- x
Hyundai Accent Blue 1.6 Crdi 128 Ps Başlangıç Fiyatı 40.700
124 Cevap16767 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<      [2]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

472 Mesaj
5 Haziran 2011; 22:38:23 

quote:

Orijinalden alıntı: antares07

0

Izmir - Uşak * Yaşar Üniversitesi

2183 Mesaj
5 Haziran 2011; 23:49:18 

hunday alamayacağız artık ama ben at arabası alacam bi tane..

2007 ACCENT ERA STILE 1.5 CRDI VGT 16V 110 HP - Titanium Gry

1964 Mesaj
6 Haziran 2011; 0:32:12 

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Adam deha beyler.

adam yeni ferdinand porsche

2011 Nissan Qashqai 1.5 Dci Tekna+Glassroof+NC Beyaz
2012 Hyundai i20 1.2 Mode Siyah
HTC Evo3d
Sony Vaio VPCF11S1E

1173 Mesaj
6 Haziran 2011; 0:34:05 

arkadaşlar herkes fiyatı çok görmüş ama iddaya girecek kadar eminim blue zam yiyecek adamlar nasıl satıyor görseniz şaşarsınız kütahya da hyundai fanatiği oluşmuş

Volkswagen Golf 7 2012 Türkiye Facebook

1473 Mesaj
6 Haziran 2011; 0:53:01 

quote:

Orijinalden alıntı: extreme_oki

arkadaşlar herkes fiyatı çok görmüş ama iddaya girecek kadar eminim blue zam yiyecek adamlar nasıl satıyor görseniz şaşarsınız kütahya da hyundai fanatiği oluşmuş

Bu gün arkadaş düşündüğü için bir kaç bayiyi telle aradık ellerinde araç varmı diye, kalmadı dediler. Daha sonra TEKİRDAĞ bayilerini aradık Atmaş ve Gençler plazayı ikisindede kalmamış. Dedim nette vs. fiyatın pahalı olduğundan dem vuruyorlar, nasıl oluyor bu iş. Gençlerdeki abi ilk partide 7 tane geldi iki günde bitti dedi. Şimdi ikinci parti geldi ama onlarıda satmıştık sahiplerine teslim edecez dedi. İsterseniz sizide listeye yazarız, ama zam gelirse yansıtırız.Dedim zam gelirmi? gelebilir bunlar lansman fiyatı artı Ağustosta bu araçlar 2012 model olacak v.s. dedi. Yalnız şu var Accent kullananların çoğu araçlarını çok seviyor. Çünkü bu arabalar birde chiplendiğinde nerdeyse yanına yanaşan araç yok. Şimdi 128 Hplik hemde dizel görünümüde daha güzel daha donanımlı daha geniş 8 hava yastığı olan yüzde 60 güçlendirilmiş sağlam hafif çelik kullanılan euroncaptan 5 yıldız alır denen bir aracı fanatikleri alır. Nasıl VW fanatikleri gidip boş pololara golflere jettalara bir ton para veriyorsa. Accent fanatikleride gördüğüm kadarıyla bu kadar dolu ve çok daha güvenli bir araca para verip alıyorlar. Sonuçta ACCENT bu ülkede en çok satan araç. Kimisi yok efendim ucuz olduğu için accent alındı diyor hayır öyle değil, bu ülkeye Tatalar geldi Geelyler geldi, albea geldi ama bu araçlara göre çok daha pahalı accentler alındı. Şimdi Accent ERA alıcılarının yüzde 40-30 u fanatik desen blue yok satar. 5 yıl garantili, 1.6 128 hp dizel, ilk 3 bakımı ücretsiz sedan geniş bagajlı bir araç TR de satar satılıyorda. Burdaki lamerler anca sallar ama reel farklı, zamanında nette hep AKP şu oyu zor alır, referandumda hayır çıkar dendi, gerçekler görülmedi, bu ülkenin gerçeklerini görmek için sokağa çıkacaksınız iredeleyeceksiniz klavye başında ahkam keserek kendinizi kandırırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkimore -- 6 Haziran 2011; 0:55:13 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

956 Mesaj
6 Haziran 2011; 1:00:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Darkimore

Bu gün arkadaş düşündüğü için bir kaç bayiyi telle aradık ellerinde araç varmı diye, kalmadı dediler. Daha sonra TEKİRDAĞ bayilerini aradık Atmaş ve Gençler plazayı ikisindede kalmamış. Dedim nette vs. fiyatın pahalı olduğundan dem vuruyorlar, nasıl oluyor bu iş. Gençlerdeki abi ilk partide 7 tane geldi iki günde bitti dedi. Şimdi ikinci parti geldi ama onlarıda satmıştık sahiplerine teslim edecez dedi. İsterseniz sizide listeye yazarız, ama zam gelirse yansıtırız.Dedim zam gelirmi? gelebilir bunlar lansman fiyatı artı Ağustosta bu araçlar 2012 model olacak v.s. dedi. Yalnız şu var Accent kullananların çoğu araçlarını çok seviyor. Çünkü bu arabalar birde chiplendiğinde nerdeyse yanına yanaşan araç yok. Şimdi 128 Hplik hemde dizel görünümüde daha güzel daha donanımlı daha geniş 8 hava yastığı olan yüzde 60 güçlendirilmiş sağlam hafif çelik kullanılan euroncaptan 5 yıldız alır denen bir aracı fanatikleri alır. Nasıl VW fanatikleri gidip boş pololara golflere jettalara bir ton para veriyorsa. Accent fanatikleride gördüğüm kadarıyla bu kadar dolu ve çok daha güvenli bir araca para verip alıyorlar. Sonuçta ACCENT bu ülkede en çok satan araç. Kimisi yok efendim ucuz olduğu için accent alındı diyor hayır öyle değil, bu ülkeye Tatalar geldi Geelyler geldi, albea geldi ama bu araçlara göre çok daha pahalı accentler alındı. Şimdi Accent ERA alıcılarının yüzde 40-30 u fanatik desen blue yok satar. 5 yıl garantili, 1.6 128 hp dizel, ilk 3 bakımı ücretsiz sedan geniş bagajlı bir araç TR de satar satılıyorda. Burdaki lamerler anca sallar ama reel farklı, zamanında nette hep AKP şu oyu zor alır, referandumda hayır çıkar dendi, gerçekler görülmedi, bu ülkenin gerçeklerini görmek için sokağa çıkacaksınız iredeleyeceksiniz klavye başında ahkam keserek kendinizi kandırırsınız.

