Şimdi Ara

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ (136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.440
Cevap
28
Favori
401.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: castinyo

güzle güle kullan kardeş iyi seçim

Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mby.yigit

quote:

Orijinalden alıntı: BERSUM

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alwaysfc

quote:

Salı günü aracımı teslim aldım. Bmw ve mercedes arasında gidip gelirken kalite ve konforuna güvendiğim mercedesi aldım. Zaten aşırı bir hız merakım olmadığı için önceliği de kalite ve konfora yönelttim. Teslim aldıktan sonra eco modunda yaklaşık 260 km uzun yol yaptım ve ortalama yakıt tüketimim 6.7 idi. Şehir içinde yaklaşık 4 km lik iş yolunda ise 10.5 litre yakıyor ve zamanla düşeceğini biliyorum. Benim gibi hız ve performans takıntınız yoksa( ki araç motoruna göre gayet seri ve atak) hiç düşünmeden alın diyorum. Parasının hakkını kesinlikle veren bir araç.

Hayırlı olsun donanım ve fiyat bilgisi paylaşabilir mısınız

Potansiyel c alıcısı olarak bekliyirm :)

Fiyat ve donanımı pm olarak attım

neden açıkça yazmıyorsunuzda pm atıyorsunuz ki sonuçta para verip aldınız aman kimseye söyemeyin dedilerse yinenede açıkça paylaşmanızda bir mahsur olmasa gerek

Açıkca yazmamda tabikide engel yok. Arkadaş merak etmiş bilgi verdim. Öyle aman aman çok uygun bir fiyata da almadım...belki sen gidip daha uyguna alabilirsin bile. Fascination donanımlı ekstrası yok 103 bin tl.

araciniz hayirli ugurlu olsun. Fiyat olarak gayet uygun geldi bana. Cunku eylul ayinda 2013 uretim 2012 model ayni araci 101500e almistik. Bence yil sonu indirimlerine gore kiyaslamayin bu tarihte alinabilcek uygun fiyatlardan. Cam filmi kaput filmi gibi uygulamalari mutlaka yaptirin cok faydasini gorursunz heleki yaz aylarinda.

• quote:

Orijinalden alıntı: plumpocket

c180 start 2011 1.8 cgi aracımla hayatımın ilk kazasını bugün yaptım. Kasko ile anlaşmalı özel serviste ön kaput, her iki far, ön tampon değişecek. Üzerine para vererek modifikasyon yapma şansım varmış. Örneğin xenon far takma, amg tampon takma vs. 3-4 bin TL ekstra verebilirim. Siz olsanız ne yapardınız?

kaza yaptım dedim 1 kişi bile geçmiş olsun bile demedi.
  • quote:

quote:

c180 start 2011 1.8 cgi aracımla hayatımın ilk kazasını bugün yaptım. Kasko ile anlaşmalı özel serviste ön kaput, her iki far, ön tampon değişecek. Üzerine para vererek modifikasyon yapma şansım varmış. Örneğin xenon far takma, amg tampon takma vs. 3-4 bin TL ekstra verebilirim. Siz olsanız ne yapardınız?

Geçmiş olsun hocam.

• quote:

quote:

Geçmiş olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihkilic1989

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BERSUM

quote:

quote:

quote:

Salı günü aracımı teslim aldım. Bmw ve mercedes arasında gidip gelirken kalite ve konforuna güvendiğim mercedesi aldım. Zaten aşırı bir hız merakım olmadığı için önceliği de kalite ve konfora yönelttim. Teslim aldıktan sonra eco modunda yaklaşık 260 km uzun yol yaptım ve ortalama yakıt tüketimim 6.7 idi. Şehir içinde yaklaşık 4 km lik iş yolunda ise 10.5 litre yakıyor ve zamanla düşeceğini biliyorum. Benim gibi hız ve performans takıntınız yoksa( ki araç motoruna göre gayet seri ve atak) hiç düşünmeden alın diyorum. Parasının hakkını kesinlikle veren bir araç.

