Şimdi Ara

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.441
Cevap
28
Favori
400.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mercedes c180 amg 1.6 cgi 7 ileri için 101.000 tl fiyat aldım

Kafanda bu araba varsa kaçırma derim.

Ekim'de 107 bindi. Şimdi 103 bine indi. 101 bin süper fiyat. Hangi il hangi bayii acaba?
  • http://www.mercedes-benz.com.tr/content/turkey/mpc/mpc_turkey_website/tr/home_mpc/passengercars/home/aftersales/services_and_workshop/service_contract/bakim_paketleri_yeni/C_-_Serisi.html

merhaba arkadaşlar , herkese iyi forumlar .. her ne kadar resmi site olsa da linkteki bakım fiyatları gerçek midir ? .. tamam mercedes alan belli bir miktarı gözden çıkaracak ama bu fiyatlar abartılmış değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNNİ

http://www.mercedes-benz.com.tr/content/turkey/mpc/mpc_turkey_website/tr/home_mpc/passengercars/home/aftersales/services_and_workshop/service_contract/bakim_paketleri_yeni/C_-_Serisi.html

merhaba arkadaşlar , herkese iyi forumlar .. her ne kadar resmi site olsa da linkteki bakım fiyatları gerçek midir ? .. tamam mercedes alan belli bir miktarı gözden çıkaracak ama bu fiyatlar abartılmış değil mi ?

Bunlar paket fiyatı, mesela senede 15 bin km yapıyorsan 4 senelik 60 bin km paketini alıyorsun 1725 euro. 4 sene 60 bin km boyuncaki tüm bakımlar dahil olur bu fiyata.
  • hımm teşekkürler . baya bi normale dönmüş oldu o zaman . ilk gördüğümde dedim tamam mercedes ama bu kadar da olmaz ki , bmw ve audiyle kıyaslayınca da çok saçma gelmişti . peki ben diyelim senede 35-40 bin km yapıyorum . ona göre daha yüksek km li paketler var mıdır yoksa yine 4 yıl 120000 paketini erkenden bitirmiş olup yeni bir bakım paketimi satın almak gerekecek ya da hiç paket yapmayıp 15000 de bir servise gidip ne çıkarsa mı diyeceğiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNNİ -- 26 Aralık 2012; 14:17:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antares1975

Ben dün mercedes kartımı aldım. Maximiles select kredi kartında olan tüm özellikler var. İlaveten İş Bankası anlaşması petrol ofislerindeki öde geç noktalarında %5 indirim var. Öde-geç'de araçtan inmeden sadece kartı pompacıya vererek yakıt alabiliyorsunuz. Örneğin 100tl'lik yakıt aldınız. 5 tl kredi kartı extrenşize iade oluyor ve bununla ilgili bir sms alıyorsunuz. yıl içinde toplam 2100tl'den fazla iade olmuyor.

Peki bu kartı aldıktan sonra Mercedes-Benz Magazine dergisinin ücretsiz aboneliği nasıl gerçekleştiriliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeliefe

quote:

Ekim'de 107 bindi. Şimdi 103 bine indi. 101 bin süper fiyat. Hangi il hangi bayii acaba?

316'nın bu fiyat karşısında hiç şansı yok.

Kaçırmamak lazım
  • c180 coupe amg için son dönem fiyat alan oldu mu ?

118 fiyat aldım son nasıl fiyat ?
  • Yeniyıl başlasa da önümüzü görsek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: visualize

c180 coupe amg için son dönem fiyat alan oldu mu ?

118.000 ama ağustos.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

Orijinalden alıntı: visualize

c180 coupe amg için son dönem fiyat alan oldu mu ?

118.000 ama ağustos.

Eylülde ben de tam bu fiyatı aldım şimdi yıl sonu diyerekten tekrar aklıma girdi araç ama aynı fiyatı aldım ...
    115 sınırında amg paketli bulabilirsem alma niyetindeyim aslında ...
  • quote:

quote:

101.000 e amg mi fascination mu veriyorlar?
    Cam tavan var mi yoksa sunroof mu var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C180 Aralık 2012 fiyatları giriş seviyesi 87.000 TL
    Avangarte+Stil 92.000 TL
    Fasc. 97.000 TL
    AMG 103.000 TL

Bunlar benim aldığım fiyatlar. Muhtemelen araçlar kalmamıştır ve çarşamba günü bu fiyatları vermezler...
  • bana ilk mercedes aldığımdan beri 3 ayda 1 dergi geliyor. kart aldıktan sonra da devam edecek sanırım. ocak ayında gelmez ise müşteri hizmetlerine sormayı düşünüyorum.
  • quote:

C180 Aralık 2012 fiyatları giriş seviyesi 87.000 TL
    Avangarte+Stil 92.000 TL
    Fasc. 97.000 TL
    AMG 103.000 TL

Bunlar benim aldığım fiyatlar. Muhtemelen araçlar kalmamıştır ve çarşamba günü bu fiyatları vermezler...

Hangi bayiiden alınan fiyatlar bunlar ben onlara c coupe sorayım bakalım ne diyecekler cünkü benim aldıgım sedan fiyatından 4 lira asagı fiyat aldıgınıza göre iskonto uygulayan bir bayii
  • quote:

C180 Aralık 2012 fiyatları giriş seviyesi 87.000 TL
    Avangarte+Stil 92.000 TL
    Fasc. 97.000 TL
    AMG 103.000 TL

97 ye 1.6 CGİ fascination verselerdi eylul basinda ben bmw 116i yerine fascination u almistim valla..
    Cok iyi fiyatmis.. Bu arada sunroof mu var yoksa cam tavan mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırmızı Amg paket koltuk ısıtma C coupe.
    119 bin TL kadar bıraktılar Kırmızı+Amg paket+koltuk ısıtma
  • Aracımız dün geldi.Çarşamba günü plaka işlemlerine başlayacağım.Araçla ilgili paylaşımlarımı ileriki günlerde yapmak üzere herkese mutlu yıllar dilerim.

• güle güle kullan. memnun kalırsın umarım..
  • Çok teşekkürler

• Benim yazdığım fiyatlar Has Otomotiv Maslak'tan alınmıştı.

Cam tavan ve sunroof içermeyen fiyatlardı.

Ancak bu tarih itibari ile fiyatlar ne oldu bilemem!
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.