D-smart CAM MODÜL tavsiye edermisiniz?
630 Cevap57246 Görüntüleme8 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

962 Mesaj
3 Haziran 2011; 6:00:50 

D7000 samsung tv aldim dahili hd alıcılı, merkezi uydu alıcısına bağlı ... Görüntü kirliligi olmasin diye tv nin arkasindaki Cl kart yuvasina dsmart CAM card + aile paketi +hd kanallar alacam 199 TL ve aktivasyon ücreti yok diyorlar uygun mu sizce? Ankaradayim ,istanbuldan ücretsiz kargo ile getittirecem nedersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Samsung N9005 note 3 + Samsung 46e7000 led tv + sony VAIO + swatch + Wolsvagen GOLF FSi

24 Mesaj
3 Haziran 2011; 8:31:18 

ben de cam modül almak istiyorum fakat pek bilgim yok. Bilgili arkadaşlar bizi aydınlatırsa sevinirim......

198 Mesaj
3 Haziran 2011; 9:15:45 

Cam modul bazen sorun yaratabiliyor goldmasterin bazi modellerinde mac yayinlarinda sorun cikariyor en mantiklisi dsmartin kendi cihazini almak yinede siz bilirsiniz internetten biraz arastirin cam modul hangi cihazlarla uyumlu diye

11656 Mesaj
3 Haziran 2011; 9:52:31 

Ntv tv8 ntvspor trt3 de biss sorunu yaşarsınız. Tvlerde biss desteği yok bildiğim kadarı ile. Tavsiyem platform cihazı alın

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür

24 Mesaj
3 Haziran 2011; 10:07:48 

Bi arkadaş da görmüştüm teledünya paketine üyeymiş ve kutu almamış sadece tv'e taktığı bir kart ile izliyordu.
Oturduğum yerde teledünya yok. Ayrıca bina da merkezi uydu yayını var acaba, receiver almadan sadece böyle bir kart alıp tv'e takarak yayınları izleyebilirmiyim?
Diğer bir alternatif olan tivibu hakkında bilginiz var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim....

178 Mesaj
3 Haziran 2011; 11:43:47 

Ben panasonicte kullanıyorum.Sıkıntı yok.Yeni dönemde cihazların bu şekilde gelmesi olumlu bir gelişme

962 Mesaj
3 Haziran 2011; 21:17:13 

Aldim bu CAM MODÜL ü ve kartını ... Aile paketi +hd li......

d7000 samsung tv'im çoştu....

Dahili hd tunerli tv sahibiyseniz hicbir goruntu kirliligi olmadan bu karti tv arkasindaki yere aparati ile takin HD KANALLAR İLE tv nin hakeeti görüntülerle izleyin tv yi... Hemen acildi dsmart ve cok sevindim hd kanal goruntulerini gorunce....

Samsung N9005 note 3 + Samsung 46e7000 led tv + sony VAIO + swatch + Wolsvagen GOLF FSi

1388 Mesaj
3 Haziran 2011; 21:28:13 

hayırlı olsun arkadasım kargoda bayagi hizlıymıs

962 Mesaj
3 Haziran 2011; 23:08:17 

quote:

Orijinalden alıntı: paylasturka
hayırlı olsun arkadasım kargoda bayagi hizlıymıs

Yok dostum ne kargosu,

Ankara konya sokak sırf uyducular vardır orada aynı fiyata buldum aldım geldim eve hemen aktivasyon yaptılar 10 dk sonra hd kanallarima kavustum 46d7000+cam modül dsmart ... Tv nin arkasindaki CI slotuna taktim bitti ne ortalikta kutu var nede birsey cok iyi oldu...

77 Mesaj
5 Haziran 2011; 16:30:01 

sayın baris347 acaba hd kanalların görüntü kalitesi nasıl sence ATV HD VE TRT HD ile kıyaslarsak bende almayı düşünüyorum yardımcı olabilirmisin...

YAŞANMADAN GEÇEN YILLAR UTANSIN...

4953 Mesaj
5 Haziran 2011; 17:04:21 

kaça mal oldu acaba...?

Bazı insanlar söyleyeceği çok şey varken susar. Çünkü anlayanı yoktur. Bilir.
Kötülük yaptın mı kork , çünkü o bir tohumdur , ALLAH yeşertir karşına çıkartır..
Varlığı birşey kazandırmayan insanın yokluğu bir şey kaybettirmez...

962 Mesaj
5 Haziran 2011; 18:34:44 

quote:

Orijinalden alıntı: edrt

sayın baris347 acaba hd kanalların görüntü kalitesi nasıl sence ATV HD VE TRT HD ile kıyaslarsak bende almayı düşünüyorum yardımcı olabilirmisin...

inan hani alım diye demiyorum, discovery hd, sinema hd, movie plus hd,kanal d hd... bunlardan baska kanal izleyemez oldum arada dağlarötesi fark var... eurosportta tenis maci f1 yarışları harika kanal degistirmek gelmiyor icimden...