Ne Hyundai ne de herhangi bir marka fanatiğiyim fakat doğru söze ne hacet

PSN: Arphenion
GT: quaran19

6883 Mesaj
6 Haziran 2011; 1:07:53 

quote:

Çok güzel ve doğru yazmışsınız.
Elinize sağlık.
Bu sırf Hyundai için değil, her marka için geçerli yazdıklarınız.

Tebrik ederim şahsen açık sözlülüğünüz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 6 Haziran 2011; 1:08:22 >

2872 Mesaj
6 Haziran 2011; 1:13:35 

bakalim bu fiyatlar daha nereyekadar gidicek. seçimden sonra ötv zammı olucak diyede konuşuluyor hadi hayırlısı. 50 60 bine b sınıfı 75 80 bine c sınıfı 200 bine 2 litre d sınıfı arabalar olsun. türkiye hep birinci bakın en yüksek benzin en yüksek dizel en yüksek araba fiyatlari. Kim bizi geçebilmiş be yürü Türkiye bizim halkımızda zaten 1. lige layık.

745i

2612 Mesaj
6 Haziran 2011; 2:30:19 

Yırtın kendinizi aşağılayın arabayı yerin dibine sokun basın küfürü ne geçecek elinize?

Motor gücü/donanım/kalte olarak fiyat/performans terazisinde başarılı olması yeter bizim için.

Ayrıca ben arabaya verdiğim paraya acımam...Yedek parçasına bakımına verdiğim paraya acırım.Volkswagen opel gibi markalar sizi soydukça,sizin aşkınız daha bi artıyor taraftarlık boyutuna geliyor.Mutlu olma anlayışlarınız çok farklı.

Volkswagen alıp servis kapılarında stresten sigara içmektense,hyundaı alır bakımlarda servise girer ve maddi açıdan mutlu çıkarım.

Diğer arabaları alıp hava atacam derdine 2 yıl garantinin dolmasını bekleyip,dolduktan sonra 2.el fiyatlarının %20 düşeceğini düşüneceğime,hyundaı alır 5 yı kafam rahat cebim rahat binerim.

Tabi bunlar sizin için bişey ifade etmiyor,bunları yaşayan bilir.Siz önce bi önyargılarınızdan kurtulun,daha sonra arabalarla ilgilenin.
(adam daha hyundaıyi 1 km kullanmamış,öbür tarafta yıllardır veya 100-200 bin km hyundaı kullanmış birisinin yorumuna laf atıyor.E biz bu adamlardan ne bekleyebilirizki)

En güzel araba benim arabam gibi çocukta zihniyetten ve etrafa at gözlüğüyle bakmayı bırakırsanız neyin ne olduğunu daha net görürsünüz.

2612 Mesaj
6 Haziran 2011; 2:45:25 

quote:

Bu gün arkadaş düşündüğü için bir kaç bayiyi telle aradık ellerinde araç varmı diye, kalmadı dediler. Daha sonra TEKİRDAĞ bayilerini aradık Atmaş ve Gençler plazayı ikisindede kalmamış. Dedim nette vs. fiyatın pahalı olduğundan dem vuruyorlar, nasıl oluyor bu iş. Gençlerdeki abi ilk partide 7 tane geldi iki günde bitti dedi. Şimdi ikinci parti geldi ama onlarıda satmıştık sahiplerine teslim edecez dedi. İsterseniz sizide listeye yazarız, ama zam gelirse yansıtırız.Dedim zam gelirmi? gelebilir bunlar lansman fiyatı artı Ağustosta bu araçlar 2012 model olacak v.s. dedi. Yalnız şu var Accent kullananların çoğu araçlarını çok seviyor. Çünkü bu arabalar birde chiplendiğinde nerdeyse yanına yanaşan araç yok. Şimdi 128 Hplik hemde dizel görünümüde daha güzel daha donanımlı daha geniş 8 hava yastığı olan yüzde 60 güçlendirilmiş sağlam hafif çelik kullanılan euroncaptan 5 yıldız alır denen bir aracı fanatikleri alır. Nasıl VW fanatikleri gidip boş pololara golflere jettalara bir ton para veriyorsa. Accent fanatikleride gördüğüm kadarıyla bu kadar dolu ve çok daha güvenli bir araca para verip alıyorlar. Sonuçta ACCENT bu ülkede en çok satan araç. Kimisi yok efendim ucuz olduğu için accent alındı diyor hayır öyle değil, bu ülkeye Tatalar geldi Geelyler geldi, albea geldi ama bu araçlara göre çok daha pahalı accentler alındı. Şimdi Accent ERA alıcılarının yüzde 40-30 u fanatik desen blue yok satar. 5 yıl garantili, 1.6 128 hp dizel, ilk 3 bakımı ücretsiz sedan geniş bagajlı bir araç TR de satar satılıyorda. Burdaki lamerler anca sallar ama reel farklı, klavye başında ahkam keserek kendinizi kandırırsınız.

