Şimdi Ara

Trafik Sigortası , Kasko , Plaka v.s |Soru,Sorun ve Görüşleriniz| (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.468
Cevap
97
Favori
374.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Park yasak alanda herkesin park yaptığı bir yer ticari araç aracıma çarptı tutanak tuttuk resimleri aldık bana kusur verilir mi verilirse ne kadar olur sizce ?

Kusur hakkında yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Kaza Videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 20 Nisan 2016; 14:12:14 >
  • emrcnd E kullanıcısına yanıt
    Diger arac size vursa da, park yasagi olan yerde park etmissiniz.
    %50 / %50 kusur uygularlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Diger arac size vursa da, park yasagi olan yerde park etmissiniz.
    %50 / %50 kusur uygularlar.

Anladım.

Karşı tarafta ciddi bir şey yok suçu kabullendiler bile sigortaya başvuracaklarını sanmam sizce kendim mi yaptırmalıyım yoksa sigortaya mı başvurmalıyım tavsiyeniz nedir.

Oldu ki karşı taraf sigortaya başvurdu ben başvurmadım karşı taraf aracını yaptırdığında %50 benim sigortam öderse Tramer benim aracıma mı yazılacak yine sorgulamada.

Şimdiden teşekkürler.
  • emrcnd E kullanıcısına yanıt
    Ben sizin yerinizde olsam kendi masrafimi kendim karsilarim.
    Karsi tarafta kendi hasarini kendi karsilasin.
    Kaskonuzda hasarsizliginiz etkilenebilir.
    Sizin trafik sigortanizdan dosya acilirsa kademeniz degisebilir.
    Hasar rakami ne kadar bilemiyorum ama sonucta park yapilmamasi gereken bir yerde park halindesiniz.
    Karayollari kanununa gore sizde de kusur var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zorunlu trafik sigortası teklifi almak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasko artı sigorta teklifi olanlar pm atsın
  • 2011 model punto evo aldım,

bir yerden teklif aldım en düşük axa 1084tl çıktı

teklif verebilecek olan var mı?
  • Merhaba arkadaşlar;
    Tarafımdan alacağınız referans numarasıyla generali sigortaya trafik sigortası yaptırırsanız 70 tl altlimitsiz hepsiburada çeki kazanabilirsiniz.Firma şu anda piyasanın en uygun fiyatını vermekte iddialıdır.Ben diğer firmalardan 800-1200 arası teklifler aldım ama burası 710 tl'ye yaptı ve referansıma ve bana 70 tl çek verdi.
    kasko için de 1390(anadolu) ve 1200(axa) teklif vermişti , generali 780'e 9 taksit yaptı ve 50 tl hepsiburada çeki verdi.Referansımla kasko da yaptırabilirsiniz.0850 555 55 55
    Hediye çeklerini kullanmam derseniz 50 tlye çek satışta rahatlıkla satabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: philosopherx

Merhaba arkadaşlar;
    Tarafımdan alacağınız referans numarasıyla generali sigortaya trafik sigortası yaptırırsanız 70 tl altlimitsiz hepsiburada çeki kazanabilirsiniz.Firma şu anda piyasanın en uygun fiyatını vermekte iddialıdır.Ben diğer firmalardan 800-1200 arası teklifler aldım ama burası 710 tl'ye yaptı ve referansıma ve bana 70 tl çek verdi.
    kasko için de 1390(anadolu) ve 1200(axa) teklif vermişti , generali 780'e 9 taksit yaptı ve 50 tl hepsiburada çeki verdi.Referansımla kasko da yaptırabilirsiniz.0850 555 55 55
    Hediye çeklerini kullanmam derseniz 50 tlye çek satışta rahatlıkla satabilirsiniz.

Hocam fiyatlar kişinin yaşına ve geçmiş durumuna göre değişiklik gösterebilir.Onun için size uygun veren generalli başka birine çok yüksek fiyat verebilir. Trafik Sigortası veya Kasko yaptırmak isteyen arkadaşlar bilgilerini özelden yazarlarsa 12 firmadan fiyat çalışmasını yapıp en uygunu fiyatı verebilirim.
    Ayrıca Bursa'da bizzat ofisimizi ziyaret eden forumdaki arkadaşlarımıza güzel birde çay söyleyebilirim.

• yeni aldıgım araç için trafik sigortası teklifi almak istiyorum
  • 418i gran coupe 2015 araç aldım çarşamba teslim edilecek..tc no istemeden teklif verebilecek var mıdır? Araç 1976 doğumlu yönetici 1995 den beri ehliyeti olan istanbulda yasayan eşim üzerine oluyor.ilgilenenler cevaplarsa sevinirim.tesekurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viopcu

418i gran coupe 2015 araç aldım çarşamba teslim edilecek..tc no istemeden teklif verebilecek var mıdır? Araç 1976 doğumlu yönetici 1995 den beri ehliyeti olan istanbulda yasayan eşim üzerine oluyor.ilgilenenler cevaplarsa sevinirim.tesekurler

T.C. kimlik numarası olmadan kimse fiyat veremez.

Veren bu işi bilmiyordur.Araç sigorta ve kaskoları şahıslara göre çıkmaktadır.
  • Arkadaşlar trafik sigortasında karşı tarafa verilen zararlar olay ve araç başına hangi limitlerde karşılanıyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

Arkadaşlar trafik sigortasında karşı tarafa verilen zararlar olay ve araç başına hangi limitlerde karşılanıyor?

Karşı araca verdiğiniz hasar 29.000 liraya kadar karşılanır.

Üstünü kaskonuzun içerisinde olan ihtiyari mali mesuliyet karşılar.

Kaskonuz yoksa siz cebinizden ödersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacewolf

quote:

Arkadaşlar trafik sigortasında karşı tarafa verilen zararlar olay ve araç başına hangi limitlerde karşılanıyor?

Tüm trafik sigortalarında bu limitler aynı mıdır?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: spacewolf

quote:

Tüm trafik sigortalarında bu limitler aynı mıdır?

Evet aynıdır.

Maddi hasar başına 58.000 ( diyelim ağaca hasar verildi ) karşılanır.

• Generali'den 861,00 TL zorunlu trafik sigortası 4 taksit, 350,00 TL'ye de mini kasko ekstra aldım 9 taksit.

Bakalım nasıldır Generali...
  • Koru sigortadan asla kasko yaptirmayin. Mağdur etmede üzerlerine yok. Perişan olursunuz zebil olursunuz.ne telefonlariniza dönüş yapıyorlar ne arayip ne soruyorlar.mağdur olursunuz.basima gelenleri koru sigorta nasil başlığında anlattim.merak eden arkadaşlar ordan bakabilir

• Arkadaşlar teklifi kşm veriyor. Bende trafik sigortası için teklif almak istiyorum

• sompojapan nasıl bir bilginiz var mı? axa benim araca 462 tl. fiyat çıkardı, sompojapan ise 391 tl. arada baya fark var.
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.