Şimdi Ara

Hyundai Accent Blue 1.6 Crdi 128 Ps Başlangıç Fiyatı 40.700 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
18.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: antares07

/>

• hunday alamayacağız artık ama ben at arabası alacam bi tane..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: viper17

Önce şekli düzgün, dizel, sert amortisörlü bir araç yap. Uygun fiyattan piyasaya yerleştir. (Ufak ufak zam yaparak tabi ki.)

Sonra kabuğunu değiştir, 3-4 donanım ekle ve 2 katına sat. Vay be.

Adam deha beyler.

adam yeni ferdinand porsche
  • arkadaşlar herkes fiyatı çok görmüş ama iddaya girecek kadar eminim blue zam yiyecek adamlar nasıl satıyor görseniz şaşarsınız kütahya da hyundai fanatiği oluşmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: extreme_oki

arkadaşlar herkes fiyatı çok görmüş ama iddaya girecek kadar eminim blue zam yiyecek adamlar nasıl satıyor görseniz şaşarsınız kütahya da hyundai fanatiği oluşmuş

Bu gün arkadaş düşündüğü için bir kaç bayiyi telle aradık ellerinde araç varmı diye, kalmadı dediler. Daha sonra TEKİRDAĞ bayilerini aradık Atmaş ve Gençler plazayı ikisindede kalmamış. Dedim nette vs. fiyatın pahalı olduğundan dem vuruyorlar, nasıl oluyor bu iş. Gençlerdeki abi ilk partide 7 tane geldi iki günde bitti dedi. Şimdi ikinci parti geldi ama onlarıda satmıştık sahiplerine teslim edecez dedi. İsterseniz sizide listeye yazarız, ama zam gelirse yansıtırız.Dedim zam gelirmi? gelebilir bunlar lansman fiyatı artı Ağustosta bu araçlar 2012 model olacak v.s. dedi. Yalnız şu var Accent kullananların çoğu araçlarını çok seviyor. Çünkü bu arabalar birde chiplendiğinde nerdeyse yanına yanaşan araç yok. Şimdi 128 Hplik hemde dizel görünümüde daha güzel daha donanımlı daha geniş 8 hava yastığı olan yüzde 60 güçlendirilmiş sağlam hafif çelik kullanılan euroncaptan 5 yıldız alır denen bir aracı fanatikleri alır. Nasıl VW fanatikleri gidip boş pololara golflere jettalara bir ton para veriyorsa. Accent fanatikleride gördüğüm kadarıyla bu kadar dolu ve çok daha güvenli bir araca para verip alıyorlar. Sonuçta ACCENT bu ülkede en çok satan araç. Kimisi yok efendim ucuz olduğu için accent alındı diyor hayır öyle değil, bu ülkeye Tatalar geldi Geelyler geldi, albea geldi ama bu araçlara göre çok daha pahalı accentler alındı. Şimdi Accent ERA alıcılarının yüzde 40-30 u fanatik desen blue yok satar. 5 yıl garantili, 1.6 128 hp dizel, ilk 3 bakımı ücretsiz sedan geniş bagajlı bir araç TR de satar satılıyorda. Burdaki lamerler anca sallar ama reel farklı, zamanında nette hep AKP şu oyu zor alır, referandumda hayır çıkar dendi, gerçekler görülmedi, bu ülkenin gerçeklerini görmek için sokağa çıkacaksınız iredeleyeceksiniz klavye başında ahkam keserek kendinizi kandırırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkimore -- 6 Haziran 2011; 0:55:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkimore

quote:

arkadaşlar herkes fiyatı çok görmüş ama iddaya girecek kadar eminim blue zam yiyecek adamlar nasıl satıyor görseniz şaşarsınız kütahya da hyundai fanatiği oluşmuş

