Şimdi Ara

Trafik Sigortası , Kasko , Plaka v.s |Soru,Sorun ve Görüşleriniz| (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.468
Cevap
97
Favori
374.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ok ekledim ama cevrimdısı gozukuyorsunuz
  • bilen cıkmadı mı
  • bir sorum olucak yakında araba alıcam arabanın plakasını sorgulattım rehinli gözüküyor aracı alıcağım kişiye söyledim banka borcunun bittiğini elinde bankadan alınmış belge olduğunu söyledi yeni ruhsat cıkarken rehinin bu belgeyi göstermenle kalkacağını söyledi doğrumudur acaba rehinin kalktığını nasıl öğrenebilirim yardımlarınız bekliyorum
  • o arkadas bankadan aldigi kagidi trafik subesini verecek oaradan aracin uzerine rehin kaldirildigina dair belge alacak
  • trafik belgesi ve tescil belgesi 54 ytl
    5 ytl dosya
    16 ytl plaka
    noter 600 ytl civari
  • 2001 model skoda fabia 1.4i comfort (68hp) almak üzereyim kasko ücreti ne kadara mal olur? (TSK personeliyim) teşekkür ederim.
  • 2005 megane hb dynamik 19 plaka yozgatta kullanılacak kasko fiyatı ne olur acaba
  • ARKADAŞLAR BİRŞEY SORABİLİRMİYİM . BANKA KREDİSİ İLE ARAÇ ALDIM. ŞU AN BORCUMU KAPATTIM VE BANKADAN REHİN KALDIRMA YAZISINI ALDIM. NOTERE GİTMEM GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER. AMA ŞÖYLE BİR ŞEY VER. BEN ŞUAN RUHSATTAN SİLDİRMEK İSTEMİYORUM. OLAKİ İLERDE SATARKEN SİLDİRİRİM DİYE DÜŞÜNÜYORUM. NOTERE ŞİMDİ ONAYLATMAM GEREKİRMİ ? VE NOTER MASRAFI NE KADAR TUTAR. ? YOKSA ARACI SATARKEN ONAYLATSAMDA OLURMU. BİRDE TOPLAM OLARAK BU RUHSATTAN SİLME İŞLEMİ NE KADAR TUTAR. ÇOK TEŞEKKÜRLER.
  • arkadaşlar yeni civic sedan elegance modelini almayı dusunuyorum 2.el 2007 model acaba kasko fiyatı ne olur birde bunu devir işlemleri plaka filan dahil ne kadar acaba.fikirleriniz için teşekkürler şimdiden saygılar
  • Chino ve M@vzer , satış arttırıcı çalışmalarınızı bu platformda değil de , farklı kanallar üzerinden yaparsanız daha doğru olacak , forumumuzda ikinci el alış satışı yapılmaktadır , diğer cazip ürünler için ise sıcak fırsatlar bölümü mevcuttur aksine reklam ve satış yapmak yasaktır ...

En son olarak bu topiğin açılmasındaki gaye , üyelerimizin sigorta mevzuatı hakkındaki sorularını cevaplamaktır .

Bundan sonraki mesajlarınızı bu doğrultuda yazmanızı rica ediyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guide -- 22 Kasım 2006; 9:41:46 >
  • Arkadaşlar benimde bir sorum olacak.
    29 Eylül 2006 tarihinde 0 km de galeriden aldım ve ruhsattaki tescil tarihi de aynı tarih. İnternette online vergi dairesinden kontrol ettiğimde arabamın ilk 6 aylık vergi borcu olduğunu gördüm. Sizce burda bir yanlışlık mı vardır yoksa arabayı satım aldığım galeri bu borcu ödememişmidir.
    Yardımlarınızı bekliyorum
  • arkadaşlar ben 55 olan plakamı 34 başka bir plakayla değiştirmek istiyorm acaba ne kadar masrafı olur??
  • Trafik Sigortası , Kasko , Plaka v.s |Soru,Sorun ve Görüşleriniz|

soruları burdan dvm
  • Arkadaslar merhaba,
    Koc alianz dan kaskom var. Aracımı park ederken on camurlugun altını biraz surttum kaldırıma, cizildi. Bu hasarı kaskodan yaptırabiliyormuyum? Autoking gibi yerlerde kucuk hasarların yaptırıldıgı soylenmisti hasarsızlıktan dusmeden.

selamlar,
  • bi getirin 3h'a onlar baksınlar sizi direk autokinge yönlendirirler...
    quote:

Orjinalden alıntı: gpunto_76

Arkadaslar merhaba,
    Koc alianz dan kaskom var. Aracımı park ederken on camurlugun altını biraz surttum kaldırıma, cizildi. Bu hasarı kaskodan yaptırabiliyormuyum? Autoking gibi yerlerde kucuk hasarların yaptırıldıgı soylenmisti hasarsızlıktan dusmeden.

selamlar,

• 3H ? acık yazabilirmisin?
    quote:

Orjinalden alıntı: Chino

bi getirin 3h'a onlar baksınlar sizi direk autokinge yönlendirirler...
    quote:

Arkadaslar merhaba,

selamlar,

• istanbuldaysanız

altunizadede genel müdürlüğün yanında HIZLI HASAR HİZMETİ veren servis var... experler var içerde onlar sizi en hızlı şekilde yönlendirirler...
  • malesef istanbulda degilim. Kocaelinde oturuyorum. İstanbula gitmeden burdan halletmem mumkun degil mi? Autoking servisine gitsem onlar exper isini hallediyorlar mı?
    cevap icin tesekkurler

quote:

istanbuldaysanız

altunizadede genel müdürlüğün yanında HIZLI HASAR HİZMETİ veren servis var... experler var içerde onlar sizi en hızlı şekilde yönlendirirler...
  • kocaelindede3H var...

siz autokinge götürün en iyisi onlar bekletmeden yönlendirirler sizi
    quote:

malesef istanbulda degilim. Kocaelinde oturuyorum. İstanbula gitmeden burdan halletmem mumkun degil mi? Autoking servisine gitsem onlar exper isini hallediyorlar mı?
    cevap icin tesekkurler

quote:

istanbuldaysanız

• arkadaşlar ciddi bir sorunum var...
    bizim 91 model mazda 626 aracımız var. bu aracın zorunlu trafik poliçesi 11.2002 tarihinde bitmiş ve o tarihten beridir de yapılmamış...bunu yaptırmak istiyorum yaklaşık ne kadar ceza öderim, bu cezalar tüm seneleri mi kapsıyor (hasarsızlık indirim oranı %20 yazıyor poliçemde, ayrıca poliçe kapital sigorta da yaptırılmış sanırım bu şirket kapatıldı) ne yapmam gerekiyor bilgilendirir misiniz...
    çok teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.