Atv hd ve trt hd yi yaklasik 17 kanala hd yayin izliyorum ve bayiliyoruz tum hd kanallari ilk tuşlara aldim kumandada digerlerine bakinca SD yayinlara hemen hd aciyorum cunku bayagi fark var...

forumdaki @agtr tesekkurler onun tavsiyesine uyup aldim tv nin arkasina cam modulu taktim ve TV ŞAHA KALKTI ....

199 TL HERSEY DAHİL... 1 yil hd uyelikli aile paketi + cam modul... cam modul benim oldu geri verilmeyecek yani...

alın pişman olmayacaksiniz... tv bu bol hd kanallar ile gercek performansini veriyor...

bide benim tv samsung 46d7000 , HDen diye bi kanal var NBA MAÇLARINI ActİVE 3D gözlüklerimle izleyebilecegim sekilde 3D HD VERİYOR BAYILDIM YANİ...

göruntu kirliligi yok , tv arkasinda takildigindan ... %100 tavsiye ederim

3007 Mesaj
14 Haziran 2011; 14:33:37 

quote:

Orijinalden alıntı: baris347

quote:

inan hani alım diye demiyorum, discovery hd, sinema hd, movie plus hd,kanal d hd... bunlardan baska kanal izleyemez oldum arada dağlarötesi fark var... eurosportta tenis maci f1 yarışları harika kanal degistirmek gelmiyor icimden...

Atv hd ve trt hd yi yaklasik 17 kanala hd yayin izliyorum ve bayiliyoruz tum hd kanallari ilk tuşlara aldim kumandada digerlerine bakinca SD yayinlara hemen hd aciyorum cunku bayagi fark var...

forumdaki @agtr tesekkurler onun tavsiyesine uyup aldim tv nin arkasina cam modulu taktim ve TV ŞAHA KALKTI ....

199 TL HERSEY DAHİL... 1 yil hd uyelikli aile paketi + cam modul... cam modul benim oldu geri verilmeyecek yani...

alın pişman olmayacaksiniz... tv bu bol hd kanallar ile gercek performansini veriyor...

bide benim tv samsung 46d7000 , HDen diye bi kanal var NBA MAÇLARINI ActİVE 3D gözlüklerimle izleyebilecegim sekilde 3D HD VERİYOR BAYILDIM YANİ...

Hocam paketin adı tam olarak ne oluyor?
şurdakinin aynısı mı acaba yoksa sizinki farklı mı?
http://www.multivizyon....art-Modul-hd-1-yil.html

tüm izleyebildiğiniz hd kanalları yazar mısınız?buradakinde
TRT HD - Kanal D HD - Star TV HD - Discovery HD Showcase -
Animal Planet HD - Eurosport HD - HD En - Universal Channel HD -BBC HD
yazıyor ama siz sinema hd ve movieplus hd den de bahsetmişsiniz.Bu kanallar bildiğim kadarıyla sinema paketinde veriliyordu ama buradan alıp sonra o kanalları izlememe durumu olmasın ondan soruyorum.
Teşekkürler

Steam:pudink3#Xbox Live:Pudink3#Psn:Decay2008#Psn2:Pudink#Origin:Pudink3#Wii u:Pudink
Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun

892 Mesaj
14 Haziran 2011; 14:42:23 

futbol izlemiyorsan sorun yok

GIGABYTE GA-990FXA-UD3 || AMD BULLDOZER FX 8120 BLACK EDITION (O/C: 4.1 GHZ.) || KINGSTON 1333 MHZ. 8 GB DDR3 || XFX HD 6870 (1 GB) || PHILIPS 19" 2 MS LCD
CORSAIR FORCE 3 120 GB SATA 3 SSD || SEAGATE BARRACUDA ST2000DM001 (2 TB 7200 RPM 64 MB CACHE) || CORSAIR 400R KASA || CORSAIR HYDRO H100I SIVI SOĞUTMA
WESTERN DIGITAL WD500BEVT (500 GB 5400 RPM 8 MB CACHE 2.5" PORTABLE USB 3.0)
CORSAIR TX650W V2 || ANALOG 5.1 DOLBY DIGITAL
Steam: bekir_sahin_38
powered by bekir_sahin_38