Erayada çok laf söyleyen var kötü olsaydı,4.5 yılda 160,000 adet satmazdı,halen yok satıyor.Taksiciler veya şirketler aldı demeyin taksiciler 60 binini aldılar 100 binini de hususi kullananlar aldı......

Seninde dediğin gibi ne ucuz arabalar var niye satılmadı onlar......Mesela albea niye satılmadı?

Albea daha ucuz aslında ama niye şirketler bile tercih etmiyor o arabayı?

28 binden aşağıya era yok şu anda,hatta dizel fullü 36 bin tl ama çatır çatır satıyor.demekki neymiş bir aracın fiyatından daha önemli hususlar varmış....Sorunsuzluk dayanıklılık kalite tasarruf ve her yönden ekonomikliği.

Sonuçta kalitesine ve kendine güvenen 5 yıl garanti verir...Çok övdüğünüz markalar gibi 2 yıl garanti verip ve diğer 2 yıl garantiyide parayla satmaya çalışmaz....

5 yıl boyunca kafan rahat,dizel aracın bakımı serviste 150 tl ye çıkıyor,diğerleri gibi 1,000 tl yemiyor,servis kapılarında garantiden parça değiştirmekle uğraşan insanlarla karşılaşmıyorsunuz.Hyundaıde arızalı parça söylenmeden değişir,"diğerleri gibi senin hatan,garantiye girmez gibi gereksiz boş konuşmalar geçmez..."

Bunlarıda yaşayan bilir!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özbekli35 -- 6 Haziran 2011; 2:51:33 >

4036 Mesaj
6 Haziran 2011; 2:55:40 

Hyundai daha blueğ çağındayken böyleyse Volkswagen gibi piyasada kaşarlanınca ne olur fiyatlar düşünemiyorum:)

2014 Renault Megane dci edc
powered by taşıtmatik

10446 Mesaj
6 Haziran 2011; 3:33:23 

Hocam, hala Prime donanımını almanız gerektiğini savunuyorum inatla

konuyla alakalı olarak, laf edenlere aldırış etmeyin, benim Polo izlenimim başlığımda bile enayi muamelesi yapanlar oluyor(halbuki ordaki amaç izlenim belirtmek zaten aldıktan 5.000km sonra açmışım başlığı o saatten snra kazık yemişim ne farkeder), ama sizde karşılık vererek kendinizi düşürmeyin. bakın 7 yıldır forumdayım,

renault-opel-mazda-mercedes-bmw-vw-skoda-seat-fiat vb. her türlü fanatiğe denk geldim ben.. aldırış etmeyinde demiyorum kibarca cevabınızı verin, anlayan anlar, anlamaynları da görüyoruz zaten
Taner Göde gibi bir adamı bile soğutan akılsızlar var forumda.

3439 Mesaj
6 Haziran 2011; 3:45:22 

Vay uygunmuş. Her eve 3 tane almak lazım.

VW Golf 7 1.4 TSI 122 hp Bixenon
HTC One

3464 Mesaj
6 Haziran 2011; 16:01:05 

quote:

Orijinalden alıntı: chncnyhn

adam yeni ferdinand porsche

Abartmayın beyler

1173 Mesaj
6 Haziran 2011; 16:27:38 

iyide hyundaiye kızalım hadi tamam bu adam esp yi standart veriyor yarın esp standart olursa bu hyundainin sayesinde olacak hyundai bile esp yi standart veriyo dediklerinde , diğer markaların bayilerinde onlarda standart yapacak esp yi birazdaha donanım eklenirse çok daha iddalı olur blue

Volkswagen Golf 7 2012 Türkiye Facebook

1024 Mesaj
7 Haziran 2011; 20:03:09 

quote:

Orijinalden alıntı: özbekli35

Yırtın kendinizi aşağılayın arabayı yerin dibine sokun basın küfürü ne geçecek elinize?

Motor gücü/donanım/kalte olarak fiyat/performans terazisinde başarılı olması yeter bizim için.

Ayrıca ben arabaya verdiğim paraya acımam...Yedek parçasına bakımına verdiğim paraya acırım.Volkswagen opel gibi markalar sizi soydukça,sizin aşkınız daha bi artıyor taraftarlık boyutuna geliyor.Mutlu olma anlayışlarınız çok farklı.

Volkswagen alıp servis kapılarında stresten sigara içmektense,hyundaı alır bakımlarda servise girer ve maddi açıdan mutlu çıkarım.

Diğer arabaları alıp hava atacam derdine 2 yıl garantinin dolmasını bekleyip,dolduktan sonra 2.el fiyatlarının %20 düşeceğini düşüneceğime,hyundaı alır 5 yı kafam rahat cebim rahat binerim.

Tabi bunlar sizin için bişey ifade etmiyor,bunları yaşayan bilir.Siz önce bi önyargılarınızdan kurtulun,daha sonra arabalarla ilgilenin.
(adam daha hyundaıyi 1 km kullanmamış,öbür tarafta yıllardır veya 100-200 bin km hyundaı kullanmış birisinin yorumuna laf atıyor.E biz bu adamlardan ne bekleyebilirizki)

En güzel araba benim arabam gibi çocukta zihniyetten ve etrafa at gözlüğüyle bakmayı bırakırsanız neyin ne olduğunu daha net görürsünüz.

Aynen Hocam Reeldede Böyleler Var Adam Sayıyorda Sayıyor.. Bende Direk Tamam Sen Öyle Diyorsan Öyledir Diyorum Takmıyorum Bile ..İstedigin Kadar Anlatmaya Çalış Ne Yaparsan Yap Bir Sürü Kaynak Göster Yok Oğlu Yok Yine Öyle Yine Böyle Yine Kabullenme Yok...
11 Senedir Hyundai Kullanıyoruz Şu Zamana Kadar Bakımı Dışında Servis - Sanayi Yüzü Görmedik...