Hayırlı olsun donanım ve fiyat bilgisi paylaşabilir mısınız

Potansiyel c alıcısı olarak bekliyirm :)

Fiyat ve donanımı pm olarak attım

neden açıkça yazmıyorsunuzda pm atıyorsunuz ki sonuçta para verip aldınız aman kimseye söyemeyin dedilerse yinenede açıkça paylaşmanızda bir mahsur olmasa gerek

Açıkca yazmamda tabikide engel yok. Arkadaş merak etmiş bilgi verdim. Öyle aman aman çok uygun bir fiyata da almadım...belki sen gidip daha uyguna alabilirsin bile. Fascination donanımlı ekstrası yok 103 bin tl.

araciniz hayirli ugurlu olsun. Fiyat olarak gayet uygun geldi bana. Cunku eylul ayinda 2013 uretim 2012 model ayni araci 101500e almistik. Bence yil sonu indirimlerine gore kiyaslamayin bu tarihte alinabilcek uygun fiyatlardan. Cam filmi kaput filmi gibi uygulamalari mutlaka yaptirin cok faydasini gorursunz heleki yaz aylarinda.

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Fiyat uygun olmuş demenize sevindim:)) kaput ve yan iki tampon koruma cam filmi ve boya koruma için normalde 4 bin ama 2500 dediler yaptırmadım sanki fazla gibi geldi, düşünüp karar vericem dedim bir ay içinde, hala kararsızım

• 2500 tl soyledignz uygulamalar icin cok yuksek rakam gibi geldi bana. Biz cam filmi 90cm kaput filmi boya koruma koltuk koruma jant koruma gibi bilimum korumalar dahil 750tl ye yaptirdik. Sonax uygulamasiydi. Tanidigmz firma oldugu icin 200tl kadar ekstra indirim yapildi. Ama indirimli haliyle 2500tl cok fazla gibi.

• quote:

quote:

gecmis olsun arkadasim mesajin arada kaynadi sanirim. Zenon far gece suruslerini cok rahatlatiyor. Ozellikle ils sistemiyle gece kullanimi zevkli hale geliyor. Araciniza ekstra bedel odeyerek zenon uygulamasi yaptirmanizi oneririm. Ama biliyorsunz sadece zenon far takmakla uygun far elde edilemiyor. Far yikama sistemi ve otomatik far ayari lazim muayeneden gecmek icin. Araciniza bunlarida takacaklarsa hatta ils de takabilceklerse mutlaka yaptirin.

• quote:

2500 tl soyledignz uygulamalar icin cok yuksek rakam gibi geldi bana. Biz cam filmi 90cm kaput filmi boya koruma koltuk koruma jant koruma gibi bilimum korumalar dahil 750tl ye yaptirdik. Sonax uygulamasiydi. Tanidigmz firma oldugu icin 200tl kadar ekstra indirim yapildi. Ama indirimli haliyle 2500tl cok fazla gibi.

Sıfır araç heyecanı ile yaptıranlar olabilir ama ben hemen okey vermedim. Banada çok yüksek geldi. Sizin verdiğiniz fiyat çok makul. Uygun bir zamanda gidip görüşeyim özelliklede kaput ve her iki yan tampon korumasını istiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

2500 tl soyledignz uygulamalar icin cok yuksek rakam gibi geldi bana. Biz cam filmi 90cm kaput filmi boya koruma koltuk koruma jant koruma gibi bilimum korumalar dahil 750tl ye yaptirdik. Sonax uygulamasiydi. Tanidigmz firma oldugu icin 200tl kadar ekstra indirim yapildi. Ama indirimli haliyle 2500tl cok fazla gibi.