962 Mesaj
14 Haziran 2011; 17:29:02 

quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

quote:

yazıyor ama siz sinema hd ve movieplus hd den de bahsetmişsiniz.Bu kanallar bildiğim kadarıyla sinema paketinde veriliyordu ama buradan alıp sonra o kanalları izlememe durumu olmasın ondan soruyorum.
Teşekkürler

dsmartın sitesine girin

aile paketi tüm hd kannallar.... 199 tl

hdmen hd kanalı sadece gece özel filmler veriyor PENTHOUSE HD diye o zaman şifreleniyor yayın yok onun dışında tüm movie plus hd sinema hd izliyoruz ... tüm hd kanallar var bir istisnası dışında :)

evet CAM MADÜL
+
DSMART KART

EN AZ SAMSUNG D7000 -8000 SERİSİNDE HD UYDU ALICISI TV İÇİNDE DAHİLİ ARKASINDAKİ CI YUVASINDAN O MODÜL İÇİNE KOYDUĞUNUZ DSMART KARTI TAKINCA HD KANLLAR AÇILIYOR HEMEN...

3007 Mesaj
14 Haziran 2011; 19:26:51 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

quote:

Teşekkürler

dsmartın sitesine girin

aile paketi tüm hd kannallar.... 199 tl

hdmen hd kanalı sadece gece özel filmler veriyor PENTHOUSE HD diye o zaman şifreleniyor yayın yok onun dışında tüm movie plus hd sinema hd izliyoruz ... tüm hd kanallar var bir istisnası dışında :)

evet CAM MADÜL
+
DSMART KART

EN AZ SAMSUNG D7000 -8000 SERİSİNDE HD UYDU ALICISI TV İÇİNDE DAHİLİ ARKASINDAKİ CI YUVASINDAN O MODÜL İÇİNE KOYDUĞUNUZ DSMART KARTI TAKINCA HD KANLLAR AÇILIYOR HEMEN...

Cevabınız için teşekkürler hocam dmsartın sitesine baktım da kanalları göremedim ,detaylı kanal listesi yazmıyor ayrıca kafama takılan siz hd4men ve sinema tv hd yı ızlıyorum dıyorsunuz ama http://www.nextburada.c...ault.asp?git=9&urun=972 burada satılanda yok nasıl oluyor anlayamadım acıkcası...

bende 199 a alıcam ama sonra sinema tv hd ve hd4men fln vesaire cıkmazsa pişman olurum o yüzden emin olmak istiyorum.

Teşekkürler

Steam:pudink3#Xbox Live:Pudink3#Psn:Decay2008#Psn2:Pudink#Origin:Pudink3#Wii u:Pudink
Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun

962 Mesaj
14 Haziran 2011; 23:38:43 

Hdmen gündüzleri açık geceleri kapaniyor aile paketinde... Onun dışında tüm HD KANALLARI İZLEYECEKSİN ... movie plus2 ve sinema aile 1-2 tum hd kanallar izleyeceksin...

Hden ile eger tv'in 3d özellikli ise 3 D hd NBA MAÇLARI İZLEDİK HARİKAYDİ :) turksat 3D hd kanali var onda sürekli acrive 3d gozlukle izlenen video veriliyor zaten...

Tv'nizin icinde uydu alıcısı dahili ise ve arka tarafında CI GİRİŞİ VARSA,bu CAM MODÜL UYACAK VE BU MODULE DSMARTTAN Bİ PAKET UYELİK KARTI TAKILINCA DSMART SAHİBİ OLACAKSİNİZ,öyle görüntü kirliligi yapan kutulardan kurtuluyorsunuz bu sayede hiç bir sorun olmadan hemde... Ve star hd ile şampiyonlar ligi maclarini uydudan şifreye girmeden izleyebileceksiniz...

Ben çok memnunum... Hd discovery ve hd movie plus ,sinema tv hd ... Güzel filmler veriliyor kanald hd ve star hd tüm dizi talk showları full hd veriyor,ayrıntılarına kadar izlemenin keyfi başka....

Tv'nin arkasında her modül giris yeri gibi gözüken yer CAM MODÜL UYMAZ DİKKAT! CI GİRİŞİ YAZMALI KİTAPCİGİNDA VEYA OZELLİKLERİNDE ,buda dahili uydu alicili tvlerde oluyor genelde...

Samsungun d7000 ve d8000 serilerinde dsmart cam modul oluyor ve calisiyor hatta @agtr de c8790 samsung var dahili reciverli ondada oluyor bilginize...

943 Mesaj
15 Haziran 2011; 14:06:27 

Hayırlı olsun benimde uydu alıcılı tv im var ve bende cam modül almayı düşünüyorum.
Size bir iki sorum olacak cam modülü d-smarttan mı ediniyoruz yoksa uydu satıcılarından mı alıyoruz?
Ayrıca 1 yıl sonunda üyelik bitti, üyelik olmadan izleyebileceğimiz kanal olacak mı?
Tekrar üyelik alırsak aktivasyon ücreti, kart ücreti falan isterlermi yeniden?
Bilginiz varsa paylaşırmısınız.