Mercedes-Benz 190E 2.3

208 Mesaj
7 Haziran 2011; 20:17:08 

şöyle bi konuya göz attım, sonuç elin korelisi çalışır 40 yılda dünyanın 5. büyük üreticisi olur, aynı zamanda sorunsuzlukta 3. olur
bizim millet anca konuşup ona buna kulp takar

sene 2050 olur millet uzay gemisi yapar, biz gene burda hangisi iyi diye tartışırız

1469 Mesaj
8 Haziran 2011; 2:01:39 

quote:

Orijinalden alıntı: strify

Vay uygunmuş. Her eve 3 tane almak lazım.

biri ekmek arası paket olsun,yolda giderken yiyecem

Parayı Lidya'lılar, para üstünü sakızla ödemeyi Türk'ler, para üstüyle villa almayı B.E.bulmuştur !

52 Mesaj
8 Haziran 2011; 2:07:48 

Kapikule'yi gecince millet 40'liraya CLS 320'ye biner, bizde ise Hyundai!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

274 Mesaj
8 Haziran 2011; 2:38:38 

quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

ne yaparsan yap hala tenekesin be hyundai, boşver sen piremiyum olma çabalarını bir kenara bırak..
totonu fazla kaldırdılar senin

2005 yılında Hyundai Accent ile Honda Civic fiyatlarını veriyorum,

hyundai;
0

honda;
0

şuan sahibindendeki ikinci el fiyatlara bakalım
(linkleri kısaltmak zorunda kaldım)

hyundai;
http://tinyurl.com/5ufvokh

honda;
http://tinyurl.com/6eypkhr

yorum sizlerin

Arkadaş öyle güzel tesbitte bulunmuş ki alkışlıyorum

Ayrıca markası ne olursa olsun bu fiyatlara araba mı alınır. Millet krediyi sebil falan sanıyor galiba, 60.000 liralık arabaya gözü kapalı kredi çekiyor. Koca ülke bu kadar mı enayi yerine koyulur, fiyatlar bu kadar mı faiş olur. Bir arkadaş yıllar öncesinin döviz kurlarını araştırmış değişen yok ancak otomobil fiyatlar iki katı; sakın bana demeyin vergi var diye çünkü o zaman da var. Bu iş sadece vergiden değil elinizi vicdanınıza koyun adamlar bu ülkede vergi şişkin millet yüksek fiyatları buna yoruyor nasıl olsa diyerek veriyor da veriyor zamı.

AFYONKARAHİSAR

Benim Rüyam...O Yürümeyen Otomobil "DEVRİM"

994 Mesaj
8 Haziran 2011; 2:54:47 

İyide 56 binliraya focus 60 binliraya golf satılan ülkemde hyundainin boş durması beklenemezdide çok sıçmışlar...

SONY VAIO VPCEB1S1E - ASUS N550JV-CN127H
FORD FOCUS 1.6TDCI- MERCEDES-BENZ C220 CDI
AKG K324P - ROCKIT SOUNDS R50 - SAMSUNG GALAXY S II

GIGABYTE 990FXA-UD5/ AMD FX8 8320 / SAPPHIRE RADEON HD7850 O.C. / CORSAIR VENGEANCE DDR3 2133Mhz DUAL-KIT / KINGSTON 240GB V+200 SSD

916 Mesaj
8 Haziran 2011; 4:20:02 

42.000'liraya A'dan, Z'ye tüm donanımları mevcut, C segmenti, dizel ve otomatik olan güzelim Astra HB Classic III dururken, bu araca bu para bağlanmaz...

Alanlara hayırlı olsun fakat ben sadece gülüyorum.

Honda Cbr 600FA...Bmw 3.20D Xdrive...Fiat 500L...

1519 Mesaj
11 Haziran 2011; 17:53:46 

quote:

Orijinalden alıntı: SonpoL

42.000'liraya A'dan, Z'ye tüm donanımları mevcut, C segmenti, dizel ve otomatik olan güzelim Astra HB Classic III dururken, bu araca bu para bağlanmaz...

Alanlara hayırlı olsun fakat ben sadece gülüyorum.

Motoru güçlü olsa bir de perde havayastıkları olsa 2004 kasa olmasına rağmen alınabilir bir araç.. Ama günümüz güvenlik normlarına uygun değil...

346 Mesaj
11 Haziran 2011; 18:56:11 

Vites kutusu Era'yla aynı ise(4 ileri otm) 128 hp'lik motora yazık olmuş diyebilirim.Fiyatı içinse normal diyenlere şaşıyorum.

1830 Mesaj
14 Haziran 2011; 12:06:41 

O fiyatlar ne öyle ! En dolusundan Fiat Linea bile daha hesaplı. En azından daha geniş, bagajı daha büyük.

http://www.fiat.com.tr/...biller/linea_fiyat.aspx

Intel Core i5 3570K | Thermaltake Contac 21 | 2x4 GB Corsair Vengeance DDR3 1600 | MSI P67A-G45 | 128 GB Memoright Maximum | 3 GB Sapphire HD 7950
23" HP Pavilion 23xi | Avermedia AverTV DVB-S Pro | 22X LG GH22NS50 | Creative SB X-Fi Titanium | Creative Inspire T6060 | Monster Beats Solo by Dr. Dre
Microsoft LifeCam HD-3000 | Raidmax Titanium | Akasa AK-ICR-14 | High Power HPC-750-B12S | APC Back-UPS 650 | Asus USB-N10 | Trust BT-2420p
HP LaserJet Pro P1102 | Microsoft Multimedia Keyboard | Microsoft Sidewinder X3 | SteelSeries Qck mini | Sony Cybershot DSC-H3 | Sony Xperia SL
2011 Renault Laguna 1.5 dCi Executive

1191 Mesaj
27 Temmuz 2011; 0:58:27 

Millet hyundai diye bu fiyat ne diye kafayi yemis, ayni arabanin onune vw damgasi koy yeni jetta de 60 bin tl baz modeli fiyat koyarlar milllet bedava diye yorum doserdi buraya. Fiyat ucuz demiyorum, lakin turkiyedeki arabalarin fiyatina ucuz demek icin beynimizi yitirmis olmamiz gerek.

