Şimdi Ara

D-smart CAM MODÜL tavsiye edermisiniz? (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.206
Cevap
13
Favori
124.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • modül kullananlara bir sorum olacaktı,eğer dsmart modülü tv nin dahili uydu alıcısı ile beraber kullanırsak bazı biss isteyen kanalları ( örneğin ntvspor) biss girmeden ( tv nin biss özelliği var Vestel 42pf9060) uğraşmadan açıyormu yoksa her biss değişiminde ( oda ne kadar sıklıkla olur bilmiyorum hep platform kullandım çünkü) şifremi girmek gerekiyor. Açıkçası kutulu abonelikle cihazlı abonelik arasında kaldım.Modüllü üyelikte çok sıkıntı yaşarmıyım acaba
  • Ben 20 gündür falan kullanıyorum ntvsporda şimdiye kadar öyle bir problem yaşamadım. TRT kanallarındaki maçlarda denemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qklavye

modül kullananlara bir sorum olacaktı,eğer dsmart modülü tv nin dahili uydu alıcısı ile beraber kullanırsak bazı biss isteyen kanalları ( örneğin ntvspor) biss girmeden ( tv nin biss özelliği var Vestel 42pf9060) uğraşmadan açıyormu yoksa her biss değişiminde ( oda ne kadar sıklıkla olur bilmiyorum hep platform kullandım çünkü) şifremi girmek gerekiyor. Açıkçası kutulu abonelikle cihazlı abonelik arasında kaldım.Modüllü üyelikte çok sıkıntı yaşarmıyım acaba

hocam bende senin tvden var. ama modül kullanmıyorum. sana şöyle cevap vericem normal ntvspor sd olan normalde hep açık ve sadece maçlarda biss şifresi giriyor. Mecburen biss girmek gerekiyor o da hiç değişmedi şu ana kadar bilmiyorsan söylerim.

Dsmart modülle gelen NTVspor hd ise biss değil videoguard ile şifreleniyor. zaten modül kartı şifreyi çözüyor ayrıca uğraşmana gerek kalmıyor. sadece ntv spor için alacam diyorsan hiç gerek yok
  • cevaplar için teşekkürler.
    Ntv spor için almıyorum.SAdece örnek olsun diye söyledim. Bu arada teknosadan dizi hd modül aldım.Mevcut aboneliğim bitince aktive edicem şubatın sonu gibi.Yazdığım konu ile ilgili durumun sonucu yazarım foruma.
  • quote:

cevaplar için teşekkürler.
    Ntv spor için almıyorum.SAdece örnek olsun diye söyledim. Bu arada teknosadan dizi hd modül aldım.Mevcut aboneliğim bitince aktive edicem şubatın sonu gibi.Yazdığım konu ile ilgili durumun sonucu yazarım foruma.

internetten mı aldın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet. çek felanda vardı 230 a geldi.dedim şu taksit sınırlaması gelmeden alayım.aslında şubatta bitiyor mevcut taahhüttüm.
  • quote:

evet. çek felanda vardı 230 a geldi.dedim şu taksit sınırlaması gelmeden alayım.aslında şubatta bitiyor mevcut taahhüttüm.

Iyı yapmışsın. Gelince sonuçları bekliyoruz

• sağol. yazarım
  • Arkadaşlar yardiminiza ihtiyacım var. Bugun bimeksten dsmart modulune baktim sadece maxi paket vardi HD 12 ay 327 TL maxi pakette hangi kanallar var sinema var mi mesela bilmiyorum ayrica pahalı gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirayk2 -- 21 Ocak 2014; 17:01:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirayk2

Arkadaşlar yardiminiza ihtiyacım var. Bugun bimeksten dsmart modulune baktim sadece maxi paket vardi HD 12 yıllık 327 TL maxi pakette hangi kanallar var sinema var mi mesela bilmiyorum ayrica pahalı gibi..

Nerden baktınız, artık maxi paket adında bi paket yok, bimeks'de satılan spor + hd oldu, fiyatı da 279 tl.