Bu gün arkadaş düşündüğü için bir kaç bayiyi telle aradık ellerinde araç varmı diye, kalmadı dediler. Daha sonra TEKİRDAĞ bayilerini aradık Atmaş ve Gençler plazayı ikisindede kalmamış. Dedim nette vs. fiyatın pahalı olduğundan dem vuruyorlar, nasıl oluyor bu iş. Gençlerdeki abi ilk partide 7 tane geldi iki günde bitti dedi. Şimdi ikinci parti geldi ama onlarıda satmıştık sahiplerine teslim edecez dedi. İsterseniz sizide listeye yazarız, ama zam gelirse yansıtırız.Dedim zam gelirmi? gelebilir bunlar lansman fiyatı artı Ağustosta bu araçlar 2012 model olacak v.s. dedi. Yalnız şu var Accent kullananların çoğu araçlarını çok seviyor. Çünkü bu arabalar birde chiplendiğinde nerdeyse yanına yanaşan araç yok. Şimdi 128 Hplik hemde dizel görünümüde daha güzel daha donanımlı daha geniş 8 hava yastığı olan yüzde 60 güçlendirilmiş sağlam hafif çelik kullanılan euroncaptan 5 yıldız alır denen bir aracı fanatikleri alır. Nasıl VW fanatikleri gidip boş pololara golflere jettalara bir ton para veriyorsa. Accent fanatikleride gördüğüm kadarıyla bu kadar dolu ve çok daha güvenli bir araca para verip alıyorlar. Sonuçta ACCENT bu ülkede en çok satan araç. Kimisi yok efendim ucuz olduğu için accent alındı diyor hayır öyle değil, bu ülkeye Tatalar geldi Geelyler geldi, albea geldi ama bu araçlara göre çok daha pahalı accentler alındı. Şimdi Accent ERA alıcılarının yüzde 40-30 u fanatik desen blue yok satar. 5 yıl garantili, 1.6 128 hp dizel, ilk 3 bakımı ücretsiz sedan geniş bagajlı bir araç TR de satar satılıyorda. Burdaki lamerler anca sallar ama reel farklı, zamanında nette hep AKP şu oyu zor alır, referandumda hayır çıkar dendi, gerçekler görülmedi, bu ülkenin gerçeklerini görmek için sokağa çıkacaksınız iredeleyeceksiniz klavye başında ahkam keserek kendinizi kandırırsınız.

Ne Hyundai ne de herhangi bir marka fanatiğiyim fakat doğru söze ne hacet

• quote:

quote:

Çok güzel ve doğru yazmışsınız.
    Elinize sağlık.
    Bu sırf Hyundai için değil, her marka için geçerli yazdıklarınız.

Tebrik ederim şahsen açık sözlülüğünüz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 6 Haziran 2011; 1:08:22 >

• bakalim bu fiyatlar daha nereyekadar gidicek. seçimden sonra ötv zammı olucak diyede konuşuluyor hadi hayırlısı. 50 60 bine b sınıfı 75 80 bine c sınıfı 200 bine 2 litre d sınıfı arabalar olsun. türkiye hep birinci bakın en yüksek benzin en yüksek dizel en yüksek araba fiyatlari. Kim bizi geçebilmiş be yürü Türkiye bizim halkımızda zaten 1. lige layık.
  • Yırtın kendinizi aşağılayın arabayı yerin dibine sokun basın küfürü ne geçecek elinize?

Motor gücü/donanım/kalte olarak fiyat/performans terazisinde başarılı olması yeter bizim için.

Ayrıca ben arabaya verdiğim paraya acımam...Yedek parçasına bakımına verdiğim paraya acırım.Volkswagen opel gibi markalar sizi soydukça,sizin aşkınız daha bi artıyor taraftarlık boyutuna geliyor.Mutlu olma anlayışlarınız çok farklı.

Volkswagen alıp servis kapılarında stresten sigara içmektense,hyundaı alır bakımlarda servise girer ve maddi açıdan mutlu çıkarım.

Diğer arabaları alıp hava atacam derdine 2 yıl garantinin dolmasını bekleyip,dolduktan sonra 2.el fiyatlarının %20 düşeceğini düşüneceğime,hyundaı alır 5 yı kafam rahat cebim rahat binerim.

Tabi bunlar sizin için bişey ifade etmiyor,bunları yaşayan bilir.Siz önce bi önyargılarınızdan kurtulun,daha sonra arabalarla ilgilenin.
    (adam daha hyundaıyi 1 km kullanmamış,öbür tarafta yıllardır veya 100-200 bin km hyundaı kullanmış birisinin yorumuna laf atıyor.E biz bu adamlardan ne bekleyebilirizki)

En güzel araba benim arabam gibi çocukta zihniyetten ve etrafa at gözlüğüyle bakmayı bırakırsanız neyin ne olduğunu daha net görürsünüz.

