Şimdi Ara

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.441
Cevap
28
Favori
401.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: imagoodman

quote:

Orijinalden alıntı: brokeryt

quote:

quote:

arkadaşlar hala bu 7 vites turboların ne zaman geliceği belli değil mi?
    haberi olan var mı

Temmuz

ben kırmızı bir araç beliyorum 15 haziranda gelicekmiş mengerler e onu almayı düşünüyorum ama bir ay daha bekleyip 7 viteslilerden mi almak daha mantıklı olur acaba?

Fiyatınız iyise ve araç geliyorsa bence gerek yok.
    Neden derseniz?
    Kırmızı araç siparişle geliyor.en az iki ay beklemeniz lazım.
    kaldi ki gelen araçları fiyatları simdikilerle aynı olmayacak 4-5 bin Tl yukarıda olacak.
    Yani siz 7 ileri bir C aldığınızda yaz bitmiş ve 5 bin fazla vermiş olacaksınız.
    Değip değmeyecegine siz karar verin.

gelen araçta 508 denilen bir donanım var buda navigason ön hazırlıgıymış ayrıca koltuk ısıtma paketi var araçta 111.500 lira fiyata düştüler. ama opak beyazlarda bir indirim söz konusu oluyor onlarıda 107.500 e falan düşücekler sanırım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

haberi olan var mı

Temmuz

ben kırmızı bir araç beliyorum 15 haziranda gelicekmiş mengerler e onu almayı düşünüyorum ama bir ay daha bekleyip 7 viteslilerden mi almak daha mantıklı olur acaba?

Neden derseniz?
    kaldi ki gelen araçları fiyatları simdikilerle aynı olmayacak 4-5 bin Tl yukarıda olacak.
    Yani siz 7 ileri bir C aldığınızda yaz bitmiş ve 5 bin fazla vermiş olacaksınız.

gelen araçta 508 denilen bir donanım var buda navigason ön hazırlıgıymış ayrıca koltuk ısıtma paketi var araçta 111.500 lira fiyata düştüler. ama opak beyazlarda bir indirim söz konusu oluyor onlarıda 107.500 e falan düşücekler sanırım.

Araç AMG paket mı?
    Eger oyleyse Opsiyonlarinizla beraber fiyatiniz çok iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

haberi olan var mı

Temmuz

Neden derseniz?

Araç AMG paket mı?
    Eger oyleyse Opsiyonlarinizla beraber fiyatiniz çok iyi.

evet araç amg paket cam tavan beyazı euro olatak ithal etmişler 47.000 euro ya düşücekler oda 108.000 yapıyor şu kurdan fakat kırmızı yeni geldiği için tl olarak ithal edilmiş kırmızı araç ve oda donanımlarla birlikte 111.500 diyor bu arada beyaz olanda da 508 navigasyon hazırlıgı var yani bana koltuk ısıtma 3.500 e gelmiş oluyor. evet fiyat çok iyi bencede ama yinede aklım 7 vites ve turbo motorda kalıcak gibi o yüzden kararsız kaldım

• Eğer zaman sıkıntınız yoksa bekleyebilirsiniz ama dediğim gibi yaz sonunu bulur.

• quote:

Eğer zaman sıkıntınız yoksa bekleyebilirsiniz ama dediğim gibi yaz sonunu bulur.

yani aslında var :)
    öyle bir durumki kısaca şöyle anlatiym , 7 vitesli için yaz sonunu beklerim onu almaya kalktıgım anda da şöyle bi sorun olucak 3 ay daha beklesem 2013 alırım dicem :) 2013 ü beklesem yeni kasaya 1 sene kaldı onu bekle yorumları da olucak böyle karmaşık bir durum :)
  • quote:

quote:

Eğer zaman sıkıntınız yoksa bekleyebilirsiniz ama dediğim gibi yaz sonunu bulur.

yani aslında var :)
    öyle bir durumki kısaca şöyle anlatiym , 7 vitesli için yaz sonunu beklerim onu almaya kalktıgım anda da şöyle bi sorun olucak 3 ay daha beklesem 2013 alırım dicem :) 2013 ü beklesem yeni kasaya 1 sene kaldı onu bekle yorumları da olucak böyle karmaşık bir durum :)

Allah kolaylık versin ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmeta60

Bugun Florya Gulsoydan bir arkadasim icin Beyaz C180 Fascination icin anahtar teslim 102.750 tl fiyat aldim.

nasıl olur.liste fiyatı 117bin görünüyor. yüzde ondan fazla indirim mi oluyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1drader

quote:

Bugun Florya Gulsoydan bir arkadasim icin Beyaz C180 Fascination icin anahtar teslim 102.750 tl fiyat aldim.

