Şimdi Ara

bazı sayfalar ve msn açılmıyooooor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
8.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar ssk nın hotmailin ebayın falan sayfaları açılmıyor ve msn baaglanmıyor neden olabilir nasıl duzelir statik ip kulllaanıyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: zzzzz

arkadaslar ssk nın hotmailin ebayın falan sayfaları açılmıyor ve msn baaglanmıyor neden olabilir nasıl duzelir statik ip kulllaanıyorum

statik ip kullaniyorsun ama TT kullaniyorsun
    kesin bir sorun vardır şahsen bende açılıyor dediğin siteler ama
    metin ol evlat belki düzelir...
  • 2-3 haftadır bendede aynı sorun war yaaaa. sitelere bi giriyorum bi giremiyorum. arada sırada MSN bağlanmıyor. işin ilginç tarafı çoğu zaman sitelerin yarısına giriyorum yarısına giremiyorum. mesela donanimhabere giriyorum ama mynete giremiyorum. veya tam tersi. bu bütün siteler için geçerli.

nedir bu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sorun internette mi yoksa bilgisayarda mı? bir bilen warsa söylesin boşu boşuna format atmayım bilgisayara

• aynı sey işte mesela hotmaile uzun zamöandır giremiyorum msn ilk defa calıstı şimdi :) bide sayfa yarıya kadar yukluyor sonra sayfa goruntulenemiyor diyor sizdede boyle oluyormu bied ssk.gov.tr ye girince bitt iyazıyor bembeyaz sayfada kalıyor

quote:

Orjinalden alıntı: *Lazrail*

2-3 haftadır bendede aynı sorun war yaaaa. sitelere bi giriyorum bi giremiyorum. arada sırada MSN bağlanmıyor. işin ilginç tarafı çoğu zaman sitelerin yarısına giriyorum yarısına giremiyorum. mesela donanimhabere giriyorum ama mynete giremiyorum. veya tam tersi. bu bütün siteler için geçerli.

sorun internette mi yoksa bilgisayarda mı? bir bilen warsa söylesin boşu boşuna format atmayım bilgisayara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzzzz -- 8 Aralık 2005, 17:01:56 >

• quote:

Orjinalden alıntı: zzzzz

aynı sey işte mesela hotmaile uzun zamöandır giremiyorum msn ilk defa calıstı şimdi :) bide sayfa yarıya kadar yukluyor sonra sayfa goruntulenemiyor diyor sizdede boyle oluyormu bied ssk.gov.tr ye girince bitt iyazıyor bembeyaz sayfada kalıyor

quote:

2-3 haftadır bendede aynı sorun war yaaaa. sitelere bi giriyorum bi giremiyorum. arada sırada MSN bağlanmıyor. işin ilginç tarafı çoğu zaman sitelerin yarısına giriyorum yarısına giremiyorum. mesela donanimhabere giriyorum ama mynete giremiyorum. veya tam tersi. bu bütün siteler için geçerli.

aynıları bende oluyor.... demekki sorun bilgisayarda değil telekomda...

256 iken hiç böyle sorunlarım yoktu. 512 oldu ondan sonra tozuttu...

• Arkadaşlar DNS lerde problem olabilir Telekomun bitmek bilmeyen DNS krizi hala daha sonuclanmış değil telekomdan başka bir DNS isteyip elle DNS verin yardım alabileceğiniz adsl destek hattı : 444 0 375
  • ARKADAŞLAR 2 3 GÜNDÜR BENDE AYNI PROBLEMİ YAŞIYORDUM..HATTA BUGUN GICIK OLDUM VE DH YE SİZİN GİBİ MESAJ ATTIM...SONRADA BİRAZ KURCALIYAYIM DİYE İP VE DNS NUMARALARINI OTOMATİK AL DEDİM..

ŞİMDİ PC UÇUYOR..ESKİSİNDENE HIZLI OLDU..

VE BÜTÜN SİTELERE PROBLEMSİZ DALIYOR..

SİZDE DENEYİN BÜYÜK İHTİMALLE DÜZELİR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesi007 -- 9 Aralık 2005, 11:04:17 >
  • TELEKOMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 9 Aralık 2005, 11:49:07 >

• quote:

Orjinalden alıntı: cesi007

ARKADAŞLAR 2 3 GÜNDÜR BENDE AYNI PROBLEMİ YAŞIYORDUM..HATTA BUGUN GICIK OLDUM VE DH YE SİZİN GİBİ MESAJ ATTIM...SONRADA BİRAZ KURCALIYAYIM DİYE İP VE DNS NUMARALARINI OTOMATİK AL DEDİM..

ya şunu bi tarif ette bizde yapalım. bu konuda bi bilgim yokk...
  • Son bir iki haftadir ayni sorun bende mevcut saniyorum problem DNS kaynakli.