Yalniz adamlar 128 hp 1,6 dizel motor yapmis 3,9 ortalama yakit tuketiyor araba, dizayn olarak bence rakibi olan civic, jetta, corolla, cerato gibi arabalardan daha hos olmus bu kisiden kisiye degisir. 5 yil cok kapsamli garanti veriyolar o asik oldugunuz vw 2 yil garanti verio 2 yil sonra butun elektronikleri teker teker dokuluo, 1 golf birde lupo kullanmisligim var 2 sinindemi 3. Yilinda camlari bozulur arkadas yaw. Kaportaya gelince elbette bir alman arabasi saglamligi yok ama japon kalitesini yakalamislar bu modelle. Bence bu modele bu fiyata bukadar tepki gelmesi accent era gibi bir copluk arabanin devami niteliginde gozukmesidir.

Sonuc olarak arabanin fiyati super degil ama bir cok markaya kiyasla cok uygun. Araba ic dis tasarim olarak alman arabalarini bi kere bir koseye atar ustune birde performansli dizel motoru ve 5 yil garanti koyunca farkini baya ortaya koyuyor tek dez avantaj kaporta gosterilebilir, zaten kaportaya para yatiracak olan adam japon kore arabasina bakmadan direk alman arabasina yonelir zaten burda bu yorumlari yapanlarda onlardan anlasan.

Origin ID : besttr, Steam ID: besttr
Suzuki Grand vitara 3K (2006)
GM ELİT/PS4/İpad mini 16gb
FX 4.00ghz / HD 7750 gdrr3 2gb/ 8 gb drr3 / 24. Asus

10446 Mesaj
27 Temmuz 2011; 1:08:32 

quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

Millet hyundai diye bu fiyat ne diye kafayi yemis, ayni arabanin onune vw damgasi koy yeni jetta de 60 bin tl baz modeli fiyat koyarlar milllet bedava diye yorum doserdi buraya. Fiyat ucuz demiyorum, lakin turkiyedeki arabalarin fiyatina ucuz demek icin beynimizi yitirmis olmamiz gerek.

Yalniz adamlar 128 hp 1,6 dizel motor yapmis 3,9 ortalama yakit tuketiyor araba, dizayn olarak bence rakibi olan civic, jetta, corolla, cerato gibi arabalardan daha hos olmus bu kisiden kisiye degisir. 5 yil cok kapsamli garanti veriyolar o asik oldugunuz vw 2 yil garanti verio 2 yil sonra butun elektronikleri teker teker dokuluo, 1 golf birde lupo kullanmisligim var 2 sinindemi 3. Yilinda camlari bozulur arkadas yaw. Kaportaya gelince elbette bir alman arabasi saglamligi yok ama japon kalitesini yakalamislar bu modelle. Bence bu modele bu fiyata bukadar tepki gelmesi accent era gibi bir copluk arabanin devami niteliginde gozukmesidir.

Sonuc olarak arabanin fiyati super degil ama bir cok markaya kiyasla cok uygun. Araba ic dis tasarim olarak alman arabalarini bi kere bir koseye atar ustune birde performansli dizel motoru ve 5 yil garanti koyunca farkini baya ortaya koyuyor tek dez avantaj kaporta gosterilebilir, zaten kaportaya para yatiracak olan adam japon kore arabasina bakmadan direk alman arabasina yonelir zaten burda bu yorumlari yapanlarda onlardan anlasan.

Bu yorum üzerine forum tamamen silinebilir.

copyright:(telif hakkı diyelim, Taner Abi'yi kızdırmayalım) funkmaster

7280 Mesaj
27 Temmuz 2011; 1:27:46 

Bu araba pahalı arkadaş.

mantık..

2694 Mesaj
27 Temmuz 2011; 1:38:33 

Bu fiyatı normal karşılayanlar varsa kısaca diyorum.

1516 Mesaj
27 Temmuz 2011; 1:40:52 

Fiyatı bilemem de 1.6 Crdi ne güzel bir motor...

1.6 TDİ 90 Ps( )
1.6 HDİ 110 Ps
1.6 Multijet 120 Ps
1.6 CRDİ 128 Ps

1191 Mesaj
27 Temmuz 2011; 1:47:22 

Ya neye gore kime gore pahali, acinasi yorumlar yapmayin, fanatik olmayin on yargili olmayin.

Bu memlekette 64 bin tl ye 109 beygirlik ayni donanimlarda jetta satiliyor 2 yil garantili. Sen 5 yil garantili 128 beygirlik accent blue ya pahali diyorsan, 64 bin tl olan jettayi ifade edecek kelime birakmassin.

2694 Mesaj
27 Temmuz 2011; 2:00:28 

quote:

Ya neye gore kime gore pahali, acinasi yorumlar yapmayin, fanatik olmayin on yargili olmayin.

Bu memlekette 64 bin tl ye 109 beygirlik ayni donanimlarda jetta satiliyor 2 yil garantili. Sen 5 yil garantili 128 beygirlik accent blue ya pahali diyorsan, 64 bin tl olan jettayi ifade edecek kelime birakmassin.

Ne fanatiği yav gider 40 kaada corolla alırım paşa paşa binerim jetta anormal fiyatlara satıyor olabilir ama onun en azından marka avantajı var hyundai'da ne var

10446 Mesaj
27 Temmuz 2011; 2:12:17 

quote:

istediğinizi diyebilirsiniz ama Accent B segmenti, Jetta C'dir, Jetta'nın rakibi ELANTRA'DIR, Elantra ile Passat'ı bir görüyorsanız zaten yapacak birşey yok esas acınası yorum budur.

