Şimdi Ara

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ (145. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.441
Cevap
28
Favori
401.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piyasayı takip eden arkadaşlar,fiyat nasıl bu arada sizce?
  • stil paket i sevemedim birtürlü yoksa bende alacaktım , fiyat konusunda bence 120-121 seviyesine çekebilirsiniz son pazarlıkta , stil paketin + 2000 TL fazlalığı var deri koltuk ve fildişi kaplamalar hoşuna gidiyorsa 121 iyi fiyat bence
  • Abdullah Ekrem A kullanıcısına yanıt
    bugun c 180 avangarde için görüştüm amg facination deil düavangarde cam tavan zenonsuz arac için 99000 tl istediler yuhh diyesim geldi yıl sınumu kasa değişirkenmi alalım ne kadara düşer vala beklemektende bıktım ama ne kadar ucuz alırsa o kadar iyidir
  • gkhn06 G kullanıcısına yanıt
    121 e çekme işi normalimi oluyo?
    Veya kafanda şekillenen bir hesaba göre felansa belirtirsen sevinirim.
    Ama pek zannetmem ineceklerini
    Dediğin gibi stil paket zaten 2000 koyuyor.Stil paketi olmayan ankara mengerler,kayseri bayraktarlar felan 121.500-123000 den aşağı inmezlerken...
    Bide bunun deri koltukları var,sûnî deri.
  • Bu hafta içinde alacağız inş. bir aksilik çıkmassa..
    Teslim alırken yanında standart verilen bişiler varmı ?
    yardım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abdullah Ekrem

Bu hafta içinde alacağız inş. bir aksilik çıkmassa..
    Teslim alırken yanında standart verilen bişiler varmı ?
    yardım..

GÜNCEL YORUM YOKMU
  • 2012 model C180 CGI Fascination aracım var. Kitapçıkta ekranda sisteme girince yuvarlak saat ve tüketim grafiği olduğunu yazıyor. Ancak bende sadece saat gözüküyor..Bu yazılımla mı alakalı yoksa benim modelde tüketim grafiği yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gün izmirden aldığım fiyatlar sizce nasıl fascination:108,600 fasc.ilave olarak anahtarsız giriş ve çalıştırma 111,500 bunlara ilave olarak geri görüş kamerası ile 114,800 t.l son paket aralık teslim 2.paket bayram öncesi teslim.sizce fiyatlar uygunmudur?
    İkinci eldeki düşük km.li araçlarda fiyatlar cazip görünsede ilanlara yazılmayan küçükte olsa kazalar mevcut oluyor o nedenle güvenim kalmadı ilanda yazmıyorlar ama telefon edince çamurluk değişti bagaj boyalı v.b şeyler söylüyorlar.
  • Gerigoruslu paket selection plus mı comand felan varmi , öyleyse çok iyi fiyat

• gkhn06 G kullanıcısına yanıt
    öyle olduğunu sanmıyorum s.pluslar için 123,500 den aşağı iztemezler sanırım
  • Ben 120 bine kadar düşürdüm aklınızda olsun

• Aldık elhamdulillah...
    Dün akşam Ankaradan döndük Mercedes c180 am s.plus+stil paket ile
    Sorularınızın hepsine cevap verebilirim varsa..
  • quote:

Aldık elhamdulillah...
    Dün akşam Ankaradan döndük Mercedes c180 am s.plus+stil paket ile
    Sorularınızın hepsine cevap verebilirim varsa..

kaça aldın kardeş fiyatlarda indirim nasılsdı sence yıl sonu fascinatonlar kacaa düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhn06

Ben 120 bine kadar düşürdüm aklınızda olsun

bmw bile bi ton indirim yapıyo c 180 kasa değişcek ama hala indirim gözle görülür sekilde deil bu nasıl iş bmwye mi yönelsek
  • Bu aracın liste fiyatı 121.500 (yani AMG olan)
    Bize 126'ya geldi stil paket ve selectıon plus paketle beraber
    AMG yazısı bile 170 tl
    Yeni versiyonu unutmak gerekir,gelmesi bir seneyi bulur
    Bu dediğim paketlerle bu fiyata bu araç gerçekten süper;160 beygir,tam otomatiğide var,manuelde oluyor (direksiyondan vitesle)
    Ön arka camlar,dış ayna ısıtıcılarına varana kadar yok yok,muhteşem diyorum
    Fasıneyşına hiç gözümüz gitmedi bile,onun için onu bilemem ama gökhan kardeşede şunu söylemem gerekir;AMG ve s.plus+stil paketli bir mercedes c180 i 120 bine bırakmazlar kesinlikle ve kesinlikle başka bir modeldden felan bahsediyorsundur umarım...
    Kesinlikle bu aracı düşünenler istediğiniz her türlü paylaşımı yapabilirim yeterki bu araçtan vazgeçmeyin derim ben âcizâne...
    Yâni açıkçası biz bu kadar beklemiyorduk
    HASMER'de işini iyi yapıyor diyebilirim...
    Sorularınızı beklerim...
    Selamette kalıın.