Sıfır araç heyecanı ile yaptıranlar olabilir ama ben hemen okey vermedim. Banada çok yüksek geldi. Sizin verdiğiniz fiyat çok makul. Uygun bir zamanda gidip görüşeyim özelliklede kaput ve her iki yan tampon korumasını istiyorum

kaput koruma filmlerine cok para istiyolar hocam. Sanirim kaputla camurluklara yaptircaksiniz. Camurluklari koruma amacli yaptirilabilir ama meblag fazlalasiyor. Ayrica camurlugn boyali olmasini cogu insan onemsemiyor. Onemli olan kaputun boyasiz kalabilmesi bence.

• teşekkür ederim
  • quote:

quote:

quote:

kaput koruma filmlerine cok para istiyolar hocam. Sanirim kaputla camurluklara yaptircaksiniz. Camurluklari koruma amacli yaptirilabilir ama meblag fazlalasiyor. Ayrica camurlugn boyali olmasini cogu insan onemsemiyor. Onemli olan kaputun boyasiz kalabilmesi bence.

Aynen aceleden yanlış ifade etmişim çamurluk tabiki de:) bir ay kadar bekliycem şimdilik arabanın keyfini çıkarmaya çalışıyorum. Bu arada hold fonksiyonunu devreye sokmakta çok zorlanıyorum bana kullanışlı gelmedi hiç ya da benim bilmediğim yada yanlış yaptığım birşeymi var? Araba tamamen durunca frene basmaya devam ediyorum ama olmuyor hiç tek bir sefer yapabildim ondada yine aynı şekilde durduktan sonra frenden çekecekmiş gibi yapıp tekrar hızlıca bastım devreye girdi ama sonraki denemelerde yine yapamadım. Ayrıca start stop içinde eve gelip aracı park ediyorum demeye kalmadan stop ediyor sonra anahtarı almak için tekrar N R ( bu arada yine çalıştı:)) P sonra arabayı stop et. Alışamadım bu ikisine sürekli kapalı tutmak belkide daha mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mby.yigit -- 10 Haziran 2013; 13:59:47 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen aceleden yanlış ifade etmişim çamurluk tabiki de:) bir ay kadar bekliycem şimdilik arabanın keyfini çıkarmaya çalışıyorum. Bu arada hold fonksiyonunu devreye sokmakta çok zorlanıyorum bana kullanışlı gelmedi hiç ya da benim bilmediğim yada yanlış yaptığım birşeymi var? Araba tamamen durunca frene basmaya devam ediyorum ama olmuyor hiç tek bir sefer yapabildim ondada yine aynı şekilde durduktan sonra frenden çekecekmiş gibi yapıp tekrar hızlıca bastım devreye girdi ama sonraki denemelerde yine yapamadım. Ayrıca start stop içinde eve gelip aracı park ediyorum demeye kalmadan stop ediyor sonra anahtarı almak için tekrar N R ( bu arada yine çalıştı:)) P sonra arabayı stop et. Alışamadım bu ikisine sürekli kapalı tutmak belkide daha mantıklı

Araç tam olarak duruktan sonra fren pedalına biraz daha fazla basarsanız hemen devreye girecektir. Herhangi bir zorluğu yok aslında. Püf noktası araç tamamen durduktan sonra fren pedalına biraz daha basmak.

kolay gelsin.

• Arkadaşlar öncelikler merhaba...
    Mercedes c180 ile Bmw 3.16i arasında gidip geliyorum ...
    Mercedes c180 1.6 motorun performansı hakkında bilgilendirirseniz sevinirim
    Ve siz olsanız hangi aracı tercih edersiniz...
    İyi günler...
  • berkançukur kullanıcısına yanıt
    ben Mercedes tercih ederdim BMW kasa olarak çok hoş özellikle kokpit hele ki vites kolu dizaynı ancak yine de tercihim Mercedes olurdu performans ise C180 2011 model ile 221 i gördüm o duygu başka birşey yeni alacaksanız özellikle turbo beslemeli motorun kompresore göre çok daha verimli gaz tepkimesi daha ileriye görütdüklerini biliyrum 7G tronic vites ise tartışılmaz diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.OK

ben Mercedes tercih ederdim BMW kasa olarak çok hoş özellikle kokpit hele ki vites kolu dizaynı ancak yine de tercihim Mercedes olurdu performans ise C180 2011 model ile 221 i gördüm o duygu başka birşey yeni alacaksanız özellikle turbo beslemeli motorun kompresore göre çok daha verimli gaz tepkimesi daha ileriye görütdüklerini biliyrum 7G tronic vites ise tartışılmaz diyorum