Evet Avcilar Has oto 104.500tl fiyat verdi,Florya Gulsoy 102.750 tl fiyat verdi,ikiside beyaz renk.

• Merhaba arkadaslar,mesajlarinizi okuyumca bu ne dedim :) liste fiyatlatinin cok altinda...ben cc almayi dusunuyodum..ama arac yok...agustosta gelecek diyolar en erken...bence mercedes bu kadar indirimi 7 gtronicler geliyor diye yapiyor...su an 7 gtornic on siparis olarak veriliyomu acaba? Fiyati 110 bini gecmez ise amg paket alabilirim...cunku sehir ici yakit tuketimi cc de 8.9,mercedeste 7.7... Bide mercedesin ikinci eli daha kuvvetlidir...zaten araci 1-2 yilda bir degistiriyom...ibre mercedese kaymaya basladi simdi...bir tek c serisin spor koltuklari rahatsiz,ve diz mesafesi dar...geri kalan her yonde cc den iyi bence...hele yakit degerleri bence muhtesem...

• Kendi fikrimce konusuyorum...mercedes c 1.6 turbo alanlar (7 gtronic) yeni kasa ciktiginda zarar pek etmezler...cunku yeni cikacak kasada da ayni motor sanziman kombinasyonu olacak bence.. Bmw de ayni seyi yapti cunku..2.0 dizellerde...(motor uretimleride kasa degisimleri kadar zaman aliyor cunku)bmw nin avantaji otvnin artmasi oldu..yeni kasalara yansidi..eski kasalar ucuza alindi ayni motorla...tabi dezavantaj olarakda e90 nin konforu cok kotuydu...yeni kasanin konforu ve diz mesafesi yeterli..mercedeste diz mesafesini uzatacak,konfor adina pek bisey yansiyacagini zannetmiyorum...tabi kasa daha albenilimi durur,yoksa eskiyimi aratir orasi muamma...bu benim gorusum yada tahminim diyeyim...

• arkadaşlar c serisi niyetim olduğundan yaklaşık 1 aydır forumları takip ediyorum. biraz muhafazakar olduğum için elegance düşünüyorum. malum yıldız kaputun üstünde:) fakat bazı sitelerde 1000km 2000km gibi araçlar var. bunlar paralel ithalatmı. tam anlayamadım araçların koltuk poşetleri duruyor hala. birde elegance için fiyat alan oldumu. indirim oranları nasıldır. Fascination icin yüzde ondan fazla indirim yapılmış. her model için bu oranda indirim oluyormu. hazır hanım tamam demişken alayım bir an önce diyorum. lütfen bu konudaki acemiliğimi hoş görün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahir3463

Merhaba arkadaslar,mesajlarinizi okuyumca bu ne dedim :) liste fiyatlatinin cok altinda...ben cc almayi dusunuyodum..ama arac yok...agustosta gelecek diyolar en erken...bence mercedes bu kadar indirimi 7 gtronicler geliyor diye yapiyor...su an 7 gtornic on siparis olarak veriliyomu acaba? Fiyati 110 bini gecmez ise amg paket alabilirim...cunku sehir ici yakit tuketimi cc de 8.9,mercedeste 7.7... Bide mercedesin ikinci eli daha kuvvetlidir...zaten araci 1-2 yilda bir degistiriyom...ibre mercedese kaymaya basladi simdi...bir tek c serisin spor koltuklari rahatsiz,ve diz mesafesi dar...geri kalan her yonde cc den iyi bence...hele yakit degerleri bence muhtesem...