• quote:

quote:

Bu gün arkadaş düşündüğü için bir kaç bayiyi telle aradık ellerinde araç varmı diye, kalmadı dediler. Daha sonra TEKİRDAĞ bayilerini aradık Atmaş ve Gençler plazayı ikisindede kalmamış. Dedim nette vs. fiyatın pahalı olduğundan dem vuruyorlar, nasıl oluyor bu iş. Gençlerdeki abi ilk partide 7 tane geldi iki günde bitti dedi. Şimdi ikinci parti geldi ama onlarıda satmıştık sahiplerine teslim edecez dedi. İsterseniz sizide listeye yazarız, ama zam gelirse yansıtırız.Dedim zam gelirmi? gelebilir bunlar lansman fiyatı artı Ağustosta bu araçlar 2012 model olacak v.s. dedi. Yalnız şu var Accent kullananların çoğu araçlarını çok seviyor. Çünkü bu arabalar birde chiplendiğinde nerdeyse yanına yanaşan araç yok. Şimdi 128 Hplik hemde dizel görünümüde daha güzel daha donanımlı daha geniş 8 hava yastığı olan yüzde 60 güçlendirilmiş sağlam hafif çelik kullanılan euroncaptan 5 yıldız alır denen bir aracı fanatikleri alır. Nasıl VW fanatikleri gidip boş pololara golflere jettalara bir ton para veriyorsa. Accent fanatikleride gördüğüm kadarıyla bu kadar dolu ve çok daha güvenli bir araca para verip alıyorlar. Sonuçta ACCENT bu ülkede en çok satan araç. Kimisi yok efendim ucuz olduğu için accent alındı diyor hayır öyle değil, bu ülkeye Tatalar geldi Geelyler geldi, albea geldi ama bu araçlara göre çok daha pahalı accentler alındı. Şimdi Accent ERA alıcılarının yüzde 40-30 u fanatik desen blue yok satar. 5 yıl garantili, 1.6 128 hp dizel, ilk 3 bakımı ücretsiz sedan geniş bagajlı bir araç TR de satar satılıyorda. Burdaki lamerler anca sallar ama reel farklı, klavye başında ahkam keserek kendinizi kandırırsınız.

Erayada çok laf söyleyen var kötü olsaydı,4.5 yılda 160,000 adet satmazdı,halen yok satıyor.Taksiciler veya şirketler aldı demeyin taksiciler 60 binini aldılar 100 binini de hususi kullananlar aldı......

Seninde dediğin gibi ne ucuz arabalar var niye satılmadı onlar......Mesela albea niye satılmadı?

Albea daha ucuz aslında ama niye şirketler bile tercih etmiyor o arabayı?

28 binden aşağıya era yok şu anda,hatta dizel fullü 36 bin tl ama çatır çatır satıyor.demekki neymiş bir aracın fiyatından daha önemli hususlar varmış....Sorunsuzluk dayanıklılık kalite tasarruf ve her yönden ekonomikliği.

Sonuçta kalitesine ve kendine güvenen 5 yıl garanti verir...Çok övdüğünüz markalar gibi 2 yıl garanti verip ve diğer 2 yıl garantiyide parayla satmaya çalışmaz....

5 yıl boyunca kafan rahat,dizel aracın bakımı serviste 150 tl ye çıkıyor,diğerleri gibi 1,000 tl yemiyor,servis kapılarında garantiden parça değiştirmekle uğraşan insanlarla karşılaşmıyorsunuz.Hyundaıde arızalı parça söylenmeden değişir,"diğerleri gibi senin hatan,garantiye girmez gibi gereksiz boş konuşmalar geçmez..."

Bunlarıda yaşayan bilir!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özbekli35 -- 6 Haziran 2011; 2:51:33 >

• Hyundai daha blueğ çağındayken böyleyse Volkswagen gibi piyasada kaşarlanınca ne olur fiyatlar düşünemiyorum:)
  • Hocam, hala Prime donanımını almanız gerektiğini savunuyorum inatla

konuyla alakalı olarak, laf edenlere aldırış etmeyin, benim Polo izlenimim başlığımda bile enayi muamelesi yapanlar oluyor(halbuki ordaki amaç izlenim belirtmek zaten aldıktan 5.000km sonra açmışım başlığı o saatten snra kazık yemişim ne farkeder), ama sizde karşılık vererek kendinizi düşürmeyin. bakın 7 yıldır forumdayım,

renault-opel-mazda-mercedes-bmw-vw-skoda-seat-fiat vb. her türlü fanatiğe denk geldim ben.. aldırış etmeyinde demiyorum kibarca cevabınızı verin, anlayan anlar, anlamaynları da görüyoruz zaten
    Taner Göde gibi bir adamı bile soğutan akılsızlar var forumda.

• Vay uygunmuş. Her eve 3 tane almak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: chncnyhn

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: viper17

Önce şekli düzgün, dizel, sert amortisörlü bir araç yap. Uygun fiyattan piyasaya yerleştir. (Ufak ufak zam yaparak tabi ki.)

Sonra kabuğunu değiştir, 3-4 donanım ekle ve 2 katına sat. Vay be.

