasi gerekmez mi?

sanzuman dsg mi CVT mi yoksa baska bir sey mi?

Tesekkurler

1883 Mesaj
17 Haziran 2011; 10:13:24 

quote:

cevap icin tesekkurler.

ayni Fiyat olursa kimse 1.6 almaz herhalde. satmak istiyorlarsa daha ucuz olmasi gerekmez mi?

sanzuman dsg mi CVT mi yoksa baska bir sey mi?

Tesekkurler

1,6 komp. motor gelince 1,8 CGI motoru bu fiyattan satmayacak tabiki.
Daha öncede dediğim gibi 1,6 komp. motor gelinceye kadar bu boşluğu doldurmak için bu kampayayı yaptı.Yoksa iki motor arasında 5000€ fark var.
Şanzumana gelince ne DSG ne CVT mercedesin şanzumanı 7g-tronic

392 Mesaj
20 Haziran 2011; 13:12:53 

Bu amglerin farkları neler ve donanım dısında süspansiyonları dahamı sert yada konfor ayarı varmı ?

1883 Mesaj
20 Haziran 2011; 14:37:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Philip27

Bu amglerin farkları neler ve donanım dısında süspansiyonları dahamı sert yada konfor ayarı varmı ?

Amg pakette Spor suspansıyon var daha alçak ve biraz sert.Ama ayarlanabilir değil.

589 Mesaj
21 Haziran 2011; 15:23:59 

0
0

Sormak istediğiniz bir soru olursa cevaplayabilirim. Genel olarak araçtan son derece memnunum.
En çok merak edilen konulardan biri olan yakıt sarfiyatı konusunda fikir vermesi için fotoğraflar yeterli olur diye düşünüyorum.

Mercedes C180 CGI + 7G-TRONIC (W204)

332 Mesaj
22 Haziran 2011; 7:26:06 

bilgi icin tesekkurler.

Arac 1.8 CGI degil mi?
yakit tuketimi biraz yuksek geldi. sanirim bunlar ortalama degerler
ozellikle ortalama 69 km/s hizda daha dusuk bir deger beklerdim. cok dur kalk var mi?

iyi gunler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpman -- 22 Haziran 2011; 7:27:37 >

589 Mesaj
22 Haziran 2011; 10:30:54 

Araç 1.8 CGI + 7G Tronic

7.6 ortalama - 69 km/h = Ataşehir --> Pendik NeoMarin...
Hem gidiş hem dönüş TEM üzerinden... Ataşehir içindeki trafik hariç dur kalk yok.
Sabiha Gökçen'den E5'e inen ara yolda 90 km/h (Tempomat)

7G Tronic gaza yüklenmediğinizde minimum 1600 devirde aracı tutmanızı sağlıyor.
Ben de tüm yol boyunca ara hızlanmalar hariç gaza yüklenmedim.

12.1 ortalama ise günlük yoğun dur-kalk yapılmayan günlük kısa mesafeler (10 -20 KM)

1.8 CGI + 7G Tronic belki daha belirgin bir tasarruf sağlayabilirdi. Ama kanımca + ECO START STOP fabrika değerlerine yaklaşmak için gerekli idi.
Türkiye'de opsiyon olarak bile bulunmaması kötü oldu. Trafik lambasında dururken motor durmadığı sürece sarfiyat şahsi fikrim kolay düşmez.
Sonuçta 1800 cc motor... 1450 KG araç....

332 Mesaj
22 Haziran 2011; 17:46:38 

bilgi icin tesekkurler.
blueefficiency araclarin ozelligi degil miydi start stop ozelligi? tr'dekilerde olmadigini bilmiyordum.
tuketim tahmin ettigimden fazlaymis.
cok selamlar

2990 Mesaj
22 Haziran 2011; 20:15:00 

Araçları şu anda liste fiyatından 2 bin euro daha düşük alabilirsiniz. Yaklaşık öyle fiyat veriyorlar.