Acemi Birliği Hatay/Serinyol
Usta Birliği Gaziantep Kısadönem Er

233 Mesaj
16 Haziran 2011; 12:39:55 

selam arkadaşlar benim 1 sorum olacak.forumu okudum emin olmak için soruyorum,arkadaşıma samsung 46d7000 led tv aldık.şu an teledünya modülü ile kullanıyor.uydu alıcısız.aynı şekilde dsmart için satılan dsmart cam modülü alsak ve tv taksak uydu alıcısına gerek kalmadan çalışır mı? birde dsmart için çanak anten mi gerekiyor?teledünya hd ile dsmart hd arasında kanal sayısı olsun görüntü kalitesi olsun bir fark varmı? şimdiden teşekkür ederim.

51 Mesaj
19 Aralık 2011; 13:53:58 

bu sinema TV v.s. kanallar şifreli olsa dahi Türksat kanal listesinde yer alıyor mu, yoksa Dsmart cihazla mı geliyor, ben bu kanalları bir türlü çıkaramadım.
D-Smart modül kullanıyorum, 40d6500 ile...

51 Mesaj
19 Aralık 2011; 16:20:24 

quote:

Orijinalden alıntı: usa2006

selam arkadaşlar benim 1 sorum olacak.forumu okudum emin olmak için soruyorum,arkadaşıma samsung 46d7000 led tv aldık.şu an teledünya modülü ile kullanıyor.uydu alıcısız.aynı şekilde dsmart için satılan dsmart cam modülü alsak ve tv taksak uydu alıcısına gerek kalmadan çalışır mı? birde dsmart için çanak anten mi gerekiyor?teledünya hd ile dsmart hd arasında kanal sayısı olsun görüntü kalitesi olsun bir fark varmı? şimdiden teşekkür ederim.

Evet, çanak takılı ise modülü alır direk TV'ye modül ile birlikte harici uydu alıcıya gerek kalmadan kullanabilirsin.
Kalite konusubda Teledünya kullanmadığım için bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi is25 -- 19 Aralık 2011; 16:21:19 >

3579 Mesaj
19 Aralık 2011; 19:24:17 

quote:

Orijinalden alıntı: is25

bu sinema TV v.s. kanallar şifreli olsa dahi Türksat kanal listesinde yer alıyor mu, yoksa Dsmart cihazla mı geliyor, ben bu kanalları bir türlü çıkaramadım.

www.lyngsat.com'dan 42 derece uydusu frekanslarına veya package olarak 42 derece d-smart frekanslarına bakıp ilgili frekansı cihazınızda taratırsanız gelir.

785 Mesaj
20 Aralık 2011; 9:51:51 

Günaydın arkadaşlar,

Bende dsmartın cam modulu almayı düşünüyorum.Maxi paket + hd 1 yıllığına 300 tl.Anladığım kadar modulu satın alıyorum.1 yıl sonra paketi devam izlemek istedğimde ne kadar ücret ödemem gerekir?

51 Mesaj
20 Aralık 2011; 10:04:12 

quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

quote:

www.lyngsat.com'dan 42 derece uydusu frekanslarına veya package olarak 42 derece d-smart frekanslarına bakıp ilgili frekansı cihazınızda taratırsanız gelir.

Teşekkürler,
verdiğiniz linkteki siteden D-Smart kanlının bilgilerini buldum fakat tam olarak çözemedim.
Sinema TV Bilgileri;

Channel Name Enc. system SID VPID APID BeamEIRP (dBW)C/N lock SourceUpdated
Sinema TV - Videoguard - 400 420 445Tu446 orig Ü Evyapan 090730
...
...
...
gibi. değerler var.
Manuel ayardan mı ekleyeceğim, nasıl?
Teşekkürler.

51 Mesaj
20 Aralık 2011; 10:06:01 

quote:

Orijinalden alıntı: sakpinar

Günaydın arkadaşlar,

Bende dsmartın cam modulu almayı düşünüyorum.Maxi paket + hd 1 yıllığına 300 tl.Anladığım kadar modulu satın alıyorum.1 yıl sonra paketi devam izlemek istedğimde ne kadar ücret ödemem gerekir?

Bende aldım, Modül+eğlence paket.
galiba modül bize kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi is25 -- 20 Aralık 2011; 10:10:32 >

785 Mesaj
20 Aralık 2011; 10:53:41 

Tamam modül bizde kalıyor da.1 yıl sonra izliyeceğin paket için ne kadar ücret ödiyeceksin?Ya da ödemiyecekmisin ?

