- x
15 cm boyundaki ÇIYAN ın evde ne işi var?
175 Cevap11401 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2504 Mesaj
4 Haziran 2011; 17:03:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Prerogative

Yer : Balıkesir / Merkez / Bahçelievler mahallesi / Öğrenci evi / Kat 2
Tahmini boy : 15 cm
Terlikler : 44 numara

Salonda kapı altında bir hareketlilik gördüm. Işığı açmamla birlikte hızlı bir şekilde mutfağa kaçmaya başladı. Kaçmasına izin vermedik terlikle güzel bir şekilde ezdik. 2 ev arkadaşımla birlikte panik olduk. Evde yuvaları varmıdır acaba?

0

Hocam gidin elli numara bot alın onun ailesi filan vardır sürüyle intikam almaya gelirler burnuna ağzına klağını filan girerler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çift Çekirdekli -- 4 Haziran 2011; 17:04:36 >

★★★★★★★

''Auf Wiedersehen Regenmeister''
''Hiçbir zaman kendi limitlerime ulaşamadım.Beni daha hızlı olmaktan alıkoyan hep aracın limitleri olmuştur,kendi limitlerim değil.''
Michael Schumacher ''The Red Baron''
7 Times Formula One World Champion (94-95-00-01-02-03-04)
#91 Grand Prix Victory #68 Pole Positions #77 Fastest Lap #155 Podium #22 Hat-tricks (pole, win, fastest lap)

5472 Mesaj
4 Haziran 2011; 17:11:54 

Ciyan zehri insani 3 dk icinde öldurur. Eger ayibogan gibi biseyseniz felc eder. Bu arada ciyanlar zehirsizdir ama dikkat edin sizi sokmasin yumurtalarini gozunuzun icine birakirlar siz uyurken sonra larvalar gozunuzu patlatarak disari cikar. Sonra iste ciyanlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Android Oyunum - Jetpack Scramble

686 Mesaj
4 Haziran 2011; 17:16:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Çift Çekirdekli

arkadaşın eve gittik F.E.A.R oynuyoduk ayağım ustunde bişey hissettim bi baktım ÇIYAN hemen ayağımla fırlattım dolabın arkasına uçtu sonra arkadaşlara kendimi odadan dışarı attık arkadaş mutfaktan böcek sipreyini aldı bende bu ilaç çıyana işlemez dedim sonra ayakkabı dolabını açtık o 47 numara spor ayakkabı Bende 50 numara bot aldım ilk önce odaya girdik ciyanı arıyoduk ben bi baktım halnın ustunde arkadaş spor ayakkabıyla vurda ciyan ikiye bölündü ama hala yaşıyodu sonra bot la bi vurdum hayvanın pestili çıktı sonra balkandan attık oyuna devam ettik

troll face değilde troll foot diyelim biz artık sana

edit:tamam bende 46 bazen 47 giyioyrumda 50 numara ne dostum toynak mı var ayağında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knight7Cydonia -- 4 Haziran 2011; 17:18:28 >

Belki hiç bir şey yolunda gitmedi; ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi...

Ernesto Che Guevara

694 Mesaj
4 Haziran 2011; 17:31:31 

Tamamda açık adresini neden veriyorsun arkadaşım.

**Satılık Günlük Güvercin Yumurtaları** (Saç dökülmesi ve Cilt bakımı)İlan için TIKLA
(30 GÜNLÜK) Samsung Galaxy S2 İlan için TIKLA
Sennheiser HD 218 İlan için TIKLA

65 Mesaj
4 Haziran 2011; 17:39:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Sitenin adrese bak GAY GAMER

Hiç dikkat etmedim valla Google görsellerden buldum bunu.

Mozart Türkiye'ye gelse konserine giderim.

