Şimdi Ara

Trafik Sigortası , Kasko , Plaka v.s |Soru,Sorun ve Görüşleriniz| (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.469
Cevap
97
Favori
374.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birçok arkadaşın bileceği basit bi bilgi aklımdan uçmuş. Yeni kasko poliçe teklifi almak istiyorum. Eskisinin bitimine kaç gün kalmalı ki tramerden yeni poliçe gözükebilsin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mars02

Birçok arkadaşın bileceği basit bi bilgi aklımdan uçmuş. Yeni kasko poliçe teklifi almak istiyorum. Eskisinin bitimine kaç gün kalmalı ki tramerden yeni poliçe gözükebilsin?

30 gün kala teklif verilebilmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gnyaga

herkese iyi günler benim bir sorum olacaktı. benim amcam yaklaşık 1 ay önce kendi kullandığı aracıyla takla atma suretiyle bir trafik kazası geçirdi ve yaralandı. amcamın beline ameliyatla platin takıldı. şimdi sorum şu amcam aracın bedelini kasko şirketinden aldı. fakat yaralandığı diye herhangi bir tazminat almadı. daka doğrusu bizde başvuruda bulunmadık. şimdi bunun için ne yapabiliriz. bir hakkımız varmı. saygılar...

Oncelikle gecmis olsun.
    Kaskods yazan limitler kadar tedavi masraflari alabilirsiniz buda muhtemelen 5000 tl ile 10 bin tl arasinda yazilmistir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: garfield018

quote:

Birçok arkadaşın bileceği basit bi bilgi aklımdan uçmuş. Yeni kasko poliçe teklifi almak istiyorum. Eskisinin bitimine kaç gün kalmalı ki tramerden yeni poliçe gözükebilsin?

30 gün kala teklif verilebilmektedir.

Teşekkürler. Fiyat aramaya başlayacaktım. Fakat 1 aydan fazla zamanı varmış kasko/zts nin.
  • Merhaba, 0 araç alacağım, trafik sigortasını bayi yapacak ancak zorunlu trafik sigortası bedelinin yeni düzenlemeyle yaş kriterine göre değiştiğini, örenğin benim yaşımın 24 olması sebeiyle daha fazla sigorta bedeli ödemek zorunda kalacağımı belirtti, internetten araştırdım ancak böyle birşey bulamadım, bilgi verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbirdisli

Merhaba, 0 araç alacağım, trafik sigortasını bayi yapacak ancak zorunlu trafik sigortası bedelinin yeni düzenlemeyle yaş kriterine göre değiştiğini, örenğin benim yaşımın 24 olması sebeiyle daha fazla sigorta bedeli ödemek zorunda kalacağımı belirtti, internetten araştırdım ancak böyle birşey bulamadım, bilgi verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler,

Dgru bilgilendirmisler 30 yasa kadar fiyatlar oldukca yuksek cikiyoro

• quote:

Orijinalden alıntı: alional

quote:

Orijinalden alıntı: faruk2050

ARAÇ 2011 HAZİRAN ÇIKIŞLI HONDA JAZZ JAZZ FULL 39500 ALINDI. 1100 SİGORTALANDI. ANCAK 2.AY ARKA TAMPONDA UFAK BİR GÖÇME OLDU. SERVİS YAPTI. DOLAYISIYLA KASKO BOZULDU. SİMDİ ARAÇ İÇİN 133O İSTENİYOR. BANA PAHALI GELDİ. BU ARADA SİGORTA AK SİGORTA. BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM. TSK.

Keseke bu tip durumlarda once acentenizi arasaniz ve o sizi hasarsizliginiz bozulmayacaksa o sekilde yonlendirse. Belki autoking vs serrvislerde indirminiz bozulmadan hallettirebilirdiniz arttirim %30 uygulanmistir

Hayatta acemilik bitmez tsk

• Kucuk bir tavsiye
    Hasar aldiginiz zaman once acentenizi bilgilendiriniz cunku o size en dogru yolu gostecektir. Cunku hic bir acente hasarli bir musterisi olsun istemez...hasarsizliginizin bozulmamasi acenteicin onemlidir sizede avantaj saglamis olur
    Saygilarimla

• 2007 model symbol 1.5 dci aracımıza 324 TL' ye zorunlu sigorta yaptırmış babam. Fiyat normal mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Istanbulboy

2007 model symbol 1.5 dci aracımıza 324 TL' ye zorunlu sigorta yaptırmış babam. Fiyat normal mi?