92 Mesaj
20 Aralık 2011; 13:09:15 

evet modül kalıyor 1 sene bıtınce de ne tutturularsa öyle gıdıyor burayı bı ınceleyebılırsınız verılen fıyatlar yazıyor

http://resim.donanimhaber.com/tm.asp?m=54862303

3579 Mesaj
20 Aralık 2011; 18:49:25 

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler,
verdiğiniz linkteki siteden D-Smart kanlının bilgilerini buldum fakat tam olarak çözemedim.
Sinema TV Bilgileri;

Channel Name Enc. system SID VPID APID BeamEIRP (dBW)C/N lock SourceUpdated
Sinema TV - Videoguard - 400 420 445Tu446 orig Ü Evyapan 090730
...
...
...
gibi. değerler var.
Manuel ayardan mı ekleyeceğim, nasıl?
Teşekkürler.

Yan tarafa bakın frekans bilgileri yan taraftaki bölümdedir. Frekansa denk gelen aralığın üstünde de fec ve symbol rate yazar. Sinema TV'ye bakmayacaksınız tek aynı frekanstaki bütün kanalların bilgisi ortaktır. Yandaki frekansa göre taratın.

3579 Mesaj
20 Aralık 2011; 18:50:42 

quote:

Tamam modül bizde kalıyor da.1 yıl sonra izliyeceğin paket için ne kadar ücret ödiyeceksin?Ya da ödemiyecekmisin ?

1 yıl sonra şu anki fiyat listesinden full paket için senelik 249-279 arası bir şey isteyecekler. 2012 listesi değişecektir tabi.

785 Mesaj
20 Aralık 2011; 18:57:48 

quote:

quote:

1 yıl sonra şu anki fiyat listesinden full paket için senelik 249-279 arası bir şey isteyecekler. 2012 listesi değişecektir tabi.

Teşekkürler.

167 Mesaj
24 Aralık 2011; 12:33:46 

samsung 40d6000 de de olabilir mi bu cihaz?

psn:spindoctor35

3579 Mesaj
24 Aralık 2011; 16:42:38 

quote:

Orijinalden alıntı: spindoc

samsung 40d6000 de de olabilir mi bu cihaz?

Olamaz. Samsung 40D6000 almakla maalesef hata etmişsiniz bence. Hem led, hem 2d-3d çevrimi yok hem de bir sürü para ucuz da değil. Keşke daha ucuza daha işlevsel bir şey almış olsaymışsınız.

167 Mesaj
24 Aralık 2011; 18:08:37 

cevabın için teşekkürler arkadaşım. olsa iyi olurdu tabi ama ben televizyonumdan memnunum ya. ps3 te ve bluray filmlerde gayet iyi bir performansı var. iyi parayada almıştım zamanında.

psn:spindoctor35

127 Mesaj
26 Aralık 2011; 13:52:38 

Bende 40d6500 var ben de bu modülü kullanıyorum.

Görüntü kalitesinden ve kanallarından menunum.

Sıkıntıları;
- Kanal düzenlemesi; kanal sıralamasını siz yapıyorsunuz, yeni kanal eklendiğinde elle eklemek gerekiyor, vs.
- Kutu kullanmadığım için karşılaştıramıyorum ama kanal geçişleri bana yavaş geliyor.
- TV yi şifreli bir kanalda iken kapattığımda açtığımda şifreli kanal yazısı çıkıyor. Kanalı değiştirince düzeliyor.
- Biss şifreleri çözmemesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camakus -- 26 Aralık 2011; 13:53:40 >

199 Mesaj
3 Ocak 2012; 19:00:31 

Bende panasonic 42st33e var, bu modülü hiç bir ek aparata gerek kalmadan direkt tv'mde kullanabilir miyim ben? hangi kanallar olacak aylık ödeme olacak mı ayrıntılı cevap verebilirmisiniz? biraz acemiyim ve aklıma takılan sorular varda

PANASONİC 42ST33E Clio 1.4 rxt 16 valf

503 Mesaj
4 Ocak 2012; 0:55:17 

panosonic dahili uydu alıcılı tv ile ilgili d smart kullanımına ilişkin yetkili biri şöyle bir cvp verdi

"Merhaba,

Uydu alıcılı modellerimiz resmi olarak D-Smart ve Teledünya ile uyumlu olmamakla
beraber yayınlar büyük ölçüde izlenebilmektedir.

Servis sağlayıcı tarafından şifreli olarak yayınlanan programların, temin edilen modüller
tarafından çözülmesinde sıkıntılar olabilmektedir.

Ancak bu durum Panasonic TV'den kaynaklanan bir sorun değildir. Servis sağlayıcınız
ile görüşmenizi öneririz.