3739 Mesaj
4 Haziran 2011; 17:41:54 

Cian uzmani biri olarak bu konuyu yeni gordum.
Askerlimi adanada tarla ortasinda yaptigim icin Bu hayvanlardan cok gorurdum. 15 cm diyipde sasiranlara cok garipsedim. Cunku 15 cm cian icin buyk bir boyut degildir. Cok daha buyuk ve irileri vardir. Ust kismi zirhlidir. Ezsnizde catur cutur ses gelsede sizi yaniltmasin. Ortadanda bolseniz 2 parcasi ayri yerlere gider. Et kokusunu alir. İnsan bedenine saldirmak icin gelir. Zehirsizdir diyenlere gulerim. Felc yapma ozelligine sahiptir. Uyusturur. Ve isirdigi nokta kas kati kesilir. Cok can acitir. Bu hqyvanin goruntusunden ve tipinden korktugum kadar 9 burkumlu akrepten korkmadim. 4 metrelik kirmizi kafali yilana kasaturami cektim oldurmek icin ama bu hayvani gorunce kactim. İnanilmaz hareket eder su gibi kayar. Et ile beslenir. Eger uyurken sizi zehirlerse ve hala uyanmaz iseniz hayvanda ac ise agizlariyla buyuk bir lokma et yiyebilir. En merak ettiginiz konu ise egerki yavru ve kardesleri varsa isiniz kotu. Ama yetiskin erkek ise yanliz takilir.

194 Mesaj
4 Haziran 2011; 17:43:54 

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer
Askerlimi adanada tarla ortasinda yaptigim icin Bu hayvanlardan cok gorurdum. 15 cm diyipde sasiranlara cok garipsedim. Cunku 15 cm cian icin buyk bir boyut degildir. Cok daha buyuk ve irileri vardir. Ust kismi zirhlidir. Ezsnizde catur cutur ses gelsede sizi yaniltmasin. Ortadanda bolseniz 2 parcasi ayri yerlere gider. Et kokusunu alir. İnsan bedenine saldirmak icin gelir. Zehirsizdir diyenlere gulerim. Felc yapma ozelligine sahiptir. Uyusturur. Ve isirdigi nokta kas kati kesilir. Cok can acitir. Bu hqyvanin goruntusunden ve tipinden korktugum kadar 9 burkumlu akrepten korkmadim. 4 metrelik kirmizi kafali yilana kasaturami cektim oldurmek icin ama bu hayvani gorunce kactim. İnanilmaz hareket eder su gibi kayar. Et ile beslenir. Eger uyurken sizi zehirlerse ve hala uyanmaz iseniz hayvanda ac ise agizlariyla buyuk bir lokma et yiyebilir. En merak ettiginiz konu ise egerki yavru ve kardesleri varsa isiniz kotu. Ama yetiskin erkek ise yanliz takilir.

Kasinmaya basladim korkuttun hocam

2051 Mesaj
4 Haziran 2011; 17:46:35 

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Haziran 2011; 17:47:01 

quote:

GEceleri barlar sokağında piyasa yapmayada çıkıyo hocam onu yazmayı unuttun

5472 Mesaj
4 Haziran 2011; 17:48:09 

quote:

Centipede ve ciyan ayni hayvanmi?

1026 Mesaj
4 Haziran 2011; 17:48:29 

Ağzına kürekle vurmassan ölmez!!!

1006 Mesaj
4 Haziran 2011; 17:52:43 

0

4 sene once balıkesırde ogrencı olarak pasaalanında kalırken bızım mutfakta da bundan vardı. ara sıra gecelerı gezıntıye cıkardı
cok evcımendır kendısı fotosunu cekmeye calıstıgımı goren ev arkadasları 3 m den daha fazla yaklasamıyordu

65 Mesaj
4 Haziran 2011; 17:53:00 

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Centipede ve ciyan ayni hayvanmi?

Centipede çıyan. Millipede kırkayak.

http://tr.wikipedia.org...C3%87ok_bacakl%C4%B1lar

Burada ikisi için kullanılan ifade; "Çıyan zehirli olsada çoğu insan derisini delemez, oldukça utangaçtır iri boyları ezildiğinde ya da tutulduğunda ısırabilir. Kırkayak ise çürükçül ve zehirsizdir, sokmaz yada ısırmaz. Kırkayaklar normal ortamlarından soğuk ve yağışlı havada yada baharda yumurtadan yeni çıktıklarında Çıyanlar ise genellikle aşırı kuru ılıman havalarda evlerin çatlakları ve kuytu köşelerine gizlenebilir. Genellikle boş zemin konutlarda görülür rahatsız olunca terkederler. Yiyecek ve eşyalara zararlı değillerdir fakat varlıkları nahoştur."