ben de bu yüzden 7 gtronic olanı beklicem heralde ama korkuyorum mercedes bayisinin önünden geçmeye çünkü fiyatlar çok iyi gözümü karartımp 5 viteslilerden almamak için zor duruyorum :)

• Hocam bence 5 vites alma..hem cok yakacak,hemde yeni motor geldiginde zarar edicen... Bu yaz binemicez arabaya:) eylulu beklicez mecbur :)

• quote:

Hocam bence 5 vites alma..hem cok yakacak,hemde yeni motor geldiginde zarar edicen... Bu yaz binemicez arabaya:) eylulu beklicez mecbur :)

sen ne renk düşünüyosun arkadaşım :)
  • quote:

Merhaba arkadaslar,mesajlarinizi okuyumca bu ne dedim :) liste fiyatlatinin cok altinda...ben cc almayi dusunuyodum..ama arac yok...agustosta gelecek diyolar en erken...bence mercedes bu kadar indirimi 7 gtronicler geliyor diye yapiyor...su an 7 gtornic on siparis olarak veriliyomu acaba? Fiyati 110 bini gecmez ise amg paket alabilirim...cunku sehir ici yakit tuketimi cc de 8.9,mercedeste 7.7... Bide mercedesin ikinci eli daha kuvvetlidir...zaten araci 1-2 yilda bir degistiriyom...ibre mercedese kaymaya basladi simdi...bir tek c serisin spor koltuklari rahatsiz,ve diz mesafesi dar...geri kalan her yonde cc den iyi bence...hele yakit degerleri bence muhtesem...

Merhaba, cc'nin yakit tuketim degeri ne kadar dogru bilmiyorum ama ozellikle istanbuldaysaniz sehir ici 7.7lt pek mumkun degil. Anadolu avrupa yakasi gidip geliyorum, sabahlati ortalama 9-10tl aksamlari ise donusum genelde 12-13lt'yi buluyor. Haftasonlari ile birlikte ortalamam 11tl suan. Aracim 15.000km 1.8motor. Arac bencede cc ile mukayese edilemez ama yakitin uzerinde cok durdugunuz icin uyarmak istedim.

• quote:

quote:

quote:

Evet Avcilar Has oto 104.500tl fiyat verdi,Florya Gulsoy 102.750 tl fiyat verdi,ikiside beyaz renk.

merhaba,
    bu fiyatlarla finans kampanyasından da yararlanılabiliyor mu peki?
  • quote:

@ mahir3463;
    C180k araçlarda ortalama 10-11 lt altına düşmüyor,hele istanbul trafiğini de koyarsak ortalama 12-13 lt oluyor.Her söylenene,her duyduğunuza inanmayın.Aracı kullanan ve objektif olarak tüketim değerlerini paylaşanlar bu konuyu iyi bilir,ötesi sadece hayal olur zaten.Mercedesler öncelikle konfor ve güvenlik aracıdır,ekonomi yapılması için tasarlanmaz,ekonomi daima ikinci plandadır.

• bence biraz daha beklemenizde fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: corail

quote:

quote:

quote:

merhaba,
    bu fiyatlarla finans kampanyasından da yararlanılabiliyor mu peki?

Evet yararlaniliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DATRONX

quote:

@ mahir3463;
    C180k araçlarda ortalama 10-11 lt altına düşmüyor,hele istanbul trafiğini de koyarsak ortalama 12-13 lt oluyor.Her söylenene,her duyduğunuza inanmayın.Aracı kullanan ve objektif olarak tüketim değerlerini paylaşanlar bu konuyu iyi bilir,ötesi sadece hayal olur zaten.Mercedesler öncelikle konfor ve güvenlik aracıdır,ekonomi yapılması için tasarlanmaz,ekonomi daima ikinci plandadır.

Ekonomi tabikide ikinci planda,bi kere arac benzinli,ikincisi mercedes,ekonomi yapilacak tek olayi otvsinin dusuk olmasi...ama soyke bi gercekte var,bu yeni motor eski motora oranla ortalama 2 litre daha az yakacak (ayni kullanimda) performansida daha iyi olacak... bu anlamda goruslerimi belirttim..

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.