Saygılarımızla,

Marjinal Porter Novelli - Panasonic Elektronik A.Ş. marka ekibi adına Alp Bingöl "

gerçekten sorun yaşıyan var mı

DH Sigara İçmeyenler Klübü

3579 Mesaj
4 Ocak 2012; 2:21:45 

quote:

Orijinalden alıntı: teslaxxx

Bende panasonic 42st33e var, bu modülü hiç bir ek aparata gerek kalmadan direkt tv'mde kullanabilir miyim ben? hangi kanallar olacak aylık ödeme olacak mı ayrıntılı cevap verebilirmisiniz? biraz acemiyim ve aklıma takılan sorular varda

Aylık ödeme yok senelik 300 lira eğlence paketi oldu dün gelen zamlarla.

Teknosa D-Smart'ın bayi ağı dışında kalıyor; 199'a 1 senelik eğlence paketi bulmayı teknosa exxtra'lardan deneyebilirsiniz.

Panasonic Gw30 ile kullanıyorum en ufak bir sıkıntım yok.

3925 Mesaj
4 Ocak 2012; 10:32:35 

Arkadaşlar bende alıcam bir cam goldmaster 1050 var bendede.

199 Mesaj
4 Ocak 2012; 12:08:20 

quote:

quote:

Teknosa D-Smart'ın bayi ağı dışında kalıyor; 199'a 1 senelik eğlence paketi bulmayı teknosa exxtra'lardan deneyebilirsiniz.

panasoniğin kendi aparatına gerek yok demi bu cam modül sayesinde

3579 Mesaj
4 Ocak 2012; 16:27:04 

quote:

quote:

quote:

Kendi aparatı derken neyi kastettiğinizi anlamadım. Ne aparatı var ki? Dahili uydusu var anteni Dvb-s girişine takıcanız, CI+ Slot var sanırım ya da düz CI modülü de oraya takacaksınız. Başka aparat olarak bir şey mi var?

5659 Mesaj
5 Ocak 2012; 15:13:09 

Bence eğlnece paketi kesinlikle 300 TL etmiyor. Digitürk'ü geçti bu anlayışla adamlar. %50 zamda nedir kardeşim.

25 Mesaj
5 Ocak 2012; 21:31:28 

modül tavsiye etmem bazı kanallardaki canlı yayınların (Bundesliga, formula1, basket maçları) şifresini çözmüyor ve size hiçbir destek vermeyip, receiver üreticisine topu atıyorlar.
İlk çıktığından beri kullanıyorum, sorunumu çözmek için yeni abonelik gibi 24 ay taahhütlü receiver satalım size diyorlar; komik işler bunlar.
Üyeliğimi yenilemeyeceğim.
DT'ye geciyorum.

5659 Mesaj
5 Ocak 2012; 22:43:54 

Fiyatta asmislar. Bu fiyati verecegime, DT paket satin alirim. Belgesel kanallari disinda film kanallari cok kotu.

4078 Mesaj
5 Ocak 2012; 23:11:30 

quote:

Orijinalden alıntı: detna

modül tavsiye etmem bazı kanallardaki canlı yayınların (Bundesliga, formula1, basket maçları) şifresini çözmüyor ve size hiçbir destek vermeyip, receiver üreticisine topu atıyorlar.
İlk çıktığından beri kullanıyorum, sorunumu çözmek için yeni abonelik gibi 24 ay taahhütlü receiver satalım size diyorlar; komik işler bunlar.
Üyeliğimi yenilemeyeceğim.
DT'ye geciyorum.

slm
modul gırıslı hd uydu cıhazınız varsa ızlersınız
hdbox ve maxı paket ıle nba tv acık
dıgerlerınıde cıhaz halledıyor

http://www.bestuydu.com/ https://www.facebook.com/bestuydu
0216 4183313 0534 4067225 http://bestuydu.sanalpazar.com/dukkan/Best-Uydu__u589746

2553 Mesaj
6 Ocak 2012; 0:14:42 

quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Bence eğlnece paketi kesinlikle 300 TL etmiyor. Digitürk'ü geçti bu anlayışla adamlar. %50 zamda nedir kardeşim.

Bu siteden alırsanız 200tl.Ben geçen sene burdan aldım yanlış olmasın 160-170tl arası birşeydi fiyatı geçen ayda dsmart'dan aradılar yıllık 240tl'ye full paket+hd olarak uzattım üyeliğimi.

1905 ~ Sadece Galatasaray! ~ 2012

186 Mesaj
6 Ocak 2012; 7:26:26 

quote:

Orijinalden alıntı: darendeli

quote:

Bu siteden alırsanız 200tl.Ben geçen sene burdan aldım yanlış olmasın 160-170tl arası birşeydi fiyatı geçen ayda dsmart'dan aradılar yıllık 240tl'ye full paket+hd olarak uzattım üyeliğimi.

Sayın darendeli; Modülü aldığınız sitenin linkini göremedim eğer paylaşım yasaksa PM atabilir misiniz?
Selam ve saygılar...