Kişisel çözüm elle DNS girmek olabilir fakat İnternet Cafe tarzi çok makineli yerlerde SABIT IP kullaniliyorsa nasil bir çözüm üretilebilinir?
    Modemin IPsini DNS IPsi olarak girmek sorunu ortadan kaldirmiyorsa özellikle... (Çünkü Kullanılan modemde bu özeelik mevcut değil Sanirim :S )
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: cesi007

ARKADAŞLAR 2 3 GÜNDÜR BENDE AYNI PROBLEMİ YAŞIYORDUM..HATTA BUGUN GICIK OLDUM VE DH YE SİZİN GİBİ MESAJ ATTIM...SONRADA BİRAZ KURCALIYAYIM DİYE İP VE DNS NUMARALARINI OTOMATİK AL DEDİM..

ya şunu bi tarif ette bizde yapalım. bu konuda bi bilgim yokk...

• Dostum yardımın için çok sağol ama yaa benim ayarları zaten öyleymiş ama kopmalar şürekli devam ediyor

İlgine teşekkür edrim... artık bulacaz bir yolunu...
  • Arkadaslar ultratv kablo internet kullanıyorum dunden beri bende de aynı problem basladı ve dns ile ilgili bir problem gibi gozukuyor modemi acıp kapayınca duzeliyor kısa bır sure sonra yine aynısı oluyor. Buarada emule kullanıyorum o takır takır indiriyor ama internette belirli sayfalar (genellikle hepsi) ve msn e bağlantı kurulamıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nude

Arkadaslar ultratv kablo internet kullanıyorum dunden beri bende de aynı problem basladı ve dns ile ilgili bir problem gibi gozukuyor modemi acıp kapayınca duzeliyor kısa bır sure sonra yine aynısı oluyor. Buarada emule kullanıyorum o takır takır indiriyor ama internette belirli sayfalar (genellikle hepsi) ve msn e bağlantı kurulamıyor

hay eline sağlık bende aynını yazacaktım. 512 ADSL kullanıyorum. internet sayfalarına girmiyor ama emüle canavar gibi dosya indiriyor. ben bu işten hiç birşey anlamadım...
  • su an bende duzeldi
    msn troubleshooter a girince zaten dns hatası ve key ports hatası veriyor türk telekom da bi problem olsa gerek yoksa kablo ve adsl problemleri farklı olabilirdi...
  • Ara Sıra Bendede AçıLmıyOr.www.imageshack.com burdada sorun var .. ilk önce girmiyor.. 10 saniye sonra denediğim zaman giriyor... hotmaildede aynı sorun oluyor. ama nadir..
  • bende yine basladı problem.. connection uzerinde sag tiklayıp repair yapınca bi sureliğine duzeliyor, 10 dakika sonra yine aynı problem

• 13:25:44 Yeni dns sunucusu ayarlandı.
    13:25:44 Sorgulama tamamlandı.
    Yanıt için geçen zaman: 210ms [+]
    Sunucu 17 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 231ms [+]
    Sunucu 16 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 70ms [+]
    Sunucu 15 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 80ms [+]
    Sunucu 14 sorgulanıyor...
    Sunucu 13 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 60ms [+]
    Sunucu 12 sorgulanıyor...
    Sunucu 11 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 61ms [+]
    Sunucu 10 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 60ms [+]
    Sunucu 9 sorgulanıyor...
    Sunucu 8 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 140ms [+]
    Sunucu 7 sorgulanıyor...
    Sunucu 6 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 5038ms [-]
    Sunucu 5 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 721ms [-]
    Sunucu 4 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 80ms [-]
    Sunucu 3 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 120ms [+]
    Sunucu 2 sorgulanıyor...
    Sunucu 1 sorgulanıyor...
    13:25:36 2. SEKANS BAŞLIYOR

Yanıt için geçen zaman: 370ms [+]
    Sunucu 17 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 351ms [+]
    Sunucu 16 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 430ms [+]
    Sunucu 15 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 5287ms [-]
    Sunucu 14 sorgulanıyor...
    Sunucu 13 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 5268ms [-]
    Sunucu 12 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 5178ms [-]
    Sunucu 11 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 5037ms [-]
    Sunucu 10 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 5027ms [-]
    Sunucu 9 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 5018ms [-]
    Sunucu 8 sorgulanıyor...
    Sunucu 7 sorgulanıyor...
    Sunucu 6 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 5058ms [-]
    Sunucu 5 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 5057ms [-]
    Sunucu 4 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 80ms [-]
    Sunucu 3 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 100ms [+]
    Sunucu 2 sorgulanıyor...
    Yanıt için geçen zaman: 4347ms [+]
    Sunucu 1 sorgulanıyor...
    13:24:39 1. SEKANS BAŞLIYOR

Pazar pazar böyle şey mi olur ya,bağlantı bir gidiyor bir geliyor.Sinir krizi geçirmeden bir saat huzurlu gezinmek istiyorum şu forumda ama ne mümkün.TELEKOMA SONUNA KADAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwyne -- 11 Aralık 2005, 13:31:40 >

• Telekomun DNS SHOW'u başladı yine!
    Aynı problemi büyük çoğunluğumuz yaşıyor şu anda.
    Söze gerek yok.
    Showun tadını çıkarın!

• bu sorun tam anlamiyla bende de basladi. p2p bazen calisiyor bazen calismiyor sayfalarda oyle google a bi giriyor bi girmiyo msn bi aciliyo bi acilmiyo. bazi siteler calisirken bazi siteler calismiyo. hersey guzel olmayacakmi ya. kablo nete gececem artik.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.