Accent'te 4 ileri otomatik şanzıman varken, Jetta'da 7-ileri çift kavramalı vardır.

Accent 4.3 metre, Jetta 4.6 metredir, iç mekanı her türlü daha geniş ve ferahtır.

Jetta'nın kapı içi plastiği sert diye eleştiri yağmuruna tutuldu, Accent Blue'nun her tarafı sert plastik.

Jetta'da arka süspansiyon bağımsız, Accent blue'yu geçtim elantrada bile hala torsiyon çubuğu kullanıkmaktadır, buna da ne farkeder demeyin? Avrupa pazarı için geliştirilen i30'da da ön-arka süspansiyon bağımsızdır, bunun üretim maliyetinde yarattığı farkı da hesaba katın.

Jetta'da far yıkamalı çift optik halojen far varken, Accent Blue'da hala tektir.

Accent Blue'da hala tek dokunuşla cam açma-kapama veya cam tuşu aydınlatması gibi ayrıntılar bile yokken bu araç nasıl "premium" muamelesi görüyor hayret ediyorum.

Jetta'da çift bölgeli otomatik klima mevcutken Accent'te tektir.

Jetta'da renkli ekranlı dokunmatik navigasyon sistemi vardır, Accent'te henüz yok.

Accent Blue 1210 kilo iken, Jetta 1412 kilodur, son hızları aynıdır, Accent'in hızlanması 10.7 iken, Jetta'da bu değer 11.7 dir.

Accent'in ortalama tüketimi 5.6 iken şehir içi 7.1 yakar, Jetta'da bu veriler sırasıyla 4.7 ve 5.6'dır.

Accent Blue'nun bagaj hacmi 465 litredir, Jetta'nın 510.

Jetta'da Accent Blue'ya göre donanım fazlası olarak:

- Arka kol dayama ve bagaja ulaşma bölümü
-Arkada 2 adet bardak tutucu
-Bagajda 12 volt soket
-Deri el freni
-Ön koltuklarda bel desteği
-Yarı deri döşeme
-Dokunmatik ekranlı Navigasyon sistemi
-Yükseklik ayarlı ön yolcu koltuğu
-Elektrikle katlanan aynalar
-Far yıkama sistemi
-Karartılmış yan ve arka camlar
-Ön park sensörü (radyo ekranından görselli aynı zamanda)
-uzaktan kumandayla açılan elektrikli bagaj kapağı
-Folllow me home far sistemi
-Soğutma özellikli kilitlenebilir torpido gözü
-Kendiliğinden kararan dikiz aynası
-otomatik yanan farlar
-yağmur sensörü

bulunmakta, şimdi segment-donanım-şanzıman gibi farkları da düşünürsek hala iki aracı DENK mi görüyorsunuz? Bana kalırsa iki aracın fiyatı da son derece FAHİŞ. Ama aralarındaki 18.500 TL'lik fark son derece normal...
2 senelik daha garanti yaptır 4'e çıkarırsın 800 tl mine alıyorlardı hadi fark oldu sana 19.300...

önyargılarımı yıkabilmiş miyim?

3330 Mesaj
27 Temmuz 2011; 2:26:34 

40 - 50 bin liralara iş kovalarım mis gibi..... araç fiyatları resmen uçuşa geçti 97 model accent var a noktasından b noktasına götürüyo yetiyor bize. en son hatırladığım gazete haberlerinde üreticiler satışlardan son derece mennundu. Hak bize diyorum ....

...................

193 Mesaj
27 Temmuz 2011; 4:29:14 

quote:

Orijinalden alıntı: antares07

0

Çok güldüm buna :D

2008 Vw Jetta 1.6 MPI 102 ps Refleks Gümüş
Computer Engineers

1830 Mesaj
27 Temmuz 2011; 4:39:49 

quote:

109 beygirlik Jetta çıktı da bizim mi haberimiz olmadı.

BMW 3.20 D M Package 2012 - 2.0 D 184hp - 380nm

3390 Mesaj
27 Temmuz 2011; 8:41:13 

quote:

Orijinalden alıntı: hackersun

Motoru güçlü olsa bir de perde havayastıkları olsa 2004 kasa olmasına rağmen alınabilir bir araç.. Ama günümüz güvenlik normlarına uygun değil...

Günümüz güvenlik normlarına uygun değil demek.

Nasıl tespit ettik acaba bunu ?

5 yıl önceki Astra 5 yıl sonraki Accent'ten her zaman daha sağlam ve güvenlik normlarına daha uygundur.

Araçları görmesek bilmesek sürmesek hadi neyse...

1191 Mesaj
27 Temmuz 2011; 15:12:06 

Yani diyecek fazla bisi yok, birisi demis accent 4 ileri diye gir. Ak bakiyim 1.6 dizel motoru yani bu konustugumuz motor kac ileri vites, accent erayla bunu karistiriyosunuz, tamamen farkli bir arac accent blue bunu algilayiniz artik, bana 128 neygir performans sunup 3,9 ortalama yakt tuketen ve 1.6 beygir olan baska bir arac soleyin?

Biriside demis gidder corolla alirim git al arkadasim corrollanin dizel full aksesuarli fiyatinin sen jettadan geri kalir yani var mi saniyosun?

Biz bunu 2. Arac olarak dusunuyoruz, hali hazirda honda civic 2010 premium aracimiz var, 38 bin tl gibi cok guzel bir fiyata almistik sifirini, tabi ki civic kadar konforlu ve ust duzey bir arac degil ama zaten arada segment farki var ayrica daha performansli ve daha ekonomik civictten yuzde 50 ekonomik yakit tuketiyor.

