Şimdi Ara

Trafik Sigortası , Kasko , Plaka v.s |Soru,Sorun ve Görüşleriniz| (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.468
Cevap
97
Favori
374.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arama kısmı çalışmıyor, cevabı biryerlerde vardır mutlaka...
    kamyonet aracım cardı. hususi-kamyonet. kangoo
    aracımı sattım ve otomobil aldım.
    kamyonet te bulunan kaskonun %30 hasarsızlık indirimi, otomobil e aktarılabilir mi?
    sigortacım aktarılmaz diyor.
    bilgilerinizi paylaşmanızı rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iNsTiGaToR

Merhaba,
    kamyonet te bulunan kaskonun %30 hasarsızlık indirimi, otomobil e aktarılabilir mi?

Merhaba ,

Kamyonet sınıfından binek oto sınıfına aktarma yapılamamaktadır.Binek oto sınıfından da kamyonet sınıfına aktarma yapılamaz

Sigortacınıza güvenmiyorsanız değiştirmenizi öneririm

• arkadaşlar corsa 2010 aracım var arabayı biradere vereceğim bende 0 araç alıyorum golf 7 haziranda gelecek..şimdi arabanın sigorta kaskosu 13 nisanda bitiyor..3 yıldırda hasarsızlık ındırımım var..biradere aktarsak onun sigorta ne olur ilk araba ama ehliyeti bayadır var...birde nisanda ona devretsem haziranda yenı alacagım arabaya bu haklarım devrolurmu...aracın mulkıyetı bende kalsa yenı, eski 2 arabada kasko sigorta işlemleri nasıl olur, nasıl çözeriz yardımcı olun ...
  • reko kullanıcısına yanıt
    Kardesine noter satisi ile araci verdiginizde, hasarsizligi ona aktaramazsiniz.
    Kardesinizin adina yeni police yapilacak.
    Kendinize aldiginiz Golf'e , ister eski aracin kasko policesine arac degisikligi yaptirirsiniz, isterseniz yeni bir police yaptirip hasarsizliklari aktarabilirsiniz.
    Yardimci olmami isterseniz ozel mesaj atabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sigortam 22 gün sonra doluyor fiyat alabilirmiyim ? teşekkürler
  • DefenSe kullanıcısına yanıt
    Bilgileri ve teklif aldığınız şirket isimlerini özel mesaj ile iletebilirseniz yardımcı olurum.
  • hocam aklıma takılan birkaç hususu sormak istiyorum
    1- 5 tane kaza kaydı geliyor; fakat bunlardan 4ünde çarpma yazıyor , tutar yazmıyor (bu sadece bizim sigortamızdan karşılanan tutarlar için mi yazıyor?)
    2- 8400 tl lik tek hasar kaydını biraz araştırmak istedim,
    cumartesi günü mazda servisinin o tarafta işim vardı hemen servise de uğradım, şaseden aracın servis kaydına baktırdım, geçmişte hiç servise girmemiş görünüyor, sadece benim serviste yaptırdığım işlem görünüyor, bu araç yeni alındığında hiç mi servise gitmedi? enteresan geldi

geçenlerde de tramerden mesaj geldi, PARCA BOŞLUK S BOŞLUK ŞASENO BOŞLUK KAZA TARİHİ girildiğinde hangi parçanın değiştiğine dair maesaj gelecek diye
    sorguladım, kayıtlı expertiz raporu bulunamadı dedi
    bu kadarlık bir kaz kaydı tarmer sorgulamasına girdiği halde neden rapor gelmiyor? kayıt tramere girdiyse serviste de yapılmadıysa dışarda yapılmıştır, bunun da değişen parça kaydına göre gelmesi gerekmez mi? bu durum biraz kafamı karıştırdı