Boşuna heyecan yaptık rahat olun gençler. Bir de bunlar hep Balıkesir'de toplanıyor galiba lan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paintbox -- 4 Haziran 2011; 17:54:16 >

Mozart Türkiye'ye gelse konserine giderim.

2051 Mesaj
4 Haziran 2011; 17:54:01 

@Paintbox

Uzaklaştırılmış
4 Haziran 2011; 18:00:50 

be ne lan şimdi uyuyamam 1 hafta

2504 Mesaj
4 Haziran 2011; 18:06:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Knight7Cydonia

troll face değilde troll foot diyelim biz artık sana

edit:tamam bende 46 bazen 47 giyioyrumda 50 numara ne dostum toynak mı var ayağında

Ben 50 numara giymiyorum 42 numara giyiyorum ve o ayakkablılar benim değil arkadaşımın babasınındı!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çift Çekirdekli -- 4 Haziran 2011; 18:09:43 >

★★★★★★★

''Auf Wiedersehen Regenmeister''
''Hiçbir zaman kendi limitlerime ulaşamadım.Beni daha hızlı olmaktan alıkoyan hep aracın limitleri olmuştur,kendi limitlerim değil.''
Michael Schumacher ''The Red Baron''
7 Times Formula One World Champion (94-95-00-01-02-03-04)
#91 Grand Prix Victory #68 Pole Positions #77 Fastest Lap #155 Podium #22 Hat-tricks (pole, win, fastest lap)

82 Mesaj
4 Haziran 2011; 18:06:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Burgu Makarna

Off balıkesire mi toplanmış bunlar

Merkez/paşaalanı/3. kat

20 cm rahat vardı 5 cm eni vardı hayvanın 42 numara terlikle ezilmiyodu böcek ilacı sıkıp üstüne basınca 5 dk a öldü ama o günden sonra rahat oturamaz oldum sanki sürekli biyerlerden çıkıcakmış gibi

Hocam bende balıkesir paşaalanında oturuyorum ? sen tam olarak nerdesin korktum şimda yav !!!

quote:

Orijinalden alıntı: biolog_hakan

0

4 sene once balıkesırde ogrencı olarak pasaalanında kalırken bızım mutfakta da bundan vardı. ara sıra gecelerı gezıntıye cıkardı
cok evcımendır kendısı fotosunu cekmeye calıstıgımı goren ev arkadasları 3 m den daha fazla yaklasamıyordu

Tam olarak neresinde bizde yeni taşındıkta paşaalanına 1 ay oluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasterOFMonster -- 4 Haziran 2011; 18:08:48 >

182 Mesaj
4 Haziran 2011; 18:14:50 

quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

böcük fobisi olan birisi olarak şuan bu yazıyı gözümle duvar ve yeri süzerek yazıyorum. tırs.gif

al bendende o kadar.

Yeni Focus Titanium 5K 1.6 109PS TDCi
(PaYLaŞMaK GüZeLDiR)
FOREVER KONU DIŞI

712 Mesaj
4 Haziran 2011; 18:17:41 

Geçen sene mecidiyeköy 4. katta evde akrep öldürdüm Tam dışarı çıkacaktım kapının
yanındaki duvarda akrebi gördüm önce bir tırstım sonra dedim birisi oyuncak bir şey yapıştırmıştır
burada ne gezer akrep hemde düz duvarda duruyor deyip gider ayak elime alıp bir bakayım dedim.
parmağımla dokunur dokunmaz yere düştü hala canlı olmadığı tahmin ediyorum herhalde iyi yapışmamış
dedim sonra tam yere eğildim bir baktım hareket ediyor Bu sefer baya korkmuştum:)
kavanoza aldım ama çıkar diye tatmin olmadım sonra üzerine sinek ilacı sıktım ölünce japon yapıştırıcısı
sürdüm şimdi kaskatı olarak duruyor bir yerde

Bu arada ev çıyanı zehirsiz galiba başka bir evde her yıl düzenli olarak öldürürüm hatta akşam ışığı
açtığım zaman yatağımın üstünde tavanda 6-7 cmlik çıyan olduğunu bile bilirim o oradan düşse ağzım
açık olsa ne olur tahmin bile edemiyorum

Uzaklaştırılmış
4 Haziran 2011; 18:21:13 

Berbat bişey gerçektende.Dikkatli olun.