8 Mesaj
27 Temmuz 2011; 20:45:43 

Cuma günü İstanbul Maltepe de Hyundai de Blue ile test sürüşü yapacağım.
Getz den inip Blue ya bineceğim , bakalım gerçekten hakediyor mu o kadar fiyatı ....

10446 Mesaj
28 Temmuz 2011; 4:08:23 

quote:

Yani diyecek fazla bisi yok, birisi demis accent 4 ileri diye gir. Ak bakiyim 1.6 dizel motoru yani bu konustugumuz motor kac ileri vites, accent erayla bunu karistiriyosunuz, tamamen farkli bir arac accent blue bunu algilayiniz artik, bana 128 neygir performans sunup 3,9 ortalama yakt tuketen ve 1.6 beygir olan baska bir arac soleyin?

Biriside demis gidder corolla alirim git al arkadasim corrollanin dizel full aksesuarli fiyatinin sen jettadan geri kalir yani var mi saniyosun?

Biz bunu 2. Arac olarak dusunuyoruz, hali hazirda honda civic 2010 premium aracimiz var, 38 bin tl gibi cok guzel bir fiyata almistik sifirini, tabi ki civic kadar konforlu ve ust duzey bir arac degil ama zaten arada segment farki var ayrica daha performansli ve daha ekonomik civictten yuzde 50 ekonomik yakit tuketiyor.

Arkadaşım sana okuma yazmayı da bu saatten sonra biz mi öğreteceğiz;

Hyundai Accent Blue'nun otomatik viteslisinin ortalama tüketimini verdim ben orada, kaldı ki normali de 4küsür, 3.9 olan ŞEHİR DIŞI TÜKETİMİ.

Ayrıca Accent-Blue'daki otomatik şanzıman 4-ileri, ne o manyak satışcılar sizi de mi kandırdı 6-ileri diye? C segmenti ilan edilmesinden sonra(demoktraik özerkliğe benzetiyorum ben bu durumu) birde bu mu çıktı?

Senin örneğini verdiğin 64 milyarlık jetta-dizel-otomatik, rakibi olarak niye DÜZ VİTES accent'i karşılaştırayım ki...

yazık doğrusu, forumdaki Hyundai akımı çok enteresan. Bana VW fanatiği muamelesi yapılıyor neredeyse her mesajımda ama sizleri gördükçe kendi fanatik(!) halime bile şükrediyorum.

1373 Mesaj
28 Temmuz 2011; 9:57:30 

2008 krizinde ağlayan elini taşın altına sokmayıp binlerce işçi çıkaran!Ocak söndüren!
Devlete ağlayan-sızlanan Zorla cebren ve hile ile ÖTV indirimin yaptıran!
Ötv indirimin haftasından itibaren bu güne kadar zamları dayayan ve dayacayacak olan,
Yani kredi genişlemesini(2010-2011),ekonomik krizi(2008) bile her türlü lehine kullanan bu firmalar,
Her türlü bizim sırtımıza biniyorken,
Her ay araç fiyatlarına düzenli zam yapan Firmaların savunma kuvvetleri (kara-hava-deniz) sesleniyorum

O fabrikalarda çalışan binlerce işçiye de her ayı bırakın,
Ne kadar zam yapmışlar!
2008 krizindeki maaşı ile
20011 yılındaki maaşı nedir?
Çalışan varsa söyleyebilir mi?

Otomotiv firmalarını zengin etmek ve bu firmaları ve arabaları canla başla savunan hala ucuz diyebilen,
Bir fanatik edasında savunan gönüllü Fan boylar;

*Yarın kriz olduğunda göreceğim ben sizi,
*O arabalarınız ve otomotivciler sizi ne kadar savunacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aadrty -- 28 Temmuz 2011; 10:11:24 >

Ne imzası

1191 Mesaj
28 Temmuz 2011; 14:06:18 

Kimse savunmuyor, herkes hem fikir olmus durumda turkiyedeki araba fiyatlarinn ucuk olduguna sadece kiyaslqma yapioruz, kiyaslama yapildiginda turkiye standartlarinda fiyatina pahali demek zor bu arabanin. Butun arabalar pahali su jettayi 44 binliradan satiyolar en ucuz yanlis hatirlamiyosam, donanim olarak, performans olarak. Tasarim olarak 5 basan honda civici 38 bin tl ye aldim, benim kavgam bunla arkadas, once insanlar su vw'nin ne sacma fiyAtlara ne arabalar sattigini gorsun sonra hyundai konusalim...

Ayrica wv. Fanatigi arkadas, :) accent blue manual vites versyonu 6 ileri vitestir. Bu araci acvent era ile karistirma, accent eranin dizel modeli 30 bin tl'den basliyor. Bu accent blue/ accent blue / accent blue gorebildin mi? Madem segmente bu kadar takmissin elentra var kapi gibi mondeoya rakip olacak arac 41 bin tl den basliyor 136 beygirlik aslqn gibi motoru var,, tasarimi zaten cok sık. Yani jetta rakibi bile olamaz passatla kapisirlar :) bende hyundainin bazi modellerinden hoslanmiyorum, misal era, getz rezalet arabalar bence, i20 ve i30 guzel arabalar yalniz fiyatlari biraz yuksek, elentra cok guzel arac, accent blueda dizel motoruyla farm yaratio ayrica bu arabanin baslangic fiyati 33 bin tl bunlar dizel fiyatlaridir bunuda idrak etmeli bazilari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi besttrr -- 28 Temmuz 2011; 14:16:35 >

10446 Mesaj
28 Temmuz 2011; 14:16:07 

quote:

Kimse savunmuyor, herkes hem fikir olmus durumda turkiyedeki araba fiyatlarinn ucuk olduguna sadece kiyaslqma yapioruz, kiyaslama yapildiginda turkiye standartlarinda fiyatina pahali demek zor bu arabanin. Butun arabalar pahali su jettayi 44 binliradan satiyolar en ucuz yanlis hatirlamiyosam, donanim olarak, performans olarak. Tasarim olarak 5 basan honda civici 38 bin tl ye aldim, benim kavgam bunla arkadas, once insanlar su vw'nin ne sacma fiyAtlara ne arabalar sattigini gorsun sonra hyundai konusalim...