İç Dizayn müthiş

589 Mesaj
22 Haziran 2011; 21:55:48 

Blueefficiency aslında kapsamlı bir program. Enerjiyi verimli kullanmak adına otomobiller bu program doğrultusunda EU normları v.b. hedeflere uygun geliştiriliyor. Pek çok yöntem var. Biri de ECO Start Stop.

Yakıt tüketimi benim beklediğimden de biraz fazla ama keyfe keder çok yüklenmemek dışında yapacak bir şey yok ne yazık ki. Araç çok güzel ama Türkiye'de benzin malum.

1883 Mesaj
22 Haziran 2011; 22:34:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Sobriquet
Blueefficiency aslında kapsamlı bir program. Enerjiyi verimli kullanmak adına otomobiller bu program doğrultusunda EU normları v.b. hedeflere uygun geliştiriliyor. Pek çok yöntem var. Biri de ECO Start Stop.

Yakıt tüketimi benim beklediğimden de biraz fazla ama keyfe keder çok yüklenmemek dışında yapacak bir şey yok ne yazık ki. Araç çok güzel ama Türkiye'de benzin malum.

Araç daha çok çok yeni ilerleyen kilometrelerde hele
Hele
İlk bakımdan sonra yakıt tüketiminin gizle görülür
Bir bicimde azaldığını göreceksiniz karamsar olmayin

72 Mesaj
23 Haziran 2011; 10:49:20 

makyajlı kasanın 1.8 7 gtronic versiyonuyla yakıt tüketiminin hatırı sayılı bir şekilde düştüğünü ve ve ilerleyen kmde daha da düşüceğini gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

motor teknolojisi aracı düşük devirlerde kullanmanızı sağlıyor ,özellikle trafiksiz bir yolda ben değeri 6.2 'ye kadar düşürdüm ,daha yola devam etsem belki daha da düşecektir.

Sürüş zevki açısından da bir öncekine nazaran daha tatminkar ,1.8 olmasından dolayı araç yormuyor yorulmuyor , iç dizaynda bir öncekine göre daha hoş..fiyat olarakta motor ve vites teknolojisi göz önüne alınınca bir öncekiyle arasında uçurum yok.

589 Mesaj
23 Haziran 2011; 11:44:30 

Umarım söylediğiniz gibi daha da düşer. Henüz 1500 KM eşiğini bile geçmediğim düşünülürse sarfiyatın azalmasını olasılık dahilinde kabul edebiliriz...

Ama ortalama değerlerin özellikle şehir içi trafikte ECO START STOP gibi motorun rölantide harcadığı benzini kesmeye yönelik teknolojiler olmaması durumunda çok aşırı düşeceğini sanmıyorum. Yurt dışında bu özellik standart... Ve tanıtımlarda bahsedilen %31'e varan yakıt tasarrufu hesabında bu özelliğin de katkısı var. Bir önce ki aracım E200 idi. 2000cc motor ile trafikte kalmanın ne kadar kötü olduğunu çok iyi biliyorum. Durduğu yerde büyük hacimli araçlar daha çok yakıyor. Zaten anlık yakıt sarfiyatı ibresinin 20lt göstermesi de buna işaret ediyor.

Tabii 1.6 K ya göre 1.8 CGI, 7G Tronic sayesinde özellikle uzun yolda daha başarılı olacaktır. Bu konuda endişe yok.

332 Mesaj
24 Haziran 2011; 1:13:15 

arkadaşlar,

fascination modelde donanımda neler var? biri bana açıkça yazabilir mi? broşürlerde çok belirsiz.

bir de AMG paketi önerir misiniz?
AMG pakette neler var? neden önerirsiniz. aradaki fark kaç €?
AMG'lerin daha alçak olduğu doğru mu? sürtme vb problem oluyor mu?

Çok acil cevap verebilirseniz sevinirim.
selamlar saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpman -- 24 Haziran 2011; 1:48:06 >

1883 Mesaj
24 Haziran 2011; 9:32:02 

quote:

arkadaşlar,

fascination modelde donanımda neler var? biri bana açıkça yazabilir mi? broşürlerde çok belirsiz.

bir de AMG paketi önerir misiniz?
AMG pakette neler var? neden önerirsiniz. aradaki fark kaç €?
AMG'lerin daha alçak olduğu doğru mu? sürtme vb problem oluyor mu?