Küçücük sinekden tiksiniyorum bunu görsem üstüne filan kusardım heralde.

Uzaklaştırılmış
4 Haziran 2011; 18:21:33 

quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Geçen sene mecidiyeköy 4. katta evde akrep öldürdüm Tam dışarı çıkacaktım kapının
yanındaki duvarda akrebi gördüm önce bir tırstım sonra dedim birisi oyuncak bir şey yapıştırmıştır
burada ne gezer akrep hemde düz duvarda duruyor deyip gider ayak elime alıp bir bakayım dedim.
parmağımla dokunur dokunmaz yere düştü hala canlı olmadığı tahmin ediyorum herhalde iyi yapışmamış
dedim sonra tam yere eğildim bir baktım hareket ediyor Bu sefer baya korkmuştum:)
kavanoza aldım ama çıkar diye tatmin olmadım sonra üzerine sinek ilacı sıktım ölünce japon yapıştırıcısı
sürdüm şimdi kaskatı olarak duruyor bir yerde

Bu arada ev çıyanı zehirsiz galiba başka bir evde her yıl düzenli olarak öldürürüm hatta akşam ışığı
açtığım zaman yatağımın üstünde tavanda 6-7 cmlik çıyan olduğunu bile bilirim o oradan düşse ağzım
açık olsa ne olur tahmin bile edemiyorum

lan oğlum yapma lan bunu yapma lan niye yapıyosun lan

3739 Mesaj
4 Haziran 2011; 18:23:53 

Korkcak bisi yok beyler. Giyiceginiz veya yatacagiz seyleri once silkelemeniz gerekiyor. Elinizde gorseniz dahi ani bi hareketle degil yavasca inmesini beklemeniz gerekiyor aksi halde ani hareket yaparsaniz herbir ayaklari igne olan zehri vucudunuza aktarir.
Yatakhanedeki bi ankarali cocugu tam sortunu giyerken (sortunun icine 2 tane cian girmis)yumurtaliklarindan baslayarak baldirindan diz kapagina kadar delik desik ederek sokmustu. Cocuk okadar cok cani yandiki 1 metre havaya sicriyor ordan kendini yere atiyordu. Goruntu seytan filmindeki goruntu gibiydi. İlk yardima kosan bendim. Cocuk bir hafta hastanede kaldi. Duzelmedi. Ankara gataya sevk edildi tum kani degistirildi. Anca duzen tutturabildiler. Sonradan ogrendimki kalp krizi gecirmis 24 yasinda. Hayvan illet bisey. Bazen youtube da saatlerce videolarini seyrederim. Bende unutamadim hayvani. Akreple ciani ayni kovaya atardik kavga ettirirdik. Akrebi bi kac dk da yerdi.

3784 Mesaj
4 Haziran 2011; 18:30:33 

Protein kaynağı hocam o pişirirsen iyi olur

260 Mesaj
4 Haziran 2011; 18:36:43 

oha layn evde napıyonuz hayvan mutasyon geçirmiş

5472 Mesaj
4 Haziran 2011; 18:39:03 

quote:

Korkcak bisi yok beyler. Giyiceginiz veya yatacagiz seyleri once silkelemeniz gerekiyor. Elinizde gorseniz dahi ani bi hareketle degil yavasca inmesini beklemeniz gerekiyor aksi halde ani hareket yaparsaniz herbir ayaklari igne olan zehri vucudunuza aktarir.
Yatakhanedeki bi ankarali cocugu tam sortunu giyerken (sortunun icine 2 tane cian girmis)yumurtaliklarindan baslayarak baldirindan diz kapagina kadar delik desik ederek sokmustu. Cocuk okadar cok cani yandiki 1 metre havaya sicriyor ordan kendini yere atiyordu. Goruntu seytan filmindeki goruntu gibiydi. İlk yardima kosan bendim. Cocuk bir hafta hastanede kaldi. Duzelmedi. Ankara gataya sevk edildi tum kani degistirildi. Anca duzen tutturabildiler. Sonradan ogrendimki kalp krizi gecirmis 24 yasinda. Hayvan illet bisey. Bazen youtube da saatlerce videolarini seyrederim. Bende unutamadim hayvani. Akreple ciani ayni kovaya atardik kavga ettirirdik. Akrebi bi kac dk da yerdi.