Adam deha beyler.

adam yeni ferdinand porsche

Abartmayın beyler

• iyide hyundaiye kızalım hadi tamam bu adam esp yi standart veriyor yarın esp standart olursa bu hyundainin sayesinde olacak hyundai bile esp yi standart veriyo dediklerinde , diğer markaların bayilerinde onlarda standart yapacak esp yi birazdaha donanım eklenirse çok daha iddalı olur blue
  • quote:

Orijinalden alıntı: özbekli35

Yırtın kendinizi aşağılayın arabayı yerin dibine sokun basın küfürü ne geçecek elinize?

Motor gücü/donanım/kalte olarak fiyat/performans terazisinde başarılı olması yeter bizim için.

Ayrıca ben arabaya verdiğim paraya acımam...Yedek parçasına bakımına verdiğim paraya acırım.Volkswagen opel gibi markalar sizi soydukça,sizin aşkınız daha bi artıyor taraftarlık boyutuna geliyor.Mutlu olma anlayışlarınız çok farklı.

Volkswagen alıp servis kapılarında stresten sigara içmektense,hyundaı alır bakımlarda servise girer ve maddi açıdan mutlu çıkarım.

Diğer arabaları alıp hava atacam derdine 2 yıl garantinin dolmasını bekleyip,dolduktan sonra 2.el fiyatlarının %20 düşeceğini düşüneceğime,hyundaı alır 5 yı kafam rahat cebim rahat binerim.

Tabi bunlar sizin için bişey ifade etmiyor,bunları yaşayan bilir.Siz önce bi önyargılarınızdan kurtulun,daha sonra arabalarla ilgilenin.
    (adam daha hyundaıyi 1 km kullanmamış,öbür tarafta yıllardır veya 100-200 bin km hyundaı kullanmış birisinin yorumuna laf atıyor.E biz bu adamlardan ne bekleyebilirizki)

En güzel araba benim arabam gibi çocukta zihniyetten ve etrafa at gözlüğüyle bakmayı bırakırsanız neyin ne olduğunu daha net görürsünüz.

Aynen Hocam Reeldede Böyleler Var Adam Sayıyorda Sayıyor.. Bende Direk Tamam Sen Öyle Diyorsan Öyledir Diyorum Takmıyorum Bile ..İstedigin Kadar Anlatmaya Çalış Ne Yaparsan Yap Bir Sürü Kaynak Göster Yok Oğlu Yok Yine Öyle Yine Böyle Yine Kabullenme Yok...
    11 Senedir Hyundai Kullanıyoruz Şu Zamana Kadar Bakımı Dışında Servis - Sanayi Yüzü Görmedik...

• şöyle bi konuya göz attım, sonuç elin korelisi çalışır 40 yılda dünyanın 5. büyük üreticisi olur, aynı zamanda sorunsuzlukta 3. olur
    bizim millet anca konuşup ona buna kulp takar

sene 2050 olur millet uzay gemisi yapar, biz gene burda hangisi iyi diye tartışırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: strify

Vay uygunmuş. Her eve 3 tane almak lazım.

biri ekmek arası paket olsun,yolda giderken yiyecem
  • Kapikule'yi gecince millet 40'liraya CLS 320'ye biner, bizde ise Hyundai!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

ne yaparsan yap hala tenekesin be hyundai, boşver sen piremiyum olma çabalarını bir kenara bırak..
    totonu fazla kaldırdılar senin

2005 yılında Hyundai Accent ile Honda Civic fiyatlarını veriyorum,

hyundai;
     Hyundai Accent Blue 1.6 Crdi 128 Ps Başlangıç Fiyatı 40.700

honda;
     Hyundai Accent Blue 1.6 Crdi 128 Ps Başlangıç Fiyatı 40.700

şuan sahibindendeki ikinci el fiyatlara bakalım
    (linkleri kısaltmak zorunda kaldım)

hyundai;
    http://tinyurl.com/5ufvokh

honda;
    http://tinyurl.com/6eypkhr

yorum sizlerin

Arkadaş öyle güzel tesbitte bulunmuş ki alkışlıyorum

Ayrıca markası ne olursa olsun bu fiyatlara araba mı alınır. Millet krediyi sebil falan sanıyor galiba, 60.000 liralık arabaya gözü kapalı kredi çekiyor. Koca ülke bu kadar mı enayi yerine koyulur, fiyatlar bu kadar mı faiş olur. Bir arkadaş yıllar öncesinin döviz kurlarını araştırmış değişen yok ancak otomobil fiyatlar iki katı; sakın bana demeyin vergi var diye çünkü o zaman da var. Bu iş sadece vergiden değil elinizi vicdanınıza koyun adamlar bu ülkede vergi şişkin millet yüksek fiyatları buna yoruyor nasıl olsa diyerek veriyor da veriyor zamı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.