Gayet normal 1 Temmuz'dan sonra sigorta yaptiracaklara şimdiden geçmiş olsun :)

• hayırdır niye ki? zam mı oldu çaktırmadan.
  • quote:

hayırdır niye ki? zam mı oldu çaktırmadan.

Çaktırmadan demek yanlis olur. Standart oldu artik.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizcismail

quote:

hayırdır niye ki? zam mı oldu çaktırmadan.

Çaktırmadan demek yanlis olur. Standart oldu artik.

Yeni yapilanma icerisinde trafik sigortalari kendi hasarinizi odeyecek ve rucu edecek bu sekilde bir hazirlik var dolayisiyla artik fiyatlar bazen 2-3 hatta 4 e bile katlayabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: mbirdisli

Merhaba, 0 araç alacağım, trafik sigortasını bayi yapacak ancak zorunlu trafik sigortası bedelinin yeni düzenlemeyle yaş kriterine göre değiştiğini, örenğin benim yaşımın 24 olması sebeiyle daha fazla sigorta bedeli ödemek zorunda kalacağımı belirtti, internetten araştırdım ancak böyle birşey bulamadım, bilgi verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler,

Bu arada sifir araci anahtar teslim verirler ama pazarliginizin uzerine sigorta ekleyemezler cunku anahtar teslim pazarlik yapilir

• öncekı sayfalarda sorulmus olabılır... aracın kaskosu 1000 tlye yapıldı. kasımda yenılemesı var, kasko hanımın üzerine. hasarsızlıkla seneye ortalama kac tlye ıner? arac polo 1.2 bm
  • quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

öncekı sayfalarda sorulmus olabılır... aracın kaskosu 1000 tlye yapıldı. kasımda yenılemesı var, kasko hanımın üzerine. hasarsızlıkla seneye ortalama kac tlye ıner? arac polo 1.2 bm

Normalde ilk yenilemenizde yuzde otuz iner fakat aracinizin o yiki piyasa degeri ve bu yil bir miktar artan kasko bedellerinden dolayi yuzde yirmi civari dusmesini bekleyebilirsiniz. Gunu yaklasinca mesaj atabilirseniz fiyat calismasi yapabiliriz.saygilarimla

• Ayda sadece 4 tl ye tum esyalariniz arti 4 tl yede evinizi binanizi sigortaliyoruz. Kampanyayi kacirma bilgi icin imza...

• Mrb 2000 model 1.6 benzinli 206 var 8. ayda bitiyor sigortası teklif verebilirmisiniz plaka 33
  • quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

Mrb 2000 model 1.6 benzinli 206 var 8. ayda bitiyor sigortası teklif verebilirmisiniz plaka 33

MERHAPA
    PM DEN TC PLAKA VE RUHSATTA İSİM YAZAN SAYFADA SERİ VE NO YU GONDEREBİLİRSENİZ NET FİYAT BAKABİLİRİM

SAYGILAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: alional

quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

Mrb 2000 model 1.6 benzinli 206 var 8. ayda bitiyor sigortası teklif verebilirmisiniz plaka 33

MERHAPA
    PM DEN TC PLAKA VE RUHSATTA İSİM YAZAN SAYFADA SERİ VE NO YU GONDEREBİLİRSENİZ NET FİYAT BAKABİLİRİM

SAYGILAR

Ruhsat yanımda yok ileteceğim size

Not: Az önce groupama sitesinde sorgulattım seri no vs birşey istemedi.
    Direkt fiyat verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rLzApex -- 16 Temmuz 2012; 16:51:13 >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.