Ciddi ciddi okuyodum taki tum kani degisene kadar. Tmm salliyomussun anlasildi.

712 Mesaj
4 Haziran 2011; 18:39:19 

@en birinci ben oldum

Bu arada alttaki video çok tanıdık geldi Ufak kız daha akıllı sanki

0

5472 Mesaj
4 Haziran 2011; 18:44:16 

quote:

@en birinci ben oldum

Bu arada alttaki video çok tanıdık geldi Ufak kız daha akıllı sanki

0

Ne alaka simdi tarantula. Sende yeni konu ac evimde tarantula buldum diye bu videoyu oraya koy.

712 Mesaj
4 Haziran 2011; 18:54:28 

quote:

Ne alaka simdi tarantula. Sende yeni konu ac evimde tarantula buldum diye bu videoyu oraya koy.

Anlayabiliyorsan tarantula(ki o olduğunu bile bilmiyorum) şöyledir böyledir diyen bir belgesel koymadım
veya bunu evimde gördüm demedim, konuya koyulan videoların yanında çıktı, böcük fobisi
olanlar olduğu için ve adamın tipi komik geldiği için koydum
Sonuçta para vererek mesaj atmıyoruz buraya.Ha sen çıyan ile tarantulanın farklı olduğunu
idrak edebiliyorsan bu senin gelişmişliğindir, affola.

1236 Mesaj
4 Haziran 2011; 18:54:43 

Usta bu nedir yahu!.

"Memleket mutlaka modern medeni ve yeni olacaktır.Bizim için bu hayat davasıdır."

Mustafa Kemal ATATÜRK

5472 Mesaj
4 Haziran 2011; 18:56:30 

quote:

Anlayabiliyorsan tarantula(ki o olduğunu bile bilmiyorum) şöyledir böyledir diyen bir belgesel koymadım
veya bunu evimde gördüm demedim, konuya koyulan videoların yanında çıktı, böcük fobisi
olanlar olduğu için ve adamın tipi komik geldiği için koydum
Sonuçta para vererek mesaj atmıyoruz buraya.Ha sen çıyan ile tarantulanın farklı olduğunu
idrak edebiliyorsan bu senin gelişmişliğindir, affola.

Affettim. Problem degil.

47 Mesaj
4 Haziran 2011; 18:57:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

0

Böyle bir şey de olabilirdi.

Ölümle hiçbir zaman karşılaşmayacaksın.
Ölüm varsa sen yoksun, sen varsan ölüm yok.
O halde ölümden korkmak ahmaklıktır.

3739 Mesaj
4 Haziran 2011; 18:58:36 

quote:

Ciddi ciddi okuyodum taki tum kani degisene kadar. Tmm salliyomussun anlasildi.

Gercekden dalga gectimimi dusunuyorsun. Cok ciddiyim bu konuda egerki hala inanmam diyorsan pm yoluyla face ini vereyim kendin sor neler yasadigini.