• quote:

Bu aracın liste fiyatı 121.500 (yani AMG olan)
    Bize 126'ya geldi stil paket ve selectıon plus paketle beraber
    AMG yazısı bile 170 tl
    Yeni versiyonu unutmak gerekir,gelmesi bir seneyi bulur
    Bu dediğim paketlerle bu fiyata bu araç gerçekten süper;160 beygir,tam otomatiğide var,manuelde oluyor (direksiyondan vitesle)
    Ön arka camlar,dış ayna ısıtıcılarına varana kadar yok yok,muhteşem diyorum
    Fasıneyşına hiç gözümüz gitmedi bile,onun için onu bilemem ama gökhan kardeşede şunu söylemem gerekir;AMG ve s.plus+stil paketli bir mercedes c180 i 120 bine bırakmazlar kesinlikle ve kesinlikle başka bir modeldden felan bahsediyorsundur umarım...
    Kesinlikle bu aracı düşünenler istediğiniz her türlü paylaşımı yapabilirim yeterki bu araçtan vazgeçmeyin derim ben âcizâne...
    Yâni açıkçası biz bu kadar beklemiyorduk
    HASMER'de işini iyi yapıyor diyebilirim...
    Sorularınızı beklerim...
    Selamette kalıın.

hocam aracınız hayırlı olsun ama fiyat konusunda o kadar emin olmayın.şu an elimde geçen ay bir bayiden aldığım teklif var. amg+selection plus=117500 tl ama meslek indirimi de yaptılar sanırım

• Evet ne yazıkki eminim
    Size bi şekil indirim yaptılarsa bilemem meslek felan...yani keşke yapsınlar herkes binsin ama ama ama...işte öyle
  • Abdullah kardesim öncelikle hayırlı olsun gercekten harika bir otomobil aldınız özellikle comand sistemi harika keyless go ,sesli komut ve serit takip ozelligi ayrı bir keyif.daha bir çok özelliği var arabanızın ve daha kesfedemediginiz bir çok özellik olduguna eminim O yüzden sizewww.mbclubtr.com sitesini takip etmenizi öneririm bu Arada navigasyon ve sesli komutu yüklerden sorun yaşayabiliyor bayiler bu özellikleri kontrol edin sorun varsa bayinizle görüşün derim. Fiyat konusuna gelirsek öncelikle belirteyim suanda bende 2012 model c 180 amg sahibiyim ve aracimi selection plus paketle değiştirme niyetim vardı cok arastirdim o yüzden Mercedes c serisiyle ilgili çok fazla bilgi sahibiyim, bikere sunu net söyleyim amg+selection plus pakete mengerlerde pazarliksiz 121 bin fiyat veriyorlar , stil paket 2 bin tl fiyat farkı koyuyor oda 123 bin eder ki stil paket sadece hasmer de var ve 123 bin fiyat veriyorlar siz nasil 126 bine aldınız anlayamadım ,sıkı bir pazarlığa girdinizde ise selection plus paket 118e stil paketleri ise 120 bine çekiyorlar yeterli alıcı oldugunuza inansınlar ve iyi pazarlık yapin, öte yandan yeni c Mart ayında siparişe açılacak en geç Haziran'da yollarda olur ama sizin arabanızdan güzel olmayacağına eminim çok dolu ve güzel bir araba aldınız güle güle keyifli günlerde kullanin arabanın özellikleri ile ilgili sormak istedikleriniz olursa yardımcı olurum

• Teşekkürler,doyurucu bilgilerine,
    Ama mengerler amg s.plus'ı 121.500 e indirdiler dahada kesilikle indirmediler
    Hasmerler ise (aldığım bayi) 123.500 den aşağıya inmedi,kesinlikle yani
    Artı 500 dosya masrafı,artı kasko 2000,artı 170 tl AMG yazısı
    Tabiiki sizin pazarlıktan ne kast ettiğinizinde önemi var,ama inmeyen bir kimseyede yapacak birşey yoktur
    Ki;hakda veririm zîrâ mercedes oyuncak değil,her hâlukarda satacaklar arabalarını ve satıyorlarda.Yeni kasa çıkacakmış,olsun,hem bir seneye yakın bir zaman var hemde yeni olunca fiyatda ekleyecekler teşekkür ederim
    Birsorum olacak babanın telefonunun rehberini görmüyor neden olabilir?
    Normalde görüyor.Başka telleri
  • Marka modeli nedir telefonun bazı modellerde tam destek sağlamıyor iPhone destegi sınırlı mesela

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.