3579 Mesaj
6 Ocak 2012; 8:53:44 

quote:

%50 zam bir yana modüllü aydan aya aboneliği de kaldırdılar tamamen. Zaten cihazlı abonelikten fazla para istiyorlardı. Fiilen kaldırılmış gibiydi şimdi de resmen kalktı. Kaldırsınlar, yenileme zamanı gelsin aboneliği düzgün fiyat vermezlerse güle güle şekerim.

Öte yandan son 1 sene ucuzdu bu d-smart. Aydın Doğan abone topladı 1 senedir hep. Maksat platformu satmak... Abone sayısı ile değer katmaya çalışıyor. Bu sene d-smart satılabilir. Belli ki yeterince abone toplamış fiyatlar geçirgenleşti.

2553 Mesaj
6 Ocak 2012; 9:03:47 

quote:

Orijinalden alıntı: kon3442

quote:

quote:

Sayın darendeli; Modülü aldığınız sitenin linkini göremedim eğer paylaşım yasaksa PM atabilir misiniz?
Selam ve saygılar...

şu an stokta yok yazıyor gece ben bu mesajı yazarken son fırsat yazıyordu

http://www.nextburada.c...?git=8&altkategrori=146

1905 ~ Sadece Galatasaray! ~ 2012

186 Mesaj
6 Ocak 2012; 9:50:16 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kon3442

quote:

quote:

Selam ve saygılar...

şu an stokta yok yazıyor gece ben bu mesajı yazarken son fırsat yazıyordu

http://www.nextburada.c...?git=8&altkategrori=146

Teşekkür ederim.

199 Mesaj
6 Ocak 2012; 19:34:03 

quote:

quote:

quote:

quote:

Kendi aparatı derken neyi kastettiğinizi anlamadım. Ne aparatı var ki? Dahili uydusu var anteni Dvb-s girişine takıcanız, CI+ Slot var sanırım ya da düz CI modülü de oraya takacaksınız. Başka aparat olarak bir şey mi var?

panasonic bayilerinde dsmart kartını o yuvaya takabilmek için bir aparat satılıyor.

3579 Mesaj
6 Ocak 2012; 20:01:13 

quote:

quote:

quote:

quote:

panasonic bayilerinde dsmart kartını o yuvaya takabilmek için bir aparat satılıyor.

GW30 direk takılıyor. Conax modül için de aparat satıyorlar mı ki? Conax modül (teledünya) direk takılabiliyorsa d-smart da takılır. Panasonic bayisi acaba d-smart modülün kendisine aparat diyor olmasın.

448 Mesaj
6 Ocak 2012; 21:38:06 

31 Aralıkta D-smart cam modul- full paket üyeliğini 399 TL ile yaptım ama sonrası D-Smart modulun bozuk olduğu yani direkt bozuk modulü satın aldığımı öğrendim. Sonrası olması gereken nedir. Modülü aldığım yere götürüp yenisini talep ettim ancak bana yenisini veremeyiz bunu tamire göndereceğiz denilmekte, tamam tamire gönderin ve bu süreçte bana yedek cihaz verin bende aboneliğimden faydalanmış oluyum dediğimde, böyle bir uygulamamız yok denilmekte. Tamam o zaman ben bu cihazı almaktan vazgeçtim verdiğim ücreti geri verin dediğimde satılan mal geri alınmaz der gibi geri alamıyoruz bir yıllık abonelikle sattığımız için D-smart müşteri hizmetleri ile görüşün diyorlar. D smart müşteri hizmetleri ise durum kendileri ile ilişkisiz gibi aldığınız bayii ile bu sorunu çözmek durumundasınız cihazınızın tamir sürecini beklemek durumundasınız diyorlar. İlginç olarak Eğer D-smart modulü peşin satın alarak abonelik yaptırmasaydım, aylık yaptırsaydım yerine yenisi verilebileceğini bayii söylüyor. Yani daha baştan D-smart kendinden soğuttu. Aslında işlerim nedeniyle çokta seyredemeyeceğim, Cts-Pz günleri ancak seyredebileceğim NBA maçları için almıştım. Şimdi mağduriyetim ise giderilmiyor. neyse..

Forumdakilere önerim eğer modul ile abonelik yapmak istiyorlarsa kesinlikle öncelikle modül çalışıyormu, kanallar düzgün izlenebiliyormu diye bayiide test etsinler sonra alsınlar. Bide modülün üstüne baksınlar daha önce kullanılmışmı diye ( Ben bayiide bakmamış idim, daha sonra eve geldiğimde üstündeki bandrolün eskimiş olduğunu gördüm ve daha sonra bayiiye bu cihazlar sıfır değilmi diye sorduğumda bana bu cihazların daha önce aboneliğini iptal ettirenlerden gelen kullanılmış cihazlar olduğunu söyledi).