1016 Mesaj
4 Haziran 2011; 19:02:31 

görsem evi terkeder 1 hafta uğramam

Amedes#2693 Hardcore 70(182) http://eu.battle.net/d3/en/profile/Amedes-2693/

182 Mesaj
4 Haziran 2011; 19:02:47 

quote:

Orijinalden alıntı: #YuEmHo#

bu gerçekmi ya

Yeni Focus Titanium 5K 1.6 109PS TDCi
(PaYLaŞMaK GüZeLDiR)
FOREVER KONU DIŞI

2943 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
TRansilvania*
4 Haziran 2011; 19:06:00 

Geçtiğimiz gün yataktan kalktım sabaha dogru 4 civarıydı.birden bi karartı geçti yastıgın yanından.sonra neyse uyuyayım dedim ama nasıl bir ruh haliyle dediysem bilmiyorum kendimde tam değildim galiba sonra uzandım yine yerden yürüme sesleri geldi direk fırladım yataktan 4 ayrı yer değiştirdim uyumak için 5 gündür yatmayı bırak yatağa yaklaşamıyorum bile ilaçlandırma yapacağız

keşke bu konuya girmeseydim

Jason Becker

5472 Mesaj
4 Haziran 2011; 19:08:35 

quote:

Gercekden dalga gectimimi dusunuyorsun. Cok ciddiyim bu konuda egerki hala inanmam diyorsan pm yoluyla face ini vereyim kendin sor neler yasadigini.

Ne bilim uslubun oyle dusundurdu. Delik desik etmis 1 metre havaya ucmus tum kani degistirildi demissin ya garibime gitti ondan. Saka yapiyon sanmistim.

5472 Mesaj
4 Haziran 2011; 19:10:36 

quote:

Orijinalden alıntı: ghostplayer

bu gerçekmi ya

Plastik o.

Buarada bisey merak ettim. Kulaga akan diye bi bocek var. Gercek adi ne onun?

1006 Mesaj
4 Haziran 2011; 19:18:09 

quote:

Orijinalden alıntı: MasterOFMonster

Tam olarak neresinde bizde yeni taşındıkta paşaalanına 1 ay oluyo

ben taşınalı 4 sene oldu o "MEGA KÖY BALIKESİR" den.. emnıyet mudurlugunun karsısındakı caddeden gırınce koca bı pazar alanı halısaha falan vardı.. orayı bıraz daha gecınce cevre yoluna gelmeden dı bızım ev

evde daha neler yakalayıp oldurdugumu anlatsam kucuk dılınızı yutarsınız herhalde. Allahtan lab da hepsıyle onceden hasır nesır olmustum kı evde karsılasınca gayet sakın sekılde gereken seylerı bu hayvancıklara yapıyordum.. yuksek lısans da canlı canlı kestıgım hayvanları ve sayılarını bı duysanız :D

0

4581 Mesaj
4 Haziran 2011; 19:20:26 

quote:

Plastik o.

Buarada bisey merak ettim. Kulaga akan diye bi bocek var. Gercek adi ne onun?

Kulağa kaçan değil miydi o ? Ufak bişey böyle kancalı felan.

"ENTERESAN SİTELER" için TIKLA !

1671 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
TheMüb
4 Haziran 2011; 19:20:58 

quote:

Ciyan zehri insani 3 dk icinde öldurur. Eger ayibogan gibi biseyseniz felc eder.Bu arada ciyanlar zehirsizdir ama dikkat edin sizi sokmasin yumurtalarini gozunuzun icine birakirlar siz uyurken sonra larvalar gozunuzu patlatarak disari cikar. Sonra iste ciyanlar...

5472 Mesaj
4 Haziran 2011; 19:23:01 

quote:

Orijinalden alıntı: BaRReT81

O sanata tezat deniyo. Lisede edebiyat dersiniz yokmuydu :D

Uzaklaştırılmış
4 Haziran 2011; 19:24:37 

Karnım açıktı iyi mi

975 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Blackfyre
4 Haziran 2011; 19:26:33 

Ankara'da yoktur dimi ya .Konuya girmeden önce mutlu mesuttum mesajları okudukça kulağım kaşınmaya başladı ya

3739 Mesaj
4 Haziran 2011; 19:31:17 

quote:

Ne bilim uslubun oyle dusundurdu. Delik desik etmis 1 metre havaya ucmus tum kani degistirildi demissin ya garibime gitti ondan. Saka yapiyon sanmistim.