Çok acil cevap verebilirseniz sevinirim.
selamlar saygılar.

fascinationda cam tavan akıllı ışık sistemi 17'inç jant gibi donanımlar var.Amg pakette buna ek olarak
spor ön ve arka tampon
yan marşpiyeller
225/45/17 ön
245/40/17 arka jant ve lastikler
spor suspansıyon
F1 direksiyondan değiştirilebilen vites
ilk aklıma gelenler arasındaki fark ise yaklaşık 5000 €

241 Mesaj
24 Haziran 2011; 9:51:15 

bende aldım bir tane arkadaşlar. siyah metalik 49750 euro

http://www.duckload.com/ref/m8Egmgxa5Zu1MmSjgJWeECejrcI8AhKAkLuy5BW8axc/Members/Register&ctb=1

332 Mesaj
24 Haziran 2011; 12:13:54 

hayirli olsun.
fascination mu aldiniz?
amg var mi?
nereden aldiniz?

tesekkurler

241 Mesaj
24 Haziran 2011; 12:34:55 

teşekkürler
fascination amg aldım. full bir araç.
mengerler davutpaşadan aldım

http://www.duckload.com/ref/m8Egmgxa5Zu1MmSjgJWeECejrcI8AhKAkLuy5BW8axc/Members/Register&ctb=1

589 Mesaj
24 Haziran 2011; 16:39:47 

Şu an 4 paket var. Hepsinde 1.8 CGI Turbo motor ve 7G-Tronic şu an için standart
1-Start
2-Avantgarde (Spor görünümlü ızgara, direksiyon, Spor Jant v.b.), Elegance (Klasik ızgara, 4 kollu direksiyon, klasik Jant)
3-Fascination
4 Fascination AMG

Fascination ile Avantgrade, Elegance arasındaki fark aşağıdaki 4 özellik. Fiyat farkı min. 4000€ (Getirilen bazı Elegance'lar da hakiki deri koltuk + SunRooflu olduğu için fark değişebilir)

249- Otomatik kararan aynalar
413- Panoramik Sunroof
500- Elektrikli Katlanan Dış Dikiz Aynaları
622- Akıllı Işık Sistemi (ILS) (Bixenon Far)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sobriquet -- 24 Haziran 2011; 18:48:16 >

7998 Mesaj
24 Haziran 2011; 17:00:42 

quote:

1,6 komp. motor gelince 1,8 CGI motoru bu fiyattan satmayacak tabiki.
Daha öncede dediğim gibi 1,6 komp. motor gelinceye kadar bu boşluğu doldurmak için bu kampayayı yaptı.Yoksa iki motor arasında 5000� fark var.
Şanzumana gelince ne DSG ne CVT mercedesin şanzumanı 7g-tronic

Bana pekte sübvansiyon gibi gelmedi, genede rahat kar ediyorlardır çünkü 1.6 olanlar %37 ötv'li olmasına rağmen iyi kar marjıyla satıldı.

Ayrıca dikkatimi çeken diğer konu ise, bu Cgi 1.8 motor'un E Coupe'de olanı 204 Ps güç üretiyor, fakat oda 5 ileri otomatik sanırım.

Acaba yazılım farkımı var sadece, eğer öyleyse ise kaputun altında 180-200 Ps'lik bir canavar yatıyor ki, o güçlere çıkılırsa 7 ileri otomatiğinde sayesinde bu araç iyi yürüyebilir. ( Tork 310 Nm gerçi E Coupe'nin 1.8'inde, o torku kaldırabilir ama sanırım 7 G Tronic, sonuçta S350'de bile kullanılıyor ama aynı 7 ilerimi acaba, tork konvertörü aynımı vs. )

~7 saniye 0-100 ve 240-250 km/s maksimum hız gibi. Eski 156 Ps'lik zaten 9.9 saniye ve 223 km/s son hıza sahipti.