Hangi kanalları kapsadığı ise aşağıda ki linkde.

http://www.bimeks.com.tr/urun/127251/d-smart-modul-spor--hd-paket-.aspx

https://www.dsmart.com.tr/Paketler/spor-paketi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam, şöyle bir sorum olacak; bir hafta öncesine kadar lig tv üyesiydim, türksatta hd yayını olmadığı için digitürkü iptal ettirdikten sonra dsmart almak istedim, dsmart hakkında en ufak bir bilgim yok, sınırsız internetle beraber şampiyonlar ligi maçlarını izlemek için yılbaşından önceki adı "maxi", yılbaşından sonraki adı "süper" olan paket için 24 ay taahhütle aylık 92 lira (15 lirası yalın internet ücreti) teklif aldım. Fazla uzatmayayım, forumlardan dsmart hakkında özellikle müşteri hizmetleri, internet bağlantısı, sürpriz fatura, vb. konularda olumsuz bazı yorumlar okuyunca taahhütsüz peşin satılan modül cihazlara yöneldim. Fakat bayii; tv nin arkasındaki yuvaya takılan modülün samsung marka tv lerde sorunsuz çalıştığını, diğer marka tv lerde sorun çıkarabileceğini söyledi bana. Bende de philips marka 6000 serisi led tv var; şimdi bu bimeksteki spor+hd modül paketten alsam sorun çıkarır mı? Bununla şampiyonlar ligi maçlarını izleyebilir miyim? Modül aldıktan sonra geri iade de edemeyiz, onun için soruyorum acaba philips marka tv lerde dsmart modül kullanan var mı? Saygılar, sevgiler ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

Arkadaşlar yardiminiza ihtiyacım var. Bugun bimeksten dsmart modulune baktim sadece maxi paket vardi HD 12 yıllık 327 TL maxi pakette hangi kanallar var sinema var mi mesela bilmiyorum ayrica pahalı gibi..

Nerden baktınız, artık maxi paket adında bi paket yok, bimeks'de satılan spor + hd oldu, fiyatı da 279 tl.

Yalova Bimeksteydi etikette Maxi paket + HD 12 ay vardi ama 327 TLydi. Gecen seneki maxi paket bu seneki hangi pakete denk geliyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirayk2 -- 21 Ocak 2014; 17:01:05 >
  • quote:

quote:

quote:

Yalova Bimeksteydi etikette Maxi paket + HD 12 ay vardi ama 327 TLydi. Gecen seneki maxi paket bu seneki hangi pakete denk geliyor acaba?

Demek ki mağaza fiyatı farklı, sizde web sitesinden alın, daha ucuza geliyor. Maxi olarak paketi aktivasyon yapınca spor paketi oluyor.

Forumdan bir arkadaş, yılbaşından önce giriş paketi almış, işlerin yoğunluğundan aktivasyon yapamamış, yılbaşından sonra arayınca da dizi paketi olarak aktivasyon başlamış.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Demek ki mağaza fiyatı farklı, sizde web sitesinden alın, daha ucuza geliyor. Maxi olarak paketi aktivasyon yapınca spor paketi oluyor.

Forumdan bir arkadaş, yılbaşından önce giriş paketi almış, işlerin yoğunluğundan aktivasyon yapamamış, yılbaşından sonra arayınca da dizi paketi olarak aktivasyon başlamış.

Yardımlarınız için cok teşekkür ediyorum iyi forumlar :)

• Arkadaşlar bir sorum olacaktı, bugün VESTEL SMART 42PF7175 106 ekran LED TV aldım, yarın gidip Bimeks'ten CAM MODÜL almayı düşünüyorum. Bu modelde bir sorun, sıkıntı yaşanıyor mu acaba cam modül yayınlarında şimdiden bilgi verebilecek arkadaşlara teşekkür ediyorum.
  • arkadaşlar bimeksteki dizi modülünü almak istedim fakat sadece mağazada satılıyor diye değiştirmişler. bimeks maximum karta 3 ay erteleme veriyor bu yüzden avantjlıydı. bunun gibi 3 ay ertelemeli alabileceğim bi yer varmı acaba
  • Beyler bende d-smart alıcı var ve giriş pakedi kurdular bugün. Tv samsung üzerinde modül için giriş yeri var. Bimeksten ayrı spor modülü alsam spor kanallarını izleyebilir miyim dsmart kutusu da takılıyken

• Ben tavsiye ederim modul. Kullaniyorum memnunum.

• Qklavye Q kullanıcısına yanıt
    noldu hocam geldimi modül
  • çoktan geldide aktive etmedim henüz. devam eden kutulu üyeliğim şubatta bitecek ondan sonra açtırıcam inş. deneyimlerimi yazabilirim o zaman.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.