Merhabalar

BMW 3.20ED 1.6 motora sahip
    0-100 = 7,5sn
    yakıtı da oldukça az

C180 bu şanzıman ve motor ile sizi üzebilir, biraz yığılma olduğu gibi şanzıman biraz yavaş ve yakıtı oldukça yüksek ( karşılaştırmalar F30 kasaya göredir.)
    Yani BMW çok kaçıp az yakıyor
    ayrıca C serisi 2014'de yenilenecek

• quote:

quote:

Merhabalar

0-100 = 7,5sn
    yakıtı da oldukça az

C180 bu şanzıman ve motor ile sizi üzebilir, biraz yığılma olduğu gibi şanzıman biraz yavaş ve yakıtı oldukça yüksek ( karşılaştırmalar F30 kasaya göredir.)

fakat üstte 3.16 ile c180 karşılaştırılmış 3.20ED değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ..Unknown..

quote:

quote:

Merhabalar

0-100 = 7,5sn
    yakıtı da oldukça az

Yakit, persormans, şanziman olarak O da üstün testlere bakabilirsiniz

Yeni c serisinin atak yapmasını bekliyirm zira en cok sattıkları model ve kullanılan tek. Bayağı eskidi

Söyle 170-180hp
    7-8 sn 0-100 degeri ve daha iyi yakıt performansı ile gelir ins.
    C serisine gecmek istiyorum fakat suan f30'dan geride

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ..Unknown..

quote:

quote:

Merhabalar

0-100 = 7,5sn
    yakıtı da oldukça az

Yakit, persormans, şanziman olarak O da üstün testlere bakabilirsiniz

Yeni c serisinin atak yapmasını bekliyirm zira en cok sattıkları model ve kullanılan tek. Bayağı eskidi

Söyle 170-180hp
    7-8 sn 0-100 degeri ve daha iyi yakıt performansı ile gelir ins.
    C serisine gecmek istiyorum fakat suan f30'dan geride

Dediğiniz gibi 3.16 1.6 cgi'den üstün olabilir(ki ben aynı görüşte değilim) ama 1.8 cgi'den üstün olduğunu sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fhistle-X -- 12 Haziran 2013; 12:26:47 >

• Koyu bir BMW hayranı olmamam rağmen dün gittim C180 aldım...bunu nasıl ve neden yaptığımı hemen belirteyim....Aslında aklımın ucundan bile geçmiyordu mercedes almak. Sadece yolda gördüğüm zaman gerçekten yakışıklı araba diyordum...Ama hep bmw bakıyordum....En sonunda almaya niyetlendim ve başladım bmw aramaya 2011 model 316i bakıyodum ama performansını bildiğim için vazgeçtim...Sonra 2009 model 320 bakmaya başladım.Bir iki tane buldum ve görmeye gittim..Ya Allah sizi inandırsın benim 1994 model 3 kasa vardı onun içi bile daha güzel.Bukadarmı kalas bi tasarım olur..Bir direksiyon var benim oğlanın akülü arabasının direksiyonu daha güzel.Bi türlü beğenemedim. O parayı veripte böyle bi iç dizayna tahammül edemiyceğimi anladım..Çok samimi bi dostum var galarici ona uğradım bi baktım kapının önünde bi c180. Aldım anahtarı içine bindim çalıştırdım bi tur attım ve arabayı aldım :) Hala bmw leri gördümmü bakıyorum ama inanın mercedes C180 le 3 serisini kıyaslamamak lazım... (en son kasa 3 serisi hariç :) )

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.