O Jetta'nın gerçek rakibi Elantra kaç paraya satılıyormuş.

Accent Blue'nun fiyatları Polo'dan daha bile pahalı.

Tasarım olarak 5 basan, ama diğer kriterlerde bir avantajı olmayan Civic kaç yıllık araç? Civic'in euro*spec kasası çıkınca, 45.000 başlangıç fiyatı görürseniz şaşırmayın.

VW'nin, daha doğrusu Doğuş'un fiyatlarını bende eleştiriyorum ama HYUNDAI'ye göre, daha makul olduğu da bir gerçek!

Bence önce esas, Hyundai'yi konuşmalı, akabinde VW'e geçmeliyiz.

1191 Mesaj
28 Temmuz 2011; 14:19:28 

O kriterler ne cok merak ediyorum, kaporta disinda bana bi kriter goster jettayi civictten ustun kilan.

2737 Mesaj
28 Temmuz 2011; 14:35:11 

quote:

Orijinalden alıntı: aadrty

2008 krizinde ağlayan elini taşın altına sokmayıp binlerce işçi çıkaran!Ocak söndüren!
Ötv indirimin haftasından itibaren bu güne kadar zamları dayayan ve dayacayacak olan,
Yani kredi genişlemesini(2010-2011),ekonomik krizi(2008) bile her türlü lehine kullanan bu firmalar,
Her ay araç fiyatlarına düzenli zam yapan Firmaların savunma kuvvetleri (kara-hava-deniz) sesleniyorum

Ne kadar zam yapmışlar!

Otomotiv firmalarını zengin etmek ve bu firmaları ve arabaları canla başla savunan hala ucuz diyebilen,

Yazdıklarının altına imzamı atarım.
Krizde araba satışları darbe yerse ve stoklar birikmeye başlarsa hemen işçiler çıkartılacak, araba satmak için peşimizde dört dönücekler.
İnsanların sırf o gruptan araba alıyor diye bu kan emicileri savunması çok yazık..

Gran Turismo 6

3390 Mesaj
28 Temmuz 2011; 14:37:20 

quote:

Orijinalden alıntı: aadrty

Ne kadar zam yapmışlar!

+2011

7211 Mesaj
28 Temmuz 2011; 14:55:48 

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Golf'te ESP yok.

Blue'da ESP tüm modellerde standart.

Ayrıca Golf'ün motor gücü daha düşük.

bu mesajı yazdıktan sonra mı banlandı acaba

2045 Mesaj
28 Temmuz 2011; 15:21:54 

quote:

Ayrica wv. Fanatigi arkadas, :) accent blue manual vites versyonu 6 ileri vitestir. Bu araci acvent era ile karistirma, accent eranin dizel modeli 30 bin tl'den basliyor. Bu accent blue/ accent blue / accent blue gorebildin mi? Madem segmente bu kadar takmissin elentra var kapi gibi mondeoya rakip olacak arac 41 bin tl den basliyor 136 beygirlik aslqn gibi motoru var,, tasarimi zaten cok sık. Yani jetta rakibi bile olamaz passatla kapisirlar :) bende hyundainin bazi modellerinden hoslanmiyorum, misal era, getz rezalet arabalar bence, i20 ve i30 guzel arabalar yalniz fiyatlari biraz yuksek, elentra cok guzel arac, accent blueda dizel motoruyla farm yaratio ayrica bu arabanin baslangic fiyati 33 bin tl bunlar dizel fiyatlaridir bunuda idrak etmeli bazilari.

elentra mondeonun değil focusun rakibidir zira c sınıfı bir araçtır. fiyat değerlendirmesinde c sınıfına göre yorumlamak gerekir. keza accent blue da b sınıfı bir araçtır ve hyundainin bu araçları bu fiyatlara satmaya çalışması şark kurnazlığından başka bir şey değil.

hyundai güzel araç. hatta i serileri gerçekten hyundaiyi bir basamak daha üste taşıdı. ancak yeni fiyatlandırmaları tam bir facia. sattığı araçları sanki bir üst segmentmiş gibi lanse ederek müşteri bulmaya çalışması komedi.

129 Mesaj
28 Temmuz 2011; 16:50:30 

mesajım bulunsun .... sonra bakılacak

Uzaklaştırılmış
5 gün cezanın,
3 gün 1 sa. 3 dk. kadarı kaldı.
28 Temmuz 2011; 17:17:52 

o kadar etmez

57 Mesaj
13 Eylül 2011; 13:45:21 

blue alınır mı alınmaz mı hortlatalım

5533 Mesaj
13 Eylül 2011; 13:57:37 

Neden dert yanıyorsunuzki? Tam Bağımlı Sömürge ülkesidir Türkiye. Şirketler için bir pazardır. Yerli üretimi olmayan aciz bir devletiz. Fiyat az bence accent 100bin ytl olmalı!

Nokia Lumia 925 --- Canon 650D --- Gigabyte P35K Gaming Notebook

4607 Mesaj
13 Eylül 2011; 15:01:41 

bu arabanın eni dar.

ayrıca o parayı kesnlkle hak etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 13 Eylül 2011; 22:49:37 >

bu bir işaret...

57 Mesaj
15 Eylül 2011; 9:43:49 

almayalım ozaman

12 Mesaj
28 Aralık 2011; 20:37:50