2013 Citroen C4 E-Hdi Mcp 1.6 115 Hp Exclusive - SAM
2013 Toyota Corolla 1.4 D4D M/T 90 Hp Advance

14860 Mesaj
24 Haziran 2011; 17:06:05 

quote:

Orijinalden alıntı: italy-network

teşekkürler
fascination amg aldım. full bir araç.
mengerler davutpaşadan aldım

hayırlı olsun dostum

iyi günlerde kullan.

Ne yapalım ? Burası Türkiye abicim !

> > < <

392 Mesaj
24 Haziran 2011; 17:19:09 

quote:

Orijinalden alıntı: italy-network

bende aldım bir tane arkadaşlar. siyah metalik 49750 euro

Fiyat çok yuksek 46bin fascination fiyatı amg farkı bin euro 47bin eder, 49750'lik aracta ek bir donanımmı aldınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philip27 -- 24 Haziran 2011; 17:22:37 >

2990 Mesaj
25 Haziran 2011; 12:29:48 

quote:

Fiyat çok yuksek 46bin fascination fiyatı amg farkı bin euro 47bin eder, 49750'lik aracta ek bir donanımmı aldınız

Fiyat o kadar yüksek değil bence.Liste fiyatı 52.500 euro. Bu pazarlıklı hali. Ama daha da düşürülebilir tabi. Galerilerden şu an için sıfır bir AMG 46.000 euro civarı alınabilinir kanımca.

Benim amg bildiğim farklar şunlar (en full donanım)

-Spor ön arka tampon ve yan marşpiyeller
-F1 direksiyon
-Alüminyum kaplı gaz ve fren pedalı
-metalik renk
-sert süspansiyon yere daha yakın

Bunlar yaklaşık 5000-6000 lira fark yapıyor.

Kısaca araç body-kitli gibi. Spor paket ve en full ü

72 Mesaj
25 Haziran 2011; 13:17:28 

amg farkının 1.000 euro olduğunu nereden çıkarıyosun ki

bu aracın alınacağı son fiyat amg opak renk olmak şartıyla 49.500 euro'dur.

2990 Mesaj
25 Haziran 2011; 13:53:44 

quote:

Orijinalden alıntı: erentpc

opak renk ile metalik renkin farkı nedir ?

589 Mesaj
25 Haziran 2011; 14:42:41 

Metalik Boya (C180CGI için, vergiler hariç) 265€
Özel Boya (C180CGI için, vergiler hariç) 985€
Metalik Boya (Diğer tipler için, vergiler hariç) 770€
Özel Boya (Diğer tipler için, vergiler hariç) 1490€

589 Mesaj
25 Haziran 2011; 14:49:50 

Liste fiyatında Fascination ile Fascination AMG arasındaki fark 2360€'dur. Bu indirimlerdeki % oranına göre maksimum 2000€ seviyesine iner...

Özetlersek Avantgarde, Elegance seviyesinde bir araba yerine Fascination almak min. 4000€ fark getirirken, AMG de olması istenirse min. 6000€ fark demektir. Liste fiyatında bu fark 6.891€'dur.

392 Mesaj
25 Haziran 2011; 17:38:34 

quote:

Orijinalden alıntı: erentpc

Bayi söyledi oradan cıkarıyorum.

Şimdi şöyle sana fascination fiyatı pahalı söylenmişse 1000EUR farkal amg veriyorlar anladınızmı yani fark 1000EUR değil ama aldığın fiyata göre fark düşük olabiliyor.

Opak amg kesinlik 49750 değil cok rahat 47-48bine alınır iyi pazarlık edin.

1883 Mesaj
25 Haziran 2011; 18:58:25 

quote:

Bayi söyledi oradan cıkarıyorum.

Şimdi şöyle sana fascination fiyatı pahalı söylenmişse 1000EUR farkal amg veriyorlar anladınızmı yani fark 1000EUR değil ama aldığın fiyata göre fark düşük olabiliyor.