3- muayene kaydı gelmiyor aracın, sebebi nedir?
    teşekkürler

• Yenilenen internet sitemiz kullanıcı dostu arayüzü ile daha hızlı teklif alma imkanı. Sigortaya ödediğiniz ücretin karşılığında hangi şirket olursa olsun sonuçta 10 sayfa kağıt alıyorsunuz. Ama asıl satın alınanın hizmet olduğunu hasar sonrası anlıyorsunuz. Malum internette dolaşan şikayet konuları ödeme yapmayan şirketler ve mağdur vatandaşlar ile dolu. Bu nedenle ne satın aldığınız sadece kağıttan ibaret kalmasın. Kazasız Mutlu günler dilerim. www.yysigorta.com

• Merhaba arkadaşlar,

16 plaka için trafik sigortasını en uygun nerede yaptırabilirim? Önerileriniz olabilir mi?
  • Yakın zamanda kasko yaptırmak isteyen değerli arkadaşların dikkatine.

Ray sigortadan yeni aldığım maile dayanarak söylüyorum artık meslek indirimleri meslek sahibinin eşi , çocukları , annesi ve babasını da kapsayacak şekilde genişletilmiştir.

Kısacası siz araç aldınız ve kasko yaptırmak istiyorsunuz.Meslek indiriminiz olmasa bile ailenizin sahip olduğu meslek sayesinde indirim alabileceksiniz.

Lütfen bunu ihmal etmeyin fazladan prim ödemesi yapmak zorunda kalmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 2 Nisan 2015; 10:24:57 >
  • opel vectra 2004 1.6 comfort uşak merkez 2.kasko olacak geçen sene indirim olmamıştı,
    bu sene hasarsızlık indirimi olacak.

bir fiyat alabilir miyim rica etsem full kasko için.
  • Trafik sgortam doluyor
    teklif konusunda yardımcı olabilirmısınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mnr980

Nedim SERT
    Telefon : 0212 497 00 80 / 0532 626 86 50
    Ararsan yardımcı olmak isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

Trafik sgortam doluyor

Policeniz hayırlı olsun teşekkür ederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAG

opel vectra 2004 1.6 comfort uşak merkez 2.kasko olacak geçen sene indirim olmamıştı,
    bu sene hasarsızlık indirimi olacak.

bir fiyat alabilir miyim rica etsem full kasko için.

Merhaba
    sitemizden form doldurabilirseniz fiyat verelim.selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: iNsTiGaToR

Merhaba,

Kaskosu aktarılır trafik sigortasi aktarilmaz kamyonetten otomobile

• quote:

Orijinalden alıntı: alional

quote:

Trafik sgortam doluyor

hayırlı olana ne hocam
    daha polıçem yapılmadı
    çalışıp dönecektınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alional

quote:

Trafik sgortam doluyor

hayırlı olana ne hocam
    daha polıçem yapılmadı
    çalışıp dönecektınız.

Yine forumdan münir bey diye bi arkadasa yaptik profilden dolayi karismis olabilir...size mail ile dönüş yapilmistir mutlaka ... kontrol edelim

• ben kaskoda sanırım son basamağa geldim hasarsızlıkta ama hep yüksek çıkıyo neden anlamadım. yani yüksek derken 900 civarı sanırım. ama yaptıran arkadaşlarım var şirkette benden az hasasrsızlıkla 600 700 e sıfır yeni sigorta yaptıran hatun bile 900 1000 e yaptırıyor çözemedim.

daha 1 aydan fazla var ama genede bi fiyat çıkarmk mümkünmü acaba
  • Arkadaşlar merhaba,

Sigorta işlemleriniz konusunda memnuniyetle yardımcı olurum. Sigortacılık eğitimi ve 8 senelik sigorta şirketleri içerisindeki görevlerim sonrası yoluma kendi acentem ile devam ediyorum. 12 sigorta şirketi ve 2 bireysel emeklilik şirketi ile çalışıyorum. Forumda özellikle beyaz yakalı ve memur üyeler olduğunu görüyorum. kendi müşterilerimin de çoğunluğunu oluşturan ,özellikle A.Ş çalışanı ve memurlara özel indirimler veren şirketlerle çalışıyorum. dileyen arkadaşlarıma pm üzerinden yardımcı olabilirim.
    herkese kolay gelsin
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.