199 Mesaj
6 Ocak 2012; 22:48:09 

quote:

quote:

quote:

quote:

GW30 direk takılıyor. Conax modül için de aparat satıyorlar mı ki? Conax modül (teledünya) direk takılabiliyorsa d-smart da takılır. Panasonic bayisi acaba d-smart modülün kendisine aparat diyor olmasın.

bence o cam modül denilen şey o aparatın yerine geçiyor. zaten panasonic bayileri o parçaya 100 liranın üstünde para istiyor.

503 Mesaj
6 Ocak 2012; 22:53:17 

quote:

Orijinalden alıntı: gastser

31 Aralıkta D-smart cam modul- full paket üyeliğini 399 TL ile yaptım ama sonrası D-Smart modulun bozuk olduğu yani direkt bozuk modulü satın aldığımı öğrendim. Sonrası olması gereken nedir. Modülü aldığım yere götürüp yenisini talep ettim ancak bana yenisini veremeyiz bunu tamire göndereceğiz denilmekte, tamam tamire gönderin ve bu süreçte bana yedek cihaz verin bende aboneliğimden faydalanmış oluyum dediğimde, böyle bir uygulamamız yok denilmekte. Tamam o zaman ben bu cihazı almaktan vazgeçtim verdiğim ücreti geri verin dediğimde satılan mal geri alınmaz der gibi geri alamıyoruz bir yıllık abonelikle sattığımız için D-smart müşteri hizmetleri ile görüşün diyorlar. D smart müşteri hizmetleri ise durum kendileri ile ilişkisiz gibi aldığınız bayii ile bu sorunu çözmek durumundasınız cihazınızın tamir sürecini beklemek durumundasınız diyorlar. İlginç olarak Eğer D-smart modulü peşin satın alarak abonelik yaptırmasaydım, aylık yaptırsaydım yerine yenisi verilebileceğini bayii söylüyor. Yani daha baştan D-smart kendinden soğuttu. Aslında işlerim nedeniyle çokta seyredemeyeceğim, Cts-Pz günleri ancak seyredebileceğim NBA maçları için almıştım. Şimdi mağduriyetim ise giderilmiyor. neyse..

Forumdakilere önerim eğer modul ile abonelik yapmak istiyorlarsa kesinlikle öncelikle modül çalışıyormu, kanallar düzgün izlenebiliyormu diye bayiide test etsinler sonra alsınlar. Bide modülün üstüne baksınlar daha önce kullanılmışmı diye ( Ben bayiide bakmamış idim, daha sonra eve geldiğimde üstündeki bandrolün eskimiş olduğunu gördüm ve daha sonra bayiiye bu cihazlar sıfır değilmi diye sorduğumda bana bu cihazların daha önce aboneliğini iptal ettirenlerden gelen kullanılmış cihazlar olduğunu söyledi).

ayıplı mal bence direk para iadesi bile isteyebilirsiniz. Bunlar nasıl satıcı anlamadım. Geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda sorununuzu çözersiniz.

Ben full paket modül sorduğumda 699 tl demişlerdi siz o fiyata nasıl aldınız

DH Sigara İçmeyenler Klübü

448 Mesaj
6 Ocak 2012; 23:30:55 

quote:

Orijinalden alıntı: BEN ÖTESİ

quote:

ayıplı mal bence direk para iadesi bile isteyebilirsiniz. Bunlar nasıl satıcı anlamadım. Geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda sorununuzu çözersiniz.

Ben full paket modül sorduğumda 699 tl demişlerdi siz o fiyata nasıl aldınız

Teşekkürler
Sorun inşallah cihaz tamire gidip geldikten sonra düzelir.
Şimdi baktım yılbaşından önce 399 tl olan peşin ücretle modül + full paket üyeliği şimdi 499 TL olmuş.
http://www.dsmart.com.t...r-pesin-satis-ucretleri

503 Mesaj
7 Ocak 2012; 1:05:25 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BEN ÖTESİ

quote:

31 Aralıkta D-smart cam modul- full paket üyeliğini 399 TL ile yaptım ama sonrası D-Smart modulun bozuk olduğu yani direkt bozuk modulü satın aldığımı öğrendim. Sonrası olması gereken nedir. Modülü aldığım yere götürüp yenisini talep ettim ancak bana yenisini veremeyiz bunu tamire göndereceğiz denilmekte, tamam tamire gönderin ve bu süreçte bana yedek cihaz verin bende aboneliğimden faydalanmış oluyum dediğimde, böyle bir uygulamamız yok denilmekte. Tamam o zaman ben bu cihazı almaktan vazgeçtim verdiğim ücreti geri verin dediğimde satılan mal geri alınmaz der gibi geri alamıyoruz bir yıllık abonelikle sattığımız için D-smart müşteri hizmetleri ile görüşün diyorlar