Opak amg kesinlik 49750 değil cok rahat 47-48bine alınır iyi pazarlık edin.

By aracın bayiye geliş fiyatını biliyormusunuz?

392 Mesaj
25 Haziran 2011; 22:32:31 

quote:

Orijinalden alıntı: imagoodman

By aracın bayiye geliş fiyatını biliyormusunuz?

Bayiye geliş değil bana geliş fiyatı önemli

Şu an için fascination 46250EURya bırakıldı fakat bu fiyattanda iskonto yapılacak fiyat netleşince yazarım tekrar

1176 Mesaj
25 Haziran 2011; 23:37:59 

fascination amg yi 49500 eurodan aşağı almanız imkansız. kimse boş laf yapmasın burda. metalik renk fascination amg 49500den daha ucuza alınamaz..

İnsanların yazdığı mesajları keyfince silen kişi veya kişileri kınıyorum!

2990 Mesaj
26 Haziran 2011; 1:11:56 

quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

fascination amg yi 49500 eurodan aşağı almanız imkansız. kimse boş laf yapmasın burda. metalik renk fascination amg 49500den daha ucuza alınamaz..

opak renk ile farkı nedir ?

332 Mesaj
26 Haziran 2011; 1:19:03 

arkadaşlar
c180'lerde standart olarak alarm yokmuş galiba.

alarm taktıran var mı?
mercedes takıyor mu? nerede taktırdınız?

1176 Mesaj
26 Haziran 2011; 10:04:43 

opakla arasında 2000tlye yakın fiyat farkı var

392 Mesaj
26 Haziran 2011; 10:58:09 

quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

Dostum ben iki haftadır gezmedik mercedes bayisi bırakmadım istersen sana maille aldığım excel teklifide gönderirim. 45500'e fascination bırakıldı diyorum 49500e amg olurmu. 4000 euromu amg+metalik boya.

Pazarlık etmessen 51binede alırsın.

1176 Mesaj
26 Haziran 2011; 11:05:31 

ben söyleyeceğimi söyledim hala boş muhabbet yapıyorsun. istediğin yeri gez ne yaparsan yap alacağın fiyat 49500den az olamaz. Olay budur. Biliyorsan konuş bilmiyorsan sus, gerek yok çünkü. pazarlıkla 5000 euro indirebileceğini mi sanıyosun? ne alıosun pazardan domates mi? nedir bu tarz konuşmalar anlamak mümkün değil.
en basitinden şöyle bir düşünün yahu; ben gidip senle aynı modeli 49500e alıcam ama ne hikmetse sen gidip aynı modeli 45500 e alacaksın. eee nerde kaldı mercedesin kalite anlayışı, bir vatandaşa 4000- 5000 euro ya ucuza verebilirken öbürüne vermicek öyle mi? Boşuna yazıyorum bende burda. saçmalık

392 Mesaj
26 Haziran 2011; 11:24:46 

Arkadasım sen bana ne bagırıyorsun git aldıgın yere soyle onu, herkes senle aynı fiyatamı almak zorunda, benim alacagım arac amg+metalik değil zaten fascination opak, 4-5bin euroda fark etmez ama 1-2 bin euro fark edebilir buda normal zaten. Ben sadece alacak arkadaslara iyi pazarlık edin dedim o kadar.

1176 Mesaj
26 Haziran 2011; 11:34:28 

bağırmak ne alaka şimdi, ben olanı söylüyorum. soruna gelecek olursam evet herkes benle aynı fiyata almak zorunda çünkü aynı modelse ve metalik renge sahipse aynı fiyata almak zorunda. aksini iddia etmek abesle iştigal olur.
neyse alın hayırlı olsun valla arabadan soğuttunuz ya

392 Mesaj
26 Haziran 2011; 11:43:44 

yok be kardeşim yanlış anladın sen hayırlı olsun aracın 1000euro ucuz olsa ne olur pahalı olsa ne olur