Hocam gordugun hayvanin ayaklarina dikkat et. Ayaklari ignelidir. Tehlike aninda batiriveriyor. Hatta daha bilimsel konusursak ustunde yurudugu yerin veya kas in hareket ettigini anlayinca veya tehlike hissettiginde direk hizlaniyor ve vahsilesiyor. Cok akilli bir hayvan gece hareket etmeyerek siyah bir cizgiymis gibi orda olmadigini hissettirebiliyor. Yenilecegi zaman ve arkadasin terlikle ezdik ama genede gitmis dedigi gibi olu takliti yapabiliyor.

2513 Mesaj
4 Haziran 2011; 20:02:37 

dusundum de keske evcillestirseydin . boynuna ip baglardın sokakta birlikte gezerdiniz falan

Tanrı Türk'ü korusun

1544 Mesaj
4 Haziran 2011; 20:02:52 

baltayla kesseydinizya

Bmw - 3.28ci

5277 Mesaj
4 Haziran 2011; 20:17:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Paintbox

Bir de çıyanı daha iyi tanımak için şu videolara göz atın.

http://www.youtube.com/watch?v=pgkZKQCc-9Q

http://www.youtube.com/watch?v=ooFSFR2s7Ig

Link olarak veriyorum, izledikten sonra battaniyenin altına girip yere basamayacak kadar korkacak olanlar izlemesin.

O ne ya önce deriyi yüzüyor sonra da bir güzel yiyor

b€$t@mi; Tonight your soul sleeps, but one day you will feel real pain,
    maybe then you will see me as I am,
    A fragile wreck on a storm of emotion

1189 Mesaj
4 Haziran 2011; 20:29:48 

Getirde benim kobra ile kapıştıralım

Aslında otu birazda illegal olduğu için kullanıyoduk. C vitamini yasa dışı olsaydı onuda kullanırdık.
Grab your glocks when you see 2pac
Call the cops when you see 2pac

2588 Mesaj
4 Haziran 2011; 20:33:11 

@hsngencer
Tamam ya zıçtın tüyü diktin yani..Bütün kanı değiştirmişlerde öyle düzen sağlanmış..

202 Mesaj
4 Haziran 2011; 20:41:26 

1749 Mesaj
4 Haziran 2011; 20:43:37 

bize de girdi aynı o boyutta (15cm civarı) aman yaa :S

6158 Mesaj
4 Haziran 2011; 20:45:23 

Sırtımda bişey var.

592 Mesaj
4 Haziran 2011; 20:49:58 

2-3 ay önce bende 10 cm büyüklüğünde görmüştüm. ev 5. kat sıkıntıda yapmadım yuvası var mıdır yok mudur diye. allaha şükür başka karşılaşmadık. şimdi içime şüphe düşürdün

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

359 Mesaj
4 Haziran 2011; 20:53:16 

Dh ÇIYAN öldürme timi geliyor efendim.

989 Mesaj
4 Haziran 2011; 20:54:32 

bu çiyanı görünce babamla yaşadığımız anı aklıma geldi.şimdi babam köye filan gidince ayakkabılarını silkmeden giymezdi benide tembihlerdi bende hiç umursamaz dalga geçerdim bigün babam yine ayakkabılarını takm silkelerken içinden bunun gibi bi çiyan çıktı görünce resmen ödüm koptu çünkü hemen önüme düştü hayvan sonra babam büyük kayayı üstüne attı başı ezildi hayvanın sonra bi baktım babama doğru gitmeye çalışıyor 3-4 kez daha isabetli taş atışı sonunda hakkın rahmetine kavuştu artık bende ayakkabılarımı silkmeden giymiyorum

psn:Hasomen

5472 Mesaj
4 Haziran 2011; 20:57:44 

Bunlarin buyuklerini evde besleyen piskopatlar var bide. İnsallah o cam fanus duser kirilirda. Sizi sokar o ciyan.

1303 Mesaj
4 Haziran 2011; 20:59:58 

quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

böcük fobisi olan birisi olarak şuan bu yazıyı gözümle duvar ve yeri süzerek yazıyorum. tırs.gif

+++++++++++++++++++++++++++++

Renault Symbol Extreme 1.5DCi - iPhone5S Gold - Samsung NP870Z5G-X01TR - Fenerbahçe - Manisa/Eskişehir - Don't Smoke
Celal Bayar Üniversitesi - İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi